دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99

 همان طور که پیش از این اشاره کردیم ثبت نام آزمون نظام مهندسی دو بار در سال برگزار می شود که با توجه به مراحل آزمون های نظام مهندسی سال گذشته ، لینک دریافت کارت ورود به جلسه ، چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی فعال می شود .

  طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی معونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی آزمون نظام مهندسی رشته معماری طراحی در تاریخ 6 شهریور و آزمون سایر رشته ها در تاریخ 3 و 4 مهر برگزار می شود و لذا زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی هر یک از رشته ها مدتی پیش از آزمون منتشر می شود .

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی منتشر شده است .

برای دانلود راهنمای شرکت در جلسه آزمون نظام مهندسی کلیک کنید

 لازم به ذکر است به محض مشخص شدن زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99 این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99

 داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون نظام مهندسی سال ۹۹ که موفق به ثبت نام در ازمون شده اند می توانند به منظور دریافت کارت ورود به جلسه خود در زمان تعیین شده وارد سایت نظام مهندسی شده و کارت خود را دریافت کنند . 

 مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99 :

1 - ورود به سایت معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir

2 - انتخاب گزینه " سامانه آزمون ها ورود به حرفه "

3 - انتخاب گزینه " کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99 ( اسفند 98 ) "

4 - ورود به سامانه با یکی از 4 روش تعیین شده

5 - مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۹۹

 راهنمای تصویری نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99 :

1 - جست و جوی عبارت " inbr.ir " و یا " معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر

2 - ورود به سایت و انتخاب گزینه " سامانه آزمون های ورود به حرفه "

3 - ورود به سامانه امتحانات و انتخاب گزینه " کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۹۹ ( اسفند 98 ) "

4 - انتخاب یکی از 4 روش تعیین شده و مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۹۹

برای ورود به سامانه  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99 کلیک کنید .

 اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نیز مدتی پس از برگزاری آزمون از سوی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی انجام می شود و داوطلبان باید با اطلاع از نتایج خود برای مراحل بعدی اقدام کنند .

حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99

 مرکز وزارت راه و شهرسازی برای آن دسته از متقاضیانی که موفق به پرینت کارت ورود به جلسه خود نشده و یا اطلاعات مندرج بر روی کارت شان با اصل اطلاعات مغایرت دارد ، مراکزی را تعبیه کرده است تا داوطلبان با مراجعه حضوری به این مراکز ، نواقص کارت خود را بر طرف نمایند . 

 معمولا حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی یک روز قبل از برگزاری آزمون به مشکلات داوطلبان رسیدگی می کنند . با توجه بهعدم انتشار آدر باجه های رفع نقص آزمون نظام مهندسی ۹۹ در ادامه آدرس باجه های سال گذشته ارائه شده است که به محض انتشار لیست سال جدید بروزرسانی خواهد شد .

برای مشاهده آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مهر 98 کلیک کنید

 هم چنین فارغ التحصیلان رشته های مهندسی می توانند علاوه بر اخذ پروانه نظام مهندسی ، در آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه نیز ثبت نام کرده و شانس خود را برای پذیرش در این آزمون نیز امتحان کنند .

اگر پس از مطالعه مقاله کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۹۹ ، سوالی در این خصوص دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

سوالات متداول

✔️ خیر . همانطور که در مقاله اشاره شده است ، داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه می بایست به سایت معاونت مسکن و ساختمان نظام مهندسی مراجعه نمایند .

✔️ داوطلبان با وارد کردن شماره داوطلبی ، شماره پرونده ، شماره ملی و یا شماره شناسنامه می توانند کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت نمایند که مراحل دریافت کارت در این مقاله توضیح داده شده است .

✔️ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی چند روز پیش از برگزاری آزمون منتشر می شود که به محض انتشار لینک دریافت کارت در این مقاله فعال می شود .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی نوبت اول 99

 متقاضیانی که در آزمون نظام مهندسی ثبت نام کرده اند باید با اطلاع از تاریخ برگزاری آزمون رشته و صلاحیت انتخابی ، در زمان مقرر در حوزه امتحانی خود حاضر شده و در آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر 99 شرکت کنند .

 تاریخ برگزاری آزمون هر رشته و صلاحیت در زمان نام نویسی و در دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی به داوطلبان اطلاع رسانی می شود ، اما ساعت دقیق آغاز آزمون و حوزه امتحانی هر داوطلب ، در کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مشخص می شود .

 متقاضیان و شرکت کنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردان های فنی و معماران تجربی باید در روز آزمون پرینت ( نسخه چاپی ) کارت ورود به جلسه خود را به همراه مدارک شناسایی همراه داشته باشند تا بتوانند وارد حوزه امتحانی شده و در آزمون شرکت کنند .

 کارت ورود به جلسه آزمون معمولا چند روز پیش از زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی از طریق سامانه اینترنتی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی منتشر می شود . زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مهر و شهریور ۹۹ به شرح زیر می باشد .

 در صورت هر گونه تغییر و یا تعویق انتشار کارت ورود به جلسه آزمون این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی می شود . داوطلبان می توانند به منظور اطلاع از جزئیات نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99 مقاله زیر را مطالعه کنند .

اگر پس از مطالعه مقاله تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۹۹ ، سوالی درباره این آزمون و دانلود سوالات دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

 به داوطلبان آزمون نظام مهندسی 99 توصیه می شود در روزهای باقی مانده تا برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان ، به منظور سنجش اطلاعات حود و آشنایی هر چه بهتر با سطح طراحی سوالات آزمون رشته خود ، نمونه سوالات سال های اخیر این آزمون را دانلود کرده و بررسی کنند .

سوالات متداول

✔️ کارت این آزمون معمولا چند روز پیش از آزمون منتشر می شود که به محض اعلام تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است داوطلبان باید روز آزمون کارت ورود به جلسه و مدارک شناسایی خود را همراه داشته باشند .

✔️ آدرس حوزه امتحانی داوطلبان در کارت ورود به جلسه هر فرد اعلام می شود که زمان انتشار کارت آزمون در این مقاله ارائه شده است .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

سامانه آزمون های ورود به حرفه

فارکس

سیگنال بورس

آموزش زبان فرانسه

آموزش فارکس

منبع مطلب : inbr.ir

مدیر محترم سایت inbr.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب