تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسریتغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان ویرایش حوزه امتحانی کنکور سراسری 99

با توجه به اینکه هنوز وضعیت پیشرفت ویروس کرونا در کشور کنترل نشده و بعضی از استان ها در وضعیت قرمز قرار دارند احتمالا ، امکان تغییر محل برگزاری کنکور 99 به وجود خواهد آمد و به دنبال آن داوطلبانی که در شهر هایی با وضعیت قرمز قرار دارند ، دو تا سه هفته قبل از انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری بتوانند حوزه امتحانی خود را تغییر داده و در حوزه دیگری در جلسه آزمون حاضر شوند . هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان ویرایش حوزه برگزاری کنکور سراسری ۹۹ منتشر نشده است . 

 به محض مشخص شدن زمان تغییر حوزه برگزاری کنکور سراسری 99 مقاله به روز رسانی می شود .

 به داوطلبانی که اطلاعیه های زمان ویرایش حوزه برگزاری کنکور سراسری ۹۹ را دنبال می کنند ، توصیه می شود با عضویت در کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا از آخرین اخبار در این خصوص مطلع شوند .

نحوه تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 99

در صورتی که سازمان سنجش فرصت مجددی را برای تغییر حوزه امتحانی داوطلبان در نظر بگیرد ، متقاضیان می توانند دو تا سه هفته قبل از زمان برگزاری کنکور سراسری ، با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به تغییر محل آزمون خود اقدام نمایند . با توجه به اهمیت این موضوع در ادامه راهنمای ویرایش حوزه امتحانی کنکور سراسری قرار داده شده است 

 مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
 ورود به بخش سراسری
 انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات
 ویرایش تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 99​

در نظر داشته باشید به محض فعال شدن لینک تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری 99 ، مقاله به روز رسانی و راهنمای تصویری در این بخش از مقاله قرار داده می شود .

در نظر داشته باشید کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان در خصوص نحوه ویرایش حوزه امتحانی کنکور 99 بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تجربیات خود را در اختیار آن ها قرار می دهند 

سوالات متداول

✔️ بر اساس متن مقاله ، کنکور طبق برنامه زمانی مقرر برگزار خواهد شد و احتمالا امکان تغییر حوزه امتحانی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت .

✔️ احتمالا دو تا سه هفته قبل از انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری امکان تغییر حوزه امتحانی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت که البته به محض مشخص شدن زمان دقیق در متن مقاله اطلاع رسانی خواهد شد .

✔️ احتمالا داوطلبان بتوانند در این زمان اطلاعاتی در خصوص سهمیه ، سری و سريال شناسنامه ، محل تولد و... ویرایش نمایند به محض مشخص شدن جزئیات دقیق این ویرایش در متن مقاله اطلاع رسانی می شود .

تغییر حوزه امتحانی کنکور کارشناسی ارشد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان تغییر حوزه امتحانی کنکور کارشناسی ارشد 99

هر ساله سازمان سنجش سه بازه زمانی را برای ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام کارشناسی ارشد در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش اطلاعات ثبت شده خود را اصلاح کنند . البته امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا و گستردگی آن امکان دارد این تسهیلات تغییراتی کرده و به درخواست داوطلبان فرصتی مجدد برای تغییر حوزه امتحانی ارشد فراهم شود .

اولین بازه زمانی که داوطلبان امکان تغییر کلیه اطلاعات ثبت نامی فردی و تحصیلی خود را داشتند همزمان با ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ بود . یعنی اگر داوطلبی پس از ثبت نام ارشد و مطالعه فرم خود متوجه خطایی شد می توانست دوباره به سایت سنجش مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کند .

دومین بازه زمانی که باز هم داوطلبان می توانستند اطلاعات فردی و تحصیلی خود را بدون محدودیت ویرایش کنند مربوط به فرصت مجدد ثبت نام ارشد بود که در اواخر اردیبهشت ماه برگزار شد . در آن بازه زمانی نیز متقاضیان با وارد کردن کد رهگیری خود می توانستند وارد سامانه شده و اطلاعات ثبت نامی ارشد خود را ویرایش کنند .

سومین بازه زمانی ویرایش اطلاعات ثبت نامی کارشناسی ارشد ۹۹ مربوط به زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد است که البته با محدودیت هایی همراه است . در این زمان داوطلبان فقط امکان اصلاح برخی از اطلاعات مانند معدل ، رشته و تاریخ فارغ التحصیلی را داشته و نمی توانند حوزه امتحانی خود را تغییر دهند .

همانطور که گفته شد ممکن است به خاطر شرایط فعلی برخی از مناطق قرمز کرونا و درخواست داوطلبان قبل از دریافت کارت ورود به جلسه ارشد مهلت مجددی برای ویرایش و ثبت نام کارشناسی ارشد 99 در اختیار داوطلبان قرار گیرد که به محض اطلاع متن مقاله بروزرسانی می شود .

به محض انتشار اطلاعیه فرصت مجدد ثبت نام و ویرایش کنکور کارشناسی ارشد 99 متن مقاله بروزرسانی می شود .

توصیه می شود برای اطلاع به موقع از زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد 99 عضو کانال تلگرامی و اینستاگرامی کارشناسی ارشد هیوا شده و اخبار و اطلاعیه های مرتبط را دنبال کنید . 

نحوه تغییر حوزه امتحانی کنکور کارشناسی ارشد 99

در صورتی که سازمان سنجش فرصت مجددی را برای ویرایش محل آزمون کارشناسی ارشد در نظر گرفت داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به تغییر محل کنکور ارشد اقدام نمایند . برای رفاه حال متقاضیان تغییر حوزه امتحان ارشد ، راهنمای تصویری ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام ارشد در زیر قرار داده شده است . 

ابتدا از منوی سمت راست گزینه کارشناسی ارشد را انتخاب کنید .

 بر روی گزینه " سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99 ( ثبت نام جدید و ویرایش اطلاعات ) " کلیک کنید .

گزینه " ورود به سیستم " را انتخاب کنید .

با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری که در زمان ثبت نام اولیه ارشد دریافت کردید وارد میز کار خود شوید . اگر شماره پرونده را فراموش کرده اید می توانید از طریق ثبت درخواست در سامانه سازمان سنجش نسبت به دریافت شماره پرونده ارشداقدام نمایید .

در ادامه روی گزینه ویرایش ثبت نام کلیک کرده تا امکان تغییر محل آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ برای شما فراهم گردد .

در نتیجه اگر سازمان سنجش فرصتی را برای تغییر حوزه امتحانی ارشد در اختیار داوطلبان گذاشت ، می توانید طبق راهنمای تصویری بالا وارد ویرایش ثبت نام شوید و تغییر محل آزمون را در آن قسمت انجام دهید . داوطلبان چند روز پس از ویرایش اطلاعات می بایست کارت ورود به جلسه ارشد را تهیه کرده و از آدرس حوزه امتحانی خود مطلع شوند . برای اطلاع از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید .

داوطلبانی که دارای سوال و ابهامی درباره چگونگی تغییر محل کنکور ارشد 99 هستند می توانند با متخصصان سامانه مشاوره هیوا تماس گرفته و پاسخ خود را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا دریافت کنند .

سوالات متداول

✔️ بله ، متقاضیان تغییر محل ارشد 99 می توانند در زمان ثبت نام مجدد اطلاعات خود را اصلاح کنند . برای دریافت توضیحات کامل تر به متن مقاله مراجعه شود .

✔️ داوطلبان ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش شده و مراحل ویرایش اطلاعات ثبت نام ارشد 99 را که راهنمای تصویری آن در متن مقاله نیز قرار داده شده است را سپری کنند .

✔️ همانطور که در متن مقاله توضیح داده شد ، آدرس دقیق حوزه امتحان کارشناسی ارشد 99 در کارت ورود به جلسه ارشد درج می شود .

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

با توجه به شیوع ویروس کرونا ، سازمان سنجش تسهیلاتی برای ويرايش اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی كه قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند و همچنين ايجاد امكان ثبت نام برای داوطلبانی كه در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشده اند فراهم خواهد کرد .

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش ، هفته اخر اردیبهشت ماه جزئیات ثبت نام مجدد کنکور سراسری 99 به اطلاع داوطلبان خواهد رسید . به متقاضیان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا از زمان دقیق این فرایند مطلع شوند . 

لازم به ذکر است در این مرحله تغییری در شرایط و ضوابط ثبت نام صورت نگرفته و داوطلبان با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ می توانند در جریان کلیه قوانین و مقررات ثبت نام قرار گیرند . 

به محض اعلام مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 99 مقاله بروزرسانی خواهد شد . 

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب