آخرین جزییات از قتل مجید عبدالباقی و دستگیری عاملان قتلآخرین جزییات از قتل مجید عبدالباقی و دستگیری عاملان قتلآخرین جزییات از قتل مجید عبدالباقی و دستگیری عاملان قتل

ظهر دیروز ۱ مرداد ۱۴۰۱ افراد ناشناس اقدام به تیراندازی به مجید عبدالباقی در مجتمع مسکونی وی کردند.این افراد پس از تیراندازی به‌سوی عبدالباقی از محل تیراندازی متواری شدند. پس از انتقال او به بیمارستان و تلاش برای نجات وی فوت کرد.

توضیح فرمانده انتظامی آبادان درباره قتل مجید عبدالباقی

سرهنگ حسین زلقی در این ارتباط ابراز کرد: مقارن ساعت ۱۴:۴۰ (اول مردادماه) به‌دنبال وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل یکی از شهروندان آبادانی به‌هویت (م،ع) واقع در منطقه امیری، بلافاصله با حضور مأموران تخصصی در صحنه جرم و جمع‌آوری مستندات اولیه و تشکیل پرونده مقدماتی، سریعاً دستورات لازم جهت شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی صادر شد. این تیراندازی توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی ساینا سفیدرنگ با سلاح کلاش و کلت کمری به وقوع پیوسته است که به‌محض شناسایی و دستگیری ضاربین مراتب سریعاً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

این مطلب را از دست ندهید. اصابت گلوله به مهمانان در مراسم تیراندازی عروسی در استان فارس

عاملان قتل مجید عبدالباقی اجیر شده بودند

کارآگاهان خیلی زود با اقدامات اطلاعاتی  ۵ نفر از عاملان قتل مجید عبدالباقی که از طراحان و عاملان این جنایت بودند شناسایی شدند و در عملیاتی غافلگیرانه ۵ متهم دستگیر شدند و اسلحه کلاشینکف و کلت کمری که صحنه قتل از آن استفاده کردند کشف شد.

بررسی های نشان از آن دارد که عاملان قتل اجیر شده و دستور داشتند تا مجید عبدالباقی را به قتل برسانند که تحقیقات در خصوص جزییات بیشتر این پرونده و فاش شدن ابهامات ادامه دارد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب