توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

تریلر بازی Spider-Man 2 بیش از 20 میلیون بار تماشا شده

طرفداران به شدت منتظر بازی Spider-Man 2 یا Marvel’s Spider-Man 2 هستند، زیرا تعداد بازدیدهای تریلر آن در یوتیوب از مرز 20 میلیون نیز عبور کرده است.

استودیو اینسامنیاک گیمز در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و بازی‌های فوق‌العاده‌ای را منتشر کرده‌اند. بدون شک بزرگترین و موفق‌ترین بازی آن‌ها در چند وقت اخیر Marvel’s Spider-Man بوده. دنباله آن و بازی Spider-Man 2 تابستان همین سال و در جریان رویداد پلی استیشن معرفی شد و چندان تعجب ندارد بسیاری از طرفداران برای آن هیجان زده باشند.


مطلب پیشنهادی:10 مورد از بزرگ‌ترین تفاوت‌های دکتر اختاپوس در کمیک‌ها و فیلم‌هااوتو اکتاویوس در مسیر کمیک تا لایو اکشن چه فرقی کرده است؟

با این حال، به نظر می‌رسد طرفداران از آن چیزی که انتظار می‌رود هم بیشتر منتظر بازی Marvel’s Spider-Man 2 هستند زیرا تعداد بازدیدهای تریلر منتشر شده بازی توسط حساب رسمی پلی استیشن در یوتیوب اکنون بیش از 20 میلیون بار تماشا شده است. البته باید توجه داشت که این میزان فقط برای تریلر رسمی بازی است و با وجود سایر نسخه‌های منتشر شده توسط حساب‌های غیررسمی، این عدد بسیار بالاتر و بیشتر خواهد بود.

به گفته توسعه‌دهندگان، Marvel’s Spider-Man 2 یک بازی کاملا جاه طلبانه خواهد بود و همانطور که در گزارش‌های قبلی توضیح داده شده بود، بازی Marvel’s Spider-Man 2 تاریک‌تر از نسخه‌ قبلی خواهد بود. با این حال هنوز جزئیات زیادی درباره بازی منتشر نشده است و می‌دانیم که قرار است جایی در 2023 برای پلی استیشن 5 عرضه شود. با این حال به نظر می‌رسد سونی و اینسامنیاک گیمز زمان زیادی برای ارائه جزئیات جدید بازی دارند.

بدون شک Marvel’s Spider-Man 2 یکی از مورد انتظارترین بازی‌های آینده محسوب می‌شود و البته مرد عنکبوتی در چند وقت گذشته حضور بسیار موفقیت آمیزی داشته است. فیلم جدید مرد عنکبوتی یعنی Spider-Man: No Way Home که بسیار مورد استقبال قرار گرفت نیز اخیرا موفق شده بود تا به ششمین فیلم پرفروش تاریخ آمریکای شمالی تبدیل شود.

خنده‌دارترین لحظات سیزن اول لتس‌پلی ماینکرفت #2

تماشای ویدیو از یوتوب

window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F251472%2522%257D";

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب