توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

کرایه لباس نامزدی | انواع مدل لباس نامزدی ۲۰۲۲

کرایه لباس نامزدی:

یکی از قشنگ ترین کارهایی که هر دختری باید قبل از مراسم عروسی خود انجام دهد، تهیه لباس برای نامزدی و عروسی می‌باشد.

هر دختری دوست دارد در روز عروسی خودش بدرخشد و یکی از به یاد ماندنی ترین شب‌ها را داشته باشد. بنابراین باید بهترین لباسش را برای نامزدی و عروسی انتخاب کند.

امروزه با توجه به گرانی‌هایی که مشاهده می‌کنیم، خرید لباس نامزدی شیک برای برخی از دختران تبدیل به یک آرزو شده زیرا باید هزینه زیادی را پرداخت کنند تا بتوانند شبی رویایی داشته باشند. اما نگران نباشید. شما می‌توانید برای مراسم نامزدی و عروسی خود هر لباسی را که دوست داشتید با قیمتی کمتر اجاره کنید و شب خود را زیبا کنید.

لباس نامزدی را کرایه کنم یا بخرم؟

بسیاری از خانم‌ها وقتی به مراسم عروسی یا نامزدی خود نزدیک می‌شوند، این سوال را از خودشان می‌پرسند که لباس نامزدی را بخرند یا کرایه کنند؟ خب در ابتدا باید بگم که این موضوع کاملا سلیقه‌ای می‌باشد. با توجه به اینکه مراسم عروسی یا نامزدی برای هر دختری فقط یکبار اتفاق می‌افتد، بنابراین پولی را که هزینه می‌کنید فقط برای یک روز می‌باشد.

برخی از خانم‌ها به استایل اهمیت زیادی می‌دهند و حتما باید لباس‌هایی را بپوشند که مناسب اندام‌شان باشد. اینگونه افراد به سختی می‌توانند از لباس‌های کرایه‌ای استفاده کنند زیرا باید لباس‌های زیادی را بگردند تا بتوانند لباسی را که برای اندام آن‌ها مناسب باشد را پیدا کنند. بنابراین پیشنهاد می‌کنم اگر جزء این دسته هستید، خرید لباس نامزدی برای شما مناسب‌تر است.

اما اولویت برخی دیگر از خانم‌ها، کاهش در هزینه‌هاست یعنی  حاضرند لباسی که برای اندام‌شان کمی گشاد یا کمی تنگ باشد را بپوشند اما هزینه کمتری پرداخت کنند و در هزینه‌ها صرفه جویی کنند. اگر شما هم جزء این افراد هستید و لباس برای اندام شما خیلی راحت پیدا می‌شود، توصیه می‌کنم از لباس نامزدی کرایه‌ای استفاده کنید.

 

مزایای کرایه لباس نامزدی چیست؟

کرایه کردن لباس نامزدی مزیت‌های زیادی دارد اما مهم ترین آن، کمتر شدن هزینه‌ها و صرفه جویی در آن می‌باشد. ممکن است از لباسی خوش‌تان بیاید اما بودجه کافی برای خرید آن نداشته باشید. بنابراین می‌توانید با کرایه کردن لباس نامزدی، پول کمتری بپردازید و بهترین شب خود را سپری کنید.

 

نکات لازم برای کرایه لباس نامزدی:

۱- قبل از تحویل لباس حتما آن را بررسی کنید:

با توجه به اینکه قصد دارید از لباس‌های دست دوم (اجاره‌ای) استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنم قبل از اینکه لباس را تحویل بگیرید، آن را بررسی کنید تا جایی از لباس پاره نباشد. زیرا قبل از شما افراد دیگری هم آن لباس را پوشیده‌اند و امکان دارد لباس در دست آن‌ها پاره شده باشد و صاحب لباس، شما را مقصر بداند. بنابراین توصیه می‌کنم قبل از اینکه لباس را به شما تحویل بدهند، حتما آن را بررسی کنید و اگر موردی بود سریعا اطلاع دهید.

۲- لباس را حتما پرو کنید:

بسیاری از لباس‌ها وقتی چندین بار استفاده می‌شوند سایزشان بیشتر می‌شود. بنابراین فقط به دانستن سایز خود اکتفا نکنید و حتما آن را پرو کنید. زیرا ممکن است قبل از شما افراد دیگری پوشیده باشند و برای شما گشاد باشد. اگر می‌خواهید استایل زیبایی داشته باشید حتما لباس را پرو کنید.

۳- از مزون دار در مورد شستن لباس سوال کنید:

همانطور که می‌دانید زمانی که اقدام به کرایه لباس نامزدی می‌کنید، در واقع دارید آن را به امانت می‌گیرید.

پس از اینکه کارتان با لباس تمام شد، باید آن را تمیز و مرتب به صاحبش تحویل دهید. در طول مدتی که لباس را می‌گیرید، ممکن است اتفاقات ناگواری برای لباس بیفتد و کثیف شود. بنابراین پیشنهاد می‌کنم که حتما در مورد نحوه شستن آن سوال کنید تا اگر اتفاقی برای لباس افتاد به راحتی بتوانید آن را تمیز کنید. جنس برخی از لباس‌ها جوریه که باید با مواد مخصوص شسته شوند.

 

کرایه لباس نامزدیکرایه لباس نامزدی

کرایه لباس عروسکرایه لباس عروس

لباس عروسیلباس عروسی

لباس نامزدیلباس نامزدی

اجاره لباس نامزدیاجاره لباس نامزدی

اجاره لباس عروساجاره لباس عروس

خرد لباس عروسخرد لباس عروس

خرید لباس نامزدیخرید لباس نامزدی

کرایه لباس عروسکرایه لباس عروس

کرایه لباس نامزدیکرایه لباس نامزدی

 

برچسب ها
کرایه لباس عروس لباس عروس لباس نامزدی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب