دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی 99دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 در دو مرحله ورودی مهر و ورودی بهمن برگزار می شود و همزمان با شروع ثبت نام لینک دریافت دفترچه بر روی سایت سازمان سنجش فعال می گردد .

طبق اطلاعیه سازمان سنجش دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری 99 در تاریخ 8 بهمن ماه منتشر شده و ثبت نام از تاریخ 20 اسفند 98 الی 31 شهریور 99 خواهد بود . 

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری ورودی مهر 99 کلیک کنید

برای دانلود اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 کلیک کنید

برای دانلود اصلاحیه دوم دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99 کلیک کنید

در سال گذشته همزمان با شروه ثبت نام بهمن در اواخر دی ماه لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور نیز بر روی سایت سازمان سنجش فعال شد . در سال 99 نیز احتمالا در اواخر دی ، دفترچه ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی سراسری منتشر شود .

پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن 99 ، لینک مربوطه در این قسمت فعال می شود .

مشاوره دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

توجه داشته باشید در این دفترچه رشته محل های دوره های روزانه ، نوبت دوم ، پردیس خودگردان ، دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی ارائه شده است که به غیر از دوره روزانه سایر دوره های شهریه پرداز هستند بنابراین در زمان انتخاب رشته و اولویت بندی در چینش انتخاب های خود کمال دقت را به کار گیرید .

در مدت زمان ثبت نام احتمال این وجود دارد که سازمان سنجش طی اطلاعیه و یا اطلاعیه هایی لیست رشته محل های جدید ، تغییر ظرفیت رشته محل ها و یا حذف رشته محلی را اعلام نماید که توصیه می شود لیست رشته محل های جدید منتشر شده را مطالعه نمایید .

 در این مقاله اصلاحیه های منتشر شده قرار داده خواهد شد . 

دانشگاه علمی کاربردی نیز جز دانشگاه هاییاست که بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان دانشجو جذب می کند اما شایان ذکر است که ثبت نام آن به صورت مجزا از سایر دانشگاه های سراسری برگزار می شود .

اگر پس از مطالعه مقاله دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

سوالات متداول

دفترچه ثبت نام بدون آزمون سراسری همزمان با شروع ثبت نام در هز نوبت منتشر می شود که در این مقاله به این موضوع پرداخته ایم .

لینک دانلود دفترچه سراسری 99 در سایت سازمان سنجش منتشر می شود که که پس از انتشار دفترچه لینک دانلود را در این مقاله قرار می دهیم .

خیر ، دفترچه ثبت نام بدون آزمون سراسری 99 شامل لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی نمی شود که در این مقاله دانشگاه ها و دوره های مورد پذیرش گفته شده است .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

لیست رشته ها و جزئیات ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری در دوره های روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پردیس خودگردان ، پیام نور و غیرانتفاعی و مجازی در یک دفترچه ارائه می شود . در ادامه لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 را ارائه داده ایم 

طبق اطلاعیه سازمان سنجش ، این دو دفترچه برای نام نویسی بدون آزمون ورودی مهر قابل استناد نبوده و دفترچه جدید این آزمون در تاریخ 1 مرداد ماه منتشر خواهد شد

برای دانلود نسخه بروز و جدید دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 کلیک کنید

برای دانلود فایل پیوست دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 کایک کنید

برای دانلود اصلاحیه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 کلیک کنید

برای دانلود اصلاحیه دوم دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99 کلیک کنید

در طول مدت ثبت نام دانشگاه هایی که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دارند ظرفیت های خود را بررسی کرده و درخواست آن را به سازمان سنجش اعلام می کنند که منجر به تغییر ظرفیت و یا ارائه رشته محل های جدید می شود که سازمان سنجش در این مورد اصلاحیه دفترچه راهنمای ثبت نام را منتشر می کند . توصیه می شود اصلاحیه های منتشر شده را بررسی نموده تا در صورت نیاز نسبت به ویرایش ثبت نام خود اقدام کنید . لینک دانلود اصلاحیه منتشر شده سازمان سنجش در این مقاله قرار داده خواهد شد . 

همچنین ممکن است برای لیست رشته محل های دارای ظرفیت خالی از ثبت نام ورودی مهر ماه سازمان سنجش اقدام به برگزاری مرحل تکمیل ظرفیت بکند .

اگر پس از مطالعه مقاله دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

سوالات متداول

دفترچه بدون کنکور سراسری 99 در 2 مرحله منتشر می شود که در این مقاله توضیح داده شده است .

لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری 99 در سایت سازمان سنجش فعال می شود که لینک دانلود را در این مقاله قرار داده ایم .

دفترچه راهنمای ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی 99 شامل شرایط و ضوابط ، لیست رشته و سایر جزئیات ثبت نام است که در این مقاله به آن اشاره شده است .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99

دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته سوابق تحصیلی 99

دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99

دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99، دارای سه فصل اصلی است که داوطلبان برای انتخاب رشته بهتر بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی، حتما  باید جزئیات کامل دفترچه انتخاب رشته  و ثبت نام بدون کنکور سازمان سنجش را به خوبی مطالعه کنند. برای اطلاع بیشتر شما از نحوه ثبت نام بدون کنکور سراسری  رشته های مختلف، می توانید توضیحاتی در مورد دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99 را در این مقاله مطالعه کنید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99

توضیحات دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99

انتخاب رشته سراسری سال 99 بر اساس سوابق تحصیلی، برای  اولین بار جدا از انتخاب رشته سراسری با آزمون انجام می شود. داوطلبان می توانند با مطالعه توضیحات دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی 99، از پذیرش رشته های بدون کنکور در استان های مختلف مطلع شوند و نسبت به انتخاب آن ها اقدام کنند.

دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته سوابق تحصیلی 99

نحوه ثبت نام رشته های براساس سوابق تحصیلی  99

برای ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی 99،(رشته های بدون کنکور سراسری 99)، 5 مرحله در دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99 ذکر شده است. مراحل ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری 99 به شرح زیر است:

گام اول: دانلود و مطالعه دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99 در سایت سازمان سنجش و بررسی وتعیین رشته محل های مورد علاقه

گام دوم: تهیه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور سراسری 99 و مراجعه به سایت سازمان سنجش برای ثبت  نام و ارائه درخواست تحصیل در رشته محل های موردعلاقه

گام سوم: انتظار برای تماس دانشگاه مبنی بر موافقت با پذیرش و یا رد درخواست در زمان تعیین شده

گام چهارم: بررسی رشته محل هایی که دانشگاه با پذیرش شما موافقت کرده است (بعد از تماس از سوی دانشگاه) و اتخاذ تصمیم نهایی در زمان مقرر و انتخاب فقط یک کدرشته محل

گام پنجم: مراجعه به دانشگاه موردعلاقه، ارائه مدارک لازم برای ثبت نام، پرداخت وجه ثبت نام برای پذیرش و ارائه تعهد کتبی مبنی بر علاقه به تحصیل در کدرشته محل انتخابی در دانشگاه یا مؤسسه پذیرش شده

این پنج مرحله که در دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99 ذکر شده است ممکن است سوالاتی در ذهن شما ایجاد کند. مثلا مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور سراسری 99 چیست؟ یا هزینه ثبت نام  رشته های بدون کنکور سراسری چقدر است؟ که ما مطابق با دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور سراسری این سوالات را در ادامه مطلب پاسخ می دهیم.

سایت ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99

تا قبل از سال 99، انتخاب رشته ی با کنکور و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، به صورت همزمان انجام می شدند. اما برای انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی سال 99 باید جداگانه اقدام کنید. مرحله اول ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99 فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش خواهد بود و داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی خود را انجام دهند. بعد از ثبت اینترنتی انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی  از طریق سایت سنجش، در صورت پذیرش داوطلب مرحله بعدی در محل دانشگاه و به صورت حضوری انجام می گیرد.

مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی

اطلاعات کامل شناسنامه ای 

عکس پرسنلی مناسب

کدملی

کد بخش محل تولد 

کد دانش آموزی

کد منطقه محل اخذ دیپلم 

معدل دیپلم

کد پیش دانشگاهی

کد پیگیری 12 رقمی ایثارگر(در صورت دارار بودن شرایط)

کد وضعیت نظام وظیفه( برای داوطلبان رشته های بر اساس سوابق تحصیلی پسر)

کدپستی

توجه داشته باشید که اطلاعاتی مانند کد بخش محل تولد را می توانید در دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق  تحصیلی 99 پیدا کنید.

فرآیند انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99

دفترچه راهنمای انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99را دانلود کنید و نسبت به مطالعه دقیق مندرجات آن اقدام کنید.

 کد رشته های انتخابی مورد نظر خود را از دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99 استخراج  و در فرم پیش نویس درج کنید.

برای تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام و انتخاب رشته به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمائید.

 قبل از تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام براساس رشته های سوابق تحصیلی، کلیه اطلاعات مندرج در فرم پیش نویس خود را مجدداً کنترل نمائید.

نسبت به وارد کردن اطلاعات خود از روی فرم پیش نویس در فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی رشته های بر اساس سوابق تحصیلی 99 به صورت دقیق اقدام کنید.

 در مرحله بعدی به پیام های خطای احتمالی که به شما داده شده توجه کرده و نسبت به رفع آن اقدام نمائید.

به عناوین رشته و دانشگاه که بر اساس کد رشته های بر اساس سوابق تحصیلی انتخابی شما، نمایش داده میشود توجه کرده و آنها را دقیقاً با رشته های انتخابی تطبیق دهید. در این مرحله عناوین رشته ها در دوره ها و مقاطع مختلف، با رنگهای مختلف نمایش داده میشود. به این موارد دقت داشته و در صورتی که در درج کد اشتباه کرده اید، به مرحله قبل برگشته و اصلاح نمائید. چنانچه همه رشته  ها و دانشگاه هایی که نمایش داده میشود، مورد تأیید شما است، به مرحله بعد بروید.

 در مرحله بعد دو امکان در اختیار شما قرار داده می شود، اول اینکه در صورتی که فرم تقاضانامه شما نیاز به تصحیح دارد، با زدن کلید مربوطه به صفحه قبل برگردید و در غیر اینصورت کلید تأیید نهایی را بزنید.

در آخرین مرحله شماره پرونده 7 رقمی و کد رهگیری 16 رقمی به شما نمایش داده میشود، تأکید می شود که این شماره ها را یادداشت کرده و به صورت محرمانه نزد خود نگهداری کنید و حتماً فرم تقاضانامه تکمیل شده خود را چاپ کرده و تا اعلام نتایج، آن را نزد خود نگه دارید

در صورت نیاز به اصلاح اطلاعات فرم تقاضانامه ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی ،منحصراً میتوانید در مهلت مقرر ثبت نام نسبت به ویرایش آن اقدام کنید.

دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته سوابق تحصیلی 99

هزینه ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99

داوطلبان برای انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی، باید هزینه ی ثبت نام بدون کنکور سراسری 99 را به صورت جداگانه پرداخت کنند. که هزینه ثبت نام بدون کنکور آن ها در زمان  قبولی آن ها در دانشگاه مورد نظر آن ها در زمان پذیرش بدون کنکور آن ها یعنی مهر 99 دریافت خواهد شد.هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری 99 طبق اعلام سازمان سنجش مبلغ 37600 تومان(سی و هفت هزار و ششصد تومان) خواهد بود.

زمان اعلام نتایج و پذیرش رشته های براساس سوابق تحصیلی 99

طبق زمان بندی اعلام شده توسط سازمان سنجش، زمان اعلام نتایج رشته های بر اساس سوابق تحصیلی 99 از 5 مرداد تا 2 شهریور، خواهد بود. در زمان اعلام نتایج رشته های بر اساس سوابق تحصیلی 99، نحوه اعلام نتایج رشته های بدون کنکور سراسری 99، به این شکل است که چنانچه داوطلب پذیرفته شده باشد، از دانشگاه با او تماس می گیرند و قبولی او را اطلاع می دهند.

شرایط جسمانی و کارایی اعضا در انتخاب رشته های بر اساس سوابق تحصیلی 99

داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی هستند، باید دارای یک سری از شرایط جسمانی را دارا باشند و برای رشته های مختلف ممکن  است محدودیت های برای کارایی اعضای آن ها وجود داشته باشد.برای دیدن این ویژگی ها به جداول فصل سوم دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی مراجعه کنید.

دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته سوابق تحصیلی 99

منبع مطلب : 3gaam.com

مدیر محترم سایت 3gaam.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب