نقاشی در مورد محرم برای کودکاننقاشی در مورد محرم برای کودکان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

نقاشی اربعین | ۵۰ نقاشی و رنگ آمیزی کودکانه برای اربعین و ماه محرم

نقاشی اربعین | ۵۰ نقاشی و رنگ آمیزی کودکانه برای اربعین و ماه محرم

نقاشی اربعین| ۵۰ نقاشی و رنگ آمیزی کودکانه برای اربعین و ماه محرم

به مناسبت اربعین حسینی در این پست قصد دارم چند نقاشی اربعین و تصویر سازی ها و تصاویر رنگ آمیزی مرتبط با عزاداری محرم و اربعین ، عزاداری کودکان ، تصویر سازی واقعه عاشورا و … برای شما گرد آوری کنم ، امیدوارم برای انجام تکالیف کودکان و کاردستی های کودکانه که در این ایام به کودکان و نوجوانان سپرده میشود مفید باشد.

نقاشی اربعین و رنگ آمیزی کودکان و نوجوانان

نقاشی اربعین حسینی

در ادامه در کنار دیدن نقاشی هایی با موضوع اربعین متنی از سایت خوب تبیان که در مورد اربعین به زبان ساده و کودکانه توضیح داده است را بازنشر میکنیم تا اگر دوست داشتید در مورد اربعین با آنها صحبت کنید بتوانید از آن استفاه کنید.

صدای سنج، صدای زنجیر، صدای نوحه. مگه چه خبر شده بچه ها؟ باز هم همه جا سیاه پوش شده بچه ها. آخه می دونید، امروز اربعین امام حسینه. کی می دونه اربعین چه روزیه. بله بچه های خوبم. امروز چهل روز از واقعه عاشورا می گذره و برای همین، ما هر سال چهلم شهدای کربلا رو عزاداری می کنیم تا باز هم به یاد شهادت امام حسین علیه السلام باشیم و بر کسانی که اون حضرت و یارانش رو به شهادت رسوندن، لعنت بفرستیم. پس امروز هم که شما بچه های خوب و عاشق امام حسین، در مراسم اربعین حسینی شرکت می کنید، یادتون باشه دعا کنید تا خدای بزرگ همه دشمنای دین اسلام رو نابود کنه. ان شاءاللّه .

هر سال، روزی مثل امروز، یعنی اربعین حسینی که همه برای امام حسین علیه السلام و یارانش عزاداری می کنن، توی خونه مهتاب کوچولو هم یه مراسم برپاست. هر سال اربعین که می شه، اهالی محل به خونه اونا می آن تا با هم زیارت اربعین رو بخونن و برای امام حسین علیه السلام عزاداری کنن. مهتاب کوچولو هم که به امام حسین علیه السلام خیلی علاقه داره، همیشه توی برگزاری این مراسم به پدرو مادرش کمک می کنه و مثلاً اون کتاب های زیارت اربعین رو بین مردم تقسیم می کنه. خدای بزرگ بچه های خوبی مثل مهتاب رو خیلی خیلی دوست داره. بچه های با ایمانی که برای امام هاشون عزاداری می کنن. من می دونم که شما بچه ها هم همین طور هستید.

بچه های خوبم! توی دین ما اسلام، دستورهایی وجود داره که باعث سعادتمندی انسان می شه؛ یعنی انسان با انجام دادن اون دستورها، به خدا نزدیک تر شده و پاداش خوبی ازخدا می گیره. حالا خوب گوش کنید. امام حسن عسگری علیه السلام امام یازدهم ما شیعیان فرمودن که انسان با ایمان چند تا نشونه داره. یکی از نشونه های آدم با ایمان، خوندن زیارت اربعین امام حسین علیه السلام . امیدوارم که شما بچه های خوب و با ایمان، از همین دوران کودکی هر سال به همراه بزرگ تراتون یا خودتون به تنهایی بتونید روزهای اربعین، این زیارت رو بخونید و برای ما هم دعا کنید.

سلام بر تو ای ولّی خدا و حبیب خاص خدا، سلام بر تو ای دوست دار و محبوب و برگزیده خدا!

نمی دونم چند نفر از شما بچه های خوبم تا حالا زیارت اربعین امام حسین علیه السلام رو خوندید. جمله هایی رو که براتون خوندم، قسمت هایی از زیارت اربعینه که در روز اربعین، شیعیان اون رو می خونن. ما در این دعا، به امام حسین علیه السلام که در کربلا به شهادت رسید، سلام و درود می فرستیم و از خدا می خوایم که دشمنان و کسانی که امام سوم ما شیعیان و یارانش رو به شهادت رسوندن، به سزای عملشون برسونه. امیدوارم که همتون بتونید این زیارت زیبا رو در روز اربعین بخونید.

آفرین به شما بچه هایی که عاشق امامانتون هستید. بله با شما هستم، با شما دوستای خوبم که از همین الان لباس های مشکی کوچیکتون رو به تن کردید؛ همون لباس هایی که با خط سبز زیبا روش نوشته شده «یاحسین». چون می دونید که امروز اربعینه و منتظرید تا همراه بزرگ تراتون تو مراسم عزاداری اربعین شرکت کنید. شما بچه های با ایمان به اون مراسم می رید تا پس از گذشت چهل روز از شهادت امام حسین و یارانش، برای امامتون، برای علی اصغر کودک امام حسین که در کربلا به شهادت رسید، عزاداری کنید. آفرین به شما، آفرین.

خیلی از شما بچه های عزیزم، حتما چیزهای زیادی درباره واقعه عاشورا و شهادت امام حسین شنیدید، ولی ببینم درباره اربعین حسینی هم کسی براتون حرفی زده؟ همون روزی که حضرت زینب و دیگر اسرا به میون کشتگان کربلااومدن. در اون روز، حضرت زینب وقتی به مزار برادرش امام حسین علیه السلام رسید، به یاد روز عاشورا افتاد و اشک از چشمانش جاری شد و با برادرش از رنج هایی که کشیده بود حرف زد و از دست دشمن شکایت کرد.

بچه های عزیز! ما هم برای زنده موندنِ نام امام حسین علیه السلام ، هر سال عاشورا و اربعین رو با شکوه بیش تری عزاداری می کنیم.

تصاویر رنگ آمیزی عاشورا

تصویر رنگ آمیزی عاشورا

رنگ آمیزی نقاشی اربعین

کاربرگ رنگ آمیزی اربعین

نقاشی برای رنگ آمیزی محرم

رنگ آمیزی با موضوع محرم

کاربرگ رنگ آمیزی محرم

رنگ آمیزی محرم

نقاشی اربعین کودکان

نقاشی اربعین امام حسین

نقاشی اربعین برای پیش دبستانی

نقاشی اربعین (۱۹)
نقاشی درباره اربعین

نقاشی اربعین (۲۰)
نقاشی درباره اربعین حسینی

نقاشی برای اربعین

نقاشی در مورد اربعین

نقاشی اربعین

رنگ آمیزی عاشورا برای کودکان

رنگ آمیزی عاشورایی

رنگ آمیزی نقاشی عاشورا

نقاشی محرم

نقاشی محرم عاشورا

نقاشی محرم برای کودکان

نقاشی محرم ساده

نقاشی محرمی

نقاشی محرم کودکانه

نقاشی محرم و عاشورا

نقاشی اربعین رنگ نشده 

نقاشی محرم جدید ، نقاشی محرم کودکان

رنگ آمیزی محرم برای کودکان

رنگ آمیزی محرم کودکانه

رنگ آمیزی مذهبی محرم

رنگ آمیزی در مورد محرم

نقاشی کودکان برای رنگ آمیزی محرم

رنگ آمیزی نقاشی محرم

رنگ آمیزی اربعین حسینی

رنگ آمیزی اربعین برای کودکان

طرح رنگ آمیزی اربعین

رنگ آمیزی برای اربعین

رنگ آمیزی کودکانه اربعین

رنگ آمیزی کودکان اربعین

تصاویر رنگ آمیزی اربعین

رنگ آمیزی درباره اربعین

رنگ آمیزی اربعین

رنگ آمیزی روز عاشورا

رنگ آمیزی واقعه عاشورا

نقاشی اربعین ساده و راحت 

رنگ آمیزی کودکانه عاشورا ، رنگ آمیزی ظهر عاشورا

طرح رنگ آمیزی عاشورا

رنگ آمیزی عاشورا

نقاشی عاشورایی

نقاشی عاشورا کودکان

نقاشی عاشورا

نقاشی عاشورایی کودکان

نقاشی عاشورا برای کودکان

نقاشی عاشورا کودکانه

نقاشی عاشورا کودک

نقاشی عاشورایی کودکانه

نقاشی عاشورا

نقاشی عاشورا برای کودکان

تصویرسازی محرم

تصویرسازی با موضوع محرم

تصویر سازی از محرم

تصویر سازی ماه محرم

تصاویر زیبا سازی محرم

منبع مطلب : delbaraneh.com

مدیر محترم سایت delbaraneh.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

۲۵ نقاشی با موضوع محرم برای رنگ آمیزی و طراحی

مجموعه نقاشی با موضوع محرم

در ادامه گلچینی زیبا از نقاشی های مربوط به ماه محرم را تماشا خواهیم کرد.

نقاشی‌های سیاه و سفید محرم برای رنگ آمیزی کودکان

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

نقاشی‌های رنگی محرم و عزاداری امام حسین (ع)

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

✿❋✰❋✿

حرف آخر

امیدواریم از دیدن این مجموعه نقاشی با موضوع محرم در این مطلب لذت برده باشید. شما می‌توانید هر یک از نقاشی‌های موجود در این مطلب را که از بقیه مناسب‌تر هستند پرینت گرفته و در اختیار فرزند خود قرار دهید تا در کنار یادگیری به رنگ‌آمیزی آن مشغول شود. این کار برای بچه‌ها جنبه سرگرمی نیز دارد.

در آخر به شما پیشنهاد می‌کنیم نمونه نقاشی انقلاب برای رنگ آمیزی یا طراحی کودکان را نیز در ستاره ببینید. کدام یک از نقاشی‌های ارائه شده به نظر شما از بقیه زیباتر و مناسب‌ترند؟ به یاد داشته باشید که می‌‎توانید نظرات و سوالات خود را با ما و سایر همراهان ستاره به اشتراک بگذارید.

منبع مطلب : setare.com

مدیر محترم سایت setare.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

نقاشی محرم و تاسوعا و عاشورا برای کودکان

نقاشی محرم و تاسوعا و عاشورا برای کودکان

یکی از بهترین روش ها برای آشنا کردن کودکان با ایام محرم و وقایعی که در این ماه اتفاق افتاده است قرار دادن انواع نقاشیهای محرم برای رنگ آمیزی در اختیار آن ها است که بهتر است طرح های مختلفی از رنگ آمیزی ماه محرم را برای کودکان تهیه کنید و به آن ها نحوه صحیح رنگ آمیزی این نقاشیها را آموزش دهید.

نقاشی عید قربان و نقاشی ماه محرم، از انواع نقاشی ها با مضامین مذهبی هستند که بهتر است والدین و مربیان مهدکودک این نقاشی ها را برای آشنایی بیشتر کودکان با مراسم مذهبی در اختیار آن ها قرار دهند.

نقاشی محرم برای رنگ آمیزی کودکان دختر و پسر

کودکان از رنگ آمیزی انواع نقاشی کودکانه با مضامین مختلف لذت می برند و یکی از بهترین روش ها برای آشنا کردن کودکان با مراسم مذهبی و دین اسلام قرار دادن انواع نقاشی کودکانه مذهبی در اختیار آن ها است. محرم، از مهم ترین ماه های سال است که نقاشی های کودکانه زیادی در مورد وقایعی که در این ماه اتفاق افتاده است کشیده شده و می توان با قرار دادن نقاشی های مختلف در اختیار بچه ها آن ها را با این ماه عزیز آشنا کرد. نقاشی محرم برای کودکان در انواع طرح های مختلف کشیده می شوند و در این نقاشی ها سعی می شود تا کودکان با وقایع روز عاشورا و تاسوعا و مراسم های عزاداری که ویژه این ماه هستند آشنا شوند و علاوه بر این بهتر است در هنگام رنگ آمیزی نقاشی های ویژه ماه محرم، کودکان را با مهم ترین روزهای این ماه که عاشورا و تاسوعا و اربعین است آشنا سازید.

نقاشی محرم برای کودکان
بهتر است برای رنگ کردن نقاشیهای ماه محرم از کودکان بخواهید که از رنگ های مناسبی استفاده کنند و همچنین در حین رنگ آمیزی کردن نقاشی، آن ها را با نحوه صحیح رنگ آمیزی کردن آشنا سازید و از آن ها بخواهید این مدل نقاشیها را با رنگ های مناسبی رنگ آمیزی نمایند.

نقاشی محرم
در ادامه انواع طرح های زیبا و متنوع از نقاشیهای ماه محرم برای رنگ آمیزی کودکان دختر و پسر را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم کودکان عزیز از رنگ کردن این نقاشیهای جالب در منزل و یا مهدکودک نهایت لذت را ببرند.

در این مطلب تصاویری از نقاشیهای محرم را مشاهده کردید که امیدواریم کودکان با رنگ کردن این نقاشیها با ماه محرم به خوبی آشنا شوند و از رنگ کردن آن ها نهایت لذت را ببرند.

منبع : آرگا

منبع مطلب : arga-mag.com

مدیر محترم سایت arga-mag.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب