زهره امیر ابراهیمی و مجید بهرامیزهره امیر ابراهیمی و مجید بهرامی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

افشاگری زهرا امیرابراهیمی پس از ۱۳ سال + بیوگرافی مجید بهرامی

افشاگری زهرا امیرابراهیمی پس از ۱۳ سال + بیوگرافی مجید بهرامی

به گزارش ایمنا زهرا امیر ابراهیمی، بازیگر جنجالی سریال نرگس سال‌ها قبل به دلیل پخش فیلم خصوصی‌اش که با نام فیلم زهره معروف بود مجبور به ترک ایران و مهاجرت به فرانسه شد؛ این بازیگر به تازگی و در مصاحبه‌ای با یکی از شبکه‌های فارسی زبان اظهار کرد یکی از بازیگران تئاتر به نام مجید بهرامی فیلم خصوصی وی را منتشر کرده است.
امیرابراهیمی در این مصاحبه گفت: پلیس ایران مرا به جرم تولید و توزیع چنین فیلمی بازداشت کرد، من در ابتدا به فردی که در فیلم همراهم بود مشکوک بودم اما در نهایت مشخص شد فردی به نام مجید بهرامی، که ادعای بیمار بودن داشت و مدارک زیادی از گفت‌وگوهای مبتذلش با دختران دیگر ذخیره کرده بود، فیلم را پخش کرده است.
مجید بهرامی به دلیل انتشار فیلم امیرابراهیمی به شش ماه حبس و برای موارد دیگر به شش سال حبس مجکوم شد ولی پس از گذشت چند ماه آزاد شد.

مجید بهرامی کیست؟

مجید بهرامی متولد ۱۳۵۶ در تهران است، مجید بعنوان فرزند دوم در خانواده‌ای با یک برادر و سه خواهر بزرگ شد او که در رشته بازیگری تحصیل کرده با تئاتر اولین تجربه بازیگری خویش را به دست آورد تا اینکه در سال ۱۳۸۰ وقتی ۲۴ ساله بود با سریال یادداشت های کودکی اولین تجربه بازی در جلوی دوربین را بدست آورد، بعدها او در ا فیلم‌هایی چون بدرود بغداد، گیلانه، دانه‌های ریز برف و تئاتر سیاها، خانه‌ای در گذشته ما، عشق آباد و عجایب المخلوقات ایفای نقش کرد.

مجید بهرامی و سرطان

بهرامی در ۱۱ دی ماه ۱۳۸۸ زمان دویدن صبحگاهی با درد شدیدی در شکم خود مواجه شد و پس از مراجعه به پزشک و انجام آزمایشات مختلف فهمید به سرطان مبتلا است، وی به همین دلیل از اوایل اسفند ماه ۱۳۸۸ شروع به شیمی درمانی کرد اما نتیجه چندان مثبت نبود.

مجید بهرامی

با حمایت خانه هنرمندان و انجمن عکاسان تئاتر و اختصاص عواید فروش نمایشگاه عکس تئاتر، این بازیگر برای ادامه درمان عازم آلمان شد. پس از کنترل سرطان، بهرامی به ایران بازگشت و با حمایت گسترده بازیگران و کارگردانان، تئاتر را ادامه داد و در بسیاری از کارها با تشویق مواجه شد.

مجید بهرامی درگذشت

سرانجام سید مجید بهرامی بعد از ۵ سال مبارزه با سرطان در تاریخ  ۲۴ آبان ۱۳۹۳ درگذشت.

مجیدبهرامی

زهرا امیر ابراهیمی دلیل چند سال سکوت خود را فشار روحی تحمیل شده بر خانواده و بیماری مجید بهرامی عنوان کرد. امیرابراهیمی در برنامه تلویزیونی اظهار کرد همیشه منتظر توضیحی از بهرامی برای انتشار آن فیلم بودم ولی این اتفاق پیش نیامد.

منبع مطلب : www.imna.ir

مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

زهرا امیر ابراهیمی|ماجرای انتشار فیلم مستهجن چیست ؟ + فیلم و عکس

زهرا امیر ابراهیمی|ماجرای انتشار فیلم مستهجن چیست ؟ + فیلم و عکس

زهرا امیرابراهیمی بازیگر  سریال نرگس که سال‌ها پیش به دلیل پخش یک فیلم خصوصی از خودش مجبور به ترک ایران شد در مصاحبه‌ای با یکی از شبکه‌های فارسی زبان مدعی شده شخصی به نام مجید بهرامی فیلم وی را منتشر کرده است.

زهرا امیرابراهیمی مدعی شد: پلیس  در ابتدا او را به جرم تولید و توزیع فیلم بازداشت کرد اما در نهایت مشخص شد فردی به نام مجید بهرامی این فیلم را پخش کرده است. به گفته اکبر ابراهیمی بهرامی به دلیل انتشار این فیلم  به شش سال زندان محکوم شد. 

اوضاع زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم 

فیلمی که باعث شد زندگی این بازیگر هنرمند به یکباره خراب شود . وی که منکر فیلم فوق شده و این موضوع را ساختگی می داند. فیلم رابطه جنسی منتسب به زهرا امیر ابراهیمی در دوران انتشار در ایران رکورد زد و پربیننده ترین فیلم شد. این فیلم منتهی به رفتن زهرا امیر ابراهیمی از ایران شد.

زهرا امیر ابراهیمی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران بود که سال‌ها پیش فیلم پورنو از وی لو رفت و محبور به ترک کشور شد. زهرا امیر ابراهیمی اکنون در خارج از کشور زندگی میکند.

به گزارش تالاب ودر این مقاله حال و روز زهرا امیر ابراهیمی را پس از لو رفتن فیلم پورنو از وی بیان خواهیم کرد.در رخدادی دیدنی دقت بی بی سی فارسی برای اولین بار گزارشی از زهرا امیر ابراهیمی «بازیگر تلویزیون و سینمای کشور ایران» را از فرانسه و پیرامون انتخابات فرانسه اکران کرد،

وی که پس از کلیپ غوغایی منتشر شده، آنرا تکذیب و این ماجرا را یک شباهت دانست و ناچار به ترک کشور شد، پس از سال ها دوری از عرصه دوربین و آنهم با بی بی سی وارد کار شد.

زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن

“زهرا امیرابراهیمی” بازیگر سابق سریالهای تلویزیونی در ایران، از چندی گذشته و پس از گفتگو با شبکه بی بی سی فارسی «BBCPersian» و تکذیب حواشی پیرامون روابط خصوصی خود، به استخدام این شبکه در آمده و همکاری خودرا همچون گزارشگر آغاز کرده هست.

زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن

به گزارش تالاب بازیگر نقش «زهره» در سریال مشهور “نرگس”، در گفت و گو با بی بی سی فارسی، دلیل خارج شدن خود از ایران را واکنش های مردم به شایعات انتشاریافته در مورد خود عنوان کرده هست؛ شایعاتی که به دنبال انتشار یک کلیپ غیراخلاقی منتسب به وی، فراگیر شد.

امیرابراهیمی که در پاریس اقامت دارد، تماس کلیپ یادشده با خودرا انکار کرده بود. روزنامه “گاردین” چاپ لندن برای اولین بار پیروز به گفتگو با زهرا امیرابراهیمی، بازیگر نقش زهره شد.

زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن

به گزارش تالاب زهرا امیرابراهیمی گفت: بعد از اعتراضات فراوانی که از سمت همکاران به من شد، فیلم غیراخلاقی را دیدم اما حقیقت اینجاست که شخص درون فیلم، من نیستم. وی افزود: منکر شباهت هایی که هنرپیشه فیلم غیراخلاقی با من دارد نیستم زیرا با بهرهگیری از امکانات گریم میتوان فردی را شبیه دیگری تولید،

ضمنا اطلاعاتی در مورد تکنیک های مونتاژ دارم و می‌دانم که با بهرهگیری ازآن میتوان چهره فرد مورد نظر را خلق کرد.

زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن

گفت و گو گر روزنامه گاردین به نقل از کارشناسان حقوقی نوشت: همین انکار امیرابراهیمی برای پیشگیری از مجازات او کافی هست. گاردین افزود: در حالی که مظنون اصلی دستگیر و هنوز معرفی نشده هست، احتمال سه سال زندان و پرداخت مبلغ هفت تا ده میلیون تومان جریمه نقدی وجوددارد.

بنا به ادعای متهم دستگیر شده، زهرا امیرابراهیمی خودش توصیه تهیه و منتشر فیلم را داده بود اما در عین حال، این هنرپیشه ایرانی در طول گفت و گو ۴۵ دقیقه ای، حجاب کامل داشت و تمام مدت مواظب حفظ آن بود.زهرا امیرابراهیمی با اشاره به نامزدی پیشین خود با مردی که در فیلم غیراخلاقی حضور داشت،

به خبرنگار روزنامه گاردین گفت: نامزدم را بعد ازآن که در رابطه زناشویی مان خیانت کرد ترک کردم، زیرا آدمی هرزه بود.

زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن

وی تاکید کرد: حتی بعد از این که از او جدا شدم, تهدید کرد بلایی سرم می آورد که نتوانم سرم را در جامعه بالا بگیرم و حتی جایی در صدا و سیما نداشته باشم. حال فکر می‌کنم با این فیلم جعلی تهدید خودرا عملی کرده هست.

بنا به گزارش نویسنده گاردین، فیلم غیراخلاقی منتسب به زهرا امیرابراهیمی در جامعه ایران به “نرگس ۲” مشهور شده و تعداد زیادی از خانواده های ایرانی بیم آن دارند تا فرزندانشان آنرا دیدن کنند.

زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن

امیرابراهیمی نیز دراین مورد گفت: بدترین مضمون دراین میان آن هست که به وجهه خانواده مذهبی ام صدمه وارد شده هست. وی افزود: اگر به پیشینه کاری ام نگاهی جمع و جور بیندازید به این نتیجه میرسید که به موجب علاقه شخصی خود عمدتا در سریال هایی موازی با ایده خود و خانواده ام ایفای نقش کرده ام.

زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن

این هنرپیشه ایرانی تصریح کرد: من و خانواده ام فکر می‌کردیم که در جامعه ای با قضاوت صحیح و عادلانه زندگی میکنیم اما حقیقت اینجاست که بیش از ۹۰ درصد مردم ایران در مورد امور مبتذل و شرم آور کنجکاوی به خرج میدهند.

منبع مطلب : www.rasadvarzeshi.com

مدیر محترم سایت www.rasadvarzeshi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب