دستیابی به این خواسته برزندگی شماودیگران چه تاثیری دارددستیابی به این خواسته برزندگی شماودیگران چه تاثیری دارد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

دستیابی به این خواسته بر زندگی شما و دیگران چه تاثیری دارد صفحه 33 تفکر و پژوهش ششم

فعالیت در خانه

ابتدا یکی از خواسته های خود را بنویسید.
♡خواسته ی من این است که بزرگ شوم برای
خودم کسی شوم ومحتاج کسی نشوم♡

سپس راجع به پرسش های زیر با دوستان یافردا خوانواده خود صحبت کنید و نتیجه ی گفت وگوهای خود را بنویسید. ♡

✓دستیابی به این خواسته بر زندگی شماو دیگران چه تاثیری دارد؟
✓جواب.. تاثیر خوبی دارد چون من میخواهم پلیس شوم و آدم های بد یعنی معتاد هارا بگیرم و آدم های خوب و مومنان باچندتا به زندگی ما و دیگران تاثیر خوبی باشد✓

✓چه وقت میتوانیم مطمئن باشیم خواسته های ما به خودمان و دیگران آسیب نمیرساند؟

✓جوابــ.. وقتی که اول از همه به خواسته های خودمان فکر کنیم با بزرگ تر از خودمان مشورت کنیم که این خواسته ایی که انتخاب کرده ام درست است یا نه؟ به خودمان یا دیگران آسیب نمیرساند یانه و مطمئن باشیم و بعد اگر خوب است به خواسته ی خودمان ادامه دهیم واگر خوب نیست به خواسته ی خودمان ادامه ندهیم✓

من ششمی هستم صفحه 33 را براتون حل کردم امید وارم که خوشتون بیاد ومن را لایک کنید ❤ممنون میشم♡

منبع مطلب : nexload.ir

مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

رسیدن به خواسته ها در زندگی

خلاصه ای از مقاله

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونه به خواسته‌های خود در زندگی دست پیدا کنیم؟

همه ما در زندگی هدف‌هایی داریم که برای رسیدن به آنها تلاش می‌کنیم. فرقی هم ندارد این هدف‌ها آنقدر بزرگ باشند که تمام زندگی یک فرد را تحت‌الشعاع قرار دهند یا آنقدر کوچک که در ظاهر شاید هیچ تاثیری در زندگی فرد نداشته باشد. رسیدن به خواسته‌ها مهم‌ترین مسئله در زندگی همه ما به‌شمار می‌رود. اما سؤال اینجاست که اگر ما به خواسته‌های خود دست پیدا نکردیم چه اتفاقی می‌افتد؟ در صورت مواجهه با چنین اتفاقی باید چکار کنیم؟ 

ساختن لایف استایلی مطابق با خواسته‌های شما در زندگی


شما نمی‌توانید هیچکس را پیدا کنید که بگوید دستیابی به خواسته‌ها و امیال در زندگی کار راحت و آسانی است. حال هر چقدر این اهداف بزرگ‌تر باشند، مشخصاً دستیابی به آنها هم سخت‌تر خواهد بود. خیلی از ما عادت کرده‌ایم در ابتدا تمام تلاش خود را به‌کار ببندیم، اما در مسیر، خسته شده و ناگهان دست از کار بکشیم. چنین افرادی دیگر هیچ‌وقت به‌دنبال شروع دوباره نخواهند بود چرا که به دست کشیدن از کار و تلاش عادت دارند. آنگاه دیگر مسئله داشتن هدف و هدف‌گذاری نیست، بلکه موضوع چگونگی پیمودن مسیر و در نهایت رسیدن به خواسته است. خیلی از افراد هستند که در فرآیندانتخاب هدفدرست عمل می‌کنند اما نمی‌دانند که در ادامه مسیر باید چکار کنند. در نتیجه وسط راه ناامید می‌شوند و دست از کار می‌کشند. 
نکته‌ای که باید بدانید این است که راه رسیدن به هدف، راه همواری نیست. به‌هیچ عنوان نمی‌توان گفت که پیمودن این مسیر آسان و راحت است. در طول این مسیر، ذهن، روح و جسم شما همگی درگیر می‌شوند و شما باید کنترل تمام آنها را در دست داشته باشید. هر چقدر خواسته بزرگ‌تر باشد این درگیری نیز بیشتر است. پس ما برای رسیدن به خواسته خود باید چه کنیم؟ برای رسیدن به پاسخ این سؤال با ما همراه باشید. 

مقاله پیشنهادی: 15 ایده الهام بخش برای ساخت زندگی هدفمند

دستیابی به اهداف

در مسیر رسیدن به خواسته‌های خود موارد زیر را به یاد داشته باشید

تفاوتی نمی‌کند که برای کدام یک از حوزه‌های زندگی شخصی یا کاری خودهدف گذاریکرده‌اید، این را بدانید کهافراد موفقهمیشه کارهای ارزشمندی انجام داده‌اند. میزان ارزشمندی کارهای آنها آنقدر زیاد بوده است که توانسته در ذهن جهانیان ثبت شود. پس شما هم می‌توانید. برای موفقیت فرقی نمی‌کند هدفتان چه چیزی باشد، فقط سعی کنید همان هدف به ظاهر کوچک تا جایی که ممکن است ارزشمند باشد. 

در ساده‌ترین و اساسی‌ترین سطح، می‌توان گفت فکر یک انسان در اصل انرژی است. این انرژی از طریق نورون‌ها در ذهن فرد حرکت می‌کند، درست همانطور که از طریق مولکول‌ها و اتم‌ها درون هوا پخش می‌شوند. این انرژی همان انرژی است که از همان آغاز جهان نیز وجود داشته است. بنابراین، هنگامی که افکارتان با درنظرگرفتن چیزهایی که عمیقاً تحت تأثیر جزئیات قرار گرفته‌اند، بروز پیدا می‌کنند، اتفاقات جالبی برایتان خواهد افتاد. این افکار به صورت خودکار شما را به سوی فعالیت‌هایی سوق می‌دهند که باعث رسیدن شما به اهدافتان خواهند شد. این اتفاق یک شبه به وقوع نمی‌پیوندد، بلکه در طول زمان پیش خواهد آمد. 

شاید بتوان گفت که سخت‌ترین بخش در راه رسیدن به هدف، همین بخش است. چرا کهدستیابی به اهدافبزرگ به زمان نیاز دارد و خیلی سریع و راحت به دست نمی‌آید. شاید حتی برای دستیابی به موفقیت چند هفته یا چند ماه هم کافی نباشد و گاهی سالها یا حتی قرن‌ها زمان نیاز است تا به نتیجه برسد. پس برای رسیدن به هدفتان پافشاری کنید و به راحتی ناامید نشوید، شاید دقیقاً همان زمانی که دست از کار می‌کشید فقط یک قدم تارسیدن به موفقیت فاصله داشته باشید.

راهکارهای رسیدن به خواسته‌ها

برنامه ریزی داشته باشید

اگر بخواهید بدون داشتن یک برنامه مشخص قدم در مسیر موفقیت بگذارید، شانس موفقیت شما صفر خواهد بود. برای رسیدن به موفقیت باید یک برنامه جامع داشته باشید و بدانید که قرار است در کدام مسیر گام بردارید. البته این بدین معنا نیست که باید از همان ابتدا برای تمامی قدم‌هایتان برنامه داشته باشید. این برنامه‌ریزی جزئی، به مرور زمان به دست می‌آید. در طول زمان هدف شما ثابت باقی خواهد ماند، اما مسیر انتخابی ممکن است بارها تغییر کند.

در کارهای خود نظم داشته باشید

بدون نظم نمی‌توانید به خواسته‌های خود دست پیدا کنید. حتی اگر اهداف خود را روی یک کاغذ بنویسید و برنامه‌ریزی مناسبی هم داشته باشید، بدون نظم به هدف خود نمی‌رسید. برای دستیابی به نظم، باید در زندگی خود سازماندهی مناسبی داشته باشید. زمانی که همه چیز آشفته باشد، شما کنترل خود را بر روی زندگی از دست می‌دهید. داشتن نظم و انضباط هم به نوبه خود می‌تواند منجر به دستیابی به خواسته‌ها شود. 

مقاله پیشنهادی: چهار کلید اصلی برای نظم بیشتر در کارهای روزانه

رسیدن به هدف

به آنچه که حواس شما را پرت می‌کند، دقت نکنید

در مسیر، موارد مختلف زیادی وجود دارند که به راحتی می‌توانند حواس شما را از هدفتان پرت نمایند. وظیفه شما این است که به آنها توجهی نکنید وتمرکزخود را از دست ندهید. زمانی را بگذارید و یک لیست از این موارد تهیه کنید. سپس به دنبال راهکارهایی بگردید که در راستای از بین بردن آنها به شما کمک کنند. با حذف چنین مواردی، مطمئناً زمان بیشتری خواهید داشت تا بجایتمرکزروی چیزهایی که تنها شما را از هدفتان دور می‌کنند، تنها روی خواسته خود متمرکز شوید.

زمان را به خوبی مدیریت کنید

مدیریت زمانی، یکی از فاکتورهای مهم در راه رسیدن به خواسته‌ها به‌شمار می‌رود. در این جهان هیچ کس زمان بیشتری را نسبت به دیگران ندارد. پس با داشتن مدیریت زمانی مناسب، می‌توانید در مسیر خود از دیگر افراد پیشی بگیرید. از خودتان بپرسید که چگونه زمان خود را سپری می‌کنید؟ آیا به درستی از آن استفاده می‌کنید یا وقت خود را در بیشتر مواقع تلف می‌کنید؟ به این سؤالات صادقانه پاسخ بدهید. بعد از آن به کمک پاسخ‌هایی که به این سؤالات داده‌اید شروع کنید و مدیریت زمان را جدی بگیرید. 

قانون 20/80 را به کار گیرید

مطابق این قانون، 80 درصد از نتایج از 20 درصد تلاش‌ و فعالیت‌ها به دست می‌آیند. مثلاً در مورد فروش کالا، 20 درصد از مشتریان، 80 درصد فروش ما را رقم می‌زنند. برای اینکه بدانید 20 درصد مربوط به شما چه فعالیت‌هایی را شامل می‌شود، باید تمام فعالیت‌های مرتبط با خواسته خود را شناسایی کنید. سپس آنها را انجام دهید تا به 80 درصد مورد نظر دست پیدا کنید. 

شکست‌ها را پیش بینی کنید

شاید بتوان گفت که موفقیت و شکست دو یار جدانشدنی هستند. شما نمی‌توانید بدون شکست خوردن به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید. حتی موفق‌ترین شخصیت‌های جهان هم بارها و بارها شکست خورده‌اند. اما اگر شما بتوانید آنها را پیش بینی کنید، آنگاه می‌تواند به جای اینکه منتظر بمانید تا اتفاق بیفتند، خودتان را برای آنها آماده کنید. حتی می‌توانید با پیش‌بینی به موقع یک شکست، از همان شکست برای خودتان پلی به سمت موفقیت بسازید.
مسیر موفقیت و دستیابی به خواسته‌ها همیشه مسیر شلوغ و پر رفت‌وآمدی است، چرا که همه دوست دارند این مسیر را طی کرده و به هدف نهایی دست پیدا کنند. باید به یاد داشته باشید که شاید راه طولانی و سختی را پیش‌رو داشته باشید، اما همانطور که خیلی‌ها به نتیجه مطلوب رسیده‌اند، شما هم می‌توانید. فقط کافی است دست از تلاش نکشید و برای رسیدن به هدف خود به پیش بروید.

منبع مطلب : ezzatkhah.com

مدیر محترم سایت ezzatkhah.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

برای دستیابی به خواسته ها باید باور و تمرکز خود را تقویت کرد . مرتضی محمدی

برای دستیابی به خواسته ها باید باور و تمرکز خود را تقویت کرد . مرتضی محمدی

فیزیک کوانتوم اثبات کرده است که در طبیعت نیروهایی وجود دارد که همان باور های انسانی است به هر چیزی که باور داشته باشیم همان اتفاق خواهد افتاد و برای دستیابی به خواسته ها بسیار مهم است. در عالم واقعی امکانات بسیار غنی و بی نهایت است و لی ما به وسیله قدرت تفکرمان بر زندگی شخصی خود تأثیر می گذاریم. در کائنات همه امواج به یکدیگر برخورد کرده و دارای ارتعاش می شوند. بستگی دارد ما چه امواجی به کائنات ارسال می کنیم. امواج یکسان، همدیگر را جذب می کنند.

برای دستیابی به خواسته ها فقط غیر ممکن، غیر ممکن است.

علم ثابت کرده است که غیر ممکن ها همان چیزهایی هستند که ما آنها را غیر ممکن می دانیم.

اگر باور داریم که در کاری موفق می شویم پس حتما موفق می شویم و اگر ترس داشته باشیم که شکست می خوریم پس حتما شکست خواهیم خورد.

ما همواره از نتایج یک کار احساس شکست یا موفقیت می کنیم در صورتی که بایستی از انجام آن کار احساس خوشبختی و موفقیت یا شکست کنیم.اگر در مسیر اشتباه قدم بردارید همان قدم اول به منزله شکست است و هرچقدر جلو بروید تبعات آن بیشتر خواهد بود. پس باید تلاش کنیم همان قدم اول را درست برداریم. اگر می توانستی خود را تغییر دهی، دوست داشتی چه کسی بودی؟ چه موانعی سر راهت هستند که تا کنون نتوانستی آنچه میخواهی باشی؟

 برای دستیابی به خواسته ها مغز انسان طبق دستور قلب عمل می کند.

شعاع دامنه انرژی قلب ۲/۵ متر است که تمام سلولهای بدن و حتی اطراف بدن را در بر می گیرد. مغز انسان خودسرانه عمل نمی کند، بلکه طبق سیگنال هایی که قلب می فرستد عمل می کند. علت اینکه بعضی از آرزوهایمان سریع برآورده می شوند و برخی دیگر برایمان محال است حتی اگر تلاش بسیاری کرده باشیم به ایمان و باور ما بستگی دارد که مرکز احساسات یعنی قلب ما آن ایمان و باور را ساطع می کند.

موج ارسال اعتقاد ما به موضوعی هزار برابر بیشتر از امواج مغز است. به همین خاطر وقتی احساس غم و ترس می کنیم احتمال رسیدن ما به اهداف مان  به شدت کاهش می بابد. پس تمام آنچه ایمان داریم به مرحله ظهور خواهد رسید.

تمام آرزوهای ما از سمت مغز به سمت قلب ارسال می شود و اگر ما آن آرزو را باور کنیم و ایمان راسخ داشته باشید امواج انرژی آن به جهان هستی و کائنات ارسال خواهد شد و یقین داشته باشید که آنها برآورده خواهد شد. نیروی عشق، قوی ترین نیروی در اختیار بشر است. پس باید عاشق آرزوهای خود باشید تا بزرگترین انرژی مثبت در شما بوجود آید.

برای دستیابی به خواسته ها انرژی مثبت جذب کنید.

برای داشتن انرژی مثبت باید به دنبال چیزهایی باشید که برایتان امنیت خاطر، شادی، نشاط، سلامتی جسم و روح به ارمغان آوردند.

دوستان و خویشاوندانی که به شما انرژی می دهند؟

کارها و تفریحاتی که به شما انرژی و هیجان و نشاط می دهند؟

ترسیم گذشته ای شادتر و بهتر، آینده ای بهتر برای شما رقم خواهد زد. باید خود را متقاعد کنیم و گذشته خود را رنگامیزی کنیم و مهارتها، موفقیت ها، شور و نشاط و هیجانات خود را بیاد آوریم تا مسیر آینده برای ما هموارتر گردد.

تمرکز برای دستیابی به خواسته ها

برای موفقیت بایستی زندگی و موضوعات آن را ساده کرد و از پیچیدگی موضوعات پرهیز کنند. انسان باید به جای متمرکز شدن بر همه اموری که به گونه ای تمرکز آنان را از بین میرد، به موضوعی متمرکز شوند که به آن علاقه دارند.

احساس شما نسبت به کاری که انجام می دهید چگونه است؟

همه فکر می کنند در موقعیت های دیگر شادتر خواهند بود. به هر کجا بروی آسمان همین رنگ است. شادی از این نشأت نمیگیرد که چه کاری انجام می دهیم بلکه شادی بخاطر این است که درباره آن کار چه احساسی داریم؟ البته برخی سرگرمی ها فقط باید سرگرمی باقی بمانند و قرار نیست هر سرگرمی بعنوان شغل انتخاب شوند.

منبع مطلب : dtahavol.com

مدیر محترم سایت dtahavol.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب