خلاصه بازی بارسا و اوساسونا

خلاصه بازی بارسا و اوساسوناخلاصه بازی بارسا و اوساسونا را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

بارسلونا 4 - 0 اوساسونا؛ تقدیم به مارادونا

بارسلونا 4 - 0 اوساسونا؛ تقدیم به مارادونا


به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در هفته های اخیر در لالیگا و لیگ قهرمانان روند رو به رشدی داشته و امروز نیز در استادیوم خانگی خود موفق شد با چهار گل اوساسونا را شکست داده و شرایط خود را در جدول بهبود بخشد. لیونل مسی گل چهارم بارسلونا را به دیگو مارادونا، ستاره فقید آرژانتین تقدیم کرد.

بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه چهارم تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما ضربه آنتوان گریزمان روی خط بازگردانده شد و در ادامه نیز فیلیپ کوتینیو در گلزنی ناکام ماند. دقایقی بعد و روی پاس لیونل مسی بود که کوتینیو در گوشه سمت راست محوطه فرصت خوبی برای زدن گل اول بارسلونا داشت، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه 30 بارسلونا به گل اول دست یافت. در دو مرحله ضربات مارتین برایثویت و کوتینیو توسط هررا دفع شد، اما در بار سوم این بار برایثوایت موفق شد از فاصله ای نزدیک گل اول تیمش را به ثمر برساند.

حملات بارسلونا ادامه یافت و این تیم در دقیقه 41 به گل دوم نیز دست یافت. ارسال یوردی آلبا را مدافعان اوساسونا دفع کردند، اما آنتوان گریزمان با یک ضربه والی فوق العاده به گوشه دروازه موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند و در نهایت بارسلونا با برتری 0-2 راهی رختکن شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که روبن گارسیا با حرکت از سمت راست مقابل دروازه بارسلونا صاحب فرصت شد، اما ضربه زمینی او با عکس العمل مارک تراشتگن همراه بود.

اما در دقیقه 57 بارسلونا به گل سوم هم رسید. روی اشتباه مدافعان اوساسونا، توپ در سمت چپ به گریزمان رسید و ارسال عرضی او با ضربه دقیق و تمام کننده کوتینیو در مقابل دروازه همراه بود تا گل سوم به ثمر برسد.

دقایقی بعد و روی حرکت گارسیا بود که تورس درون محوطه بارسلونا می توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند، اما ضربه او به دیرک دروازه تراشتگن برخورد کرد.

اما در دقیقه 74 لیونل مسی گل چهارم را به ثمر رساند. کاپیتان بارسلونا از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرده و شوت او به گوشه دروازه اوساسونا رفت. مسی بعد از گلزنی لباس تیم سابق خودش و مارادونا یعنی نیواولدبویز را نشان داده و به اسطوره فقید کشورش ادای احترام کرد.

در دقیقه 84 عثمان دمبله با حرکت از چپ می توانست گل پنجم تیمش را نیز به ثمر برساند، اما ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد. در اوقات اضافی هررا عکس العملی تماشای مقابل ضربه ایستگاهی مسی نشان داد تا در نهایت بارسلونا با همان چهار گل حریف خود را شکست دهد.

منبع مطلب : www.varzesh3.com

مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دریافت

منبع مطلب : video.varzesh3.com

مدیر محترم سایت video.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

(ویدیو) خلاصه بازی بارسلونا 4 - 0 اوساسونا 9 آذر 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
فیلم اصلی

منبع مطلب : fararu.com

مدیر محترم سایت fararu.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب