تبدیل تلویزیون معمولی به هوشمندتبدیل تلویزیون معمولی به هوشمند را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

انرژی سیستم اندروید اسمارت تی وی باکس

بررسی MINIX X8-H: تبدیل تلویزیون معمولی به Smart TV اندرویدی با کیفیت!

طراحی و ظاهر

پیش از هر چیز به بررسی ظاهر و ابعاد محصول بپردازیم. مینیکس X8-H از یک طراحی کلاسیک و شیک استفاده کرده است تا با اکثر تلویزیون ها و میز ها به راحتی هماهنگی داشته باشد. باید اذعان کنیم کیفیت ساخت بدنه این محصول و خروجی کمپانی بسیار خوب است و بعید است از این جهت نارضایتی در ذهن خریدار بوجود آید. لبه های هماهنگ و بدنه ای هرچند پلاستیکی اما با کیفیت انتظار شما را می کشد.

برای نمایش در ابعاد بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید

NEO X8-H همانطور که در قبل گفتیم بسیار شبیه به اپل تی وی است. رنگ مشکی آن به همراه زوایای گرد و فرم مربع گونه دستگاه و صدالبته حکاکی فرورفته نام برند بر روی بدنه بالایی ناخودآگاه شما را یاد این قضیه خواهد انداخت.

جنس بدنه پلاستیکی X8-H بسیار با کیفیت بوده و از دقت ساخت بالایی برخوردار است و از همان ابتدا ذهنیت شما را از اجناس متفرقه و بی کیفیت چینی پاک خواهد کرد. NEO X8-H ابعادی برابر با 126*126*24 میلیمتر دارد.

X8-H به لطف طراحی شایسته خود به خوبی محل قرارگیری پورت ها و اتصالات را در طرفین تعبیه کرده است. نمای جلویی دستگاه برای زیبایی بیشتر و جلوه ی حرفه ای تر خالی از پورت ها در نظر گرفته شده است اما یک LED آبی رنگ نشان دهنده وضعیت دستگاه به همراه گیرنده مادون قرمز بصورت توکار و مخفی قرار گرفته است.

برای نمایش در ابعاد بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید

در سمت چپ تنها محل اتصال آنتن Wi-Fi پیش بینی شده است. در سمت راست دستگاه دکمه پاور، جک 3.5 میلیمتری هدفون، جک 3.5 میلیمتری میکروفون، یک پورت USB 2.0 استاندارد، اسلات استاندارد کارت SD/MMC و پورت OTG قرار گرفته است.

برای نمایش در ابعاد بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید

در قسمت پشتی نیز حفره Recovery، پورت HDMI، خروجی صوتی Optical، دو پورت USB 2.0 استاندارد، درگاه شبکه LAN و ورودی منبع تغذیه 5 ولتی در نظر گرفته شده است. لازم است در مورد کاربرد حفره Recovery و نحوه تعامل آن با پورت OTG در بخش درگاه ها بطور کامل توضیح خواهیم داد. در قسمت زیرین دستگاه نیز چهار لرزشگیر لاستیکی به همراه یک لوگوی اندروید قرار گرفته است.

نتیجه گیری: طراحی، ابعاد و مهندسی ساخت این محصول واقعاً مناسب و اصولی انجام گرفته است. پورت ها و اتصالات به خوبی تعبیه شده اند و نمای خارجی دستگاه حس حرفه ای بودن برند را القا می نماید.

منبع مطلب : www.shahrsakhtafzar.com

مدیر محترم سایت www.shahrsakhtafzar.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

تبدیل تلویزیون ساده به هوشمند Tv box

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
با کیفیت 144p
با کیفیت 240p
با کیفیت 360p
با کیفیت 480p
با کیفیت 720p

منبع مطلب : www.aparat.com

مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب