توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

سامانه نوید دانشگاه علوم پزشکی سمنان

سامانه نوید دانشگاه علوم پزشکی سمنان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

در حالی به برگزاری سی و دومین همایش بین المللی بیماریهای کودکان نزدیک می شویم که پاندمی ناشی از بیماری کرونا تمام فعالیت های جاری در تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است. همایش ها و کنگره های مختلف علمی هم به تبع بقیه موارد تحت دگرگونی اساسی قرار گرفته است. از طرفی به علتی پرداختی به مسائل علمی روز بویژه موارد معطول به همین بیماری لزوم برگزاری همایش را دو چندان کرده و از طرف دیگر امکان تجمع و برگزاری برنامه های حضوری وجود ندارد. فلذا به همت دست اندرکاران، برنامه ریزان و مجریان برنامه مقرر شد همایش سال 1399 بصورت مجازی برگزار شود. برگزاری مجازی از طرفی امکان حضور بیشتر و برنامه های متنوع تر را فراهم می کند تا ابعاد بین المللیی همایش بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. ان شاء ا... در برنامه سی و دوم ضمن برگزاری همایش در چندین سالن به زبان فارسی و همچین اجرای هجدهمین همایش پرستاری کودکان، برنامه های بین المللی کنگره نیز در ساعات و سالن های مجزا با شرکت سخنرانان و مدعوین از سایر کشورها برگزار خواهد شد. همچنین در تمامی رشته های فوق تخصصی موضوع بیماری کرونا و تاثیر آن بر سیستم های مختلف بدن کودکان بررسی خواهد شد.

در پایان از تمامی همکاران بویژه اعضای محترم هیئت علمی گروه کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران و مسئولین و اساتید مرکزطبی کودکان که نقش اساسی در برنامه ریزی و اجرای همایش دارند سپاسگزاری نموده و امیدوارم مجموعه برنامه های مورد استفاده شرکت کنندگان محترم قرار گیرد.

دکتر سیدرضا رئیس کرمی

مدیر گروه بیماریهای کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران

منبع مطلب : semumsnavid.vums.ac.ir

مدیر محترم سایت semumsnavid.vums.ac.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

تغییر آدرس سامانه نوید

چگونگی دسترسی به نرم افزار ویژه یادگیری دانشگاهی ( نوید)

چگونگی دسترسی به نرم افزار ویژه یادگیری دانشگاهی ( نوید)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، سيستم هاي مديريت یادگیری زیرساخت کلیدی و ضروری برای استقرار و توسعه یادگیری الکترونیکی محسوب می شوند.

اين سيستم هاي نرم افزاري امور مربوط به كارگيري، ثبت نام، ‌مديريت، پيگيري، ارزشيابي، ارائه برنامه ها، ‌برقراري تعامل بين فراگيران و محتواي برنامه و بين فراگيران و استادان را انجام مي دهند. لذا یکی از الزامات "بسته توسعه آموزش مجازی در علوم پزشکی" راه اندازیLMS کشوری با عنوان "نوید" (نرم افزار ویژه یادگیری دانشگاهی) بود که انجام آن به دانشگاه علوم پزشکی مجازی واگذار شد.

کارگروه تخصصی شامل متخصصان آموزش مجازی و فنی، طراحی آموزشی و اجرای نرم افزار را به عهده گرفتند. بالاخره نسخه اول "نوید" در مرداد ماه 1396 به بهره برداری رسید. بعد از پایلوت در دو دانشگاه در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96، به تدریج از نیمسال دوم این نرم افزار برای استفاده در اختیار تمام دانشگاه های علوم پزشکی متقاضی قرار گرفت.                                                             

کلیه اساتید و دانشجویان  عزیز با کاربری که در  سیستم سما استفاده می کنند  میتوانند، از طریق آدرس زیر وارد سامانه نوید شوند.

http://semumsnavid.vums.ac.ir

(اساتید گرامی  می توانند فایل های درسی و آموزشی  خود را در سامانه مذکور بارگذاری نمایند تا  دانشجویان عزیز از آن استفاده نمایند ) 

در صورت هر گونه مشکل با مدیر سیستم آقای  سید عباس آقاپور به شماره  02333441022 داخلی 2171 تماس بگیرید.

منبع مطلب : semums.ac.ir

مدیر محترم سایت semums.ac.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب