نتیجه شکایت باشگاه النصر از پرسپولیسنتیجه شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

مشرق نیوز

مشرق نیوز

به گزارش مشرق، بعد از آنکه تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با شکست النصر عربستان به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یابد، باشگاه سعودی از نماینده ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد.

النصری ها به بهانه استفاده پرسپولیس از بازیکنان غیر مجاز، خواهان تغییر نتیجه و گرفتن جای پرسپولیس در فینال بودند. در شکایت باشگاه النصر به AFC تاکید شده بود که جذب بازیکنان جدید در دوره محرومیت پرسپولیس در پی رای فیفا در پرونده برانکو ایوانکوویچ صورت گرفته بود.

کنفدراسیون آسیا هم روز سه شنبه در نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران، از پرسپولیس خواست مدارک و مستنداتش را در دفاع از شکایت النصر ارسال کند.

در نهایت و بعد از بررسی همه جانبه این پرونده در کنفدراسیون آسیا، AFC شکایت النصر را وارد ندانست و به این ترتیب پرسپولیس به صورت قطعی در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا حضور خواهد داشت. این رای امروز جمعه صادر شد.

دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا روز ۲۹ آذر برگزار می شود و پرسپولیس به عنوان فینالیست غرب آسیا در انتظار فینالیست شرق این قاره می ماند.

منبع مطلب : www.mashreghnews.ir

مدیر محترم سایت www.mashreghnews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

النصر برای شکایت دوباره از پرسپولیس دست به دامن چهار وکیل شد

النصر برای شکایت دوباره از پرسپولیس دست به دامن چهار وکیل شد

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه النصر عربستان بعد از رد شدن اعتراضش در کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا، قصد دارد به کمیته استیناف این کنفدراسیون شکایت کند. النصر همچنان به دنبال این است که ثابت کند حضور بازیکنان جدید پرسپولیس در این تیم و بازی آنها در لیگ قهرمانان آسیا «غیرمجاز» بوده است.

این در حالی است که کمیته انضباطی AFC بعد از بررسی مدارک دو باشگاه شکایت النصر را رد کرده بود.

روزنامه «الریاضیه» عربستان خبر داد باشگاه النصر چهار وکیل بین المللی را برای اعتراض به رای کمیته انضباطی AFC استخدام کرده است. النصر از روز جمعه که رای اولیه اعلام شد، ۱۰ روز برای اعتراض و شکایت به کمیته استیناف فرصت دارد. 

طبق اعلام این روزنامه، نتیجه شکایت در کمیته استیناف مشخص می کند که آیا النصری ها به دادگاه عالی ورزش شکایت می کنند یا خیر. 

منبع مطلب : www.mehrnews.com

مدیر محترم سایت www.mehrnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

ایرنا

ایرنا

به گزارش ایرنا، پس از برتری تیم پرسپولیس مقابل النصر عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه عربستانی با جوسازی معتقد بود که پرسپولیس از بازیکنان غیرمجاز استفاده کرده و باید بازنده اعلام شود.

بر این اساس مستندات باشگاه النصر و سپس لایحه دفاعی پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بررسی‌های لازم ارسال شد.

در نهایت، ظهر امروز (جمعه) کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی اعلام کرد که شکایت النصر رد شده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران، پذیرفته نشدن ادعای النصر را اعلام کرد.

منبع مطلب : www.irna.ir

مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب