توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

حضور برخی بازیهای پلی استیشن 3 روی استور پلی استیشن 5

در حالی که طی روزهای گذشته خبری مبنی بر توجه سونی به Backward compatibility منتشر شده بود، اکنون بازی‌های پلی استیشن 3 در استور پلی استیشن 5 ظاهر شده‌اند که این موضوع مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است.

برخی کاربران در توییتر به حضور بازی‌های پلی استیشن 3 در استور پلی استیشن 5 اشاره کرده‌اند که هنگام انتخاب، آن‌ها را به نسخه PlayStation Now بازی هدایت می‌کند. به عنوان مثال در تصویر ارائه شده توسط یکی از کاربران نسخه پلی استیشن 3 بازی Dead or Alive 5 دیده می‌شود که البته حدود 10 دلار قیمت دارد.

مطلب پیشنهادی:نقد انیمیشن The Mitchells vs. the Machines – نسل آنها، نسل ما به علاوه روبات‌هابا بهترین انیمیشن سال 2021 آشنا شوید

کاربران دیگری نیز گزارش‌های مشابهی را در شبکه‌های اجتماعی ارائه کرده‌اند که بازی‌هایی مانند Bejeweled و عناوین Prince of Persia مانند The Forgotten Sands و The Two Thrones در آن‌ها دیده می‌شود که هر کدام قیمت‌های خاص خود را دارند.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Venom 2 – قصه بد من و هیولای درونمونوم خارج می‌شود

البته تاکنون هیچ یک از کاربران موفق به خرید بازی‌های پلی استیشن 3 از استور پلی استیشن 5 نبوده‌اند و این احتمال وجود دارد که بازی‌ها بر اساس نوعی خطا روی این فروشگاه قرار گرفته‌ باشند.

در چند روز گذشته، جزئیات پتنت جدیدی از سونی و «مارک سرنی» طراح پلی استیشن 5 فاش شده بود که به طور خاص روی قابلیت سازگاری عقبرو تمرکز داشت و به عقیده برخی گزارش‌ها، سونی قصد دارد پشتیبانی از بازی‌های قدیمی خود را به کنسول نسل نهم خود اضافه کند. درست مانند همان کاری که مایکروسافت با ایکس باکس سری ایکس/اس انجام داده است.

در همین حال، به نظر می‌رسد سونی برای آینده پلی استیشن برنامه‌های بسیار ویژه‌ای دارد، زیرا از ماه گذشته گزارش‌ها معتبری درباره ایجاد سرویس اشتراکی رقیب گیم پس توسط پلی استیشن منتشر شده بود که سرویس اسپارتاکوس نام دارد و اخیرا نیز احتمال عرضه این سرویس قوت گرفته بود.

باید دید سونی در آینده چه اعلامیه‌های هیجان انگیزی برای کاربران پلی استیشن دارد.

خنده‌دارترین لحظات سیزن اول لتس‌پلی ماینکرفت #2

تماشای ویدیو از یوتوب

window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F251448%2522%257D";

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب