توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

آیا سریال اسپینآف دارث ویدر هم ساخته میشود

هایدن کریستنسن، بازیگر نقش Darth Vader در سریال اوبی وان کنوبی، در صحبت‌های اخیر خود آمادگی‌اش را برای ایفای نقش در اسپین‌آف دارث ویدر از دنیای جنگ ستارگان اعلام کرده است.

نزدیک به دو دهه از اکران فیلم «جنگ ستارگان: انتقام سیث» می‌گذرد و اکنون هایدن کریستنسن پس از مدت‌ها به عنوان دارث ویدر به سریال اوبی وان کنوبی بازگشته است. کریستنسن در دو قسمت از سه‌گانه پیش‌درآمد جنگ ستارگان به کارگردانی جورج لوکاس بین سال‌های 2002 تا 2005 نقش آناکین اسکای واکر را ایفا کرد.

مطلب پیشنهادی:5 انیمیشن علمی‌تخیلی که لایق توجه بیشتری بودندوقتی یک جای کار لنگ می‌زند!

در طول مصاحبه‌ای که وی با ET Canada داشت، از وی پرسیده شد که برای ایفای نقش در اسپین‌آف اختصاصی دارث ویدر آماده است یا خیر:

بله، یعنی کاملا آماده هستم. من فکر می‌کنم این شخصیتی است که ریشه عمیقی در فرهنگ ما دارد و مطمئنا چیزهای زیادی برای کشف درباره آن وجود خواهد داشت. من عاشق این هستم که ماجراجویی‌هایم را با دارث ویدر ادامه دهم.

کریستنسن با بازگو کردن تجربه احساسی خود که پس از 17 سال غیبت دوباره قرار است نقش دارث ویدر را ایفا کند گفت: «پوشیدن این لباس بسیار شگفت‌انگیز و من به آن افتخار می‌کنم.»

دیزنی هنوز صحبتی از ساخت سریال Darth Vader به میان نیاورده و هیچ چیز به صورت رسمی تایید نشده است. با این حال، حداقل می‌دانیم کریسنتسن در صورت نیاز حتما به نیاز مورد علاقه‌اش بازخواهد گشت.

لازم به ذکر است که سریال Obi-Wan Kenobi کار خود را با پخش دو قسمت در روز 27 می (جمعه 6 خرداد) در سرویس دیزنی پلاس آغاز خواهد کرد. در کنار مک گرگور و کریستنسن، در این سریال موردانتظار جوئل اجرتون، بانی پیس، موزس اینگرام، ایندیرا وارما، روپرت فرند و سونگ کانگ ایفای نقش می‌کنند. چاو کارگردانی سریال را بر عهده دارد و جوبی هارولد شورانر آن است.

مطلب پیشنهادی:10 فیلم اکشن درباره باستان شناسان ماجراجوحل معما و گنج یابی به سبک ماجراجویی

Top 10: قدرتمندترین دشمنان دکتر استرنج!
تماشا از کانال یوتیوب

window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F285692%2522%257D";

(1) سریال تلویزیونی Darth Vader در دست ساخت
سریال تلویزیونی Darth Vader در دست ساخت قرار دارد


(2) افسانه دارث ویدر چگونه این شخصیت
افسانه دارث ویدر چگونه این شخصیت فیلمهای جنگ ستارهای تبدیل به یکی از شرورترین شخصیتهای دنیای سینما شد - یک پزشک


(3) دارث ویدر - ویکیپدیا، دانشنامه آزاد
دارث ویدر - ویکیپدیا، دانشنامه آزاد


(4) 10 سریال سرویس پخش دیزنیپلاس که در سال
10 سریال سرویس پخش دیزنیپلاس که در سال 2022 منتشر میشوند - آکو نیوز AKO News


(5) سریال کتاب بوبا فت، اسپینآف سریال
سریال کتاب بوبا فت، اسپینآف سریال مندلورین ساخته خواهد شد انتشار تصویر لوگو و تاریخ پخش - ویرگول


(6) جنگ ستارگان آیا دارث ویدر واقعا یک
جنگ ستارگان آیا دارث ویدر واقعا یک شرور است - امکانات ممکن است 2022

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب