توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

دانلود دفترچه ارشد وزارت بهداشت ۹۹

دانلود دفترچه ارشد وزارت بهداشت ۹۹ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 : (ویرایش شده در بهمن ماه 98) متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت را دارند توجه داشته باشند در حال حاضر دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 99 بر روی سایت مرکز سنجش منتشر نشده است، با توجه به اینکه ثبت نام کنکور ارشد علوم پزشکی 99 از 30 بهمن شروع می شود، در حال حاضر مهلت ثبت نام تمدید شده است که می توانید با مراجعه به مقاله زمان برگزاری و ثبت نام جزئیات جدید را دریافت کنید.

نکته مهم کنکور ارشد وزارت بهداشت : در حال حاضراطلاعیه های مهم در رابطه با کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 منتشر شده است که این تغییرات در مدارک مجاز و منابع برخی از رشته های علوم پزشکی بوده است که مهم ترین آن برداشته شدن حد نصاب زبان برای کنکور ارشد وزارت بهداشت وتغییر ضریب زبان می باشد که در مقاله تغییرات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99  به طور کامل تمام جزئیات ذکر شده است.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 99-1400

منابع ارشد وزارت بهداشت

اطلاع از منابع و انتخاب بهترین منبع برای مطالعه یکی از مهم‌ترین دغدغه اغلب متقاضیانی که قصد شرکت در کنکور وزارت بهداشت را دارند و سؤالی که همواره از مشاوران ما می‌پرسند اطلاع از رفرنس اعلام شده وزارت بهداشت و بهترین کتاب برای مطالعه رشته‌ای است که قصد شرکت در آن رادارند تا در کمترین زمان بیشترین باردهی را داشته باشند. در پاسخ به این دوستان باید بگوییم! در انتخاب منابع ارشد وزارت بهداشت به چند نکته بسیار توجه کنید:
1- اولین مورد شناخت نیاز خود و رشته ای است که برای شرکت در کنکور انتخاب کرده اید: شما به دو روش می توانید منبع خود را برای مطالعه انتخاب کنید، انتخاب رفرنس برای مطالعه،انتخاب کتاب های طبقه بندی شده کنکوری برای مطالعه:

اگر قصد مطالعه رفرنس دارید باید تمام جوانب آن را در نظر بگیرید. به‌طور مثال انتخاب رفرنس برای مطالعه کنکور ارشد وزارت بهداشت به کسانی توصیه می‌شود که زمان کافی بین 7الی 8 ساعت برای مطالعه دارند و می توانند تمام سرفصل ها و نکات مهم را خلاصه برداری کنند. اما اگر جز کسانی هستید که زمان کافی برای مطالعه ندارید و از نحوه خلاصه برداری ازآگاه نیستید، باید کتاب‌هایی را برای مطالعه انتخاب کنید که بر اساس جغرافیای کنکور تألیف شده باشند و تمام نکات مهم در کتاب تالیف شده باشد و سعی کنید برای انتخاب کتاب های کنکوری به دنبال نویسنده ها و انتشاراتی باید که کنکوری بوده و  دقیقا از تمام جزئیات کنکور مطلع باشند. برا یدانلود ریگان سوالات ارشد به مقاله دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98  مراجعه کنید.

2- مهم‌ترین موضوعی که باید در انتخاب منابع و یا گرفتن مشاوره به آن دقت کنید ارتباط با مؤسساتی و مشاورانی است که سابقه‌ی چندین ساله درزمینهٔ رشته‌های علوم پزشکی داشته و حداقل در هر رشته چند رتبه برتر داشته باشند. بسیار شنیده‌ایم که داوطلبان سؤالات خود را بخصوص در انتخاب منابع از طریق تماس با خط‌هایی با پیش‌شماره 909 پرسیده‌اند که نه‌تنها مشاور تخصصی در این زمینه نداشته‌اند بلکه با ارائه منابع و توضیحات نادرست یک سال داوطلب را به هدر داده‌اند. موسسه علوم پزشکی سنا باسابقه چندین ساله درزمینهٔ رشته‌های ارشد و دکتری علوم پزشکی، نشر کتاب های طبقه بندی شده کنکوری وارئه کتاب های رفرنس و برگزاری آزمون‌های کشور و داشتن دپارتمان مشاوره و کلاس‌های حضوری سعی کرده با ارائه خدمات درست بیشترین کمک را به داوطلبان کنکوری در مقطع ارشد و دکتری وزارت بهداشت نماید. برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید. قبولی در کنکور در صورت داشتن برنامه و انتخاب درست منابع برای مطالعه اصلا کاردشواری نیست. 

دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99-1400

ضوابط برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت

ضوابط و شرایط برگزاری آزمون پذیرش دانشجو در مقطع كارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشكی سال با هدف تامین نیروی انسانی متعهد و متخصص به شرح زیر اعلام میگردد.

1-داوطلبان متقاضی استفاده از آئین نامه تسهیلات ادامه تحصیل استعدادهای درخشان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با آزمون و بدون آزمون ورودی، میبایست پس از مطالعه آیین نامه مربوطه درصورت احراز شرایط لازم، مطابق با اطلاعیه ها و دستورالعمل های بعدی این مركز اقدام نمایند.

2-آزمون كارشناسی ارشد در كلیه رشته ها به صورت یک مرحلهای برگزار خواهد شد. بجز رشته مددکاری اجتماعی اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد،  داوطلب میتواند باتوجه به مدرک کارشناسی و یا بالاتر در دو رشته یا مجموعه امتحانی از 2 گروه متفاوت شرکت نماید.

3-داوطلب میتواند حداقل یک رشته یا مجموعه از هر یک از چهار گروه و حداکثر دو رشته یا دو مجموعه و یا یک مجموعه و یک رشته از دو گروه متفاوت را ثبت نام نموده و در آزمون شرکت نماید. بعبارتی مجاز به انتخاب دو رشته یا مجموعه از یک گروه نمیباشد.

4-برای رشته هایی که به صورت مجموعه امتحانی تجمیع شده اند، فقط یک دفترچه سؤال برای این مجموعه  صادر میشود. داوطلب با انتخاب یک مجموعه در صورتی که حائز شرایط شرکت در هر یک از رشته های مورد نظر از آن مجموعه باشد، میتواند در رشته های آن مجموعه امتحان دهد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت

برای اطلاع از جزئیات بیشتر مقاله را  زمانبندی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99-1400 مطالعه کنید.

 لینک مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت :

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت99

منبع مطلب : sanapezeshki.com

مدیر محترم سایت sanapezeshki.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان و نحوه دریافت دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1400

بر اساس تجربیات سالیان گذشته دفترچه راهنمای آزمون ارشد پزشکی قبل از آغاز فرایند ثبت نام منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . امسال نیز با توجه به زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 احتمالا شاهد انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در هفته آخر بهمن و یا اوایل اسفند ماه هستیم . 

متقاضیان می بایست در این بازه زمانی به سایت sanjeshp.ir مراجعه کرده و پس از دانلود دفترچه ثبت نام ارشد پزشکی ۱۴۰۰ به مطالعه دقیق بخش های مختلف آن بپردازند . در این دفترچه تمام اطلاعات لازم برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ذکر شده و راهنمای مناسبی برای تکمیل بندهای فرم اینترنتی می باشد .

لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت به محض فعال شده در اینجا قرار می گیرد .

 برای دانلود دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 99 کلیک کنید

جزئیات دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1400

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد پزشکی ۱۴۰۰ از سه بخش شرایط و ضوابط ، جداول و فرم ها تشکیل شده و به تشریح تمام اطلاعات لازم برای ثبت نام این آزمون می پردازد . از این رو داوطلبان می بایست تمامی بخش های آن را مورد مطالعه قرار داده و با دقت و آگاهی بیش تر نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اقدام نمایند . در قسمت زیر به بررسی این سه بخش پرداخته و مهم ترین بندهای آن را شرح می دهیم . 

شرایط و ضوابط کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

بخش ابتدایی دفترچه ثبت نام ارشد پزشکی به بررسی شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان پرداخته و تمامی ضوابط مربوط به نظام وظیفه ، سهمیه ها ، اتباع خارجی ، استعداد های درخشان و مقررات دانشگاه های مختلف را تشریح می کند .

داوطلبان ضمن اطلاع از شرایط و ضوابط مذکور می توانند ثبت نام خود را انجام دهند که به منظور کاهش خطا و اشتباه در درج اطلاعات ثبت نامی توصیه می کنیم فرم پیش نویس ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ را تکمیل نمایند . لینک دانلود این فرم در ادامه قرار داده شده است که مربوط به سال گذشته بوده و در موعد مقرر بروزرسانی خواهد شد . 

برای دانلود فرم پیش نویس ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت کلیک کنید

جداول دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

در کنکور کارشناسی ارشد پزشکی شرط تجانس رشته وجود داشته و داوطلبان بر اساس مدرک کارشناسی خود رشته امتحانی مورد نظر را انتخاب می کنند . از این رو مرکز سنجش پزشکی جدولی حاوی رشته های امتحانی ، مدارک مورد پذیرش ، دروس امتحانی و ضرایب هر درس تهیه کرده و با عنوان جدول شماره 1 در اختیار داوطلبان قرار می دهد .

جدول شماره 2 نیز مربوط به گروه های امتحانی می باشد که بر اساس آن رشته های مختلف کارشناسی ارشد علوم پزشکی در چهار گروه مختلف قرار می گیرد . طبق این جدول داوطلبان می بایست حداقل یک رشته یا مجموعه رشته از هر یک از چهار گروه و حداکثر دو رشته یا دو مجموعه رشته از دو گروه متفاوت انتخاب نمایند . به عبارت دیگر دو رشته انتخابی داوطلب باید از دو گروه متفاوت باشد .

جداول شماره 3 ، 4 ، 5 ، 6 و 7 نیز به ترتیب شامل اسامی رشته های تحصیلی مقاطع مختلف ، نام دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ، نام شهرستان های محل اجرای آزمون ، مناطق ممنوعه اسکان و اقامت اتباع خارجی و لیست اولیه رشته محل های پذیرنده دانشجو بوده و برای تکمیل فرم ثبت نام به کار گرفته می شوند . 

فرم های دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

در بخش انتهایی دفترچه ثبت نام ارشد پزشکی نیز فرم مخصوص معدل قرار داده شده است که دانشجویان سال آخر کارشناسی می بایست به تکمیل آن پرداخته و میانگین معدل تعداد واحدهای گذرانده خود را درج نمایند . این متقاضیان می بایست فرم تکمیل شده را به تایید دانشگاه محل تحصیل خود رسانده و یک نسخه از آن را تا زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ نزد خود نگه دارند .

با توجه به تاثیر معدل در نتایج نهایی آزمون ارشد پزشکی به داوطلبان توصیه می کنیم در درج اطلاعات ثبت نامی و تکمیل این فرم نهایت دقت خود را به کار گیرند چرا که هر گونه مغایرت در معدل داوطلب سبب لغو قبولی وی شده و با فرد خاطی طبق مقررات و ضوابط برخورد خواهد شد . در ادامه لینک دانلود فرم مخصوص معدل آزمون ارشد وزارت بهداشت سال گذشته را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم که به محض انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام بروزرسانی خواهد شد . 

برای دانلود فرم مخصوص معدل کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کلیک کنید

اهمیت مطالعه دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1400

مهم ترین بخش دفترچه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ مربوط به شرایط اختصاصی این آزمون می باشد که داوطلبان می بایست پس از مطالعه بندهای آن وضعیت فردی و تحصیلی خود را مورد بررسی قرار داده و در صورت داشتن شرایط نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اقدام نمایند .

با توجه به این که عدم آگاهی از شرایط و ضوابط ، منجر به خطا و اشتباه در روند ثبت نام شده و مشکلاتی را در مراحل بعدی آزمون ایجاد خواهد کرد به متقاضیان توصیه می کنیم قبل از هر چیز حتما دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1400 را مطالعه نموده و با آگاهی کامل ثبت نام خود را انجام دهند .

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز آماده اند به تشریح بخش های مختلف دفترچه ثبت نام این آزمون پرداخته و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات داوطلبان باشند . 

سوالات متداول

بر اساس اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی این دفترچه هفته آخر بهمن ماه منتشر می شود که به محض انتشار مقاله بروزرسانی خواهد شد . 

این داوطلبان مجاز به انتخاب حداکثر دو رشته امتحانی از دو گروه متفاوت می باشند که جزئیات بیش تر آن در متن مقاله قرار داده شده است . 

بخشی از دفترچه ثبت نام کنکور ارشد پزشکی به بررسی رشته های امتحانی و مدارک مورد پذیرش هر رشته پرداخته است که برای اطلاعات بیش تر در این خصوص می توانید متن مقاله را مطالعه کنید . 

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 99

پیرو اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کارنامه ای در اختیار داوطلبان قرار گرفته و وضعیت علمی آن ها را مشخص می کند . متقاضیان مجاز به انتخاب رشته بر اساس نمره و تراز اکتسابی خود رشته محل های مورد نظر را از دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 استخراج نموده و در فرم اینترنتی مربوطه درج می کنند .

این دفترچه از بخش های مختلفی تشکیل شده و هر آن چه داوطلب برای شرکت در انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نیاز دارد ، در آن یافت می شود . از جمله موارد مهمی که متقاضیان می توانند در این دفترچه مطالعه کنند می توان به تحلیل کارنامه اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، سهمیه های موثر در این مرحله ، انواع دانشگاه ها و مراکز پذیرش دانشجوی ارشد پزشکی ، شرایط و ضوابط و نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم پزشکی ۹۹ اشاره کرد .

در انتهای دفترچه نیز جدول رشته محل های ارائه شده را مشاهده می کنید . با توجه به حساسیت این مرحله به داوطلبان توصیه می کنیم دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم پزشکی 99 را با دقت مطالعه نمایند . ما نیز در ادامه به توضیح بخش هایی از این دفترچه پرداخته و لینک دانلود آن را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .

 مرکز سنجش پزشکی در اطلاعیه ای فهرست اولیه رشته محل های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 را منتشر کرده که احتمالا با تغییراتی در زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته همراه می باشد که همزمان مقاله بروزرسانی خواهد شد .

 برای دانلود فهرست اولیه دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 کلیک کنید

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 کلیک کنید .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب