عکس و بیوگرافی النا حیدی بازیگر سریال پدر گواردیولا و آهنگ دونفرهبیوگرافی النا حیدری

النا حیدری

النا حیدری

 

النا حیدری بازیگر تازه کار می باشد که اطلاعات زیادی راجع به بیوگرافی این بازیگر در فضای مجازی انتشار نیافته است و به محض دریافت اطلاعات برای شما عزیزان به نمایش خواهیم گذاشت.

النا حیدری

النا حیدری سریال پدرگواردیولا

سریال نمایش خانگی پدر گواردیولا به نویسندگی و کارگردانی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی است. این سریال در ژانر اجتماعی و معمایی روایت می شود.

بازیگران سریال پدر گواردیولا

مهران مدیری، هنگامه قاضیانی، مهدی سلطانی، آرش عدل پرور، ستاره اسکندری ، امیر مهدی ژوله ، نرگس محمدی، حمید فرخ نژاد، علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، پریوش نظریه، نسیم ادبی، سیامک صفری،سارا خویینی ها، علی اوجی، محمدرضا علیمردانی، مسعود شریف، سهیل قاصدی، النا حیدری، محمدرضا هاشمی ، جانان نعمت اله

النا حیدری

النا حیدری و آرش عدل پرور بازیگران سریال پدر گواردیولا هستند که بزودی این سریال در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد. سریال پر بازیگری که بیشتر هنرمندان به نام در آن به ایفای نقش پرداخته اند و بازیگر تازه کار هم دارد که شاید این سریال سبب شهرت و شناخته شدن آنها شود.

النا حیدری

النا حیدری

 

فیلم آهنگ دونفره به کارگردانی آرزو ارزانش و تهیه کنندگی جوادنوروزبیگی می باشد. این فیلم اثری کمدی و عاشقانه است.

داستان این فیلم  زندگی دو نفر با هم به صورت موازی را روایت می کند که در نقطه ای به هم می رسند. شخصیت اول یک خواننده از سطح مرفه جامعه است که آخرین روزهای قرارداد با برنامه ریزش را سپری می کند و شخصیت دوم که احمد مهرانفر نقش آن را بازی می کند، کسی است که گیر خانواده ای افتاده است که از طریق کتاب قانون باج می گیرند و اخاذی می کنند.

بازیگران فیلم آهنگ دونفره

احمد مهرانفر/ بهاره کیان افشار/ امیرحسین رستمی/ فرزاد فرزین/ علیرضا استادی/ النا حیدری/ سهی بانو ذوالقدر/ شیرین آقا کاشی/ حمیدرضا دشتی/ علی برقی

النا حیدری

 

النا حیدری

النا حیدری

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب