توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

فرزند ایلان ماسک خواستار قطع نسبت خانوادگی با پدرش شد

فرزند ایلان ماسک خواستار قطع نسبت خانوادگی با پدرش شدفرزند ایلان ماسک خواستار قطع نسبت خانوادگی با پدرش شد

فرزند ایلان ماسک که یک دختر تراجنسیتی است درخواست تغییر نام خود را مطابق با هویت جنسی جدید خود ارائه کرده است و به این دلیل که “من دیگر با پدر بیولوژیکی خود زندگی نمی کنم یا نمی خواهم به هیچ وجه، با پدر بیولوژیکی خود نسبتی داشته باشم.”

فرزند ایلان ماسک خواستار قطع نسبت خانوادگی با پدرش شد

دادخواست تغییر نام و گواهی تولد جدید که نشان دهنده هویت جنسی جدید او باشد در ماه آوریل به دادگاه عالی لس آنجلس در سانتا مونیکا ارسال شد. اخیراً در برخی گزارش‌های رسانه‌های آنلاین فاش شد.

فرزند ایلان ماسک

خاویر الکساندر ماسک سابق، که اخیراً ۱۸ ساله شده است، از دادگاه خواسته است تا تشخیص جنسیت خود را از مرد به زن تغییر دهد و بر اساس اسناد دادگاه که به صورت آنلاین از طریق PlainSite.org در دسترس است، نام جدید خود را ثبت کند.

نام جدید او در سند آنلاین ویرایش شد. مادر او جاستین ویلسون است که در سال ۲۰۰۸ از ماسک طلاق گرفت.

توضیح بیشتری درباره اختلاف بین دختر ماسک و پدرش، مالک تسلا (TSLA.O) و رئیس اسپیس ایکس که در تلاش است تا ۴۴ میلیارد دلار پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر (TWTR.N) را تصاحب کند، وجود نداشت.

نه وکیلی که نماینده ماسک است و نه دفتر رسانه ای تسلا در این زمینه توضیحی نداده اند.

حمایت ماسک از حقوق تراجنسیتی ها

در ماه می، حدود یک ماه پس از ثبت نام و سند تغییر جنسیت، ماسک حمایت خود را از حزب جمهوری خواه اعلام کرد که نمایندگان منتخب آن از مجموعه قوانینی حمایت می کنند که حقوق تراجنسیتی ها را در ایالت های سراسر کشور محدود می کند.

ماسک در مورد انتخاب افراد تراجنسیتی ضمایر مورد علاقه خود را مورد بررسی قرار داده و در سال ۲۰۲۰ توییت کرد: “من کاملاً از ترنس حمایت می کنم، اما همه این ضمایر یک کابوس زیبایی شناختی هستند.”

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب