برنده شدن در قرعه کشی ایران خودروبرنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

قرعه کشی ایران خودرو ؛ برندگانی که بازنده شدند!

قرعه کشی ایران خودرو ؛ برندگانی که بازنده شدند!

در قرعه کشی ایران خودرو و همچنین قرعه کشی شرکت سایپا اتفاقاتی روی داده که موجب اعتراض برخی از متقاضیان پیش خرید خودرو شده است به نحوی که تعدادی از آنها برای نشان دادن اعتراض خود – روز گذشته – جلوی وزارت صنعت تجمع کرده اند.

به گزارش کاماپرس، امروز قرعه کشی مرحله دیگری از پیش فروش ایران خودرو تحت عنوان فروش فوق العاده انجام می شود اما برندگان این پیش فروش شاید درگیر حاشیه هایی شوند که ناخواسته گریبان آنها را بگیرد.

ماجرا از آنجا آغاز می شود که برخی از برندگان قرعه کشی ایران خودرو و همچنین برندگان قرعه کشی سایپا به شیوه دقیق و شفافی از برنده بودن خود مطلع نمی شوند و به همین دلیل محدودیت هایی برای شرکت آنها در قرعه کشی های بعدی ایجاد می شود. تعدادی از این افراد دیروز برای اعتراض در مقابل وزارت صنعت تجمع کرده اند و روزنامه شرق نیز در گزارش امروز خود به این موضوع پرداخته است.

به نوشته شرق؛دیروز جمعی از متقاضیان خرید خودرو با تجمع مقابل ساختمان وزارت صنعت اعلام کردند که امکان ثبت‌نام در سایت فروش محصولات ایران‌خودرو را ندارند، درحالی‌که اسم آنها هیچ‌گاه به‌عنوان برنده قرعه‌کشی اعلام نشده است.

ادعای معترضان: پیامک و ایمیل برنده بودن را دریافت نکردیم

این متقاضیان اعلام می‌كنند که در مراجعه به سایت پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو، امکان ثبت‌نام ندارند و این در شرایطی است که در هیچ‌کدام از فروش فوق‌العاده یا پیش‌فروش‌های قبلی این شرکت برنده قرعه‌کشی نبوده‌اند.

علی جعفری، یکی از تجمع‌کنندگان می‌گوید: روز گذشته برای ثبت‌نام در طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو به سایت این گروه خودروسازی مراجعه کردم، ولی در سایت با این عنوان که شما قبلا برنده قرعه‌کشی شده‌اید، ثبت‌نام برایم مسدود بود.

او اضافه می‌كند: به این دسته از مراجعه‌کنندگان به سایت فروش ایران‌خودرو دلایل مختلفی ازجمله عدم واریز وجه خودرو اعلام شده است و به برخی افراد نیز اعلام کرده‌اند که نامشان در فهرست تکمیل ظرفیت بوده و آنها وجه خودرو را واریز نکرده‌اند و به همین دلیل از حضور در مراحل بعدی فروش مستقیم خودرو محروم می‌شوند.

به گفته جعفری، معترضان صبح یكشنبه به دفتر فروش ایران‌خودرو و همچنین مرکز ارتباط با مشتریان این گروه خودروسازی نیز مراجعه كرده‌اند و به آنها اعلام شده كه برنده‌شدنشان از طریق پیامک و ایمیل اطلاع‌رسانی شده است، درحالی‌که چنین موضوعی صحت ندارد و پرینت پیامک و ایمیل‌ها نشان‌دهنده کذب‌بودن ادعای این خودروساز است.

او اضافه می‌كند: برخی می‌گویند فهرست برندگان قرعه‌کشی با فهرستی که خودروسازان به مرکز شماره‌گذاری ارسال می‌کنند، متفاوت است و به همین دلیل کد‌ملی‌های درج‌شده در فهرست ارائه‌شده به وزارت صنعت با افرادی که به‌عنوان برنده نهایی موفق به خرید خودرو می‌شوند، فرق دارد.

محدود کردن دسترسی به سایت قرعه کشی ایران خودرو به قصد تقلب؟

شرق در ادامه این پرسش ها را مطرح کرده است که آیا عدم دسترسی به سایت یك شیوه تقلب است؟ آیا این مسئله ناشی از خطای سیستمی و فردی است یا اینكه باز هم مثل مشكلات رخ‌داده در زمان ثبت سفارش‌ها، دست‌هایی پشت ‌پرده در كار است و مردم نسبت به آن اعتراض دارند؟

اخبار مهم روز را بخوانید:

برای دسترسی سریعتر به اخبار پیش‌فروش خودرو و قیمت‌های روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

منبع مطلب : kamapress.com

مدیر محترم سایت kamapress.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

اسامی برندگان فروش فوق العاده قرعه کشی ایران خودرو + لیست و جزییات

برندگان قرعه‌کشی ایران خودرو ۹۹ دور دوم + جزییات واریز و تحویل خودرو

برندگان قرعه‌کشی ایران خودرو ۹۹ دور دوم + جزییات واریز و تحویل خودرو

به گزارشایمنا مرحله اول فروش اینترنتی ایران‌خودرو به مناسبت ایام عید فطر و سالروز آزادسازی خرمشهر، از روز ۷ خردادماه آغاز و تا ۱۴ خردادماه ادامه داشت، سپس طرح پیش‌فروش یک‌ساله محصولات ایران‌خودرو شروع شد و قرعه‌کشی آن روز شنبه ۲۴ خردادماه با حضور مسئولان برگزار شد.

اسامی برندگان قرعه کشی دور دوم ایران خودرو

مهلت ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماه از ساعت ۸ صبح روز یک‌شنبه ۱۸ خردادماه آغاز و به‌صورت شبانه‌روزی تا ساعت ۲۴ روز ۲۰ خردادماه ادامه یافت.

خودروهای ارائه شده ایران خودرو

در این خودرو ۱۲ محصول ایران‌خودرو شامل پژو پارس TU۵، پژو پارس سال، پژو ۴۰۵ SLX –، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو ۲۰۶ SD –، پژو ۲۰۷ دستی، رانا پلاس، سمند EF۷، سمند ال ایکس، سمند سورن، دنا و دنا پلاس به متقاضیان ارائه می‌شود.

تعداد محصولات ارائه شده ایران خودرو

چهل و پنج هزار خودرو در غالب ۱۲ محصول ایران خودرو در این طرح به متقاضیان ارائه شد.

تعداد افراد متقاضی ایران خودرو

در این طرح یک‌میلیون و ۶۲۷ هزار و ۵۵۷ نفر موفق به ثبت‌نام شدند که از این میان ۱۶ هزار و ۵۰۸ نفر با سایپا تکراری بوده و ۹۷ هزار و ۴۰۵ نفر دارای پلاک فعال بودند، در نهایت پس از پالایش‌های انجام شده یک میلیون و ۵۱۵ هزار و ۲۹۶ نفر در طرح قرعه‌کشی قرار گرفتند و ۲۰ درصد این تعداد معادل ۹ هزار نفر نیز به‌عنوان رزرو شناخته شدند.

خودروهای پیش‌فروش شده چند متقاضی داشتند؟

تعداد خودروهای ارائه شده ایران خودرو

مبلغ پیش‌فروش خودروهای ایران خودرو

در این طرح پیش‌فروش، خودروی پژو پارس ال. ایکس با موتور تی. یو ۵ با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۳۹۹ میلیون ریالی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۳۵۹ میلیون ریالی، پژو ۲۰۷ آی دستی با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۵۰۵ میلیون ریالی و دنا پلاس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۵۳۹ میلیون ریالی ارائه شده که موعد تحویل همه این خودروها بهمن ۹۹ تا خرداد ۱۴۰۰ است.

همچنین پژو ۴۰۵ بنزینی اس. ال. ایکس با پیش پرداخت علی‌الحساب ۳۴۲ میلیون ریالی و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار (وی ۸) با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۴۲۹ میلیون ریالی عرضه شده که موعد تحویل آن‌ها آبان تا اسفند ۹۹ است.

سمند ال. ایکس ای اف ۷ بنزینی با پیش پرداخت علی‌الحساب ۳۲۷ میلیون ریالی و دنا معمولی با پیش پرداخت علی‌الحساب ۴۷۲ میلیون ریالی موجود است که موعد تحویل آن‌ها اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰ ذکر شده است.

سورن ای. ال. ایکس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۴۲۶ میلیون ریالی ۴۰۰ و رانا پلاس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۳۷۴ میلیون ریالی با موعد تحویل مهر ۹۹ تا خرداد ۱۴۰۰ عرضه شده است.

سمند ال. ایکس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۳۱۷ میلیون ریالی و پژو پارس سال با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۳۸۴ میلیون ریالی، هر دو با موعد تحویل بهمن و اسفند ۹۹ عرضه شده‌اند.

زمان تحویل محصولات ایران خودرو

گفته مسئولان ایران‌خودرو بازه زمانی تحویل خودروها در قالب طرح پیش‌فروش ۴ تا ۱۲ ماهه است که بر اساس قرعه‌کشی تعیین می‌شود و خودروها بر اساس برنامه‌ریزی و ظرفیت تولید تحویل داده خواهد شد و شروط و محدودیت‌های قبلی ستاد تنظیم بازار اعمال خواهد شد.

زمان واریز وجه خودرو

مشتریانی که نام آن‌ها در فهرست برندگان قرار گیرد از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه تا ۱۰ صبح روز چهارشنبه فرصت دارند پیش‌پرداخت لازم را به‌صورت علی‌الحساب واریز کنند و قیمت نهایی نیز به قیمت روز در زمان تحویل خودرو محاسبه خواهد شد.

تسهیلات خودرو

برای خودروهای ارائه شده در این طرح، یک میلیون تومان تسهیلات پیش‌بینی شده است.

منبع مطلب : www.imna.ir

مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب