توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

پلی استیشن دو بازی لایو سرویس در سال مالی 2022 عرضه خواهد شد

جیم رایان، رئیس سونی، در جلسه تجاری روز گذشته شرکت اعلام کرد پلی استیشن دو بازی لایو سرویس طی سال مالی جاری (که مارس 2023 به پایان می‌رسد) عرضه خواهد کرد.

فعلا تنها عنوان لایو سرویس سونی مد Diamond Dynasty در MLB The Show است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بسته‌های کارت تصادفی را خریداری و سعی کنند یک تیم رویایی بسازند، چه با کسب درآمد یا چه از طریق خرید ارز درون بازی.

مطلب پیشنهادی:آیا PS4 در سال 2022 هنوز ارزش خرید دارد؟دو راهی عقل و احساس!

یک اسلاید به اشتراک گذاشته شده در طول جلسه مالی نشان داد که این شرکت قصد دارد تعداد بازی‌های لایو سرویس خود در طول سال مالی جاری را تا 2 عدد افزایش دهد.

رایان در طی این نشست گفت که سونی عناوین لایو سرویس را «بازی‌هایی بدون پایان» می‌داند و آن‌ها قصد دارند تا سال مالی 2025، حداقل 12 عنوان از این قبیل عرضه کنند. طبق اطلاعات منتشر شده در جلسه، سه عنوان در سال مالی 2023، چهار عنوان در سال مالی 2024 و دو عنوان دیگر در سال مالی 2025 منتشر خواهند شد.

در همین جلسه مالی، جیم رایان اشاره کرد که برخی از بازی‌های لایو سرویس که در حال توسعه هستند، برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهند شد. پلی استیشن با بازی های تک نفره پرفروش خود مانند مرد عنکبوتی، The Last of Us و Ghost of Tsushima شناخته شده است. اما در ماه می سال گذشته، سونی اعلام کرد که قصد دارد «تجارب خدماتی بیشتری» را به صورت انحصاری توسعه دهد.

یکی از بازی‌های لایو سرویس برنامه‌ریزی‌شده برای عرضه در 10 ماه آینده می‌تواند بازی چند نفره و در حال توسعه استودیو ناتی داگ (Naughty Dog) باشد. ناتی داگ مدتی است که برای «اولین بازی چند نفره» خود نیرو استخدام می‌کند که می‌تواند همان بخش آنلاین وعده داده شده‌ی The Last of Us Part 2 باشد.

آگهی‌های شغلی پیش از این تایید کرده بودند که استودیو گوریلا گیمز، سازنده Horizon Forbidden West، نیز روی یک بازی آنلاین کار می‌کند.

عنوان دیگری که در حال توسعه است، ریبوت سری مبارزه‌ای ماشینی Twisted Metal (ماشین جنگی) است که می‌تواند همزمان با سریال تلویزیونی در دست ساخت آن (با بازی آنتونی مکی) عرضه شود. سال گذشته خبر رسید که استودیو Firesprite پروژه معرفی نشده Twisted Metal را پس از توقف فرآیند ساخت نسخه پیشین توسط استودیوی Lucid، برعهده گرفته است.

مطلب پیشنهادی:4 نکته که باید قبل از خرید کنسول‌های دیجیتال بدانیدهر ارزانی بی‌حکمت نیست!

Top 10: قدرتمندترین دشمنان دکتر استرنج!

تماشا از کانال یوتیوب

window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F285661%2522%257D";

(1) مدیر پلی استیشن از انتشار دو بازی لایو
مدیر پلی استیشن از انتشار دو بازی لایو سرویس تا پایان سال خبر داد


(2) بازی لایو سرویس
تصمیم سونی برای عرضه 10 بازی لایو سرویس تا سال 2026


(3) پلی استیشن می خواهد تا قبل از مارس 2026
پلی استیشن می خواهد تا قبل از مارس 2026 بیش از 10 سرویس بازی لایو راه اندازی کند - اعوجاج


(4) پلی استیشن بازیهای دارای استاندارد نسل
پلی استیشن بازیهای دارای استاندارد نسل بعدی را در سال 2022 خواهیم دید


(5) گزارش مالی سونی حکایت از افت فروش پلی
گزارش مالی سونی حکایت از افت فروش پلی استیشن 5 به دلیل عدم موجودی دارد مجله خبری اکسپریان


(6) آمار فروش کنسول پلی استیشن 5 به بیش از
آمار فروش کنسول پلی استیشن 5 به بیش از 19 میلیون دستگاه رسید


(7) پلی استیشن 5
سونی گزینه ذخیره سازی گسترده USB را به پلی استیشن 5 اضافه کرد سایت انتخاب


(8) سونی 10 بازی لایو سرویس در دست توسعه
سونی 10 بازی لایو سرویس در دست توسعه دارد - فست گلد


(9) جزئیاتی از قابلیت اشتراکگذاری بازیها در
جزئیاتی از قابلیت اشتراکگذاری بازیها در پلیاستیشن 5 منتشر شد - گیمفا

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب