مدارک لازم جهت ثبت نام خودرو سایپامدارک لازم جهت ثبت نام خودرو سایپا را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

نحوه ثبت نام خودرو سایپا + مدارک مورد نیاز و شرایط لازم

نحوه ثبت نام خودرو سایپا + مدارک مورد نیاز و شرایط لازم

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، افزایش قیمت و نابسامانی در بازار خود موجب شد تا از ابتدای سال جاری وزارت صمت طرح‌هایی را برای افزایش تولید خودرو اجرایی کند. به همین منظور قرار شده تا  ایران خودرو و سایپا در سال 99 بیش از یک میلیون دستگاه خودرو تولید کنند.

از سوی دیگر قرار شده تا قواعد سختگیرانه‌تری را برای اصلاح روش ثبت‌نام خودرو اعمال شود تا خودرو به دست مصرف‌کنندگان اصلی و واقعی برسد. به همین خاطر وزارت صمت به همراه نهادهای نظارتی چارچوبی را برای نحوه ثبت‌نام و تحویل خودروها در نظر گرفتند  تا دلالان بازار کمتر بتوانند از خودروهای تولیدی خودروسازان استفاده کنند.

گروه خودروسازی سایپا نیز در چارچوب تعیین شده برای ثبت‌نام خودرو، طرح‌هایی را برای فروش خودرو معرفی کرده است. در همین زمینه مدارکی را تعیین کرده است که در ادامه تشریح می‌شود.

مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی سایپا

1- محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد. (هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو میباشد )

۲- حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.

٣- امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی با توجه به مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد . ۴- متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو نداشته باشد.

۵- امکان ثبت نام برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی ( نصب بر روی خودرو ) میسر نمی‌باشد .

۶- متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی بوده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند ضمن کم لم یکن تلقی شدن ثبت نام، تا ۳ سال امکان ثبت نام در بخشنامه‌های فروش در دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت .

۷- شماره کارت ، شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می‌گردد الزاما باید متعلق به شخص متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام‌کننده خواهد بود.

۸- شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

9- کدپستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری میبایست از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کند نمایندگی ، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نمی‌باشد.

۱۰- در صورتیکه مشتری حداکثر ۳ ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه ننماید کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد. لذا در مراجعه مشتریان به نمایندگیهای مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، پیمایش (کارکرد ) حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر خودرو الزامی می باشد.

۱۱- ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نمی‌باشد.

۱۲- منتخبین خرید خودرو در طرح های فروش فوق العاده، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه سایپا و ایران خودرو ، امکان شرکت در این طرح پیش فروش را نخواهند داشت.

۱۳- چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام تا تحویل خودرو ، مشخص گردد اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده و یا ناقض شرایط بخشنامه می باشد، ثبت نام متقاضی کان لم یکن خواهد گردید.

۱۴- در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری ، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی ( آپشن ) بر روی خودرو گردد و با تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه تکمیل وجه مربوطه صادر خواهد شد.

۱۵- انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۱۶- با توجه به اهمیت کنترل مدارک هویتی و آدرس محل سکونت مشتریان، نمایندگی موظف است مدارک و مستندات مشتریان را کنترل و از صحت و سقم آن اطمینان حاصل نماید.

۱۷- با توجه به دستورالعمل‌های صادره توسط پلیس راهور ناجا مبنی بر ثبت و بروزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره‌گذاری موارد ذیل متذکر می‌گردد:

۱۷- ۱- در صورتی که مشتری در سامانه شمار‌ه گذاری فاقد اطلاعات بوده و شهر تولد و محل صدور شناسنامه با شهر محل سکونت، مغایرت داشته باشد می بایست با مراجعه به مراکز نقل و انتقال و یا خدمات خودرویی نسبت به ثبت اطلاعات اولیه خود اقدامات لازم را انجام دهد.
۲ - ۱۷- در صورتی که مشتری دارای اطلاعات در سامانه شماره گذاری باشد الف) در صورتیکه اطلاعات مشتری در زمان ثبت نام، در سامانه شماره‌گذاری هیچگونه تغییری نداشته باشد، نیاز به اقدام خاصی نمی‌باشد.

ب) در صورتیکه اطلاعات مشتری در زمان ثبت‌نام، در سامانه شماره‌گذاری تغییر نموده باشد، می‌بایست با مراجعه به مراکز نقل و انتقال و یا خدمات خودرویی نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدامات لازم را انجام دهد.

۱۸- در صورتی که مشتریان محترم اطلاعات مورد نیاز شماره‌گذاری را به درستی ارائه ندهند علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره‌گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو نیز از ایشان دریافت خواهد شد.

انتهای پیام/4141

منبع مطلب : ana.press

مدیر محترم سایت ana.press لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام سایپا

مدارک لازم برای ثبت نام سایپا

به گزارش راهبرد معاصر، با توجه به قوانین سختگیرانه‌تری که برای مبارزه با دلالی بر روی این طرح اعمال شده، به نظر می‌رسد این بار مردم سهم بیشتری از عرضه این خودرو داشته باشند. در این گزارش قصد داریم به آموزش نکات مهم در پیش فروش سایپا بپردازیم و مدارک لازم برای ثبت نام سایپا را بخوانید.

مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی سایپا

اطلاعات شناسنامه‌ای

اطلاعات مربوط به آدرس و کد پستی

اطلاعات تماس

اطلاعات کارت بانکی

نکات مهم:

پیش از ثبت نام، تاریخ انقضا و عملکرد رمز دوم بانکی را بررسی نمایید.

اگر از طریق کافی‌نت ثبت نام می‌کنید، مراقب اطلاعات شخصی و حیاتی خود باشید. پس از ثبت نام، حتما رمزهای بانکی خود را تغییر دهید.

جهت سهولت بیشتر در ثبت نام از آخرین نسخه مرورگرهای Mozilla Firefox و Google Chrome استفاده نمایید.

از خاموش بودن VPN (فیلترشکن) خود هنگام ثبت نام اطمینان حاصل کنید.

در صورت دریافت پیام انتظار از سوی سایت، از صفحه خارج نشده و نسبت به بارگزاری مجدد آن اقدام نکنید.

در صورت خرید ناموفق، حتما کد پیگیری پرداخت خود را یادداشت کنید. وجه پس از ۷۲ ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

پس از انجام ثبت نام موفق بایستی اقدام به انتخاب نمایندگی از طریق بخش نمایندگی‌ها بنمایید. در صورت تکمیل بودن ظرفیت نمایندگی مورد نظر خود سعی کنید سایر نمایندگی‌هایی که به شما نزدیک‌تر هستند را انتخاب کنید. همچنین داشتن کد نمایندگی مورد نظر خود باعث سهولت در انتخاب این بخش می‌شود.

پس از انجام موفقیت آمیز نمامی مراحل، از صفحه پایانی پرینت گرفته و تا زمان تحویل خودرو نزد خود نگه دارید.

پروسه ثبت نام ممکن است کمی سخت و زمان‌بر باشد. با حفظ کامل خونسردی، تمامی پیام‌های ارائه شده توسط سیستم را با دقت بخوانید.


شروط مهم برای ثبت نام پیش فروش سایپا

براساس شرایط اعلام شده، کسانی که در ۱۸ ماه گذشته از این شرکت اقدام به خرید خودرو کرده‌اند، امکان خرید در این طرح را نخواهند داشت.

همچنین، هر کد ملی تنها امکان ثبت نام یک دستگاه خودرو را داشته و برای جلوگیری از واسطه‌گری، خودروهای مذکور فاقد امکان صلح و انتقال به غیر است.

ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال نیز در این طرح امکان‌پذیر نخواهد بود.

منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

ثبت‌ نام سایپا؛ شرایط پیش‌ فروش اینترنتی مهر 99 | bama

ثبت‌ نام سایپا؛ شرایط پیش‌ فروش اینترنتی مهر 99 | bama

مرحله جدید فروش اینترنتی سایپا، از ساعت 14 روز چهارشنبه 23 مهرماه، آغاز می‌شود. ثبت نام سایپا از مشتریان این شرکت به مدت 3 روز (بصورت شبانه روزی) ادامه داشته و نهایتا در ساعت 24 روز جمعه 25 مهرماه نیز به پایان می‌رسد. در این مرحله از فروش فوق العاده سایپا، مشتریان این شرکت، امکان خریداری ساینا دنده‌ای، تیبا 2، تیبا صندوقدار و سایپا 151 را دارند.


بخشنامه فروش فوق العاده سایپا - 23 الی 25 مهر (PDF)
 

طبق بخشنامه فوق، موعد تحویل خودروها نیز حداکثر 3 ماهه است.

نتایج قرعه کشی فروش سایپا

برای اطلاع از نحوه و زمان قرعه کشی سایپا و همچنین جهت دیدن فهرست برندگان قرعه کشی خودرو سایپا، لینک زیر را مطالعه کنید:

»» راهنمای نحوه ثبت نام قرعه کشی سایپا

دعوتنامه سایپا و شرایط تبدیل

برای اطلاع از آخرین خبرها از دعوتنامه‌های صادره سایپا و همچنین جهت پیگیری تعهدات باقیمانده این شرکت، لینک زیر را مطالعه کنید:

»» شرایط تبدیل محصولات سایپا

سرویس اولیه سایپا

برای اطلاع از جدول سرویس اولیه و ادواری سایپا و آخرین شرایط گارانتی سایپا، لینک زیر را مطالعه کنید:

»» شرایط سرویس اولیه سایپا

دفترچه راهنمای خودرو سایپا

برای دانلود دفترچه راهنمای انواع محصولات سایپا، پارس خودرو و زامیاد، لینک زیر را مطالعه کنید:

»» دفترچه راهنمای محصولات سایپا

قیمت نمایندگی سایپا

در جدول زیر، جدیدترین قیمت محصولات سایپا در سال 1399 را براساس دعوتنامه های صادر شده برای مشتریان این شرکت، مشاهده می کنید.

*در جدول فوق، قیمت ها برحسب میلیون تومان است.

*براساس شرایط مختلف در قراردادهای فروش فوری سایپا و پیش فروش سایپا (مانند سود یا جریمه تاخیر، هدیه مشارکت، تخفیف ویژه، تغییر رنگ خودرو، تغییر آپشن و ...)، ممکن است قیمت اعلام شده در دعوتنامه، از قیمت رسمی شرکت، متفاوت باشد.

قیمت روز سایپا

جهت اطلاع از آخریت قیمت روز خودروها و همچنین جدیدترین قیمت محصولات سایپا در نمایندگی و بازار، لینک های زیر را ببینید:

»» قیمت روز خودرو

»» قیمت روز محصولات سایپا

قیمت کارخانه‌ای سایپا

در جدول زیر، آخرین قیمت کارخانه ای محصولات سایپا را در سال 99 مشاهده می کنید:

1- در جدول فوق، قیمت ها برحسب میلیون تومان است.
2- قیمت کارخانه، همان قیمت خام محصولات سایپاست که در آن، هزینه‌های جانبی (مانند شماره گذاری، مالیات و بیمه و ...) لحاظ نشده‌اند.
3- قیمت کارخانه در سال 98، براساس بخشنامه سایپا در بهمن ماه 97 بوده که برای سال 98 تعیین شده است.
4- قیمت کارخانه در سال 99، قیمتی است که توسط شورای ملی رقابت، محاسبه و ابلاغ شده است.

تیپ بندی محصولات سایپا

سایپا از تیرماه 99، دوباره پروژه یکسان‌سازی نامگذاری تیپ‌های محصولاتش را از سرگرفته؛ چیزی شبیه همان پروژه‌ای که اواخر دهه 80 شمسی برای نامگذاری انواع پراید استفاده شد، حالا دوباره روی میز مدیران این شرکت قرار گرفته و از همین امسال نیز آنرا عملی می‌کند.

در سیستم جدید نامگذاری تیپ‌ های خودرو سایپا، تمامی محصولات می‌توانند 5 تیپ مختلف (مطابق جدول زیر) داشته باشند که تیپ S، تیپ پایه و ارزان‌تر بوده و تیپ P نیز تیپ فول آپشن یا گران‌تر خواهد بود. البته همه محصولات سایپا، الزما همه این 5 تیپ را ندارند؛ به عنوان مثال ساینای جدید فقط در 2 تیپ S و G عرضه می‌شود.

همچنین علاوه بر تیپ‌های پنج‌تایی جدول فوق، سایپا از 4 نماد تجاری دیگر (مطابق جدول زیر) هم استفاده خواهد کرد.

این 4 نماد فوق، می‌توانند در تمامی تیپ‌های پنج‌گانه محصولات سایپا نیز استفاده شوند.

سایت ثبت نام سایپا

برای اطلاع از آخرین شرایط فروش فوری سایپا و شرایط پیش فروش سایپا و همچنین جهت اطلاع از نحوه ثبت نام فروش فوق العاده سایپا، به نشانی اینترنتی https://saipa.iranecar.com مراجعه کنید.

فروش اقساطی سایپا

برای دیدن آخرین آگهی های محصولات سایپا و همچنین آگهی های به روز فروش اقساطی سایپا، به لینک های زیر مراجعه کنید:

»» فروش اقساطی سایپا

»» خرید و فروش محصولات سایپا

قوانین فروش سایپا

مواردی که در ادامه مطالعه می کنید، قوانین و شرایطی است که مشتریان خرید خودرو در طرح های پیش فروش اینترنتی سایپا، فروش اقساطی سایپا و همچنین فروش فوری سایپا باید آنها را رعایت کنند. بدیهی است در صورت انجام ثبت نام بدون رعایت شرایط زیر، مسولیت باطل شدن قرارداد یا تبعات ناشی از عدم رعایت قوانین، برعهده مشتری است. 

1- در ثبت نام اینترنتی سایپا، به هر کد ملی، فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.  

2- هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از سایپا و ایران خودرو است؛ بنابراین مشتریان یا باید در ثبت نام سایپا شرکت کنند یا باید برای ثبت نام ایران خودرو اقدام کنند.

3- حداقل سن متقاضیان خرید خودرو سایپا، باید ۱۸ سال باشد.

4- داشتن گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) الزامی است. در صورتیکه ثبت نام سایپا را بدون داشتن گواهینامه، انجام دهید، به مدت 3 سال از شرکت در شرایط فروش فوری سایپا و پیش فروش محصولات سایپا و ایران خودرو، محروم می شوید.

5- در قراردادهای پیش فروش سایپا، امکان صلح (خرید انصرافی) و امکان انتقال خودرو بصورت وکالتی، وجود ندارد.

6- متقاضی ثبت نام سایپا، طی 48 ماه گذشته نباید ثبت نام یا صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو داشته باشد.

7- متقاضی خودرو سایپا، نباید پلاک انتظامی فعال داشته باشد. در صورت عدم رعایت این قانون، فرد متقاضی به مدت 3 سال، امکان ثبت نام در بخشنامه های فروش خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.

8- شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا (که در آینده، وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت سایپا واریز می گردد)، الزاما باید متعلق به شخص متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی خواهد بود.

9- شماره تلفن همراه اعلام شده، باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

10- کدپستی متقاضی ثبت نام سایپا و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری، باید از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نیست.

11- در صورتیکه مشتری، حداکثر 3 ماه پس از تاریخ تحویل خودرو، برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند، کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.

12- در مراجعه مشتریان به نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا، پیمایش (کارکرد) حداقل 1000 کیلومتر الزامی است.

13- ثبت نام سایپا برای مشتریان حقوقی، امکان پذیر نیست.

14- در قراردادهای پیش فروش اینترنتی سایپا، سود مشارکت و سود انصراف درنظرگرفته نشده و معادل صفر است.

15- در صورتیکه متقاضی خرید خودرو، در قرعه کشی فروش فوق العاده خودروگروه سایپا و ایران خودرو، انتخاب شده باشد، امکان شرکت در طرح‌های پیش فروش سایپا یا شرکت در طرح های فروش فوری سایپا را نخواهد داشت.

16- پیش فروش سایپا با قیمت غیر قطعی بوده و هیچگونه مبلغی بعنوان پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی، اخذ نمی گردد.

17- ظرفیت ثبت نام مشتریان در طرح‌های پیش فروش اینترنتی سایپا یا فروش فوری سایپا، متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپاست.

18- در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو، جهت انتخاب متقاضیان نهایی برگزار می شود.

19- فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت ثبت نام فروش اینترنتی سایپا و همچنین از طریق ارسال پیامک، ظرف 3 روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

20- پس از اعلام نتایج قرعه کشی سایپا، منتخبین باید طی 48 ساعت نسبت به واریز وجه پیش پرداخت قیمت خودرو (به صورت على الحساب)، انتخاب نوع و مدل خودرو و زمان تحویل، اقدام نمایند.

21- در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، امتیاز ثبت نام برنده قرعه کشی، باطل شده و فرد دیگری جایگزین آن خواهد شد.

22- در قراردادهای پیش فروش سایپا و همچنین قراردادهای فروش اقساطی سایپا، قیمت نهایی خودرو معادل قیمت روز شرکت و بر اساس قیمت زمان تحویل (مندرج در قرارداد مشتریان) محاسبه خواهد شد.مابه التفاوت قیمت خودرو نیز، در زمان ارسال دعوتنامه و به قیمت روز سایپا، از مشتریان اخذ خواهد شد.

23- رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ های قابل عرضه، انتخاب خواهد شد.

24- در صورتی که پس از امضای قرارداد، بر حسب ضرورت و یا برحسب الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت سایپا ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور، دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس ضوابط و آئین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

25- امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه برای خودروهای سایپا بصورت اختیاری فراهم است. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت، از مشتریان اخذ می گردد.

26- در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت سایپا، خسارت تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفا به شرط تکمیل وجه قرار داد مطابق با شرایط بخشنامه) و از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار (12 درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.

نصب پلاک در نمایندگی سایپا

شرکت سایپا، طی اطلاعیه ای که در تاریخ 28 اردیبهشت ماه 99 منتشر شده، از تمامی نمایندگی هایش خواسته تا هیچ خودرویی را بدون پلاک، در نمایندگی نداشته باشند چراکه در غیراینصورت، تخلف قانونی محسوب می شود.

»» بخشنامه الزامی شدن نصب پلاک در نمایندگی ««

الزامی شدن نصب پلاک در زمان تحویل خودرو به مشتریان، قانون جدیدی است که پلیس راهور ناجا با هدف ساماندهی بازار خودرو و همچنین جلوگیری از دپوی خودرو در پارکینگ ها یا انبارها، به تمامی خودروسازان ابلاغ کرده است. 

نحوه ثبت نام اینترنتی سایپا

سایت فروش اینترنتی سایپا، به سامانه امتا (سامانه یکپارچه احراز هویت تجارت الکترونیک) متصل شده است. به همین دلیل نیز تغییراتی در نحوه ثبت نام اینترنتی سایپا و نحوه ورود مشتریان به سایت فروش سایپا، ایجاد شده که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

1- به سایت ثبت نام اینترنتی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com مراجعه کنید و از منوی بالای صفحه، گزینه «ورود / ثبت نام» را انتخاب کنید.

2- مطابق تصویر زیر، بعد از وارد کردن کد ملی و رمز عبور، گزینه «ورود» را کلیک کنید. همچنین اگر رمز عبورتان را فراموش کرده اید، گزینه «بازیابی رمز عبور» را بزنید. اگر هم اطلاعات شما در سایت اینترنتی فروش سایپا وجود ندارد، باید گزینه «تاکنون ثبت نام نکرده اید؟» را انتخاب کنید.

3- بعد از بارگذاری صفحه، به سامانه امتا هدایت میشوید. مطابق تصویر زیر، حالا باید شماره تفلن همراه‌تان را وارد کنید. دقت داشته باشید که این شماره همراه باید فعال بوده و متعلق به مشتری باشد. بعد از کلیک بر روی «ادامه»، کد احراز هویت برای‌تان پیامک میشود.

4- مطابق تصویر زیر، حالا باید کد ملی، تاریخ تولد و همچنین کد ارسال شده را در این کادر وارد کرده و سپس گزینه «ثبت و تایید» را کلیک کنید. اما اگر پیامکی به دست‌تان نرسیده، باید گزینه «ارسال مجدد کد تایید» را انتخاب کنید.

5- در صورت موفقیت آمیز بودن مرحله قبل، مطابق تصویر زیر، به صفحه اجازه دسترسی منتقل میشوید. در این حالت باید گزینه «اعطای مجوز ورود یکپارچه» را انتخاب کنید. اما اگر از ادامه ثبت نام منصرف شده اید، گزینه «عدم اعطای مجور ورود یکپارچه» را انتخاب کنید.

6- در این قسمت، به صفحه تعیین رمز منتقل می شوید. حالا باید رمز عبورتان را یکبار (در کادر سمت راست) تایپ کنید. یکبار هم برای تایید نهایی (در کادر سمت چپ) دوباره آنرا وارد کنید. با انتخاب گزینه «تایید»، از این به بعد میتوانید با کد ملی و رمز عبور، به سایت فروش اینترنتی سایپا وارد شوید.

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره نحوه ثبت نام و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر، کافی است با مرکز تماس گروه خودروسازی سایپا به شماره تلفن 096550 تماس بگیرید.

منبع مطلب : bama.ir

مدیر محترم سایت bama.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب