توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

کارگردان سرشناس سینما از Halo Infinite به عنوان بهترین بازی این سری یاد کرد

به نظر می‌رسد «جان کارپنتر» کارگردان سرشناس فیلم‌های ترسناک از طرفداران پر و پا قرص سری Halo است. کارگردان دو فیلم The Thing و The Halloween در توییتر خود از بازی Halo Infinite به عنوان بهترین بازی این سری یاد کرد.

کارپنتر در توییت خود نوشت:

Halo Infinite یک شوتر بسیار سرگرم کننده است. طراحی فوق العاده زیبا. بهترین در سری Halo.

مطلب پیشنهادی:با مخوف‌ترین کاراکترهای فیلم‌های ترسناک تاریخ سینما آشنا شوید10 شخصیتی که با دیدنشان مو به تنمان سیخ می‌شد

درست پس از این توییت، بسیاری از افراد شناخته شده دیگر نیز در توییت‌های خود به تعریف از بازی پرداختند. «آرون گرینبرگ» رئیس بازاریابی ایکس باکس نیز در توییت خود به او پاسخ داد: «چه توییت شگفت انگیزی از یک خالق افسانه‌ای.» «ایلان ماسک» مدیرعامل شرکت‌هایی چون تسلا و ثروتمندترین فرد روی زمین که حضور بسیار فعالی در توییتر دارد نیز، از کمپین داستانی بازی تمجید کرد.

«بانی راس» رئیس فرانچایز Halo نیز در پاسخ به کارپنتر نوشت: «ممنونیم که زمان خلاقانه خود را در دنیای ما سپری می‌کنید.»

مطلب پیشنهادی:نقد سریال مردگان متحرک، فصل 10 قسمت 17 – بازگشت مگیبازگشتی امیدوارنه؟!

کمپین داستانی بازی Halo Infinite کمتر از یک ماه قبل منتشر شد و از همان ابتدا و نمرات منتقدان کاملا مشخص بود که این بازی ارزش صبر کردن را دارد. تقریبا اکثرا بازیکنان نیز از تجربه آن به شدت راضی هستند و اکنون افراد مشهور نیز رضایت خود از آن را اعلام کرده‌اند.

خنده‌دارترین لحظات سیزن اول لتس‌پلی ماینکرفت #2

تماشای ویدیو از یوتوب

window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F251464%2522%257D";

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب