توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

بیوگرافی بازیگران فیلم لامینور

بازیگران لامینور

لامینور

لامینور

 لامینور با نویسندگی مشترک وحیده محمدی‌فر و داریوش مهرجویی به تهیه کنندگی رضا درمیشیان ساخته شده است. اولین پوستر فیلم سینمایی «لامینور» به تازگی رو نمایی شده است. در این مطلب با بیوگرافی بازیگران فیلم لامینور آشنا خواهید شد.

………………………………………………………………………………………………………

لامینور

بازیگران فیلم لامینور

‏‎علی نصیریان، پردیس احمدیه، سیامک انصاری، بیتا فرهی، علی مصفا، مهرداد صدیقیان، بهناز جعفری، کاوه آفاق، امرالله صابری، رضا داودنژاد، دیبا زاهدی، سیامک ادیب، محمد رضا شهبانی نوری،شراره رنجبر،محمد جواد جعفرپور،مهرنوش ذوالفقاری،محمد هادی عطایی،مهدی مرتضایی،یاسمن کوزه گر،هومن بهزادی،شیدا مودب،هانا وارسته،سبحان خسروی،احمد یاوری،فرهاد ریش سفیدی،علی بلوردی و فریماه فرجامی

…………………………………………………………………………………………………..

لامینور

دیبا زاهدی متولد هفت آذر ماه سال 1368 در شهر تهران می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری می باشد، خانم زادهدی ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

…………………………………………………………………………………………………

 

لامینور

مهرداد صدیقیان بازیگر اهل کشور ایران و متولد سال ۱۳۶۷ است. مهرداد صدیقیان در یک خانواده ۴ نفره متولد شده و داری یک برادر می باشد. مهرداد صدیقیان دارای دیپلم پیش دانشگاهی ریاضی می باشد.

………………………………………………………………………………………………………

لامینور

پردیس احمدیه در هشت تیرماه ۱۳۷۱ در پایتخت به دنیا آمده است. پردیس بعد از اخذ دیپلم هنر در کنکور شرکت کرد و در دانشگاه هنر تهران به رشته موسیقی پرداخت و لیسانس این رشته را دریافت نموده است.

…………………………………………………………………………………………………..

لامینور

رضا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون متولد 29 اردیبهشت ماه سال 1359 و فرزند علیرضا داوود نژاد می باشد. رضا داوودنژاد در سال 1389 با غزل بدیعی خواهر مرحوم عسل بدیعی ازدواج کرده است. داوودنژاد بعد از یک دوره سخت مریضی دوباره حرفهی بازیگری خود را ادامه داده است.

……………………………………………………………………………………………..

 

لامینور

علی مصفا در 11 آذر 1345 در تهران در خانواده‌ای اهل ادب و هنر به دنیا آمد. او بازیگر، کارگردان، نویسنده و تهیه کننده ایرانی و همسر لیلا حاتمی بازیگر است.

……………………………………………………………………………………………………….

لامینور

بهناز جعفری متولد 25 مرداد 1353 در تهران است که از سال 1372 فعالیت خود را آغاز کرده است. بهناز جعفری فارغ‌ التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب