برای دختر دار شدن چه کارهای باید انجام دادبرای دختر دار شدن چه کارهای باید انجام داد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

روش هایی برای دختر دار شدن!

روش هایی برای دختر دار شدن!

شما می‌توانید به طور طبیعی و با روش‌های خانگی مثل تغییر رژیم غذایی با روش دختر دار شدن آشنا شوید.


 آیا می‌توانید روی جنسیت کودک‌تان تاثیر بگذارید؟ امتحان کنید! در این‌جا می‌توانید به طور طبیعی و با روش‌های خانگی مثل تغییر رژیم غذایی از روی تقویم چینی با روش دختر دار شدن آشنا شوید.

1. تقویم تولد چینی را دنبال کنید
در حالی که برخی معتقدند که ما واقعا نمی‌توانیم روی جنسیت کودک خود تاثیر بگذاریم، تعداد زیادی نظرات جالب (و گاهی خنده‌دار) وجود دارد که به ما در چگونگی داشتن فرزندی دختر یاری می رسانند.

بعضی از پدر مادرها ادعا می‌کنند که با دنبال کردن روش‌هایی خاص چون موقعیت در رابطه جنسی یا حتی مقاربه‌‌‌ای برنامه‌ریزی شده و رمانتیک، برخلاف آنچه مقاربه «بدون برنامه قبلی» می‌نامند، صاحب دختر شدند. اگرچه پزشکان از چنین روش‌هایی به عنوان افسانه‌هایی قدیمی یاد می‌کنند، بسیاری از منتقدان روابط جنسی به شدت با آن مخالف‌اند.

اگر شما به دنبال فرزندی دختر هستید و برای آن دست به هر کاری می‌زنید، این روش‌ها را که تعدادی از خانواده‌ها، منجم‌ها و حتی تعداد کمی از پزشکان به آن اعتقاد دارند، امتحان کنید.

این تقویم معروف تعیین جنسیت قبل از آن‌که به روی اینترنت قرار گیرد و از آن به مقدار زیادی کپی شود، در میان زنان مرسوم بوده است. ظاهرا 700 سال قبل در چین به علت سادگی در استفاده از آن با تقویم غیر ماهی یا گریگوری از آن استفاده می‌شد. بر اساس این تقویم، جنسیت کودک از طریق سن مادر و ماه بارداری او مشخص خواهد شد. برای مثال اگر شما 25 سال دارید و می‌خواهید صاحب دختری شوید باید مطابق تقویم تولد چینی سعی کنید در ماه ژانویه، اپریل، می و جولای باردار شوید.

طرفداران این تقویم می‌گویند این تقویم تا 99 درصد درست عمل می‌کند.

2. رژیم غذایی دخترانه بگیرید
تعدادی از کارشناسان تعیین جنسیت ادعا می‌کنند که با دنبال کردن رژیم غذایی به‌خصوصی برای چند هفته قبل از بارداری، می‌توانید شانس خود را برای داشتن فرزند دختر افزایش دهید. آن‌ها می‌گویند تغییر رژیم غذایی تعادل پی.اچ ph در بدن شما را تغییر می‌دهد که به اعتقاد بعضی‌ها می‌تواند به جنسیت کودک شما کمک کند.

مطابق این علم، راز دختردار شدن خوردن غذاهایی با اسید زیاد است مثل گریپ فروت، پرتغال، لیمو و غیره. این نظریه ثابت کرده که محیطی اسیدی اسپرم‌های مردانه را می‌کشد بنابراین اسپرم زنانه شانس بیشتری برای رشد کردن دارند. معتقدان به این نظریه می‌گویند که اگر تمایل به فرزند دختر دارید رژیم غذایی شما باید پر از کلسیم و منیزیم باشد، اما غذاهای نمکی و پتاسیم‌دار کم مصرف کنید.

تذکر: رژیم غذاهای اسیدی لزوما از غذاهای اسیدی درست نشده است (اما اغلب غذاهایی نامناسب‌اند) و از نظر بعضی از محققان غذاهای سالمی نیستند.

3. موقعیت شما در رابطه جنسی
گروه دیگری معتقد‌ند که موقعیت شما در رابطه می‌تواند احتمال دختردار شدن‌تان را بالا ببرد. طبق نظر دکتر لاندرام شتلس، نویسنده کتاب چگونه جنسیت کودک خود را انتخاب کنیم نفوذی سطحی در طول مقاربت احتمال دختردار شدن را افزایش می‌دهد.

او توضیح می‌دهد که مهبل زن در قسمت ورودی آن اسیدی‌تر است و بعضی از شواهد نشان می‌دهد که اسپرم مردانه در محیط اسیدی به خوبی انتقال نمی‌یابد. بنابراین اگر تمایل به فرزندی دختر دارید نفوذی سطحی را پیش گیرید.

4. تنظیم درست زمان
بر اساس روش شتلس، زمان حاملگی مهم‌ترین عامل در تعیین جنسیت کودک شماست. در کنار دیگر کارشناسان پزشکی شتلس نیز معتقد است که اسپرم y (مردانه) زودتر از اسپرمx  (زنانه) شناور می‌شود. اگرچه اسپرم زنانه به طور معمول عکس‌العمل بیشتری نسبت به اسپرم مردانه از خود نشان می‌دهد و بیشتر در دستگاه تناسلی می‌ماند.

بر اساس این نظریه، احتمال شما برای دختردار شدن زمانی بیشتر می‌شود که هر روز تا دو یا چهار روز قبل از تخمک‌گذاری رابطه داشته باشید سپس برای یک تا دو روز قبل از تخمک‌گذاری و چند روز بعد از آن از این کار خودداری کنید. در این صورت در زمان تخمک‌گذاری تمام اسپرم‌های مردانه می‌میرند و تنها اسپرم‌های زنانه را برای بارور شدن نگه می‌دارند. عکس آن اگر شما در زمان تخمک‌گذاری با همسرتان رابطه داشته باشید، اسپرم‌های مردانه (که سریع‌تر شناور می‌شوند) بر اسپرم‌های زنانه برتری می‌یابند. این بدان معنی است که شما باید از دوره تخمک‌گذاری خود آگاه باشید و مشاهده‌‌ای دقیق از تقویم داشته باشید یا از تست تخمک‌گذاری برای تعیین دقیق زمان آن استفاده کنید.

5. رابطه‌ای عاشقانه داشته باشید
نظریه دیگری وجود دارد که معتقد است اسپرم زنانه گرما را ترجیح می‌دهد یا حداقل تحمل می‌کند. اگر شما هدف‌تان فرزندی دختر است، از همسر خود بخواهید حمام آب گرمی قبل از مقاربت بگیرد.

حتی اگر این روش به نتیجه برسد یا نه، در اجرای آن زیاده‌روی نکنید. به طور کلی پیشنهاد می‌شود برای افزایش میزان باروری مردها را در محیطی سرد نگهدارید. گرفتن حمام داغ به صورت مداوم یا حتی کوتاه اما بیش از حد ممکن در دراز مدت اثراتی منفی خواهد داشت.

6. از انزال در مقاربت خودداری کنید
روش شتلس همچنین می‌گوید که انزال زن نقشی اساسی در تعیین جنسیت کودک دارد. زمانی که یک زن به انزال می‌رسد، بدن او ماده‌ای ترشح می‌کند که سطح قلیایی را افزایش می‌دهد و محیطی قلیایی فضایی مناسب برای تولید فرزندی پسر است. به همین خاطر اگر شما فرزندی دختر می‌خواهید از انزال در مقاربت خودداری کنید.

این را مادرانی که در این زمینه تجربه داشتند بیان می‌کنند: انزال، کار را به سرعت و بدون مراسمی خاص به پایان می‌رساند و فرزندی پسر را به شما خواهد داد.

7.  به آهنگی آرام گوش دهید
طی گفتگویی با دو مادر که هر دو صاحب یک پسر و یک دختر بودند به این نتیجه رسیدم که هردوی آن‌ها جمله‌ای مشابه گفتند: برای دختردار شدن باید مقاربتی برنامه‌ریزی‌شده و رمانتیک داشت.

کیسی از آتلانتا می‌گوید: «دختران ما حاصل مقاربتی برنامه‌ریزی شده با موسیقی آرام و شمع‌هایی روشن بودند.» از طرف دیگر او می‌گوید: «پسر من حاصل مقاربتی است که با همسرم در زمان فراغتی که او برای خوردن ناهار از سر کار به خانه آمده بود، داشتم. نه موسیقی ملایم و نه شمعی روشن بود.»

هولی از آتلانتا نیز همین داستان را بیان می‌کند: اگر شما خواستار فرزندی دختر هستید، باید رابطه‌ای برنامه‌ریزی شده داشته باشید که با روزهای قاعدگی شما هماهنگ باشد. او توضیح می‌دهد که این دقیقا کاری بود که او و همسرش را صاحب دختری کرد.

کیسی به سادگی اضافه می‌کند که «اگر شما فرزندی دختر می‌خواهید رابطه‌ای که مورد علاقه زنان است را پیش بگیرید. به موسیقی آرام گوش دهید و شمع‌ها را روشن کنید.» چه محیطی بهتر از این برای تولد کودک‌تان؟

8. بدون مقاربت بچه‌دار شوید
اگر شما از دختردار شدن ناامید شده‌اید، می‌توانید حدود 60 میلیون تومن یا بیشتر را برای تضمین ایجاد دو کروموزوم xx هزینه کنید. در لقاح خارج رحمی که هزینه زیادی برای آن باید پرداخت، بعد از این‌که تخمک‌ها را از مادر و اسپرم‌ها را از پدر خارج کردند جنینی زنده در آزمایشگاه به‌وجود می‌آورند. جنین می‌تواند آزمایش‌های دی ان ای را قبل از عمل لقاح برای تشخیص این‌که کروموزوم ‌‌xx یا xy دارد را انجام دهد. بسیاری از مردم این روش را بسیار غیر اخلاقی و غیر طبیعی می‌دانند و بعضی از بیمارستان‌ها نیز تنها برای آگاهی از نقص‌های ارثی چنین آزمایشاتی را انجام می‌دهند.

اگر پرداخت این مقدار پول و انجام چنین روش‌های پزشکی دشوار بخشی از برنامه شما نیست، می‌توانید جنسیت کودک خود را با پذیرفتن آن تضمین کنید یا به بخت، اعتقادات و به دانش سطحی‌تان از علم برای کودک رویاهایتان ایمان داشته باشید یا بخواهید گریپ فروت دیگری بخورید!

منبع:niniban.com

روش تضمینی برای دختر دار شدن وراه های دخترشدن جنین کدام است؟

روش تضمینی برای دختر دار شدن وراه های دخترشدن جنین کدام است؟

روش تضمینی برای دختر دار شدن وراه های دخترشدن جنین کدام است؟

روش صد در صد تضمینی برای دختر دار شدن

آماده‌اید ببینیم چگونه می‌توانید صاحب فرزند دختر شوید و یا به عبارتی شانس خود را برای داشتن دختر افزایش دهید؟ برای شروع ۹ نکته مهم را مطالعه کنید:

روش تضمینی برای دختر دار شدن، روش شتلز

از دهه ۶۰ تاکنون از روش شتلز برای دختردار شدن استفاده شده است و ادعا می‌شود در حدود ۷۵ درصد از زوج‌هایی که قصد دختردار شدن داشته‌اند، با این روش موفق بوده‌اند.

دکتر شتلز معتقد است اولین شرط برای موفقیت، زمان‌بندی است. جنسیت جنین را کروموزوم‌های حامل اسپرم تعیین می‌کند. اسپرم مذکر (حاوی Y) سریع‌تر حرکت می‌کند ولی نسبت به اسپرم ماده (حاوی X)عمر کوتاه‌تری دارد. اسپرم‌های ماده قوی‌تر و سرسخت‌تر هستند و نسبت به اسپرم‌های مذکر آهسته‌تر حرکت می‌کنند. طبق روش شتلز، باید ۲ تا ۴ روز قبل از تخمک‌گذاری مقاربت کرد تا در زمان تخمک‌گذاری فقط اسپرم‌های ماده باقی مانده باشند. در نتیجه در زمان تخمک‌گذاری، برای باروری تخمک تنها اسپرم‌های ماده زنده مانده‌اند. دکتر شتلز توصیه می‌کند هنگامی‌که ترشحاتی شفاف و مانند زرده تخم‌مرغ دارید از مقاربت پرهیز کنید زیرا این علامت تخمک‌گذاری است. البته باید در نظر بگیرید که مقاربت نکردن دراین دوران می‌تواند کلا مانع باردار شدن شما شود.   

روش تضمینی برای دختر دار شدن، روش ولان

روش دیگری که توسط دکتر الیزابت ولان پیشنهاد شده است، ادعا دارد ۵۷ درصد از زوج‌هایی که قصد دختردار شدن داشته‌اند با این روش موفق بوده‌اند.

زمان‌بندی تئوری ولان اندکی متفاوت است:

اگر می‌خواهید صاحب فرزند دختر شوید باید ۲ تا ۳ روز قبل از تخمک‌گذاری مقاربت داشته باشید. روش ولان و شتلز کاملا با هم متفاوت است. ولی همچنان هر دو طرفداران زیادی دارند. ولی پی بردن به این موضوع که آیا این موفقیت‌ها، درنتیجه دنبال کردن این روش‌ها بوده یا خیر چندان آسان نیست.

تحقیقات اندکی در مورد بررسی موفقیت این روش‌ برای دختردار شدن انجام گرفته است. 

روش تضمینی برای دختر دار شدن، وضعیت مقاربت

برای پسردار شدن دخول کامل باید انجام شود. در حالی‌که برای دختردار شدن برعکس این قضیه صادق است.برای دختردار شدن می‌توانید مقاربت رو در رو انجام دهید که عمق دخول را محدود می‌کند. در این روش انزال در فاصله دورتری از دهانه رحم اتفاق می‌افتد.

اسپرم مذکر پیش از آن‌که از بین برود با سرعت بیشتر و در مدت زمان کوتاه‌تری حرکت می‌کند. بنابراین هنگامیکه از دخول عمیق جلوگیری می‌کنید می‌توانید از رسیدن اسپرم مذکر به تخمک و بارور کردن آن جلوگیری کنید.

روش تضمینی برای دختر دار شدن، نرسیدن به ارگاسم

طبق نظریه متخصصان تعیین جنسیت،‌ به ارگاسم نرسیدن ممکن است به دختردار شدن کمک کند. محیط واژن در هنگام ارگاسم قلیایی می‌شود و بستر مناسبی برای زنده ماندن اسپرم‌ها ایجاد می‌شود. هنگامیکه این ترشحات قلیایی وجود نداشته باشند اسپرم مذکر به سختی زنده می‌ماند و شانس کمتری برای رسیدن به تخمک خواهد داشت.

روش تضمینی برای دختر دار شدن، مقاربت بیشتر

به جای اینکه زندگی زناشویی خود را به مواقع خاص محدود کنید، وقتی قصد دختردار شدن دارید، بهتر است‌ تناوب مقاربت‌های خود را بیشتر کنید.

در روزهایی که زمان طلایی بارداری نزدیک می‌شوید تا می‌توانید دفعات مراقبت را بیشتر کنید. این کار باعث می‌شود تعداد اسپرم‌های همسر شما کاهش پیدا کند، به این ترتیب تعداد اسپرم‌های مذکر تندرو در رقابت برای رسیدن به تخمک کاهش پیدا می‌کند.

روش تضمینی برای دختر دار شدن، سبزیجات مصرف کنید

طبق یک تحقیق با خوردن میوه و سبزیجات شانس دختردار شدن بالا می‌رود. برخی افراد بر این باور هستند که رژیم غذایی گیاهی شانس دختردار شدن را بالا می‌برد،‌ مخصوصا اگر اسفناج، آجیل و بروکلی مصرف کنید. غذاهایی مصرف کنید که سرشار از کلسیم و منیزیم باشد. مانند برگ‌های سبز، میوه‌ها و برنج که گفته می‌شود برای دختردار شدن مفید است.

روش تضمینی برای دختر دار شدن، محیط واژن را اسیدی کنید

خوردن غذاهای اسیدی در روزهایی که نزدیک به تخمک‌گذاری شانس دختردار شدن را بالا می‌برد.اسپرم‌های نر نمی‌توانند در محیط اسیدی زنده بمانند و خوردن غذاهای اسیدی باعث اسیدی شدن محیط واژن شما خواهد شد. هرچند به خاطر داشته باشید که اسیدی بودن بدن برای سلامتی مضر است. اگر هنوز تمایل دارید که این روش را امتحان کنید،‌ می‌توانید از سرکه استفاده کنید.

برخی بر این باور هستند که باید از خوردن غذاهی قلیایی مانند سیب، بادام، خیار و آووکادو (که همه از غذاهای مغذی هستند) در زمان تخمک‌گذاری پرهیز کنید.

توجه کنید؛ داشتن یک نوزاد سالم و خوردن اسید فولیک کافی برای جلوگیری از نقص عصبی جنین باید خیلی مهم‌تر از جنسیت جنین باشد.

چگونه احتمال دختر دار شدن افزایش می یابد؟ نمک کمتری مصرف کنید

اگر می‌خواهید صاحب دختر شوید،‌ نمک را از  برنامه خود حذف کنید. گفته می‌شود رژیم غذایی کم‌نمک، شانس دختردار شدن را بالا می‌برد.

تحقیقات اخیر نشان داده است رژیم غذایی غنی از سدیم و پتاسیم، مناسب اسپرم‌های مذکر است. بنابراین باید از گوشت‌های نمکی، زیتون،‌ پنیر آبی و غذاهای آماده پرهیز کنید. همچنین باید مصرف نمک را در هنگام پخت غذا محدود کنید.

چگونه می‌توانم صاحب فرزند دختر شوم : حمام کردن

برخی از مردم بر این باورند که اسپرم‌های مذکر از گرما گریزان هستند و نمی‌توانند در دمای بالا طاقت بیاورند. بنابراین حمام کردن و نشستن در وان آب گرم قبل از مقاربت می‌تواند در ضعیف کردن اسپرم‌های مذکر مفید باشد.

برای اغلب زوج‌ها، مهم داشتن یک فرزند سالم است. اما اگر مدت‌هاست در انتظار دختر هستید،‌ می‌توانید روش‌های بالا را امتحان کنید ولی به خاطر داشته باشید که برای اغلب این موارد،‌ مدرک علمی وجود ندارد. هرچند افراد زیادی ممکن است با این روش‌ها به نتیجه دلخواه خود رسیده باشند ولی به این معنا نیست که در مورد شما هم اتفاق بیفتد. برخی از این روش‌ها، مخصوصا روش زمان‌بندی ممکن است شانس باروری شما را کاهش دهند.

روش تضمینی برای دختر دار شدن: روش Babydust

کتاب روش Babydust تازه‌ترین کتابی است که به بازار آمده و زوج‌هایی که می‌خواهند صاحب نوزاد دختر شوند، باید این کتاب را بخوانند! کتاب روش Babydust نوشته کاترین تیلور بر اساس تازه‌ترین تحقیقات پزشکی است و طرفداران زیادی دارد.

کاترین دارای کارشناسی میکروبیولوژی، ایمنولوژی و ژنتیک مولکولی است. او در کتابش از قطبیت تخمک، PH، رژیم‌های غذایی اسیدی،‌ قلیایی و یون صحبت می‌کند. ترکیبی از زمان‌بندی دقیق و تناوب که موفقیت آن در مطالعات بالینی منتشر شده مورد اثبات قرار گرفته است.

منبع: bellybelly

بیشتر بدانید:

1- چه تعداد اسپرم برای بارداری نیاز است؟

2- افزایش احتمال بارداری و باردار شدن سریع با روش های کاربردی

3- آیا مصرف مکمل کلسیم و منیزیم در تعیین جنسیت جنین یا دختر شدن آن تاثیری دارد؟

4- آموزش پوزیشن صحیح نزدیکی و نحوه آميزش براي باردار شدن

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب