سایت ثبت نام خودرو قرعه کشی ایران خودروسایت ثبت نام خودرو قرعه کشی ایران خودرو را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

شرایط پیش فروش یک ساله ایران خودرو اعلام شد

شرایط پیش فروش یک ساله ایران خودرو اعلام شد

به گزارش تجارت‌نیوز، طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو با موعد تحویل تیر و مرداد 1400 و حداکثر 12 ماهه از امروز سه‌شنبه 22 مهر ماه به مدت سه روز آغاز شد.

براساس اطلاعیه ایران خودرو، بدینوسیله به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز می رساند شرکت ایران خودرو در راستای پاسخ به نیاز بازار خودرو طرح پیش فروش محصولات (حداکثر 12 ماهه) را اجرا خواهد کرد.

متقاضیانی که در قرعه کشی‌های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح با شرایط زیر ثبت نام نمایند.

در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

نکته1: انتخاب شدگان درطرحهای قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز، میتوانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، نسبت به انجام مجدد ثبت‌نام اقدام نمایند.

نکته2: با توجه به همزمانی فعال سازی دو بخشنامه فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله (حداکثر 12 ماهه) محصولات ایرانخودرو، امکان ثبت نام همزمان در دو بخشنامه میسر نمی باشد و در صورت انجام ، ثبت نام دوم ایشان به صورت سیستمی باطل می‌گردد.

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام:

طرح پیش فروش عادی (حداکثر 12 ماهه) محصـولات ایـران خودرو(با روش قرعه کشی) مطـابق جدول ذیل از روزسه شنبه مورخ 22-07-99 شروع و تا روزپنجشنبه مورخ 24-07-99 ادامه خواهد داشت.

مطابق با بخشنامه شماره 4249 دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می‌‌‌باشد. لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

قیمت خودرو و نحوه پرداخت:

قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

پس از برگزاری قرعه کشی و اعلام اسامی، فرد منتخب مبلغ پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو مطابق جدول شماره یک واریز می‌نماید. الباقی وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه های قانونی تعیین و دریافت می‌گردد.

قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، متقاضی هیچ گونه وجهی واریز نخواهد نمود.

در هیچ مرحله ای از ثبت نام نیازی به ارائه چک از سوی متقاضی نخواهد بود.

نکته1 : در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

نکته2 :امکان انتخاب رنگ خودرو، در زمان واریز وجه میسر خواهد بود.

نکته3 :انتخاب کارت طلائی به صورت اختیاری و با پرداخت هزینه مصوب در زمان تکمیل وجه دعوتنامه امکان پذیر خواهد بود.

نکته4 :پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری، امکان تغییر شرایط ثبت‌نام (تمدید موعد تحویل) وجود خواهد داشت.

منبع مطلب : tejaratnews.com

مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

نتایج قرعه کشی فروش ایران خودرو و سایپا

نتایج قرعه کشی فروش ایران خودرو و سایپا

مهر 99 | صبح امروز، 19 مهرماه، قرعه کشی ایران خودرو برای تعیین برندگان چهارمین مرحله فروش فوق العاده این شرکت، برگزار شد و لیست برندگان پس از تاییدیه نهادهای نظارتی، از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو، به نشانی زیر در دسترس عموم قرار گرفت:

»» لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو ««

در این مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو، حدود 2 میلیون نفر ثبت‌نام کرده بودند درحالیکه ظرفیت فروش این مرحله تنها 8000 دستگاه بود.

* آمار جدول فوق، براساس اطلاعات رسمی منتشر شده ایران خودرو در تاریخ 19 مهر 99 است. 

برگشت پول آنهایی که برنده نمیشوند

شهریور 99 | همانطور که می‌دانید در طرح‌های فروش خودروسازان برای نیمه دوم سال 99، تمامی متقاضیان ثبت نام باید 10% مبلغ خودرو را به حساب واسطی که توسط خودروسازان اعلام می‌شود، پرداخت کنند. این مبالغ، تا زمان تعیین برندگان، در حساب موردنظر بلوکه شده و امکان برداشت آن وجود ندارد.

مهلت ثبت نام در تمامی طرح‌های فروش خودروسازان برای نیمه دوم سال 99 فقط 3 روز است و در روز چهارم نیز قرعه کشی برای تعیین برندگان نهایی خودرو، انجام می‌شود.

بعد از تعیین برندگان نهایی، خودروسازان اسامی منتخبین را به بانک اعلام کرده تا وجه پرداختی آنها به حساب خودروسازان واریز شود. همچنین مبالغ سایر متقاضیان که در قرعه کشی برنده نشده‌اند نیز طی 4 الی 5 روز، آزاد می‌شود.

سهم خودروسازان در فروش ماهانه

شهریور 99 | آقای صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صمت، در تاریخ 30 شهریورماه، ظرفیت فروش ایران خودرو و سایپا را برای نیمه دوم سال 99 اعلام کرد. طبق مصوبه کمیته خودرو، ایران خودرو ماهانه 18 هزار دستگاه و سایپا نیز ماهانه 7 هزار دستگاه را باید در قالب طرح‌های فروش فوق العاده خودرو (با موعد تحویل حداکثر سه ماهه) در اختیار مشتریان قرار دهند.

حذف شرط پلاک فعال در خانواده

شهریور 99 | آقای معمارباشی، مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت، در تاریخ 27 شهریورماه خبر داده که طبق مصوبه جدید کمیته خودرو، شرط پلاک فعال برای «خانواده»، بدلیل ایجاد مشکلات متعدد برای مشتریان، از طرح‌های فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا و همچنین طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و سایپا، حذف شده است. البته هنوز، شرط پلاک فعال برای «متقاضی» برقرار است؛ یعنی شخص ثبت نام کننده نباید پلاک انتظامی فعال داشته باشد.

قوانین جدید فروش خودرو در نیمه دوم سال

شهریور 99 | آقای سرقینی، سرپرست جدید وزارت صمت، در تاریخ 21 شهریورماه از تصویب قوانین جدید برای طرح‌هایفروش فوق العاده خودرو در نیمه دوم سال 99 خبر داد که خلاصه آن، به شرح زیر است:

1- در نیمه دوم سال 99، باتوجه به کاهش تعهدات معوق ایران خودرو و سایپا، قرار است 40% ظرفیت تولید خودروسازان به طرح‌های فروش فوق العاده خودرو اختصاص یابد. درحالیکه این میزان در نیمه اول سال، تنها معادل 20% بود.

2- در نیمه دوم سال 99، مجموعا 150 هزار دستگاه از انواع محصولات ایران خودرو و سایپا در فروش فوق العاده خودرو (با قیمت قطعی) عرضه خواهند شد. یعنی، هر ماه حدود 25 هزار دستگاه فروخته می‌شود.

3- در نیمه دوم سال 99، قانون جدیدی برای ثبت نام مشتریان درنظر گرفته شده که به موجب آن، مشتری باید 10% قیمت خودرو را در زمان ثبت نام پرداخت کند. این قانون جدید برای جلوگیری از حجم بالای ثبت نام‌ها و مشکلات ناشی از آنها، اتخاذ شده است. البته این 10% تا زمان اعلام برندگان نهایی، به حساب خودروسازان واریز نمی‌شود، بلکه در یک حساب جداگانه و بنام فرد متقاضی، باقی می‌ماند. به عبارت بهتر، پول در حساب متقاضی بلوکه می‌شود. بنابراین در صورت برنده نشده متقاضی، پول از حالت بلوکه خارج شده و به حساب او، برمی‌گردد.

4- در نیمه دوم سال 99، حداکثر زمان لازم برای برندگان قرعه کشی معادل 120 ساعت یا 5 روز درنظر گرفته شده است. در حالیکه این زمان در نیمه اول سال، تنها 72 ساعت یا 3 روز بود.

قرعه کشی خودرو چگونه است؟

با تاییدیه نهادهای نظارتی، قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا با الگوریتم زیر انجام می شود:

1- تعیین عدد A که عبارتست از «جمع کل متقاضیان» تقسیم بر «ظرفیت فروش». بعنوان مثال برای 200 هزار متقاضی و ظرفیت فروش 1000 دستگاه، عدد A معادل 200 خواهد بود.

2- انتخاب یک عدد تصادفی بین 1 تا A توسط نهادهای نظارتی.

3- افزودن مضارب A برای عدد انتخاب شده. بعنوان مثال اگر عدد تصادفی برابر 78 باشد، شماره برندگان قرعه کشی بصورت زیر تعیین می شوند:

شرایط ثبت نام فروش فوق العاده خودرو

اگر شما هم قصد ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو یا قرعه کشی سایپا را دارید، باید بدانید که هم ایران خودرو و هم سایپا، برای آنکه خودروها بدست مصرف کننده واقعی برسد، شرایط زیر را برای ثبت نام در قرعه کشی خودرو، لحاظ کرده اند:

1- داشتن «کد کاربری و کلمه عبور» برای ورود به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو و همچنین سایت فروش اینترنتی سایپا الزامی است.

2- با هر کد ملی، فقط می توانید برای یک دستگاه، ثبت نام کنید. 

3- در 48 ماه اخیر، نباید از ایران خودرو و سایپا، خودرویی خریداری کرده باشید.

4- حداقل سن شما، باید 18 سال باشد.

5- نباید پلاک انتظامی فعال (نصب شده روی خودرو) در خانواده شما وجود داشته باشد. در غیر اینصورت، به مدت 3 سال امکان ثبت نام در فروش‌های ایران خودرو و سایپا را ندارید.

6- باید گواهینامه رانندگی داشته باشید. در غیر اینصورت، به مدت 3 سال امکان ثبت نام در فروش‌های ایران خودرو و سایپا را ندارید.

7- امکان صلح قرارداد (خرید انصرافی)، وجود ندارد. بنابراین حواله خودرو را نمی توانید خرید و فروش کنید.

8- سند خودرو به مدت یکسال در رهن خودروساز باقی می ماند. بنابراین امکان فک رهن سند خودرو در طول این یکسال یا تسویه حساب پیش از موعد یکساله را ندارید.

9- امکان فروش یا انتقال وکالتی برای خودروی ثبت نامی را ندارید.

10- در این روش فروش، سود مشارکت و سود انصراف، وجود ندارد.

11- اگر تا 3 ماه پس از تحویل خودرو، برای سرویس خودرو به نمایندگی مراجعه نکنید، گارانتی خودروی‌تان باطل می شود. همچنین در زمان اولین مراجعه به نمایندگی، کارکرد خودروی‌تان حداقل باید 1000 کیلومتر باشد.

12- برای شرکت در قرعه کشی، نیازی به داشتن چک نیست.

13- برای ثبت نام در قرعه کشی، باید 10% قیمت خودرو (تصویب شده برای نیمه دوم 99) را در زمان ثبت نام پرداخت کنید.

14- برندگان نهایی قرعه کشی فروش خودرو، حداکثر تا 120 ساعت یا پنج روز (تصویب شده برای نیمه دوم 99) برای تکمیل وجه کامل خودرو (در قراردادهای فروش فوری) یا واریز وجه پیش پرداخت خودرو (در قراردادهای پیش فروش)، فرصت دارند. در غیر اینصورت با نفرات رزرو، جایگزین خواهند شد.  

فروش امتیاز قرعه کشی خودرو قانونی است؟

با اینکه هم ایران خودرو، هم سایپا، هم وزارت صمت و هم پلیس فتا، خرید و فروش امتیاز برندگان قرعه کشی خودرو را «غیرقانونی» و حتی «قابل پیگرد و با مجازات قضایی» دانسته اند اما متاسفانه آنقدر راه «میان‌بر» وجود دارد که باعث شده امتیاز خودروها هم اکنون سر از بازار خودرو در بیاورد. اما چطور ممکن است؟

همانطور که می دانید ایران خودرو و سایپا، امکان خرید انصرافی و امکان صلح را برداشته اند. بنابراین حواله را نمی توان فروخت. اما دلالان، یک راه حل قانونی دیگر پیدا کرده اند؛ راه حلی که نفسا غیرقانونی است اما عملا غیرقانونی نیست! به شما توضیح می دهیم:

1- فروشنده و خریدار برای تنظیم قولنامه، به دفتر اسناد رسمی می روند. آنها قولنامه ای با این مضمون می نویسند که: خریدار، فلان مبلغ را به فروشنده داده و فروشنده هم متعهد شده بعد از تحویل خودرو، ابتدا خودرو و سپس سند خودرو را به نام خریدار، بزند.

2- اگر در متن قولنامه، عبارت هایی مانند «امتیاز فروش خودرو» یا «فروش حواله» و ... ذکر نشود، مشکل قانونی پیش نمی آید.

3- فروشنده برای ضمانت، چکی به مبلغ قیمت خودروی ثبت نامی را به خریدار می دهد.

4- در زمان تکمیل وجه، خریدار بجای فروشنده، هزینه خودرو را پرداخت می کند. 

5- پس از تحویل خودرو، فروشنده باید خودرو را به خریدار تحویل دهد.

6- اما سند خودرو در رهن شرکت خودروساز است که یعنی خریدار باید منتظر فک رهن سند بماند. از آنجایی که این زمان برای مرحله اول قرعه کشی ایران خودرو و سایپا، یکسال در نظر گرفته شده، بنابراین خریدار خودرو حداقل تا یکسال باید منتظر آزادشدن سند خودرو بماند. بعد از آزادشدن سند خودرو، فروشنده باید سند را به نام خریدار بزند.

اگر به ترتیب مراحل فوق، دقت کرده باشید، حتما به این نکته رسیده اید که در هر مرحله، هزارویک مشکل حقوقی می تواند برای خریدار یا فروشنده، پیش بیاید. به همین دلیل است که به هیچ وجه، نباید دنبال خرید و فروش غیرقانونی حواله‌های خودرو باشید. 

سایت ثبت نام سایپا

جهت ثبت نام در طرح‌های فروش سایپا، به سایت saipa.iranecar.com مراجعه کنید.

فروش سایپا

برای اطلاع و مشاهده تمامی بخشنامه‌های جدید فروش فوری سایپا، پیش فروش سایپا و فروش فوق العاده سایپا، لینک زیر را مطالعه کنید:

»» شرایط پیش فروش و فروش فوق العاده سایپا

سایت ثبت نام ایران خودرو

جهت ثبت نام در طرح‌های فروش ایران خودرو، به سایت esale.ikco.ir مراجعه کنید.

فروش ایران خودرو

برای اطلاع و مشاهده تمامی بخشنامه‌های جدید فروش فوری ایران خودرو، پیش فروش ایران خودرو و فروش فوق العاده ایران خودرو، لینک زیر را مطالعه کنید:

»» شرایط پیش فروش و فروش فوق العاده ایران خودرو

قرعه کشی پیش فروش خودرو - مهر 99

لیست برندگان اولین قرعه کشی پیش فروش سایپا، هم اکنون از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا، در دسترس عموم قرار گرفته است.

»» لیست برندگان پیش فروش سایپا ««

برای این مرحله از پیش فروش سایپا که قرعه کشی آن در 14 مهرماه برگزار شده بود، بیش از 228 هزار نفر شرکت کرده بودند درحالیکه ظرفیت فروش سایپا فقط برای 14 هزار و 500 نفر بود.

* آمار جدول فوق، براساس اطلاعات رسمی منتشر شده سایپا در تاریخ 14 مهر 99 است. 

سومین قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو

قرعه کشی ایران خودرو برای تعیین برندگان سومین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو، صبح روز 24 شهریورماه 99، برگزار شد. طبق اعلام ایران خودرو، برای این مرحله از قرعه کشی حدود 2.5 میلیون نفر ثبت نام کرده‌اند در حالیکه کل ظرفیت فروش این مرحله تنها 16 هزار دستگاه بوده. به عبارت دیگر، برای هر دستگاه خودرو، 156 نفر متقاضی بوده‌اند. 

قرعه کشی پیش فروش خودرو - شهریور 99

مرحله دوم پیش فروش سایپا

قرعه کشی پیش فروش مشارکتی سایپا، در روز چهارشنبه 19 شهریورماه برگزار شد اما نتایج آن قرار است از روز پنج شنبه 20 شهریورماه، منتشر شود. در این مرحله از پیش فروش سایپا، بیش از 179 هزار نفر شرکت کرده بودند اما 172 هزار نفر واجد شرایط ثبت نام خودرو بودند. این درحالی بود که سایپا فقط برای 40 هزار دستگاه، ظرفیت پیش فروش داشته است. همچنین طبق آمارهای منتشر شده، سایپا شاهین با 54 هزار دستگاه، بیشترین متقاضی را در این طرح فروش داشته است.

* آمار جدول فوق، براساس اطلاعات رسمی منتشر شده سایپا در تاریخ 19 شهریور 99 است.

مرحله اول پیش فروش سایپا

فهرست 4845 برنده در مرحله اول قرعه کشی پیش فروش مشارکتی سایپا در شهریورماه، از ساعت 12 امروز -دوم شهریور- از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا، در دسترس عموم قرار گرفته است. برندگان قرعه کشی خودرو به مدت 72 ساعت برای واریز وجه پیش پرداخت فرصت دارند و در غیر اینصورت، با نفرات رزرو، جایگزین خواهند شد. طبق اطلاعات منتشر شده، در این طرح مجموعا 88 هزار و 267 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد، 87 هزار و 528 نفر، واجد شرایط بودند.

* آمار جدول فوق، براساس اطلاعات رسمی منتشر شده سایپا در تاریخ 1 شهریور 99 است. 

دومین قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو

فهرست برندگان قرعه کشی مرحله دوم پیش فروش فوق العاده ایران خودرو، هم اکنون در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو بارگذاری شده است. در مرحله دوم فروش فوق العاده ایران خودرو، 14 هزار نفر از میان 986 هزار نفر، انتخاب شده‌اند.

* آمار جدول فوق، براساس اطلاعات رسمی منتشر شده ایران خودرو در تاریخ 12 مرداد 99 است. 

قرعه کشی پیش فروش خودرو - مرداد 99

قرعه کشی پیش فروش سایپا ویژه مردادماه 99، با حضور نهادهای نظارتی در روز شنبه 11 مردادماه برگزار شد اما نتایج این قرعه کشی از روز 12 مردادماه راس ساعت 12 ظهر، در سایت فروش اینترنتی سایپا بارگذاری شد. برندگان نهایی سایپا تنها 72 ساعت برای واریز وجه پیش پرداخت، فرصت دارند و در غیر اینصورت، با نفرات رزرو، جایگزین می‌شوند.

* آمار جدول فوق، براساس اطلاعات رسمی منتشر شده سایپا در تاریخ 11 مرداد 99 است. 

قرعه کشی پیش فروش خودرو - تیر 99

نتایج قرعه کشی پیش فروش مشارکتی سایپا و ایران خودرو ویژه تیرماه 99 را در ادامه این متن، بخوانید.

قرعه کشی پیش فروش دوم سایپا در تیرماه

قرعه کشی پیش فروش دوم سایپا ویژه تیرماه، روز شنبه 4 مردادماه 99 با حضور نهادهای نظارتی، انجام شد اما اسامی برندگان این مرحله، از روز یکشنبه 5 مردادماه، در سایت فروش اینترنتی سایپا، بارگذاری خواهد شد. ضمن اینکه سایپا بصورت پیامکی نیز، به برندگان نهایی این طرح، اطلاع‌رسانی می‌کند. در این مرحله از قرعه کشی سایپا، 123 هزار نفر برای خریداری 12 هزار دستگاه، ثبت نام کرده بودند.

  * آمار جدول فوق، براساس اطلاعات رسمی منتشر شده سایپا در تاریخ 4 مرداد 99 است.

قرعه کشی پیش فروش اول سایپا در تیرماه

قرعه کشی سایپا برای مشخص شدن برندگان نهایی طرح پیش فروش سایپا ویژه تیرماه 99، روز شنبه 28 تیرماه 99 برگزار شد اما لیست برندگان نهایی آن با یکروز تاخیر، در ظهر روز یکشنبه 29 تیرماه، در سایت فروش اینترنتی این شرکت، بارگذاری شد. برندگان این طرح، از روز دوشنبه 30 تیرماه، به مدت 3 روز، برای واریز وجه پیش پرداخت، فرصت دارند. طبق گفته‌های معاون فروش سایپا، حدود 250 هزار نفر برای 14 هزار خودرو ثبت نام کرده بودند که یعنی به ازای هر 18 نفر، یک خودرو وجود داشته است. آمار کامل ثبت نام کنندگان در این مرحله از پیش فروش یکساله سایپا، بصورت زیر بوده است:

 * آمار جدول فوق، براساس اطلاعات رسمی منتشر شده سایپا در تاریخ 28 تیرماه 99 است.

قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو در تیرماه

قرعه کشی ایران خودرو برای تعیین برندگان نهایی طرح پیش فروش مشارکتی تیرماه این شرکت، روز دوشنبه 23 تیرماه 99، راس ساعت 10 صبح با حضور نهادهای نظارتی، برگزار شد و لیست برندگان نهایی نیز در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو قرار گرفت. در طرح پیش فروش تیرماه ایران خودرو، بیش از 700 هزار نفر، متقاضی خرید 50 هزار محصول ایران خودرو بودند. جالب است بدانید که 80 هزار نفر نیز برای پیش خرید 16 هزار خودرو K132، ثبت نام کرده‌اند.

قرعه کشی پیش فروش خودرو - خرداد 99

نتایج قرعه کشی پیش فروش مشارکتی سایپا و ایران خودرو ویژه خردادماه 99 را در ادامه این متن، بخوانید.

قرعه کشی پیش فروش سایپا

برندگان نهایی قرعه کشی پیش فروش یکساله سایپا، روز 25 خردادماه 99 با حضور نهادهای نظارتی و دولتی مشخص شدند. در پیش فروش جدید سایپا، حدود 283 هزار نفر پیش ثبت نام کردند، که بعد از صحت سنجی و پاکسازی اطلاعات، تعداد متقاضیان اصلی به 243 هزار نفر رسید.

برندگان قرعه کشی پیش فروش یکساله سایپا (که هم از طریق پیامک به آنها اطلاع رسانی می شود و هم از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com لیست آنها قابل مشاهده است) از تاریخ 26 خردادماه 99 به مدت 3 روز، برای واریز وجه پیش پرداخت فرصت دارند و در صورت عدم واریز وجه نیز با نفرات رزرو، جایگزین خواهند شد.

* آمار جدول فوق، براساس اطلاعات رسمی منتشر شده سایپا در تاریخ 25 خردادماه 99 است.          

قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو

قرعه کشی ایران خودرو برای تعیین برندگان طرح پیش فروش یکساله ایران خودرو ویژه خردادماه، روز 24 خردادماه 99، برگزار و خریداران نهایی این طرح نیز مشخص شدند. برندگان نهایی (که هم از طریق پیامک و هم از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اطلاع رسانی می شوند) از تاریخ 25 خردادماه و به مدت 3 روز برای واریز وجه پیش پرداخت، فرصت دارند و در صورت عدم واریز، با نفرات رزرو، جایگزین می شوند.

* آمار جدول فوق، براساس اطلاعات رسمی منتشر شده ایران خودرو در تاریخ 24 خردادماه 99 است.

اولین قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو

مرحله اول ثبت نام قرعه کشی خودرو ویژه فروش فوق العاده ایران خودرو و فروش فوق العاده سایپا، درحالی طی روزهای 17 و 18 خردادماه 99 انجام شد که متقاضیان ثبت نام ایران خودرو حدود 4 میلیون نفر و متقاضیان ثبت نام سایپا نیز حدود 1 میلیون نفر بودند. از میان محصولات ایران خودرو، پژو پارس محبوب ترین خودرو قرعه کشی ایران خودرو بود. از میان محصولات سایپا نیز تیبا صندوقدار، بیشتر از هر خودرو دیگری در قرعه کشی سایپا، طرفدار داشت.

قرعه کشی فوق العاده سایپا

مرحله اول قرعه کشی فروش فوق العاده سایپا، صبح روز 18 خردادماه 99 با حضور مدیران سایپا و نهادهای نظارتی و دولتی، برگزار و و برندگان نهایی قرعه کشی سایپا مشخص شدند. بعد از اعلام رسمی نتایج قرعه کشی، برندگان فروش سایپا تا ساعت 24 روز سه شنبه 20 خردادماه، برای تکمیل وجه فرصت دارند چراکه در صورت عدم تکمیل وجه، با نفرات رزرو شده، جایگزین خواهند شد.

گفتنی است در مرحله اول قرعه کشی سایپا، حدود یک میلیون و 80 هزار نفر پیش ثبت نام کردند که بعد از پاکسازی و صحت سنجی اطلاعات، تعداد متقاضیان نهایی حدود 8% کمتر شد و به 992 هزار نفر رسید.

*آمار جدول فوق، براساس اطلاعا رسمی منتشر شده سایپا در تاریخ 18 خردادماه 99 است.

قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو

مرحله اول قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو، صبح روز 17 خردادماه 99 با حضور مدیران ایران خودرو و نهادهای نظارتی و دولتی، برگزار و برندگان نهایی قرعه کشی ایران خودرو مشخص شدند. بعد از اعلام رسمی نتایج قرعه کشی، برندگان فروش ایران خودرو تا ساعت 24 روز دوشنبه 19 خردادماه، برای تکمیل وجه فرصت دارند و در صورت عدم تکمیل وجه، با نفرات رزرو، جایگزین خواهند شد.

برندگان نهایی فروش فوق العاده ایران خودرو هم از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و هم از طریق پیامک، اطلاع رسانی می شود.

*آمار جدول فوق، براساس اطلاعات رسمی منتشر شده ایران خودرو در تاریخ 17 خردادماه 99 است.

منبع مطلب : bama.ir

مدیر محترم سایت bama.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب