نتایج دعوت به مصاحبه فرهنگیان ۹۹نتایج دعوت به مصاحبه فرهنگیان ۹۹ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان و نحوه اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 شرکت کردند احتمالا باید همانند سال گذشته به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و با توجه به لیست اسامی معرفی شدگان دانشگاه های فرهنگيان در مرحله تكميل ظرفيت نام خود را جست و جو کنند  .

داوطلبان بعد از دیدن نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان مطلع می شوند که برای شرکت در مصاحبه دعوت شده اند یا خیر . اگر داوطلبی نام خود را در اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت مشاهده نمود می تواند در صورت تمایل برای شرکت در مصاحبه آماده شود .

با توجه به اینکه در حال حاضر زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ ، اعلام نشده است به داوطلبان توصیه می شود با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا ، از زمان اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 ، مطلع شوند .

به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 مقاله به روز رسانی می شود .

زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

داوطلبانی که با توجه به اعلام نتایج مرحله اول در مصاحبه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 شرکت کرده و شرایط عمومی ، اختصاصی ، سلامت جسمانی و روانی آن ها بررسی شد اکنون منتظر انتشار نتایج نهایی تکمیل ظرفیت ئانشگاه فرهنگیان ۹۹ هستند .

داوطلبان برای مشاهده نتایج خود می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org رفته و با وارد کردن یکی از اطلاعات شماره داوطلبی ، شماره پرونده به همراه شماره شناسنامه نتیجه این مرحله از تکمیل ظرفیت دانگاه فرهنگیان را مشاهده نمایند .

با توجه به اینکه هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ ، منتشر نشده است به داوطلبان توصیه می شود به عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا ، از زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 ، مطلع شوند .

به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 مقاله به روز رسانی می شود .

مشاوره ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

داوطلبانی که جزو پذیرفته شدگان مرحله اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ می باشند باید طبق زمان بندی اعلام شده توسط سازمان سنجش به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و ادامه تحصیل اقدام نمایند . لازم به ذکر است چنان چه داوطلبی به دلیل عدم رضایت از نتایج نهایی کنکور سراسری 99 در این مرحله شرکت کرده و مجددا پذیرفته شود ، قبولی قبلی وی لغو شده و می بایست برای ادامه تحصیل به دانشگاه محل قبولی جدید مراجعه کند . 

در نظر داشته باشید کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا نیز طی این فرایند همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به متقاضیان کمک خواهند کرد تا نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ را مشاهده کنند .

به داوطلبانی که در فرایند اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 موفق به کسب قبولی نشده اند توصیه می کنیم ضمن بررسی شرایط و ضوابط نسبت به ثبت نام کنکور 1400 اقدام نمایند . 

سوالات متداول

هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 منتشر نشده است به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

به صورت اینترنتی اعلام می شود که به محض اعلام راهنمای تصویری نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 در این مقاله قرار می گیرد .

مطابق متن مقاله قبولی شهریور این دسته از داوطلبان باطل می شود و باید در رشته محل جدید ثبت نام کنند .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 در دو مرحله صورت می پذیرد. کلیه داوطلبان لازم است پس از ورود به سامانه مشاهده نتایج قبولی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و وارد نمودن اطلاعات خود، برای دریافت نتایج اقدام نمایند. اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان به صورت الکترونیک منتشر می گردد. دریافت نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله خواهد بود. در ادامه در رابطه با اینکه نتایج دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه و همچنین نحوه دریافت نتایج نهایی مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان چگونه است اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه خواهیم اد.

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری هر ساله تعدادی از داوطلبان را پذیرش می نماید. آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان شده اند، می توانند در زمان انتخاب رشته مردادماه شرکت نموده و برای انتخاب رشته اقدام نمایند. در صورتی که جابه جایی در رابطه با زمان برگزاری کنکور به دلیل شیوع ویروس کرونا نداشته باشیم، همانند سال های گذشته ، انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در مرداد ماه خواهد بود و نتایج داوطلبان در پایان شهریورماه اعلام خواهد شد.

در برخی از سال ها، در صورت عدم تکمیل ظرفیت دانشگاه ها، تکمیل ظرفیت را برای پذیرش دوباره داوطلبان در نظر می گیرد. در سال 98 برای ثبت نام داوطلبان در بهمن ماه سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی بر انجام ثبت نام برای تمامی متقاضیان منتشر نمود که متقاضیان پس از انجام ثبت نام در این سامانه و انجام مصاحبه ،می توانند از همین سایت در زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 نتایج مورد نظر را مشاهده نمایند. پذیرش در گزینش و همچنین مصاحبه برای تمامی داوطلبان ضروری است.

به دلیل شبوع بیماری کرونا و همچنین جابه جایی های صورت گرفته در زمان برگذاری آزمون های مختلف، برای اطلاع دقیق از زمان مصاحبه و گزینش می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. همچنین در برخی از سال ها دانشگاه فرهنگیان ممکن است تصمیم به عدم پذیرش داوطلبان نماید، برای اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 و همچنین اطلاع دقیق از زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 با مشاوران دانشگاه فرهنگیان ما تماس حاصل نمایید.

نحوه اعلام اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان

در واقع نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله اعلام می گردد. در مرحله اول پس از اعلام نتایج، آن دسته از متقاضیانی که رتبه آنان مطابق با کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان می باشد، دعوت به مصاحبه می شوند. به طور معمول همانطور که ذکر گردید، ظرفیت تعیین شده برای انجام مصاحبه حدودا سه برابر و یا دوبرابر ظرفیت قبولی خواهد بود و هر یک از داوطلبان در صورتی که در مراحل مصاحبه موفق به پذیرش شوند و همچنین از رتبه بهتری برخوردار باشند، می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 در مرحله دوم برای آن دسته از داوطلبانی است که مراحل مصاحبه و گزینش را پشت سر گذاسته اند و حال در شهریورماه ، همزمان با اعلام نتایج سایر دانشگاه های دیگر می توانند نتایج خود را مشاهده نموده و در زمان تعیین شده برای انجام ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام به صورت حضوری در دانشگاه محل پذیرش داوطلبان صورت خواهد پذیرفت و پس از ارائه مدارک، کلیه متقاضیان می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

در برخی از موارد ممکن است کدهایی برای دانش آموزان به نمایش گذاشته شود که هر یک از این کدها نشان دهنده نوعی از پذیرش خواهد بود. که این کدها در زمان انتشار کارنامه سبز قابل مشاهده می باشد. همچنین برای آن دسته از متقاضیانی که نتایج ارائه شده را مطابق با برنامه خود نمی دانند، می توانند برای ثبت اعتراض اقدام نمایند لازم به ذکر است ثبت اعتراض تنها در موارد تعیین شده امکان پذیر است.. برای نتایج نهایی مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان باید به سامانه دیگری مراجعه نمایید.

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان

در زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 آن دسته از داوطلبانی نام آنها در سامانه قرار خواهد گرفت که واجد شرایط زیر باشند.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی در رابطه با زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 و همچنین نحوه دریافت اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان ارائه نماییم. در صورتی که مایل به دریافت نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان توسط کارشناسان ما می باشید و یا اینکه با توجه به تغییرات ایجاد شده در کشور می خواهید از این موضوع که نتایج دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه مطلع شوید، می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان دانشگاه فرهنگیان متصل شوید.

مطالب مرتبط

منبع مطلب : irantahsil.org

مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 - 1400

جهت مشاوره تلفنی زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 - 1400

تماس از تلفن ثابت بدون کد      9099071611 

تماس از استان تهران      9092301612

تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

منبع مطلب : www.ssmt.ir

مدیر محترم سایت www.ssmt.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب