جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیسجدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

واکنش باشگاه پرسپولیس به خبر جدایی شجاع خلیل‌زاده

واکنش باشگاه پرسپولیس به خبر جدایی شجاع خلیل‌زاده

به گزارشخبرنگار مهر، یکی از بازیکنانی که گفته می‌شود ممکن است بعد از پایان کار پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس جدا شود، شجاع خلیل زاده است. خلیل زاده عملکرد بسیار چشمگیری در آسیا داشته و گفته می‌شود تیم‌های قطری خواهان به خدمت گرفتنش هستند.

مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به خبر احتمال جدایی خلیل زاده گفت: بازیکنان پرسپولیس را همه می‌خواهند و آنها را روی هوا می‌زنند. پرسپولیس دارد آقایی می‌کند. ولی بازیکنان به عشق پرسپولیس و هوادار مانده‌اند.

رسول پناه ادامه داد: تمام بازیکنان پرسپولیس ارزشمند هستند. شجاع هم بعد از مرحله نیمه نهایی از پرسپولیس جدا نمی‌شود و این خبر صحت ندارد. بعد از بازگشت تیم به تهران، محبتشان را جبران می‌کنیم. مطمئن باشید بازیکنان خواهند ماند و قدرشان را می‌دانیم و فداکاری‌هایشان را جبران می‌کنیم.

منبع مطلب : www.mehrnews.com

مدیر محترم سایت www.mehrnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس تکذیب شد

جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس تکذیب شد

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در روز‌های گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه شجاع خلیل زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران از قرارداد خود گله دارد و به همین دلیل می‌خواهد از جمع سرخپوشان پایتخت جدا شود.

در حالی که اخبار ضد و نقیض جدایی شجاع خلیل‌زاده هواداران پرسپولیس را نگران کرده بود، اما مهدی رسول پناه (سرپرست باشگاه پرسپولیس) اعلام کرد شجاع در پرسپولیس خواهد ماند.

رسول پناه در این باره گفت: نه تنها شجاع بلکه همه بازیکنان پرسپولیس و حتی یحیی گل محمدی از باشگاه های آسیایی پیشنهاد همکاری دارند، زیرا پرسپولیس در آسیا آقایی می‌کند، اما ما بازیکنان را حفظ خواهیم کرد و آنها جدا نخواهند شد

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/

منبع مطلب : www.yjc.ir

مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

واکنش شجاع به جدایی از پرسپولیس

واکنش شجاع به جدایی از پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، شجاع خلیل زاده امروز در محل باشگاه پرسپولیس حاضر شد و این حضور با گمانه زنی هایی درباره ترک پرسپولیس همراه شد.


این گمانه زنی ها با حرف هایی که این مدافع در هنگام ترک باشگاه مطرح کرد و تاکید داشت که اگر باشگاه را ترک کند، مبلغی در حدود 400 هزار دلار نصیب باشگاه می شود، بیشتر شد.


حالا این بازیکن با انتشار پستی اینستاگرامی به هواداران پرسپولیس اینطور درباره این ماجراها توضیخ داده است:« اینکه بازیکنی که در تیم قهرمان بازی می‌کند، از تیم های دیگر پیشنهاد داشته باشد، طبیعی است ولی من افتخار پوشیدن پیراهن تیم پرافتخار پرسپولیس را با هیچ پیشنهاد و رقمی عوض نمی کنم.»

منبع مطلب : www.varzesh3.com

مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب