سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشانسامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستانهای دوره اول استعدادهای درخشان

021-82284177

021-82284161

hoosh.medu.ir | ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان 99-1400 | ایران تحصیل

hoosh.medu.ir | ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان 99-1400 | ایران تحصیل

ثبت نام مدارس سمپاد پایه هفتم آغاز شد دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند به منظور تکمیل ثبت نام صرفا وارد سامانه hoosh.medu.ir شوند و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند شایان ذکر است در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شوید با تصویر بالا رو به رو خواهید شد در غیر این صورت هیچ سامانه دیگری متولی امر ثبت نام نخواهد بود شایان ذکر است در صورتی که برای ورود به سامانه و یا در تکمیل فرایند ثبت نام با سوال یا مشکلی مواجه شدید می توانید از طریق سامانه مشاوره تلفنی ایران تحصیل به شماره 9099072952 (تماس از طریق تلفن ثابت) سوالات خود را مطرح کنید.

دانش آموزان عزیزی که اقدام به ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 در سامانه hoosh.medu.ir نموده اند، چند روز پس از برگزاری آزمون، به صورت الکترونیک مطابق با راهنمایی که در ادامه خواهد آمد می توانند کارنامه خود را دریافت نمایند. در سامانه ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir نیز نتایج قابل مشاهده می باشد.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir

جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم 99 – 1400 دانش آموزان عزیز و اولیای محترم می توانند به سامانه 99 hoosh.medu.ir مراجعه نموده و پس از وارد نمودن کد ملی و رمز عبور خود نتیجه مورد نظر را دریافت نمایند و یا نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان اقدام نمایید.

آن دسته از دانش آموزانی که نسبت به کارنامه موجود در سامانه hoosh.medu.ir اعتراض دارند می توانند اعتراض خود را با استفاده از سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ارائه نمایند. نتایج اعتراض ثبت شده شما در تاریخ 15 خرداد ماه در سامانه مذکور قابل مشاهده می باشد.

توجه : آن دسته از دانش آموزانی که به هر دلیلی به رمز عبور همگام دسترسی ندارند و یا اینکه مایل به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان می باشند می توانند با شماره های پشتبانی و مشاوران آزمون تیزهوشان که در جداول مندرج می باشد تماس حاصل نمایند.

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 99-1400 – hoosh.medu.ir

پیرو اطلاعیه سازمان سمپاد پذیرش مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه های ششم به هفتم نیز پابرجا خواهد بود و پذیرش داوطلبان از طریق سامانه اعلام نتایج تیزهوشان انجام خواهد گرفت، لازم به ذکر است با توجه به تصمیمات شورای انقلاب فرهنگی کشور مبنای پذیرش همانند سنوات قبل آزمون خواهد بود.

با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برگزاری طرح شهاب فعلا با تاخیر مواجه شده اما مفاد آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مورد تغییراتی قرار گرفته که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

لازم به ذکر است با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و زمان برگزاری آزمون و همچنین تغییرات پیش آمده در مفاد آزمون بهترین کتاب ها برای قبولی در آزمون تیزهوشان را می توانید با کلیک روی مقاله تهیه کنید تا درصد موفقیت داوطلب بالاتر برود.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99-1400 علی رغم پیگیری های انجام گرفته هنوز به صورت قطعی مشخص نشده اما داوطلبان گرامی در نظر داشته باشند که قبل از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سامانه دریافت رمز عبور همگام مدارس نسبت به اخذ کد همگام اقدام نمایند تا در روند ثبت نام وی مشکلی بوجود نیاید.

به اطلاع می رسانیم کلیه اخبار ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه sampad.medu.ir اطلاع رسانی خواهد شد و سامانه hoosh.medu.ir صرفا جهت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ششم به هفتم تعبیه شده است.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

دانش آموزان مایل به شرکت در مدارس تیزهوشان باید تابعیت ایرانی داشته باشند. آن دسته از دانش آموزان اتباع غیر ایرانی متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان مطابق بخشنامه باید در زمان دیگری به سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان مراجعه نمایند.

از نظر شرایط معدلی دانش آموزان متقاضی ورود به تیزهوشان پایه هفتم باید در تمامی دروس نمره خیلی خوب را در نوبت دوم پایه پنجم و همچنین نمره خیلی خوب در تمامی دروس نوبت اول پایه ششم را کسب نموده باشند.

تبصره های در نظر گرفته شده در دفترچه آزمون تیزهوشان 99-1400 برای شرایط معدلی شامل : دانش آموزانی است که در مجموع دو سال تحصیلی پایه های پنجم و ششم ابتدایی نهایتا در یکی از دروس خود نمره خوب را دریافت نموده باشند.

والدین و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند در صورت هرگونه مغایرت مدارک و همچنین اشتباه در وارد نمودن اطلاعات مورد نظر در ثبت نام ، حتی در صورت پذیرش ، ثبت نام دانش آموزان مورد نظر لغو خواهد شد.

راهنمای ثبت نام در سامانه hoosh.medu.ir

با توجه به عدم تسلط برخی دانش آموزان و اولیا گرامی نسبت به نحوه انجام ثبت نام از طریق سامانه آموزشی کوتاه و مفید برای ورود و ثبت نام در سایت www.hoosh.medu.ir ارائه می کنیم تا شما را با نحوه ثبت نام در سایت آشنا کنیم.

دانش آموزان و اولیا گرامی ابتدا از اتصال صحیح و کامل سیستم خود به اینترنت مطمئن شده سپس از طریق یکی از مرورگر های گوگل وارد آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir شوند ضمنا در ورود آدرس کاملا دقت نمایید و همچنین از مرورگرهای فایرفاکس و کروم در حد امکان استفاده نمایند.

در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شده باشید با صفحه زیر رو به رو خواهید شد :

در مرحله بعد همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید لازم است نقش و همچنین عنوان سازمانی را وارد نمایید. و پس از آن بر روی دکمه تائید کلیک نمایید.

در صورت انتخاب درست، شما به صفحه ثبت نام هدایت خواهید شد. که مطابق تصویر زیر لازم است اطلاعات مورد نظر را وراد نمایید.

والدین و دانش آموزان  98 hoosh.medu.ir عزیز توجه داشته باشند که برخی از اطلاعات توسط اداره آموزش و پرورش در سامانه  قرار گرفته است. اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت ، نام و كد دبستان ، منطقه و استان محل تحصيل به صورت خودکار وجود دارد و امکان ویرایش آن وجود نخواهد داشت.

در صورتی که دارای خواهر و یا برادر دو قلو می باشید لازم است حتما بند 11 را تکمیل نمایید.

در وارد نمودن اطلاعات زیر نهایت دقت را داشته باشید زیرا مدرسه پذریش شما با استفاده از فرم زیر تعیین خواهد شد . حداکثر اولویت های انتخابی شما برای این مدارس تعداد سه مدرسه در شهرستان محل سکونتتان می باشد.

مرحله بعدی بارگزاری تصویر داوطلب می باشد که همانطور که ملاحظه می نمایید باید در فرمت خاصی صورت پذیرد و همچنین به هیچ عنوان اشتباهی در این زمینه صورت نپذیرد.

مرحله بعدی که برای ثبت نام hoosh.medu.ir لازم است پشت سر بگذارید، پرداخت وجه ثبت نام می باشد. والدین و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشید که پس از پرداخت وجه ثبت نام تیزهوشان به هیچ عنوان امکان ویرایش را نخواهید داشت.

در صورتی که پرداخت شما با موفقیت صورت پذیرفته باشد با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که رسید پرداخت و همچنین شماره پیگیری قابل مشاهده می باشد. روی عبارت “بازگشت به صفحه پرداخت ” کلیک نمایید.

در صورتی که تمامی اطلاعات را به صورت صحیح وارد نموده باشید می توانید تصویر زیر را ملاحظه نمایید. در صورتی که تمامی اطلاعات را به صورت صحیح وارد نموده باشید کد پیگیری و رسید مورد نظر را نزد خود نگاه دارید.

دانش آموزان و اولیا محترمی که مایل به ثبت نام فرزند خود می باشند و یا رمز عبور همگام خود را فراموش نموده اند و یا جهت ورود به سامانه با مشکل مواجه شده اند می توانند همه روزه از ساعات 8 صبح الی 1 شب با شماره های 9099072952 تماس حاصل نمایند.

توصیه مهم : با توجه به حساسیت مراحل ثبت نام و ورود اطلاعات در صورت تمایل می توانید جهت تکمیل روند ثبت نام از طریق شماره 9099072952 با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید پاسخگویی واحد ثبت نام همه روزه از 8 صبح الی 1 شب خواهد بود.

جزییاتی در مورد سامانه hoosh.medu.ir

سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هفتم hoosh.medu.ir به مدت شش روز فعال خواهد بود و ثبت نام ورودی های ششم به هفتم از طریق این سامانه انجام می گیرد ضمنا با توجه به مهلت 6 روزه امکان دارد زمان ثبت نام آزمون ششم به هفتم تیزهوشان تمدید نشود لذا دانش آموزان و اولیا گرامی در همان روزهای آغازین ثبت نام خود را تکمیل نمایند تا با مشکلی در روند ثبت نام مواجه نشوند.

شایان ذکر است با توجه به تصمیم سازمان سمپاد در رابطه با سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم کلیه امور ثبت نام – دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان ششم به -هفتم – اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 99-1400 از طریق سامانه hoosh.medu.ir انجام خواهد گرفت.

با توجه به مشکلاتی که سال های گذشته در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام مدارس سمپاد وجود داشت بار دیگر تاکید می کنیم هزینه ثبت نام فقط از طریق سامانه در آخرین مرحله ثبت نام از طریق درگاه متصل به سایت قابل پرداخت خواهد بود لذا دقت لازم در این زمینه را داشته باشید.

ثبت نام دانش آموزان پس از پرداخت هزینه ثبت نام تکمیل خواهد شد لذا دانش آموزان و اولیا محترم حتما قبل از ورود به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان کارت بانکی دارای رمز دوم جهت عملیات پرداخت را آماده نمایند.

به اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم می رسانیم آزمون ورودی مدارس سمپاد در نیمه دوم خرداد ماه برگزار خواهد شد و تمامی دانش آموزان جهت حضور در جلسه آزمون ملزم به دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سامانه خواهند بود لذا در صورت تکمیل ثبت نام می توانید با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی مجددا وارد سامانه مدارس تیزهوشان شوید و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

شایان ذکر است لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سمپاد برای تمامی پایه ها از اوایل خرداد ماه باز می شود و دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت و یا تماس با شماره های مرکز ثبت نام 9099072952(تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

پس از تکمیل روندثبت نام آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت حضور در جلسه آزمون و شرکت در آزمون سمپاد مهم ترین مساله ای که مورد توجه دانش آموزان خواهد بود اعلام اسامی قبول شدگان در آزمون خواهد بود لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نیز حدودا اوایل شهریور ماه روی سامانه hoosh.medu.ir قرار خواهد گرفت شایان ذکر است دانش آموزانی که در پایه های نهم به دهم در آزمون شرکت نموده اند جهت مشاهده نتایج فقط از طریق سامانه azmoon.medu.ir  قادر خواهند بود از نتایج آزمون مطلع گردند.

سوالات پرتکرار در سامانه hoosh.medu.ir

من هنوز نتونستم نتیجم رو دریافت کنم باید به چه سامانه ای برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان مراجعه کنم؟

برای مشاهده نتیجه تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان می توانید به سامانه hoosh8.medu.ir  مراجعه کنید.

آیا امکان انتقالی پس از دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان 99 – 98 در سامانه hoosh.medu.ir  وجود دارد؟

بله. هر یک از داوطلبانی که در این مدارس پذیرفته شده اند می توانند در سامانه اعلام نتایج مدارس تیزهوشان اقدام نمایند.

آیا می توانیم نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم را در مدارس خود دریافت نماییم؟

خیر. همانطور که ذکر شد داوطلبان تنها می توانند از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان امکان پذیر خواهد بود.

در این مقاله تلاش نمودیم تا راهنمایی های لازم در رابطه با اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم سامانه hoosh.medu.ir و همچنین نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان 99 – 1400 ، زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم مطالبی را ارائه نماییم. امیدواریم توانسته باشیم در این رابطه اطلاعات مفیدی را ارائه نماییم.

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 99 | azmoon.medu.ir | سمپاد

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 99 | azmoon.medu.ir | سمپاد

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

نام نویسی آزمون مدارس سمپاد 99-1400 آغاز شد لذا داوطلبان گرامی جهتثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توانند از سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به نشانیazmoon.medu.ir و یا سامانه sampad.medu.ir امور مربوط به ثبت نام خود را پیگیری کنند و در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ثبت نام کنند به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم تنها راه ثبت نام در مدارس تیزهوشان سمپاد ثبت نام در سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان بوده و ثبت نام حضوری در هیچ یک از مدارس تیزهوشان انجام نخواهد شد لازم به ذکر است ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان به منزله ثبت نام در مدارس تیزهوشان نمی باشد و ثبت نام در صورتی در صورت قبولی دانش آموز در آزمون پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قطعی خواهد شد .

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان فعال شد به اطلاع داوطلبان ورود به مدارس تیزهوشان می رسانیم تمام مراحل ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی خواهد بود و ثبت نام حضوری در هیچ کدام از مدارس انجام نخواهد گرفت ضمنا داوطلبان می توانند پس از مطالعه دفترچه ثبت نام آرمون تیزهوشان و آگاهی از شرایط ثبت نام تیزهوشان اقدام به ثبت نام نمایند و پس از تکمیل مراحل ثبت نام می توانند در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان کرده و در آزمون حاضر شوند ضمنا داوطلبان می بایست پس از ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نمایند لازم به ذکر است ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و همچنین ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم فقط از درگاه azmoon.medu.ir امکان پذیر است ، لازم به ذکر است یادآور شویم که داوطلبان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای موفقیت در آزمون و دریافت منابع تیزهوشان ششم ابتدایی و همچنین منابع تیزهوشان نهم به دهم می توانند با شماره 9099072952 تماس حاصل نموده و برای دریافت مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان اقدام نمایند .

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان نام نهادی است که بر امور تحصیلی دانش آموزان مستعد و نخبه که بهره هوشی بالایی دارند نظارت می‌کند و به اختصار به آن سمپاد می‌گویند. این سازمان در بین دانش آموزان و بین عموم به موسسه تیزهوشان معروف است. موسسه تیزهوشان در شهرهای پرجمعیت دارای مدارس راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی دخترانه و پسرانه می‌باشد. گزینش در سازمان سمپاد از طریق آزمون و در دو مقطع راهنمایی و دبیرستان صورت می‌گیرد. این آزمون‌ها نیز عمدتا بر پایه ارزیابی هوش، دانش ریاضیات و علوم است .

آزمون تیزهوشان دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه هر سال در تاریخ معینی بین دانش آموزان واجد شرایط از سراسر کشور برگزار می‌شود و دانش آموزان از طریق نمره‌ای که در آزمون کسب می‌کنند، به مدارس تیزهوشان یا مدارس استعدادهای درخشان سمپاد پذیرفته می‌شوند. ثبت نام در این آزمون‌ها بصورت اینترنتی و از طریق سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان انجام می‌گیرد با توجه به ظرفیت مدارس تیزهوشان که محدود است پذیرش بین دانش آموزانی که در آزمون قبول شده باشند انجام خواهد گرفت.

درگاه سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان هفتم و دهم

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان – شرایط و ضوابط

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ششم ابتدایی

1– دانش آموز تابعیت ایرانی داشته باشد و البته دانش آموزان غیر ایرانی در شرایط خاص پذیرش می‌شوند .

2 – دانش آموز در حال تحصیل در پایه ششم ابتدایی باشد .

3 – تمام نمرات پایه پنجم دانش آموز در مقیاس خیلی خوب باشد . البته در صورتی که یک نمره یک درس در مقیاس خوب باشد نیز بلامانع است .

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان نهم

1 دانش آموز تابعیت ایرانی داشته باشد و البته دانش آموزان غیر ایرانی در شرایط خاص پذیرش می‌شوند .

2 دانش آموز در حال تحصیل در پایه نهم متوسطه باشد .

3 معدل سالانه دانش آموز در پایه هشتم متوسطه می‌بایست 19 یا بالای 19 باشد .

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان – زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

مرحله اول ( ثبت نام استعداد درخشان ) : اواخر بهمن یا اوایل اسفند مرحله اول ثبت نام بصورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت ثبت نام سمپاد Azmoon.medu.ir و وارد کردن اطلاعات دانش آموزی در فرم ثبت نام ، انجام می‌پذیرد .

مرحله دوم (پرداخت هزینه ثبت نام ) : در فروردین ماه می‌بایست به سایت ثبت نام سمپاد مراجعه نمایید و با ورود به درگاه بانکی و از طریق شماره کارت بانکی که دارای رمز دوم می‌باشد، اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نمایید.

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان زمان برگزاری آزمون

آزمون تیزهوشان طبق روال هر سال در نیمه اول اردیبهشت ماه سال 99 برگزار می‌شود. زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشاننیز حدودا یک هفته قبل از تاریخ آزمون، آماده تحویل است.

والدین گرامی برای دریافت کارت ورود به جلسه به سایت ثبت نام تیزهوشان یا استعداد های درخشان سمپاد Azmoon.medu.ir مراجعه نمایید . با نوشتن کد ملی دانش آموزی در کادر نام کاربری و نوشتن شماره سریال 6 رقمی شناسنامه دانش آموز در کادر رمز عبور، وارد پروفایل شخصی فرزند خود شوید . در آنجا از قسمت گوشه سمت چپ روی گزینه سبزرنگ ” کارت ورود به جلسه ” کلیک کنید و از آن پرینت گرفته و چاپ نمایید. محل آزمون هر داوطلب و تاریخ برگزاری آزمون روی کارت ورود به جلسه درج شده است .

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان زمان اعلام نتایج آزمون

نتایج آزمون تیزهوشان معمولا پنج الی شش هفته پس از برگزاری آزمون استعدادهای درخشان سمپاد در سامانه ثبت نام تیزهوشان منتشر می‌شود . با ورود به سامانه می‌توانید کارنامه آزمون تیزهوشان  ، نتایج آزمون و در صورت قبولی داوطلب، نام مدرسه ای که در آن پذیرش شده است را مشاهده نمایید .

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان

مطالب مرتبط :

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب