دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت 99دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت 99 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

اطلاعات مربوط به زمان بندی مراحل مختلف آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هر ساله در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت منتشر شده و داوطلبان را از بازه زمانی در نظر گرفته شده برای هر مرحله مطلع می کند .

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد پزشکی معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون آغاز شده و این امکان را در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا در صورت بروز هر گونه اشکال یا خطا در اطلاعات مندرج بر روی کارت به باجه های رفع نقص مراجعه کرده و نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند .

 زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد بهداشت 18 الی 20 مرداد ماه می باشد

مطابق جدول زمانبندی مرکز سنجش پزشکی زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد پزشکی 99 از 18 الی 20 مرداد ماه بوده و داوطلبان در این بازه زمانی می توانند نسبت به پرینت کارت آزمون اقدام نمایند . ما نیز به محض فعال شدن لینک دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی خواهیم کرد . 

لازم به ذکر است داوطلبانی که در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹دو رشته امتحانی را انتخاب می کنند می بایست برای هر رشته کارت مجزایی دریافت کرده و بر اساس زمان و مکان اعلام شده در جلسه آزمون حاضر  شوند .

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ پاسخگوی سوالات داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا آن ها را در دریافت کارت آزمون یاری می نمایند .

سوالات متداول

مطابق متن مقاله داوطلبان از 22 تیر ماه می توانند نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند .

این داوطلبان برای دریافت کارت باید به سایت sanjeshp.ir مراجعه کنند که کلیه اخبار مربوط به زمان دریافت این کارت در متن مقاله بروزرسانی خواهد شد .

بله ، مطابق متن مقاله داوطلبان از طریق سایت مرکز سنجش پزشکی یا با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت می توانند نسبت به ویرایش معدل خود اقدام نمایند .

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت ۹۹

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

مرکز سنجش پزشکی به منظور رفاه حال داوطلبان ، جدول زمان بندی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را در دفترچه راهنمای این آزمون منتشر کرده و بازه های زمانی درنظر گرفته شده برای هر فرایند را مشخص می کند . یکی از این رویدادها دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزرات بهداشت 99 می باشد که طبق اعلام مرکز سنجش پزشکی از روز 19 مرداد ماه بر روی سایت sanjeshp.ir قرار می گیرد . 

طبق اعلام سازمان سنجش پزشکی زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی 18 لغایت 20 مرداد ماه می باشد .

داوطلبان در این بازه زمانی فرصت خواهند داشت به سایت مذکور مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود نسبت بهدریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد پزشکی ۹۹ اقدام نمایند . با توجه به تغییرات احتمالی برنامه های وزارت بهداشت به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از جدیدترین اخبار و اطلاعیه های مربوط به آزمون ارشد پزشکی مطلع شوند .  

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

همان طور که گفته شد کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت ۹۹ به صورت اینترنتی و از سایت مرکز سنجش پزشکی قابل دریافت است . از این رو پس از مشخص شدن زمان دریافت این کارت باید به سایت sanjeshp.ir مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات درخواستی کارت آزمون را دریافت نمایید . لازم به ذکر است به همراه این کارت برگه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد پزشکی نیز منتشر شده و جزئیات لازم را در اختیار داوطلبان قرار می دهد . 

پس از مراجعه به سایت sanjeshp.ir ، از منوی سمت راست وارد بخش کارشناسی ارشد شوید . 

گزینه کارت ورود به آزمون را انتخاب نمایید .

کد رهگیری ثبت نام را در کادر مربوطه وارد کنید . 

در نهایت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 به نمایش درمی آید .


لازم به ذکر است داوطلبانی که کد رهگیری خود را فراموش کرده اند می توانند با انتخاب گزینه " فراموشی کد رهگیری " نسبت به بازیابی آن اقدام نمایند . 

 راهنمای تصویری فوق مربوط به نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت سال گذشته می باشد که به محض آغاز این فرایند در سال جاری بروزرسانی خواهد شد . 

ویرایش معدل در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

یکی از قابلیت هایی که هر ساله در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 در اختیار داوطلبان قرار می گیرد امکان ویرایش معدل می باشد . این امکان فرصتی مناسب برای دانشجویان سال آخر کارشناسی است که در زمان ثبت نام ، میانگین واحدهای گذرانده خود را در فرم اینترنتی وارد کرده بودند و اینک می توانند نسبت به تصحیح و ویرایش آن اقدام نمایند . 

هم چنین متقاضیانی که به دلیل بی دقتی یا عدم آگاهی دچار خطا و اشتباه شده و معدل خود را به صورت نادرست در فرم ثبت نام وارد کرده بودند هم می بایست در این مرحله اصلاحات لازم را انجام دهند ، چرا که هر گونه مغایرت در معدل کارشناسی داوطلب عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته و باعث محرومیت وی خواهد شد . 

دانشجویان سال آخر کارشناسی توجه داشته باشند که در صورت ویرایش معدل در این مرحله حتما می بایست فرم مخصوص معدل مندرج در دفترچه راهنمای آزمون را مجددا تکمیل کرده و به تایید دانشگاه محل تحصیل خود برسانند . 

برای دانلود فرم مخصوص معدل کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 کلیک کنید 

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در طول این فرایند همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا راهنمایی های لازم را در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در اختیار آن ها قرار می دهند .

سوالات متداول

مطابق متن مقاله داوطلبان از 22 لغایت 25 تیر ماه می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند .

مرکز سنجش پزشکی کارت ورود به جلسه این آزمون را بر روی سایت sanjeshp.ir منتشر می کند که نحوه دریافت این کارت در متن مقاله قرار داده شده است .

مطابق متن مقاله کلیه داوطلبان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون می توانند نسبت به ویرایش معدل خود اقدام نمایند .

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 99، هر ساله توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به صورت هماهنگ در کشور برگزار می گردد. داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده اند، برای حضور در جلسه آزمون ملزم به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر می باشند.

کارت های شرکت در آزمون معمولا چند روز پیش از برگزاری آزمون، بر روی سایت مربوطه قرار می گیرند که داوطلبان می توانند با درج اطلاعات خواسته شده در سامانه، کارت خود را مشاهده و پرینت نمایند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

با توجه به زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 در 23 و 24 مرداد ماه 99، داوطلبانی که نسبت به شرکت در این آزمون مبادرت نموده اند، می توانند از روز یکشنبه 19 مرداد ماه 99 با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir، کارت خود را دریافت نمایند.

با توجه به این که در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا، تقویم برگزاری آزمون ها مکررا توسط وزارت بهداشت دستخوش تغییرات شده است، به همین دلیل توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد، آخرین اخبار مرکز سنجش آموزش پزشکی را در اسرع وقت دریافت نمایید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 در موعد مقرر به صورت اینترنتی منتشر و بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار می گیرد. داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد نمودن کد رهگیری خود که در پایان ثبت نام از سامانه دریافت نموده اند، کارت خود را مشاهده و دریافت نمایند.

در این قسمت برای سهولت دسترسی داوطلبان به کارت شرکت در آزمون، راهنمای تصویری و گام به گام دریافت آن را ارائه نموده ایم.

1. ورود به سایت سازمان سنجش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir

2. کلیک بر روی گزینه « کارشناسی ارشد » از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت

3. کلیک بر روی عبارت «کارت ورود به جلسه آزمون – ویرایش معدل»

4. مجددا بر روی عبارت «کارت ورود به جلسه آزمون – ویرایش معدل» کلیک نمایید.

5. وارد کردن کد رهگیری ثبت نام در کادر ظاهر شده

6. در صورتی که کد رهگیری ثبت نام خود را فراموش کرده اید، می توانید با کلیک بر روی گزینه فراموشی کد رهگیری (در مرحله قبل)، آن را بازیابی کنید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی، بایستی میانگین نمرات دروس گذرانده شده خود را در فرم ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد درج نمایند. داوطلبانی که در زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، فرم ثبت نامی خود را اصلاح نکرده اند، برای آخرین بار در زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرصت خواهند داشت معدل خود را ویرایش نمایند. لازم به ذکر است که تکمیل مجدد فرم مخصوص معدل که در انتهای دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت قرار دارد، ضروری می باشد.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

برای تمامی داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند در صورت کامل بودن مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. این کارت شامل اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، کد و نام رشته محل امتحانی، نوع سهمیه، عکس داوطلبی، آدرس حوزه امتحانی و برخی از مشخصات تحصیلی می باشد. داوطلبان باید در هنگام دریافت کارت تمامی اطلاعات مندرج بر روی آن را به دقت بررسی کنند و در صورت وجود هر گونه مغایرت نسبت به رفع آن اقدام نمایند. وزارت بهداشت درمان آموزش برای رفع نقص کارت این دسته از داوطلبان تمهیداتی در نظر می گیرد تا داوطلبان بتوانند اطلاعاتی که به اشتباه در کارت درج شده است را ویرایش کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب