توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

نتیجه مسابقه مستر المپیا ۲۰۲۰

نتیجه مسابقه مستر المپیا ۲۰۲۰ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

نتایج نهایی مستر المپیا 2020 : فیتنس ، فیگور، 212 پوند، فیزیک بانوان، مسترالمپیا و پیش داوری روز اول مردان

نتایج نهایی مستر المپیا 2020 : فیتنس ، فیگور، 212 پوند، فیزیک بانوان، مسترالمپیا و پیش داوری روز اول مردان

به گزارش سایت بدنسازی مکمل ها نتایج نهایی مستر المپیا 2020 حاکی از این موارد است:  شب اول از هفته ی المپیا هیجان انگیز ترین شب است! بهترین ورزشکاران در هر بخشی از این رقابت ها حاضر شده اند و برای اولین بار در در یک سال مشخص خواهند کرد که چه کسی برنده است و چه کسی عرصه رقابت را ترک می کند. امسال شاهد انواع سختی ها در این مسیر بودیم اما پیش داوری به صورت بسیار آرامی در صبح هجدهم دسامبر 2020 در حال انجام است. انتظار می رفت فینال ها در مرکز همایش های اورنج کانتی در اورلاندو ، فلوریدا برگزار شود. گذشته از پیش داوری مردان آزاد ، فینال مسابقات 212 ، بخش فیتنس، فیگور، فیزیک زنان و بازگشت میسیزالمپیا از جذابیت های ویژه شب بود.

گزارش جمعه شب

نتایج نهایی فیگور 2020

در این بخش با وجود نزدیک بودن رقابت ها، وایتامین سی (Vytamin C) توانست عنوانش را به عنوان نفر چهارم بدست بیاورد و مسابقات فیتنس 2020 اورلاندو را به عنوان یک قهرمان ترک کند. او در سخنرانی اش این موفقیت را تقدیم به مادرش کرد. ناتالیا سولترنو (Natalia Soltero ) مقام نائب قهرمانی را بدست آورد. نادیا وات ( Nadia Wyatt) هم برای دومین سال پیاپی در بین 3 نفر اول قرار گرفت.

تاییدیه فراخوانی اولیه

تاییدیه فراخوانی ثانویه

نتایج نهایی برای بخش فیگور زنان

نتایج نهایی فیتنس 2020

بخش فیتنس با بخش های دیگر بسیار متفاوت است. دلیل این مساله آن است که روتین نمایش 2 دقیقه ای روی استیج شامل 2/3  از کل امتیاز می شود. این فراتر از هر بخش بسیار هیجان انگیز در لیگ مسابقات IFBB  است. ویتنی جونز که در بخش فیزیک پیشتاز ظاهر شد در این بخش با قهرمانی برای بار چهارم اوساکا گریشنا (Oksana Grishina) مواجه شد.

نتایج نهایی فیزیک زنان 2020

دانا لین (Dana Linn Bailey) قهرمان افتتاحیه ی فیزیک زنان، در خانه مسابقات اورلاندو را دنبال کرد.

تاییدیه فراخوانی اولیه

تاییدیه فراخوانی ثانویه

بعد از اعلام پنج نفر اول طرفدارن اولین نفری که از نتایج رضایت نداشت را دیدند. Sarah Villegas در این بخش به عنوان قهرمان نهایی بخش فیزیک زنان اعلام شد. گرانت (Shanique Grant)  هم به عنان نائب قهرمان انتخاب شد.

نتایج نهایی برای بخش فیزیک زنان

گزارش نهایی فینال میسیز المپیا 2020

جمیز وود از برگزاری دوباره مسابقات میسیز المپیا استقبال کرد.

تاییدیه فراخوانی اولیه

تاییدیه فراخوانی ثانویه

تاییدیه فراخوانی بار سوم

نتایج نهایی برای میسیز المپیا

مستر المپیا 2020 در بخش 212 پوند

بعد از نمایش خانم ها روی استیج نوبت به رقابت مردان در بخش 212 رسید. این رقابت برای مشخص شدن بهترین ورزشکار به صورت تنگاتنگی برگزار شد. نتایج را در ادامه می بینید.

تاییدیه فراخوانی اولیه

تاییدیه فراخوانی ثانویه

تاییدیه فراخوانی بار سوم

نتایج نهایی مستر المپیا 2020 در بخش 212 پوند

پیش داوری مستر المپیا 2020

شانزده مرد برتر این حوزه روی تمام کره ی زمین در این بخش برای مشخص شدن مسترالمپیای بعدی به رقابت می پردازند. پیش داوری در تاریخ هجدهم دسامبر 2020 انجام شد. (در واقع این روز تولد فیل هیث هم بود!) او اظهار امیدواری کرد که این رویداد را همراه با قهرمانی جشن بگیرد.  برای بدست آوردن چنین عنوانی او باید با برندون کوری، دکستر جکسون و افراد دیگری که در اورلاندو حضور دارند به رقابت بپردازد. این مسابقات در 2 روز انجام می گیرد و تا شنبه شب نتیجه ی رقابت ها مشخص نخواهد بود. هفت گروهی که در این بخش با هم به رقابت می پردازند:

گروه 1

گروه 2

گروه 3

گروه 4

گروه 5

گروه 6

گروه 7

نتیجه نهایی مسترالمپیا 2020

بالاخره بعد از نبردی سخت نتیجه های متسر المپیا 2020 منتشر شد.

نتایج بدنسازی مستر المپیا مردان 2020

منبع مطلب : mokamelhaa.ir

مدیر محترم سایت mokamelhaa.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

نتایج مستر المپیا 2020 هادی چوپان چهارم شد و یک میلیارد برد - سایت خبری شایانیوز

بیگ رامی با قهرمانی در رقابت‌های آزاد المپیا‌، مسترالمپیای سال ۲۰۲۰ نام گرفت و نامش به عنوان شانزدهمین قهرمان تاریخ این رقابت‌ها ثبت شد. او سال گذشته نتوانست سهمیه المپیا را کسب کند و بنابراین مسابقه نداد. امسال هم به دلیل کرونا نتوانست به اسپانیا برود‌، بنابراین مدیران المپیا دعوتنامه ویژه‌ای برای او صادر کردند تا مستقیما به رقابت‌ها بیاید.

این درحالی است که هادی چوپان دو ماه خارج از کشور درگیر اخذ ویزای آمریکا بود. در ادامه براندون کوری‌، فیل هیث‌، هادی چوپان و ویلیام بوناک جایگاه‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند. براندون کوری‌ که سال ۲۰۱۹ قهرمان این رقابت‌ها شده بود نتوانست از مقام اولی خود دفاع کند و نایب قهرمان شد.

ویلیام بوناک هم که در سال ۲۰۱۹ نایب قهرمان شده بود، با سه پله سقوط پنجم شد. جدول امتیازات مسترالمپیا می‌گوید که قهرمان خوب کشورمان در روز فینال در اصل نایب قهرمان بود و فیل هیث و ویلیام بوناک را شکست داده بود‌ اما جمع امتیازات مقدماتی و فینال و مجموع آنها رده‌بندی را مشخص کرد.

لیست برندگان و جوایز نقدی آنها

Winner— Mamdouh Elssbiay,  $400,000

Second Place— Brandon Curry, $150,000

Third Place— Phil Heath, $100,000

Fourth Place— Hadi Choopan, $45,000

منبع مطلب : shayanews.com

مدیر محترم سایت shayanews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

ایرنا

ایرنا

به گزارش ایرنا، «هادی چوپان» که روز گذشته توانسته بود به همراه برندون کوری آمریکایی، فیل هیث آمریکایی و بیگ رامی مصری از گروه مقدماتی به فینال رقابت ها صعود کند امروز در رقابت با بزرگان پرورش‌اندام دنیا عنوانی بهتر از چهارم را کسب نکرد. در مسابقات مستر المپیای ۲۰۲۰، فیل هیث یکی از شناخته شده‌ترین چهره‌های شناخته شده این رشته که هفت بار عنوان قهرمانی را از آن خود کرده پس از ۲ سال به رقابت ها برگشت.

در این دوره از مسابقات بیگ رامی مصری عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و برندون کوری به مدال نقره رسید. فیل هیث آمریکایی که پس از 2 سال به این رقابت‌ها برگشته بود عنوان سومی رسید.

 چوپان پیش از رقابت اعلام کرده بود که برای رسیدن به مسابقات ۲۰۲۰ سختی زیادی تحمل کرده و خوشحال است که اکنون در جمع برترین ورزشکاران پرورش اندام قرار دارد. او اعلام کرد که تمریناتش برای این است که تنها در مسابقات مستر المپیا شرکت کند. سایت مسابقات سختی گرفتن روادید را یکی از مهمترین مشکلات پیش روی قهرمان پرورش اندام ایران دانست.

منبع مطلب : www.irna.ir

مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب