نتایج نهایی کنکور ۹۹ کی اعلام می شودنتایج نهایی کنکور ۹۹ کی اعلام می شود را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

به دلیل شیوع ویروس کرونا و تاخیر در زمان برگزاری کنکور 99 ، شاهد تاخیر در برگزاری کنکور سراسری بوده ایم که همین امر موجب ایجاد تغییراتی در تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور 99 شد .

 بر اساس آخرین اخبار منتشر شده ، نتایج قبولی های کنکور ، در اوخر مهر اعلام خواهد شد . با توجه به اینکه تاریخ دقیقی برای انتشار نتیجه این آزمون منتشر نشده به داوطلبان توصیه می کنیم برای اطلاع از تاریخ دقیق اعلام نتیجه نهایی کنکور ۹۹ عضو کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا باشند . 

نتایج اولیه کنکور 99 اعلام شد .


برای مشاهده کارنامه اولیه کلیک کنید .

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ، دکتر ابراهیم خدایی ، زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 ، را هفته اول آبان ماه اعلام کرد .

داوطلبانی که در این مرحله موفق به کسب رتبه قبولی می شوند می بایست به سایت واحد دانشگاهی قبول شده مراجعه کرده و اطلاعیه منتشر شده که شامل تاریخ و زمان ، مدارک ، نحوه ثبت نام است را مطالعه نمایند . لازم به ذکر است پذیرفته شدگان نهایی دوره روزانه كه در دانشگاه ثبت نام نكرده اند یا انصراف داده اند ، از انتخاب رشته محل های دوره روزانه کنکور 1400 محروم می باشند .
 

 داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹ می توانند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا در ارتباط باشند .

سوالات متداول

✔️ احتمالا اواخر مهر ماه اعلام می شود که البته در این مقاله تاریخ دقیق اعلام شده است .

✔️ نتایج کلیه رشته های متمرکز با شرایط خاص مانند فرهنگیان همزمان با نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام می شود که به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد  .

✔️ نتایج این رشته ها به صورت یک پارچه با نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام می شود که به محض انتشار در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

سال گذشته نتایج نهایی کنکور سراسری ، اواخر شهریور ماه اعلام شد اما امسال به دلیل تعویق برگزاری کنکور ، نتایج انتخاب رشته احتمالا هفته اول آبان ماه منتشر شود . به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹ این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ، دکتر ابراهیم خدایی ، زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 ، را هفته اول آبان ماه اعلام کرد .
 

 داوطلبان می توانند برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ ، عضو  کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا ، صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا شوید . 

مشاوره اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

 متقاضیانی که پس از مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری موفق به کسب قبولی در یکی از رشته محل های انتخابی خود می شوند می بایست در مهلت مقرر شده از سوی واحد های دانشگاهی به دانشگاه محل قبولی مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام در آن مرکز اقدام نمایند .


 داوطلبانی که پس از مشاهده نتایج نهایی ۹۹ در هیچ کد رشته محلی قبول نشده اند می توانند در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت در این مرحله شرکت کنند تا از این طریق شانس دوباره ای برای انتخاب رشته داشته باشند .

 قابل توجه داوطلبان معترض به نتایج نهایی : هر ساله در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 99 گزینه ای به عنوان " اعتراض به نتیجه کنکور سراسری " به بخش سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اضافه می شود که داوطلبان از این طریق می توانند به ثبت اعتراضات خود در سامانه بپردازند .

 کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز تا زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 همراه داوطلبان بوده و تجربیات خود را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا در اختیار آن ها قرار می دهند  .

سوالات متداول

نتایج کنکور سراسری 99 از طریق سایت سازمان سنجش به صورت قبولی یا عدم قبولی منتشر می شود که در این مقاله لینک مشاهده نتیجه قرار داده می شود .

در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 کارنامه ای منتشر نمی شود اما جند روز بعد از اعلام نتایج نهایی ، کارنامه ای تحت عنوان کارنامه نهایی ( کارنامه سبز ) بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد .

نتایج انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان هم زمان با  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 99 منتشر می شود که به محض اعلام ، لینک مشاهده نتیجه در این مقاله قرار می گیرد .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۹

اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۹

زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۹

نتایج انتخاب رشته کنکور حدود یه ماه بعد از تموم شدن انتخاب رشته دانشگاه های سراسری از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام میشه و داوطلبا می تونن با اطلاعات ثبت نامیشون مثل شماره پرونده  ، شماره داوطلبی ، کد پیگیری و ... وارد این سایتبشن و نتایج کنکور ۹۹ رو ببینن .

سال قبل هم نتایج نهایی کنکور ، 25 شهریور ماه اعلام شد ولی امسال به دلیل شرایط پیش اومده و تعویق تو زمان برگزاری آزمون سراسری ، نتایج نهایی کنکور 99 طبق گفته رئیس سازمان سنجش اواخر مهر ماه اعلام میشه ، ولی چون هنوز زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 اعلام نشده به داوطلبا توصیه می کنیم که عضو کانال تلگرام کنکور سراسری تحصیلیکو باشن ، تا به محض اینکه خبری در مورد اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۹ اعلام شد ، با خبر بشن .

نتایج نهایی آزمون سراسری ۹۹ هفته اول آبان ماه اعلام میشه . به محض اینکه زمان دقیق اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۹ اعلام بشه ، ما اینجا اطلاع رسانی می کنیم .

داوطلبایی که تو انتخاب رشته کنکور سراسری 99 شرکت کردن ، واسه دیدن جواب کنکورشون باید ابتدا وارد سایت سنجش بشن و روی لینک "نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1399 " کلیک کنن .

تو این قسمت داوطلبا می تون به یکی از دو روش زیر ، نتیجه خودشون رو ببینن ،
 

روش اول : شماره داوطلبی و شماره شناسنامه

روش دوم : شماره پرونده و شماره شناسنامه 

اطلاعات خواسته شده رو وارد و روی " مشاهده نتیجه" کلیک کنن .


 تو این قسمت می تونن جواب انتخاب رشته کنکور سراسری رو ببینن ، اگه قبول شده باشن ، تو یه ستون کد رشته محلی که قبول شدن و تو ستون دوم ، اسم رشته و دوره و محل قبولیشون مشخص میشه .
 


و اگه تو هیچ کد رشته محلی قبول نشده باشن ، تو ستون کد رشته علامت " --- " و تو ستون دوم کلمه مردود نوشته میشه .
 

این تصاویر مربوط به اعلام نتایج کنکور سال گذشتس به محض اینکه نتایج نهایی کنکور سراسری 99 اعلام بشه ، این مقاله اپدیت میشه .

اعتراض به نتایج نهایی کنکور ۹۹

داوطلبایی که بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری ، به نتیجه کنکورشون اعتراض دارن می تونن از طریق ارسال درخواست به سازمان سنجش ، اعتراض به نتایج کنکور سراسری رو ثبت کنن که می تونه شامل یکی از این موارد باشه :
 

 اعتراض به قبول نشدن تو رشته محل های انتخابی

 اعتراض به قبول نشدن تو رشته محل های بالاتر 

سازمان سنجش اعتراض ها رو بررسی و از طریق همون پورتال به این داوطلبا پاسخ میده . اما داوطلبایی که از نتایج نهایی کنکور سراسری 99 راضی نیستن و دنبال راهین تا بتونن قبولیشون رو بهتر کنن ، می تونن بعد از اینکه کارنامه سبز کنکور 99 منتشر شد ، اونو بررسی و اگه تو انتخابای پایین تر از رشته محل قبولیشون ، انتخابی بود که رتبه شون از رتبه آخرین نفر قبولی تو اون رشته محل کمتر بود ، از طریق سایت سازمان سنجش واسه بررسی اولویت های بعدی ، درخواست اشتباه در انتخاب رشته کنکور سراسری رو ثبت کنن .

همچنین می تونن با توجه به شرایطشون درخواست های تغییر دوره قبولی ، به حد نصاب نرسیدن محل قبولی و مجوز شرکت در آزمون سال بعد رو هم با سازمان سنجش در میون بزارن .

راهنمای پذیرفته شدگان کنکور ۹۹

سازمان سنجش همزمان با اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99، اطلاعیه ای منتشر می کنه و تو اون مدارک مورد نیاز ، زمان و نحوه ثبت نام حضوری رو واسه اونایی که قبول شدن ، اعلام می کنه که داوطلبا باید بر اساس همون زمان بندی به دانشگاه محل قبولیشون مراجعه کنن .

البته بعضی از دانشگاه ها جزئیات نحوه ثبت نام رو تو سایت خودشون به صورت اطلاعیه ای اعلام می کنن و گاهی نیازه که قبل از مراجعه به دانشگاه ، از طریق خود سایت ، ثبت نام اینترنتی انجام بشه .

به محض اینکه اطلاعیه ای در مورد نحوه ثبت نام پذیرفته شده های آزمون سراسری 99 اعلام بشه ، اینجا اطلاع رسانی می کنیم  .

احیانا اگه بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری از نتیجه قبولیتون راضی نبودین می تونین با بررسی رشته های بدون کنکور شانستون رو برای ثبت نام بدون کنکور امتحان کنین .

مشاورای مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو آمادن تا به تموم سوالای شما در مورد اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 پاسخ بدن و شما می تونین با استفاده از سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو با این کارشناسا در ارتباط باشین و حتی مشاهده نتایج کنکور ۹۹ و یا نتایج انتخاب رشته آزاد رو به این مشاورا بسپارین .

سوالات متداول

منبع مطلب : www.tahsilico.com

مدیر محترم سایت www.tahsilico.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب