پیش بینی زن بلغاری در مورد ایرانپیش بینی زن بلغاری در مورد ایران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری برای سال ۲۰۲۱

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، یک پیرزن نابینای بلغاری که گفته می‌شود حملات یازده سپتامبر، ظهور گروه تروریستی داعش و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را به درستی پیش‌بینی کرده بود، از قرار معلوم چند پیشگویی مهم نیز برای سال ۲۰۲۱ انجام داده است!

این زن بلغاری که «بابا وانگا» نام دارد و در سال ۱۹۹۶ در ۸۵ سالگی درگذشت، ظاهراتوانایی‌های فوق‌طبیعی شگفت‌انگیزی در خصوص پیش‌بینی آینده داشته که به او اجازه می‌داده بلایای طبیعی و سایر اتفاقات بزرگ جهان را پیش‌بینی کند.

پیشگویی‌های بابا وانگا برای سال ۲۰۲۱

این پیرزن نابینا که به خاطر پیش‌گویی‌های خارق‌العاده‌اش لقب «نوستراداموس منطقه بالکان» را از آن خود کرده بود، زندگی دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین را همچون سال گذشته در معرض خطر پیش‌بینی کرده است.

او در این باره گفته که جان رئیس‌جمهور روسیه (ولادیمیر پوتین) در سال ۲۰۲۱ به خطر خواهد افتاد و او از سوی فردی در داخل کاخ کرملین ترور خواهد شد.

بابا وانگا برای ترامپ هم پیش‌بینی مشابهی انجام داده است. او در پیشگویی‌های خود گفته است که رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سال ۲۰۲۱ دچار بیماری مرموزی می‌شود و سکته مغزی می‌کند.

او که در سال‌های قبل نیز از نابودی قاره اروپا با حمله شیمیایی یا به دست گروه‌های افراطی سخن گفته بود، برای سال ۲۰۲۱ نیز از حمله هسته‌ای به قاره اروپا و سقوط و نابودی کامل اقتصاد این قاره خبر داده است.

پیرزن بلغاری همچنین بروز حوادث طبیعی بسیار زیادی را در سال میلادی جدید را پیشگویی کرده است.

از دیگر پیشگویی‌های او برای سال ۲۰۲۱ به پرواز درآمدن قطار‌ها با استفاده از نور خورشید، حکمرانی یک اژد‌ها بر بشریت و نابودی کامل بیماری سرطان است.

پیشگویی پیرزن نابینای بلغاری برای سال ۲۰۲۱

بابا وانگا کیست و از چه زمانی معروف شد؟

بابا وانگا در ۳ اکتبر ۱۹۱۱ در شهر استرومیکا در مقدونیه امروزی متولد شد. آنطورکه گفته شده، او در کودکی پس از گرفتار شدن در یک توفان وحشتناک، به طرز مرموزی بینایی خود را از دست داد و تا پایان عمرش نابینا باقی ماند. البته برخی گفته‌اند او بر اثر این حادثه به طور کامل نابینا نشد و تا حد بسیار کمی می‌توانست محیط اطراف خود را ببیند.

با این حال، برخی مدعی‌اند که بابا وانگا با همین شرایط جسمی، پیش از مرگش آینده جهان را تا سال ۵۰۵۹ میلادی که به اعتقاد او پایان عمر کره زمین خواهد بود، پیش‌بینی کرده است. به همین دلیل، با وجود آنکه بیش از دو دهه از مرگ او می‌گذرد، برخی افراد در جهان در پایان هر سال برای پیش‌بینی اتفاقات سال بعد به پیش‌گویی‌های او مراجعه می‌کنند.

بابا وانگا برای اولین بار زمانی به شهرت جهانی رسید که پیشگویی او درباره غرق شدن زیردریایی روسی کورسک در سال ۲۰۰۰ به حقیقت پیوست. همچنین برخی از طرفداران او مدعی‌اند بابا وانگا دوازده سال قبل از حملات یازده سپتامبر ۲۰۰۱ یعنی در سال ۱۹۸۹ پیش‌گویی کرده بود که دو پرنده آهنین (هواپیما) به آمریکا حمله خواهند کرد. او حتی پیش‌بینی کرده بود که پس از این حادثه خون افراد بی‌گناه زیادی (اشاره به حمله آمریکا به عراق و افغانستان) "توسط گرگ‌ها" به زمین ریخته خواهد شد.

همچنین در زمانی که این پیرزن بلغاری تبدیل شدن چین به ابرقدرت شماره یک جهان را پیش‌بینی کرد، سهم این کشور از اقتصاد جهان تنها ۴.۱ درصد بود، اما پیش‌بینی‌هایی که اقتصاددانان جهان اخیرا از افزایش رشد اقتصادی این کشور در آینده انجام داده‌اند، در تطابق کامل با پیش‌گویی بابا وانگا است.

او همچنین درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پیش‌بینی کرده بود که تا پایان سال ۲۰۱۶ (سالی که همه‌پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در آن انجام شد)، اروپا دیگر به این شکلی که اکنون وجود دارد وجود نخواهد داشت.

بابا وانگا حتی ظهور یک "ارتش افراط‌گرا" و حمله آن به اروپا را پیش‌گویی کرده بود که اکنون برخی معتقدند داعش را می‌توان مصداق این پیش‌بینی او در نظر گرفت. به قدرت رسیدن پوتین در روسیه نیز یکی دیگر از پیش‌گویی‌هایی است که او سال‌ها پیش از این انجام داده بود.

از همه جالب تر اینکه برخی مدعی‌اند این پیرزن نابینای بلغاری در زمان حیات خود پیش‌بینی کرده است که شخصی با مشخصات باراک اوباما آخرین رئیس‌جمهور آمریکا خواهد بود و این پیش‌گویی برخی را به این باور رسانده است که دونالد ترامپ ممکن است هرگز ریاست‌جمهوری خود را به پایان نبرد.

بابا وانگا علاوه بر این پیش‌گویی‌ها، پیش از مرگ خود از پایان گرسنگی در جهان تا سال ۲۰۲۸ خبر داده است. او همچنین گفته است که کره زمین تا سال ۲۳۴۱ غیرقابل سکونت خواهد شد.

برخی کارشناسان ادعا کرده‌اند که تاکنون ۶۸ درصد پیش‌گویی‌های این پیرزن بلغاری درست از آب درآمده است؛ هرچند طرفداران او این رقم را ۸۵ درصد اعلام کرده‌اند! استناد طرفداران او به تحقیقی است که دکتر «گئورگی لوزانُف» مدیر سابق موسسه نشانه‌شناسی بلغارستان، در این باره انجام داده است.

پیشگویی‌های بابا وانگا درباره حوادث و اتفاقات جهان در حالی هر سال در آستانه سال نو میلادی نقل محافل خبری می‌شود که هیچ نسخه مکتوب و مستندی درباره این پیشگویی‌ها وجود ندارد. روزنامه واشنگتن پست طی تحقیقی در سال ۲۰۱۲ فاش کرد که بسیاری از پیشگویی‌هایی که هر ساله به این پیرزن نابینای بلغاری نسبت داده می‌شود ریشه در شبکه‌های اجتماعی روسی‌زبان دارند.

انتهای پیام/

منبع مطلب : www.yjc.ir

مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

پیش‌بینی‌های پیشگوی معروف بلغاری درباره سال ۲۰۲۱ - ایسنا

پیش‌بینی‌های پیشگوی معروف بلغاری درباره سال ۲۰۲۱ - ایسنا

به گزارش ایسنا، روزنامه انگلیسی «دیلی میل» از مهم‌ترین پیش‌بینی‌های "بابا ونگا"، پیش‌گوی بلغارستانی برای سال ۲۰۲۱ نوشته است. بر اساس پیش‌بینی‌های او، سال آینده جهان دچار بلایای بسیاری خواهد شد. ونگا در پیش‌بینی‌های خود به «اژدهای قوی» که زمین را تسخیر می‌کند اشاره دارد که بسیاری این سخن را به‌ تسلط روزافزون چین در جهان تفسیر می‌کنند.

در میان مهم‌ترین پیش‌بینی‌هایی که بابا ونگا قبل از مرگش در سال ۱۹۹۶ برای سال ۲۰۲۱ مطرح کرد، این است که جهان به درمان سرطان خواهد رسید. او دراین‌باره گفت: «روزی فرامی‌رسد که سرطان با زنجیرهای آهن بسته شود.»

این پیش‌گو ادعا کرده که رئیس‌جمهور معزول آمریکا در سال ۲۰۲۱ (که دونالد ترامپ است) امسال از ناشنوایی و بیماری جدی رنج خواهد برد. در عین حال، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، در معرض سوءقصد قرار خواهد گرفت و اروپا با حمله شیمیایی شبه نظامیان روبرو خواهد شد.

بابا ونگا همچنین پیش‌بینی کرده که علاوه بر تلاش برای ترور پوتین، یک شهاب‌سنگ غول‌پیکر نیز در آسمان روسیه ظاهر خواهد شد.

به نوشته ایندیپندنت، بابا ونگا که در سال ۱۹۹۶ و در ۸۵ سالگی درگذشت، پس از آن به شهرت رسید که بسیاری وی را در پیش‌بینی حملات ۱۱ سپتامبر به آمریکا در سال ۲۰۰۱ و انتخاب باراک اوباما به‌ عنوان رئیس‌جمهور آمریکا در سال ۲۰۰۸ موفق دانستند.

شایعات و داستان‌های بسیاری در مورد این پیش‌گو و فالگیر بلغاری مطرح است. گفته می‌شود او در سن ۱۲ سالگی بینایی خود را از دست می‌دهد و در میان توفان شن، برای مدتی ناپدید می‌شود و پس از بازگشت، توانایی پیش‌گویی پیدا می‌کند.

از دیگر پیش‌بینی‌های مشهور بابا ونگا برای سال‌های آینده، پایان گرسنگی در جهان تا سال ۲۰۲۸ و تبدیل زمین به سیاره‌ای غیرقابل ‌سکونت تا سال ۲۳۴۱ است.

انتهای پیام

منبع مطلب : www.isna.ir

مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

دانلود برنامه مخصوص اندروید
دانلود برنامه مخصوص اندروید

پیشگویی «بابا وانگا» پیرزن نابینای بلغاری برای سال ۲۰۲۱

پیشگویی «بابا وانگا» پیرزن نابینای بلغاری برای سال ۲۰۲۱

یک پیرزن نابینای بلغاری که گفته می شود حملات یازده سپتامبر، ظهور گروه تروریستی داعش و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را به درستی پیش بینی کرده بود، از قرار معلوم چند پیشگویی مهم نیز برای سال ۲۰۲۱ انجام داده است!

این زن بلغاری که «بابا وانگا» نام دارد و در سال ۱۹۹۶ در ۸۵ سالگی درگذشت، ظاهرا توانایی های فوق طبیعی شگفت انگیزی در خصوص پیش بینی آینده داشته که به او اجازه می داده بلایای طبیعی و سایر اتفاقات بزرگ جهان را پیش بینی کند.

پیشگویی های بابا وانگا برای سال ۲۰۲۱

این پیرزن نابینا که به خاطر پیش گویی های خارق العاده اش لقب «نوستراداموس منطقه بالکان» را از آن خود کرده بود، زندگی دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین را همچون سال گذشته در معرض خطر پیش بینی کرده است.

او در این باره گفته که جان رئیس جمهور روسیه (ولادیمیر پوتین) در سال ۲۰۲۱ به خطر خواهد افتاد و او از سوی فردی در داخل کاخ کرملین ترور خواهد شد.

بابا وانگا برای ترامپ هم پیش بینی مشابهی انجام داده است. او در پیشگویی های خود گفته است که رئیس جمهور سابق آمریکا در سال ۲۰۲۱ دچار بیماری مرموزی می شود و سکته مغزی می کند.

او که در سال های قبل نیز از نابودی قاره اروپا با حمله شیمیایی یا به دست گروه های افراطی سخن گفته بود، برای سال ۲۰۲۱ نیز از حملههسته ایبه قاره اروپا و سقوط و نابودی کامل اقتصاد این قاره خبر داده است.

پیرزن بلغاری همچنین بروز حوادث طبیعی بسیار زیادی را در سال میلادی جدید را پیشگویی کرده است.

از دیگر پیشگویی های او برای سال ۲۰۲۱ به پرواز درآمدن قطار ها با استفاده از نور خورشید، حمکرانی یک اژد ها بر بشریت و نابودی کامل بیماری سرطان است.

پیشگویی «بابا وانگا» پیرزن نابینای بلغاری برای سال ۲۰۲۱

بابا وانگا کیست و از چه زمانی معروف شد؟

بابا وانگا در ۳ اکتبر ۱۹۱۱ در شهر استرومیکا در مقدونیه امروزی متولد شد. آنطورکه گفته شده، او در کودکی پس از گرفتار شدن در یک توفان وحشتناک، به طرز مرموزی بینایی خود را از دست داد و تا پایان عمرش نابینا باقی ماند. البته برخی گفته اند او بر اثر این حادثه به طور کامل نابینا نشد و تا حد بسیار کمی می توانست محیط اطراف خود را ببیند.

با این حال، برخی مدعی اند که بابا وانگا با همین شرایط جسمی، پیش از مرگش آینده جهان را تا سال ۵۰۵۹ میلادی که به اعتقاد او پایان عمر کره زمین خواهد بود، پیش بینی کرده است. به همین دلیل، با وجود آنکه بیش از دو دهه از مرگ او می گذرد، برخی افراد در جهان در پایان هر سال برای پیش بینی اتفاقات سال بعد به پیش گویی های او مراجعه می کنند.

بابا وانگا برای اولین بار زمانی به شهرت جهانی رسید که پیشگویی او درباره غرق شدن زیردریایی روسی کورسک در سال ۲۰۰۰ به حقیقت پیوست. همچنین برخی از طرفداران او مدعی اند بابا وانگا دوازده سال قبل از حملات یازده سپتامبر ۲۰۰۱ یعنی در سال ۱۹۸۹ پیش گویی کرده بود که دو پرنده آهنین (هواپیما) به آمریکا حمله خواهند کرد. او حتی پیش بینی کرده بود که پس از این حادثه خون افراد بیگناهزیادی (اشاره به حمله آمریکا به عراق و افغانستان) "توسط گرگ ها" به زمین ریخته خواهد شد.

همچنین در زمانی که این پیرزن بلغاری تبدیل شدنچینبه ابرقدرت شماره یک جهان را پیش بینی کرد، سهم این کشور از اقتصاد جهان تنها ۴.۱ درصد بود، اما پیش بینی هایی که اقتصاددانان جهان اخیرا از افزایش رشد اقتصادی این کشور در آینده انجام داده اند، در تطابق کامل با پیش گویی بابا وانگا است.

او همچنین درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پیش بینی کرده بود که تا پایان سال ۲۰۱۶ (سالی که همه پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در آن انجام شد)، اروپا دیگر به این شکلی که اکنون وجود دارد وجود نخواهد داشت.

بابا وانگا حتی ظهور یک "ارتش افراط گرا" و حمله آن به اروپا را پیش گویی کرده بود که اکنون برخی معتقدند داعش را می توان مصداق این پیش بینی او در نظر گرفت. به قدرت رسیدن پوتین در روسیه نیز یکی دیگر از پیش گویی هایی است که او سال ها پیش از این انجام داده بود.

از همه جالب تر اینکه برخی مدعی اند این پیرزن نابینای بلغاری در زمان حیات خود پیش بینی کرده است که شخصی با مشخصات باراک اوباما آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود و این پیش گویی برخی را به این باور رسانده است که دونالد ترامپ ممکن است هرگز ریاست جمهوری خود را به پایان نبرد.

بابا وانگا علاوه بر این پیش گویی ها، پیش از مرگ خود از پایان گرسنگی در جهان تا سال ۲۰۲۸ خبر داده است. او همچنین گفته است که کره زمین تا سال ۲۳۴۱ غیرقابل سکونت خواهد شد.

برخی کارشناسان ادعا کرده اند که تاکنون ۶۸ درصد پیش گویی های این پیرزن بلغاری درست از آب درآمده است؛ هرچند طرفداران او این رقم را ۸۵ درصد اعلام کرده اند! استناد طرفداران او به تحقیقی است که دکتر «گئورگی لوزانُف» مدیر سابق موسسه نشانه شناسی بلغارستان، در این باره انجام داده است.

پیشگویی های بابا وانگا درباره حوادث و اتفاقات جهان در حالی هر سال در آستانه سال نو میلادی نقل محافل خبری می شود که هیچ نسخه مکتوب و مستندی درباره این پیشگویی ها وجود ندارد. روزنامه واشنگتن پست طی تحقیقی در سال ۲۰۱۲ فاش کرد که بسیاری از پیشگویی هایی که هر ساله به این پیرزن نابینای بلغاری نسبت داده می شود ریشه در شبکه های اجتماعی روسی زبان دارند.

منبع : فرارو

منبع مطلب : www.barkhat.news

مدیر محترم سایت www.barkhat.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب