قیمت دلار امروز ۲۸ آبان ۹۹

قیمت دلار امروز ۲۸ آبان ۹۹قیمت دلار امروز ۲۸ آبان ۹۹ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

قیمت دلار امروز 28 آبان 99 چقدر شد؟

قیمت دلار امروز 28 آبان 99 چقدر شد؟

به گزارش تجارت‌نیوز، اولین قیمت اعلام شده برای دلار در صرافی ملی صبح روز چهارشنبه 25 هزار و 820 تومان برای فروش بود که هشتاد تومان کمتر از آخرین نرخ اعلام شده برای دیروز است. قیمت خرید هر دلار نیز روی تابلوی صرافی ملی 24 هزار و 720 تومان اعلام می‌شود.

هر اسکناس آمریکایی در بازار آزاد نیز  با 150 تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ دیروز  به قیمت  25 هزار و 950 تومان رسیده است.

بازار متشکل ارزی هم امروز معاملات خود را با نرخ 25 هزار 95 تومان برای هر دلار آغاز کرد و با ادامه یافتن روندی کاهشی بلافاصله در کانال 24 هزار تومان قرار گرفت.

همچنین در سامانه سنا( خرده‌فروشی) صبح امروز هر اسکناس آمریکایی با قیمت 25 هزار و 346 تومان معامله می‌شود و ظاهرا روند آرام ولی نزولی  را در پیش گرفته است.

براساس معاملات انجام شده در سامانه نیما در روز گذشته نرخ خرید حواله دلار تا پیش از اعلام نرخ امروز  25 هزار و 838 تومان رقم خورده است.

منبع مطلب : tejaratnews.com

مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

قیمت دلار، امروز ۲۸ آبان ۹۹

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۲۸ آبان ۹۹

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۲۸ آبان ۹۹

به گزارش شهرآرانیوز، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۴۵ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

تسنیم نوشت: همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و ۱۴۵ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۲۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت دلار در بازار امروز ۲۸ آبان ۹۹

 در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان، یورو ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۳۰ تومان اعلام شده است.

هم‌اکنون قیمت فروش دلار در صرافی‌ها با کاهش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۵ هزار و ۷۲۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز با اختلاف ۱۰۰۰ تومانی نسبت به قیمت فروش، ۲۴ هزار و ۷۲۰ تومان تعیین شده است.

قیمت فروش یورو نیز با کاهش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل معادل ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغییر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

قیمت طلا در بازار امروز مشهد ۲۸ آبان ۹۹

بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر شهر مشهد، قیمت‌های طلا و سکه در بازار امروز ۲۸ آبان ۹۹ به شرح زیر اعلام شده است.


قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار: یک میلیون و ۱۴۵ هزار تومان
قیمت سکه امام: ۱۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان
قیمت سکه بهار آزادی: ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
قیمت نیم سکه:۶ میلیون و ۴۵۰ هزارتومان
قیمت سکه ربع:۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان 
نقره هر مثقال ۹۹۵ عیار: ۸۴ هزار و ۲۰۰ تومان
نقره هر گرم ۹۹۵ عیار: ۱۸ هزار و ۲۷۲ تومان
نقره هر گرم ۹۲۵ عیار:۱۶ هزار و ۹۰۲ تومان

منبع مطلب : shahraranews.ir

مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب