چگونه نام کاربری در شاد را حذف کنیمچگونه نام کاربری در شاد را حذف کنیم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

حذف و دیلیت اکانت برنامه شاد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

حذف اکانت برنامه شاد

با حذف نمودن اکانت خود در هر برنامه یا اپلیکیشن امکان دسترسی مجدد به برنامه از کاربر سلب شده و باید دوباره عملیات ثبت نام را تکرار نمود . برنامه شاد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با حذف حساب کاربری یا دیلیت اکانت در این اپلیکیشن ، می بایست دوباره به ثبت نام یا همان انجام احراز هویت در برنامه شاد بپردازید .

در حال حاضر ، امکان حذف اکانت برنامه شاد وجود نداشته و با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید ، توصیه می شود ، برنامه شاد خود را پاک نکنید چرا که ممکن است برای نصب دوباره و احراز هویت دچار مشکل شوید .

در صورتی که قصد نصب برنامه شاد روی موبایل ، تبلت یا کامپیوتر دیگری را دارید ، پیشنهاد می کنیم قبل از پاک کردن برنامه قبلی ، ابتدا برنامه را در دستگاه جدید خود نصب نموده و بعد از پشت سر گذاشتن مراحل نصب و احراز هویت ، در صورتی که با موفقیت وارد برنامه شدید ، اپلیکیشن قدیمی را پاک نمایید .

اگر در هر صورت می خواهید حساب کاربری خود را حذف نمایید ، تنها می توانید از گزینه خروج از برنامه شاد استفاده نمایید که در ادامه این مقاله راهنمای تصویری آن قرار داده شده است .

خروج از برنامه شاد

در صورتی که تمایل به خروج از حساب کاربری خود در اپلیکیشن شاد را دارید می توانید با مشاهد راهنمای تصویری زیر و انجام دادن این مراحل ، از برنامه شاد خارج شوید . لازم به ذکر است اگر دو یا چند دانش آموز بخواهند از برنامه شاد در یک گوشی استفاده نمایند ، نیاز به خروج از یک اکانت و ورود به اکانت دیگر نیست .

چرا که با آپدیت برنامه شاد امکان اضافه کردن اکانت به برنامه شاد وجود دارد . هم چنین در صورت تمایل ، می توانید دو یا چند ورژن از برنامه شاد را در موبایل خود نصب کنید . برای این کار می توانید به مقاله ای که در ادامه آمده است مراجعه نمایید . در صورتی که هنوز هم نیاز به خروج از برنامه شاد دارید ، راهنمای تصویری که در ادامه این مقاله آمده است را مطالعه نمایید .

راهنمای تصویری خروج از برنامه شاد 

 پس از ورود به برنامه شاد ، گزینه تنظیمات را از گوشه سمت چپ انتخاب نمایید .

در بخش تنظیمات ، سه نقطه در سمت چپ بالای تصویر را مظابق تصویر انتخاب کنید .

در این بخش دو گزینه وجود دارد که باید گزینه دوم یا همان خروج را انتخاب نمایید .

در این قسمت از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید از حساب کاربری خود خارج شوید که باید دکمه تایید را بزنید .

مشاهده این صفحه بدین معناست که شما با موفقیت از حساب کاربری خود خارج شده اید .

برای اطلاع از آخرین اخبار حذف اکانت برنامه شاد عضو کانال تلگرام مدارس هیوا شده و یا صفحه اینستاگرام مدارس هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هرگونه سوال درباره  دیلیت اکانت برنامه شاد ، می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

سوالات متداول

✔️ امکان حذف اکانت در برنامه شاد وجود ندارد اما می توان از حساب کاربری خود خارج شد که در این مقاله به آن پرداخته شده است .

✔️ با ورود به بخش تنظیمات برنامه شاد می توان از حساب کاربری خود خارج شد که در این مقاله راهنمای تصویری خروج از حساب کاربری برنامه شاد قرار داده شده است .

✔️ همان طور که در این مقاله نیز گفته شد ، در صورتی که نیاز به نصب برنامه شاد در یک دستگاه جدید دارید ، پس از ورود موفقیت آمیز به برنامه در دستگاه جدید ، می توانید نسخه قبلی را در دستگاه قدیمی پاک نمایید .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

نحوه دیلیت اکانت برنامه شاد آموزش و پرورش

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
فیلم اصلی

به گزارش راهبرد معاصر؛ نحوه دیلیت اکانت برنامه شاد آموزش و پرورش را در زیر بخوانید. با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان و سرعت انتقال بالای این بیماری مدارس سراسر کشور تعطیل شد و آموزش و پرورش در اقدامی خلاقانه پیام رسان داخلی شاد را راه اندازی نمود تا امکان ادامه فعالیت های آموزشی برای دانش آموزان و خانواده ها فراهم باشد. بسیاری از کلاس ها در شاد برگزار شد و امتحانات نیز به صورت غیرحضوری از دانش آموزان و با استفاده از همین نرم افزار شاد گرفته شد.

حالا با پایان یافتن سال تحصیلی خیلی ها می خواهند نحوه دیلیت اکانت برنامه شاد و آموزش و پرورش را بدانند گرچه آموزش و پرورش از خانواده ها خواسته بو که این برنامه را حذف نکنند تا با شروع سال تحصیلی مشکلی برای ورود مجدد به سامانه شاد رخ ندهد. با این حال عده ای خواهان دانستن نحوه دیلیت اکانت برنامه شاد هستند و ما نیز نحوه دیلیت اکانت برنامه شاد آموزش و چرورش و همچنین پاسخ بسیاری از پرسش های متداول را برایتان در زیر آورده ایم.

حذف اکانت پیام رسان شاد چگونه است، اگر اکانت پیام رسان شاد را حذف کنیم ، آیا می توان دوباره وارد نرم افزار شاد شد؟ با توجه به پایان سال تحصیلی این سوال برای والدین و دانش آموزان وجود دارد که آیا می توان برنامه شاد را حذف کرد؟

توجه داشته باشید که بعد از حذف برنامه شاد ، امکان نصب مجدد برنامه شاد را نخواهید داشت.

تا زمانیکه فرزندتان دانش آموز می باشد باید برنامه شاد را روی گوشی موبایل یا کامپیوتر خود حفظ کنید.

حذف اکانت پیام رسان شاد از موبایل و کامپیوتر

حذف پیام رسان شاد به معنی حذف دانش آموز از لیست وزارتخانه آموزش و پرورش است. اگر برنامه شاد را حذف کنید متاسفانه اجازه نصب مجدد برنامه شاد را نخواهید داشت. بنابراین تا زمانی که فرزند شما دانش آموز است، نباید پیام رسان شاد را حذف کنید.

اگر در استفاده از نرم افزار شاد با مشکل روبرو شده اید و مجبور هستید ، پیام رسان شاد را حذف کرده و مجددا نصب کنید، لازم نصب مجدد را بر روی یک سیستم هوشمند دیگر (موبایل یا کامپیوتر دیگر) نصب کنید. اگر با موفقیت وارد برنامه شاد و گروه کلاسی شده اید، می توانید برنامه قبلی را حذف کنید. 

اولیای دانش آموزان، معلمان و مدیران مدارس،توجه داشته باشند که حذف اکانت شاد با مشکل عدم امکان ورود مجدد با برنامه شاد همراه خواهد بود. بنابراین اکانت شاد را حذف نکنید. زیرا آموزش از راه دور دانش آموزان در تابستان و سال تحصیلی 99-1400 ادامه دارد. آموزش دانش آموزان از طریق برنامه شاد و کلاس های مجازی شبکه اجتماعی شاد ادامه دارد گروه پیام رسان شد را ترک نکنید.

اگر بدون اینکه خودتان اکانت شاد را حذف کرده باشید، از گروه حذف شده اید یا برای استفاده از پیام رسان شاد با مشکل روبرو شده اید، می توانید برای کسب راهنمایی با کارشناسان سامانه مشاوره تماس بگیرید:

با راه‌اندازی این شبکه، ممکن است، مدیران، معلمان و دانش‌آموزان برای بهره‌برداری از این اپلیکیشن با ابهاماتی مواجه شوند که نیاز به شفاف‌سازی و رفع این ابهام‌ها است. بنابراین سؤالات متداول مطرح‌شده توسط کاربران به تفکیک در سطوح؛ عمومی، مدیران، معلمان، کادر آموزشی، والدین و دانش‌آموزان با هدف بهره‌مندی بیشتر و تسهیل در دسترسی به این فضای مجازی به همراه پاسخ ارائه می‌شود.

سؤالات عمومی

1.آیا بعد از نصب پیام‌رسان توسط مدیر، معلم، دانش‌آموز یا اولیا نیاز به تعریف کلاس یا گروه‌های درسی است؟

به‌ محض ورود و احراز هویت مدیر مدرسه، کلاس‌های مدرسه به‌ صورت خودکار تعریف می‌شوند و نیازی به ساخت گروه‌های کلاسی نیست.

2.مزیت استفاده از اپلیکیشن‌ داخلی و اختصاصی در این طرح چیست؟

فراهم آوردن محیطی جذاب، پویا، امن و متناسب با نیازهای آموزشی و اجتماعی دانش‌آموزان ایرانی از مهم‌ترین دلایل راه‌اندازی اپلیکیشن داخلی شاد است.

3.تلفن همراهم اجازه نصب اپلیکیشن را نمی‌دهد. چه‌کار کنم؟ پیغام‌هایی نظیر این برنامه معتبر نیست یا ممکن است تلفن و اطلاعات شما را به خطر بی‌اندازد؟

تمام مسائل امنیتی درخصوص اپلیکیشن توسط تیمی فنی مورد بررسی قرار گرفته است. لذا کافی است به بخش تنظیمات دستگاه خود مراجعه کرده و اجازه نصب اپلیکیشن را فعال کنید.

4.آیا مخاطبین هم‌گروه‌ها و مخاطبین ما را می‌بینند؟

خیر. تمام اطلاعات شخصی کاربران محفوظ بوده و برای سایر کاربران غیرقابل دسترسی است. افراد تنها امکان مشاهده مخاطبان خود که به شاد پیوسته‌اند را دارد.

5.آیا پیام‌رسان نسخه دسکتاپ (ویندوز/ مک/ لینوکس) دارد؟

در حال حاضر فقط نسخه اندروید قابل‌دسترسی است.

6.آیا پیام‌رسان نسخه وب دارد؟

بله. Shadweb.iranlms.ir.

7.آیا پیام‌رسان نسخه IOS دارد؟

بله Shaddl.ir

8.آموزش‌های برخط تا چه زمانی ادامه دارد؟

آموزش برخط تا رفع موانع موجود و اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا ادامه خواهد داشت.

9.آیا اینترنت رایگان در اختیار ما قرار می‌گیرد؟

براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، به‌زودی امکان استفاده از اینترنت رایگان برای اپلیکیشن شاد فراهم خواهد شد.

10.برنامه کلاس‌های چندپایه/ پیش‌دبستانی/ نهضت سوادآموزی چگونه خواهد بود؟

فعلاً امکان حضور این افراد در سامانه شاد وجود ندارد. در اسرع وقت پس از امکان‌پذیر شدن ارائه خدمت اطلاع‌رسانی می‌شود.

11.برای دانش‌آموزان محروم/ مناطق محروم از امکانات لازم چه باید کرد؟

موضوع در دست بررسی است و مراتب متعاقباً به اطلاع می‌رسد.

12.آیا امکان گزارش‌گیری از فعالیت مدرسه و کلاس‌ها در سطح منطقه و استان وجود دارد؟

بله. پنل گزارش‌گیری در بخش «ورود مدیر ستادی/ استانی/ شهرستانی» در اپلیکیشن شاد وجود دارد.

13.امکان فعالیت کلاس‌های پیش‌دبستانی وجود دارد؟

فعلاً خیر. اما به‌زودی این امکان فراهم خواهد شد.

14.آیا امکان ایجاد گروه و کانال (به هر نوعی) برای افراد وجود دارد؟

خیر. این امکان در حال حاضر در اپلیکیشن شاد وجود ندارد.

15.امکانات موردنیاز دستگاه هوشمند برای نصب این اپلیکیشن چیست؟

دستگاه هوشمند با سیستم‌عامل اندروید (نسخه 4.4 یا بالاتر) و دارای حداقل حافظه لازم برای نصب و اجرای اپلیکیشن.

مدیران

مدیران با مراجعه به کانال پشتیبانی اپلیکیشن شاد می‌توانند تمامی مراحل کار را به تفکیک مشاهده کرد. (در صورت نیاز از راهنما استفاده شود)

2.چگونه اطلاعات معلمان (رسمی، حق‌التدریس، نیروهای آزاد، فاقد ابلاغ سیستمی (خرید خدمات)) را در سناد ثبت و اصلاح کنیم؟ مشکل عدم پذیرش اطلاعات معلم توسط اپلیکیشن را چطور حل کنیم؟

کلیه اطلاعات معلمان توسط مدیران مدارس در سامانه سناد قابل ثبت و ویرایش است. مدیر و معلم باید از صحت اطلاعات وارد شده در سناد اطمینان حاصل کنند و سپس فرآیند نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن را اجرا نمایند.

3.چگونه اطلاعات خود (مدیر) را در سناد ثبت کنم؟

این اطلاعات توسط مدیران مناطق در سامانه سناد قابل ثبت و ویرایش است.

4.چه مقاطعی موظف هستند در سناد فرآیند ثبت اطلاعات را انجام دهند؟

تمامی مقاطع موظف به ثبت اطلاعات خود در سناد هستند. این کاربر عهده مدیران مدارس و مناطق بوده و دسترسی برای سایر افراد وجود ندارد.

سؤالات معلمان

1.معلمان باید چه‌کاری انجام دهند؟ (شرح یک‌ به‌ یک مراحل)

معلمان با مراجعه به کانال پشتیبانی اپلیکیشن شاد می‌توانند تمامی مراحل کار را به تفکیک مشاهده کرد. (در صورت نیاز از راهنما استفاده شود)

2.با ورود کد ملی معلم در قسمت کلاس‌بندی، خطای «معتبر نیست» نمایش داده می‌شود. باید چه‌ کار کنم؟

لازم است دقت کنید شماره تلفن شما با سامانه سناد مطابقت داشته باشد. همچنین شماره ملی را درست و با صفحه‌کلید زبان انگلیسی وارد کنید. در صورت نیاز، از مدیر درخواست کنید اطلاعات شما را در سامانه سناد اصلاح کند.

3.برخی از همکاران حق‌التدریس با ابلاغ همکار دیگری در کلاس هستند. چه باید کرد؟

ابلاغ صوری خلاف است. باید اطلاعات دقیق در سناد درج شود.

4.آیا امکان ادغام چند کلاس با محتوای مشابه توسط یک معلم وجود دارد؟

متأسفانه فعلاً این امکان وجود ندارد.

5.معلمانی که تدریس غیرموظف دارند چه باید بکنند؟

فرهنگیانی که غیرموظف دارند، می‌توانند از روز سه‌شنبه وارد پیام‌رسان شده و پس از انتخاب نقش معلم، کد مدرسه خود را انتخاب کنند.

6.آیا امکان ترک کلاس را می‌توان غیرفعال کرد؟

امکان ترک کلاس برای دانش‌آموزان وجود دارد که به‌زودی غیرفعال خواهد شد.

آموزش نصب نرم افزار شاد بر روی گوشی های تلفن همراه

منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

حذف اکانت برنامه شاد - دیلیت اکانت شاد [delete account] - مجله اندروید مایکت

حذف اکانت برنامه شاد - دیلیت اکانت شاد [delete account] - مجله اندروید مایکت

چگونه در شاد دیلیت ‌اکانت‌ کنیم (delete account shad)  آیا شما هم یکی از کاربرانی هستید که قصد دارد حساب شاد خود را حذف کند؟ اگر می خواهید بدانید چگونه باید در شاد دیلیت اکانت‌ زد، تا پایان این‌ مقاله با مایکت همراه باشید.

این روزها به دلیل وجود شرایط خاص و لزوم ماندن در خانه و آموزش آنلاین مدارس، به تعداد کاربران اپلیکیشن شاد هر روز افزوده می شود. اما این اپلیکیشن نوپا‌ هنوز دارای نقاط ضعفی است که برخی از کاربران را دلزده میکند و آن ها تصمیم می‌گیرند‌ دیلیت اکانت‌ زده‌ و‌از‌آن‌ خارج شوند.

آیا می توان در شاد دیلیت اکانت زد؟

چگونه برنامه شاد را دیلیت اکانت کنیم؟ برخی از کاربران معتقدند اینترنت مصرف شده در برنامه شاد آموزش و پرورش خیلی بیشتر از مابقی پیام رسان ها می باشد، عده ای دیگر سرعت آن را به‌ شدت‌ پایین می دانند، عده ای‌ با فاقد امکان چت کردن با مخاطبین این اپلیکیشن مشکل دارند و عده ای از محدودیت بیش از حد‌این برنامه خسته شده اند، عده ای‌هم هنوز‌نتوانسته‌اند شاد‌را جایگزین پیام رسان های قبلی‌خود کنند.

همه ی دلایل ذکر شده ممکن است دلیل شما برای دیلیت اکانت زدن در شاد‌باشد، مهم نیست شما به چه‌ دلیلی چنین تصمیمی گرفته اید اما باید بگویم در شاد امکان دیلیت اکانت زدن وجود ندارد و شما‌ تنها می‌توانید از این برنامه خارج شوید. البته لطفا دقت کنید که بعد از حذف شاد اگر قصد نصب دوباره ان را داشتید باید نسخه جدید ان را دریافت کنید برای این منظور به اموزش چگونه برنامه شاد را به روز رسانی کنیم مراجعه کنید.

تفاوت خارج شدن و دیلیت اکانت زدن چیست؟ 

در نرم افزارهایی که‌امکان دیلیت اکانت وجود دارد، شما با‌استفاده از‌این قابلیت تمام اطلاعات خود را از دست میدهید و‌حساب شما در آن برنامه به طور کامل پاک خواهد شد ولی در اپلیکیشنی مثل شاد که امکان دیلیت اکانت زدن وجود ندارد و‌تنها شما‌میتوانید از برنامه‌ به طور موقت خارج شوید، اطلاعات شما همچون گروه ها، نام کاربری و غیره در برنامه باقی خواهند‌ماند و شما با استفاده از‌شماره قبلی‌به تمام‌آن ها دسترسی‌خواهید داشت.

به هر حال ما به شما آموزش می دهیم چطور از برنامه خارج شوید و برنامه را حذف نصب کنید.

خروج از برنامه شاد در 5 قدم به صورت تصویری 

1. برنامه را اجرا کرده آن را باز کنید تا مثل تصویر زیر صفحه اصلی را مشاهده کنید.

2. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، در پایین صفحه چرخ دنده سیاه رنگی با عنوان تنظیمات وجود دارد. روی آن ضربه بزنید تا وارد صفحه زیر شوید.

3. اکنون روی سه نقطه ی بالای صفحه ضربه بزنید تا دو گزینه زیر را ببینید.

4. حال روی خروج ضربه بزنید تا پیام زیر را دریافت کنید.

5. با تاکید کردن پیام زیر (گزینه بله) ، شما از حساب خود خارج می شوید.

حذف نصب برنامه در4 قدم به صورت تصویری 

اگر قصد دارید برنامه را نیز از روی گوشی موبایل خود حذف کنید، کافیست مراحل زیر را طی کنید.

به تنظیمات گوشی خود بروید و از بین گزینه ها “برنامه ها (Applications) ” را انتخاب کنید.

به برنامه ها رفته و گزینه مدیر برنامه (Applications manager) را انتخاب نمایید.

وارد مدیربرنامه شده و اپلیکیشن شاد را پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید تا صفحه‌ زیر برایتان باز شود.

گزینه لغو نصب (UNINSTALL) را انتخاب کنید. اینک پیغامی برای اطمینان به شما نشان داده میشود، آن را تایید کنید (ok) تا برنامه به طور کامل از روی گوشی شما حذف شود.

آیا با حذف شاد دیگر نمی توان از آن استفاده کرد؟

خب همانطور که‌ گفته شد شما نمی توانید به طور کامل در این برنامه دیلیت اکانت‌بزنید بلکه می توانید تنها از حساب خود خارج شوید که با خروج از حساب نیز اطلاعات شما دست نخورده باقی می مانند و شما اگر باز تصمیم به استفاده از این برنامه گرفتید فقط کافی است با شماره قبلی خود وارد شوید.

آیا مخاطبان و دوستان ما متوجه خروج ما از شاد می شوند؟

خیر. پیغامی منوط به خروج شما برای ان ها ارسال نمی شود اما اگر مدتی از این اپلیکیشن خارج شده و از آن استفاده نکنید آنها با مشاهده ی آخرین بازدید شما متوجه غیبت طولانی شما می شوند.

آیا‌ با خروج از شاد و ورود مجدد به آن، دو مرتبه باید احراز هویت کرد؟

خیر. یکبار احراز هویت کافی است و خروج شما اطلاعات مربوط به احراز هویت تان را نابود نمی کند.

اکنون نوبت شماست!

در این مقاله سعی کردیم طریقه ی خروج از اپلیکیشن شاد را به شما عزیزان آموزش دهیم. امیدواریم که این نوشته برای شما مفید بوده باشد. اکنون نوبت به شما رسیده است، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر سوالی درباره این مقاله دارید پاسخ آن را از ما جویا شوید. ما اینجا هستیم تا به سوالات شما پاسخ دهسم. با تشکر از همراهی شما.

منبع مطلب : myket.ir

مدیر محترم سایت myket.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.
دانلود اپلیکیشن مایکت
دانلود اپلیکیشن مایکت

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

ناشناس : چطوری داخل اپلیکیشن شاد نام کاربری رو میشه حذف کرد ؟؟؟

مهدیس : بچها اگه کسی میدونه لطفا لطفا بگه من چطور میتونم توی شاد نام کاربری رو کلا پاک کنم یعنی هیچی توش نباشع اگه میدونید ممنون میشم بگید ♥

من : ببخشید من می‌خوام نام کاربریم معلوم نباشه یعنی حذف بشه ولی برنامه شاد برام حذف نشه چیکار کنم ؟؟ دوستام میتونن این کار رو بکنن اما برای من نمیشه

ناشناس : سلام میشه بگید چطوری آیدی شادم رو پاک کنم آخه مزاحم دارم نمیخوام آیدیم پخش بشه

Mahdis : میشه یکی بگه چطوری میتونیم نام کاربری مون رو توشاد حذف کنیم

علیرضا : اونی که میخواستیم نبود.ما آیدی رو میخواستیم ببینیم چجوری حذف کنیم

زهرا : من میخوام نام کاربری یا همون آیدیمو حذف کنم نمیشه

S : ایا‌ چگونه نام کاربری شاد را حذف کنم

Meri : منم اینو میخوام????????????????

ناشناس : چطوری نام کاربری را حذف کنیمم

ناشناس : چگونه میتوان نام کاربری را حذف کرد

یه دلشکسته???? : خب من میدونم چطوری برید تنظیمات حریم خصوصی و امنیت رو بزنید بعد اونجا حذف حساب کاربری من رو بزنید تا سه ماه بعد تا سه ماه آنلاین نشین بعد خودش پاک میشه میتونین تا سه ماه با یه شماره دیگه تو شاد باشین

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب