زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98-99زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98-99 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

استخدام آموزش و پرورش در سال 99 (خبر استخدام جدید + سوالات رایگان) | ایران استخدام

استخدام آموزش و پرورش در سال 99 (خبر استخدام جدید + سوالات رایگان) | ایران استخدام

#نمونه_سوالات_تربیتی_سیف_

برسی ویژگی های عمیق یک گروه ازمردم مثل فرهنگ یک جامعه ….به کار می رود
زمینه یابی
قوم نگاری✅
برسی میدانی
مورد پژوهشی
گزینه ص کدام است؟
آموزش ویادگیری مکمل همدیگرهستند
آموزش یک جریان است ولی یادگیری هدف
تدریس،کلی تراز آموزش،است
آموزش،کلی،ترازتدریس،است✅
دانستن چگونگی انجام کاری ونتیجه انجام دادن آن به تفاوت کدام یک ازموارد زیراشاره میکند؟
یادگیری ورفتار
یادگیری وعملکرد✅✅
تجربه وآموزش
یادگیری وآموزش

زبان محصول جانبی رشد وتحول است
پیاڙه ✅-ویگوتسکی-برونر-بندورا-

طرحواره کودکان دراین مرحله بیشترجنبه عینی وآشکاردارد؟سیف صفحه ۸۵
عملیاتی-صوری*عیتی-حسی حرکتی✅✅

مرحله نهایی خودنظم دهی …سیف صفحه ۱۰۷
تمرین-خودسازماندهی-استفاده ازعلامت برای تفکر-✅تفکرخودمحورانه-
برونرمانندپیاژه نقش …رادررشد شناختی موثرمی داند؟سیف ص۱۱۴
زیستی اجتماعی-زیست شناسی✅-اجتماعی فرهنگی–اجتماعی شناختی

شرطی سازی ….عمدتایادگیری واکنشهای هیجانی موجودات نسبت به موقعیتهاراتوضیح میدهد؟
پاسخگر✅
کنشگر
وسیله ای
سطح بالاتر
این نوع یادگیری رادرقیاس بایادگیری ازراه بینش کم اهمیت می دانند؟سیف ص ۱۶۲
تداعی گرایی
پیوندبین محرک پاسخ✅✅
یادگیری اجتنابی
یادگیری مشاهده ای

درحافظه رویدادی …نقش مهمی ایفا می کند
تصاویرذهنی????
بسط وگسترش
حافظه حسی حافظه معنایی 

درس نخواندن

بیرونی ناپایدار
درونی ناپایدار????
درونی غ قابل کنترل
بیرونی قابل کنترل

سبکهای،یادگیری تکانشی وتاملی عمدتا در—-شکل می گیرند سیف ص ۲۷۵
محیط خانه ومدرسه????
محیط مدرسه جامعه
محیط جامعه ومحیط خانه
محیط مدرسه وبین دوستان همسالان

فرایند خبرپردازی شناختی درکدام حافظه انجام میگیرد؟
کوتاه مدت✅
بلندمدت
بیانی
روندی
حسی

ابزارسنجش سبکهای تکانشی تاملی به وسیله —سنجش می شود ص۲۷۶
آزمون شکلهای ،نهفته
آزمون تکوینی
آزمون همتابی شکلهای،آشنا✅
ازمون همتابی شکلهای تراکمی

–یک نقشه برای دست یابی به یک هدف دراز مدت و— رابه صورت یک فن ویژه برای رسیدن به یک هدف کوتاه مدت تعریف کرده اند.ص ۲۹۶سیف
1تاکتیک-راهبرد
2عملیات- استراتڗی
۳راهبرد-‌تاکتیک✅
راهبرد -عملیات

توانایی یادآوری کلمات یااشیاء ارائه شده به صورت جفت
حافظه ادراکی
حافظه فضایی
حافظه تداعی ✅
حافظه انتزاعی

ور نظریه گانیه —–قائده سطح بالاتر نام گرفته است
تفکرانتزاعی
آمایه ذهنی
یادگیری مفاهیم عینی
قائده سطح بالاتر????

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای کسب اطلاعات دقیق درباره جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 و اطلاعیه های سازمان سنجش در این خصوص می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی می توانند پس از فارغ التحصیلی به صورت مستقیم وارد حرفه ی معلمی شوند اما ممکن است این سوال برای علاقمندان به شغل معلمی ایجاد می شود که آیا تنها راه وارد شدن به این شغل تحصیل در دانشگاه فرهنگیان است ؟ در پاسخ باید بگوییم که وزارت آموزش و پرورش کشور هر ساله با برگزاری آزمون استخدامی به صورت مجزا از داوطلبان واجد شرایط برای ورود به رشته معلمی و دبیری ثبت نام به عمل می آورد. در زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش داوطلبان می توانند با فراهم نمودن مدارک لازم ثبت نام خود را به صورت اینترنتی در سایت سنجش انجام دهند.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 98 ، از روز سوم مهرماه آغاز و تا 12 مهرماه ادامه خواهد داشت.  با توجه به آنکه مجری برگزاری این آزمون سازمان سنجش آموزش کشور می باشد ، لذا داوطلبان باید ثبت نام خود را به صورت اینترنتی در سایت این سازمان انجام دهند. لازم به ذکر است که زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون استخدامی مشترک تمدید نخواهد شد لذا به داوطلبان توصیه می شود که ثبت نام خود در همان روزهای ابتدایی انجام دهند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

شرایط عمومی

شرایط اختصاصی

برای قبولی در آزمون استخدامی آموزش پرورش 70 درصد نمره آزمون و 30 درصد نمره مصاحبه تاثیرگذار است که مجموع نمرات این دو مرحله تعیین کننده وضعیت قبولی داوطلب می باشد. دعوت نشدن به مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به معنای عدم پذیرش داوطلب می باشد البته دعوت به مصاحبه هم به معنای پذیرش قطعی نیست و داوطلب باید نمره لازم در مصاحبه را نیز کسب کند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای کسب اطلاعات دقیق درباره جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و اطلاعیه های سازمان سنجش در این خصوص می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

هر ساله تعداد زیادی از فارغ التحصیلان (حداقل کاردانی) رشته های مختلف علاقه مند به شغل معلمی می باشند و به دنبال راهی برای ورود به این مسیر هستند. آزمون استخدامی آموزش و پرورش یکی از راه های ورود به این شغل است که متقاضیان در صورت داشتن شرایط ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش 99 می توانند در آزمون آن شرکت نمایند و در صورت کسب نمره قابل قبول و تایید شدن در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 به عنوان معلم وارد عرصه کار شوند. داوطلبان باید قبل از شروع ثبت نام، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 که توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود را با دقت مطالعه کنند تا با شرایط و ضوابط آن آشنا شوند.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال گذشته از روز 3 تا 12 مهر ماه 98 ادامه داشت اما برای آزمون سال جاری تا کنون تاریخ دقیقی اعلام نشده است. داوطلبانی که تمام شرایط را دارا هستند، می توانند در موعد مقرر با به همراه داشتن مدارک لازم نسبت به ثبت اطلاعات خود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که معمولا مهلت مجددی برای ثبت نام این آزمون قرار داده نمی شود و کسانی که بعد از زمان مشخص شده اقدام به ثبت نام نمایند درخواست آن ها مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون استخدامی باید یک سری شرایط عمومی و شرایط اختصاصی را دارا باشند که ما در ادامه این مقاله به ذکر آن ها خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی

شرایط اختصاصی

رشته های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش پرورش 

جدول زیر حاوی رشته های استخدامی آموزش و پرورش در دوره گذشته می باشد و احتمال تغییر آن در دوره های بعدی وجود دارد.

با توجه به تنوع و تغییرپذیری رشته های مورد نیاز در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دوره های مختلف، امکان نام بردن تمامی رشته ها وجود ندارد. از همین رو شما عزیزان می توانید فایل زیر را که حاوی کلیه رشته های مورد نیاز در وزارت آموزش و پرورش استان های مختلف است، دانلود کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

همان طور که می دانید پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، مشروط بر کسب نمره قبولی در دو مرحله می باشد. در واقع پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 (نتایج اولیه) ، داوطلبانی که دارای نمره و حدنصاب لازم باشند به صورت چند برابر ظرفیت باید مدارک خود را جهت بررسی به وزارت آموزش و پرورش ارسال کنند و در صورت تایید مدارک ارسالی، به مراحل مصاحبه دعوت می شوند.

سوالات مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش معمولا شامل سوالاتی نظیر معرفی شخص داوطلب، معرفی خانواده، توضیحاتی در خصوص رشته و مدرک فارغ التحصیلی، هدف از شرکت در آزمون استخدامی و … می باشد. هم چنین در زمینه های اعتقادی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی نیز سوالاتی مطرح می شوند.

احکام نماز و روزه، احکام غسل، چگونگی تعیین ولی فقیه و وظایف ما در مقابل آن ها، آخرین راهپیمایی که شرکت کرده اید، آخرین نماز جمعه ای که رفته اید، آخرین کتابی که خوانده اید، نام چند تن از مراجع تقلید، نقاط ضعف و قوتی که دارید و … از موضوعاتی هستند که در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 می توانند مطرح شوند.

در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش متقاضیان می بایست جهت انجام ثبت نام، هزینه آن را (در سال گذشته این مبلغ 45 هزار تومان تعیین شده بود) واریز کنند و سپس اقدامات لازم را انجام دهند. در رابطه با زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 باید بگوییم که تا کنون تاریخ دقیقی برای آن تعیین نشده است. شما می توانید برای اطلاع از منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

سوالات متداول

آزمون استخدامی آموزش و پرورش معمولا یک بار در هر سال برگزار شده و حدودا دو ماه پیش از موعد برگزاری، ثبت نام آن انجام می شود.

خیر، شرایط سنی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون استخدامی را دارند، حداکثر 35 سال است.

معمولا ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب