بیوگرافی چویونگ بازیگر سریال سرنوشتبیوگرافی چویونگ بازیگر سریال سرنوشت را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

بیوگرافی و عکس های چویی یونگ در سریال سرنوشت

بیوگرافی و عکس های چویی یونگ در سریال سرنوشت

چویی یونگ در سریال سرنوشت

بیوگرافی چویی یونگ بازیگر سریال سرنوشت و عکس های چویی یونگ در سریال کره ای سرنوشت

لی مین هو (متولد ۲۲ ژوئن ۱۹۸۷) بازیگر مرد اهل کشور کره‌جنوبی است. وی بازیگری را در سریالهای درام کوتاه از سال ۲۰۰۶ آغاز کرد و پس از آن به دلیل بازی در نقش گو جون پیو در مجموعه تلویزیونی پسران فراتر از گل‌ها شناخته شد. سپس در مجموعه تلویزیونی کمدی عاشقانه ذائقه شخصی و مجموعه درام شکارچی شهر به عنوان بازیگر درام مطرح شد.

بیوگرافی

لی مین هو در منطقه ی هک سوک دونگ ، در دونجیاک گو، واقع در سئول در 22 ژوئن سال 1987 به دنیا آمد. خانواده اش تشکیل میشود از پدر،مادر و یک خواهر بزرگتر. به عنوان یک کودک، لی مین هو همیشه آرزو داشت بازیکن فوتبال شود اما در سال پنجم دبستان، او این رویا را کنار گذاشت اما هنوز هم فوتبال را دنبال میکرد و مورد علاقه ترین بازیکنش کریستین رونالدو بود.در سال دوم دبیرستان لی مین هو کار بازیگری را آغاز کرد و در سال ارشدش برای آشنایی با این حرفه به سرگرمی پیوست.بعد از آغاز تمرین های مختلف مین هو شروع به بازی کردن در نقشهای کوچک در سریال های تلوزیونی کرد.در سال 2006 به علت صدمه ای که از یک تصادف جدی دیده بود مجبور شد یک سال این حرفه را کنار بگذارد!دوست کودکی و بزرگسالی او آقای “جون ایل وو” که بازیگر هم هست نیز در اون حادثه صدمه دید!برای لی مین هو ترقی اش در رشته ی بازیگری، در سال 2009 با بازی در سریال (پسران برتر از گل) در نقش “گو جون پیو” همراه با بازیگر زن،”کا هایه سون”آغاز شد.داستان این سریال الهام گرفته از سریال معروف ژاپنی “هانا یوری دانگو”(پسران برتر از گل)بود.این سریال و بازیگرهاش به سرعت در تمام آسیا شهرت یافتند. و در زمان پخشش در خود کره ی جنوبی،آمار ها نشان میداد 30% مردم این کشور بینندگان این سریال زیبا بودند.لی مین هو در رشته ی بازیگری و هنر دانشگاه “کن کوک” کره بود. در سال 2011 او بازی اش را درسریال اکشن “شکارچی شهر”آغاز کرد.سریالی که برترین سریال کره ای در زمان پخشش بود!و توانست 19/9% رای مردم را به خودش اختصاص دهد لی مین هو به زودی در سرتاسر آسیا معروف و محبوب شد (به خصوص در کشور چین) و همچنین توانست بیش از هزاران طرفدار در فیلیپین به خودش اختصاص دهد. جایی که سه تا از سریال هایش به طور متوالی از تلوزیون ملی این کشور پخش میشد!

چویی یونگ در سریال سرنوشت

فیلم‌شناسی

فیلم

درام

چویی یونگ در سریال سرنوشت چویی یونگ در سریال سرنوشت

همچنین:

داستان سریال سرنوشت و زمان پخش سریال

سریال کره ای سرنوشت

عکس های شاه گونگ مین در سریال سرنوشت

عکس های ملکه این دوک در سریال سرنوشت

عکس های هوا سو این در سریال سرنوشت

بیوگرافی و عکس های چویی یونگ در سریال سرنوشت

بیوگرافی و تصاویر یو ایون سو بازیگر سریال سرنوشت

عکس های گی چول در سریال کره ای سرنوشت

تصاویر جانگ بین در سریال سرنوشت

عکس های دئو گی بازیگر سریال سرنوشت

عکس های چوم اوم جا در سریال سرنوشت

عکس های شاهزاده دوک هونگ در سریال سرنوشت

منبع مطلب : www.topnaz.com

مدیر محترم سایت www.topnaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

بیوگرافی لی مین هو نقش چویونگ سریال سرنوشت | موج باز

بیوگرافی لی مین هو نقش چویونگ سریال سرنوشت | موج باز

بیوگرافی لی مین هو  بازیگر نقش چویونگ در سریال سرنوشت (بازیگر کره ای لی مین هو)

لی مین هو بازیگر کره ای که در سریال سرنوشت خوش درخشیده است، متولد ۲۲ ژوئن ۱۹۸۷ (برابر با  ۱ تیر ۱۳۶۶)، فارغ التحصیل لیسانس رشته فیلم و هنر (Film & Arts) از دانشگاه کن کوک کره جنوبی، بازیگر، خواننده و مدل اهل کره‌ جنوبی است. لی مین هو  از سال ۲۰۰۶ بازیگری را در سریال های درام و کوتاه کره ای آغاز کرد و پس از آن به دلیل بازی در نقش “گو جون پیو” در مجموعه تلویزیونی “پسران فراتر از گل‌ ها” معروف شد و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد.لی مین هو پس از این موفقیت در مجموعه ای تلویزیونی و “کمدی عاشقانه” به نام “ذائقه شخصی” و سپس در مجموعه ای “اکشن و عاشقانه” به نام “شکارچی شهر” به ایفای نقش پرداخت. لی مین هو در سریال ایمان (که نسخه دوبله شده آن نیزدر تلویزیون ایران با نام سرنوشت پخش شد) و “سریال وارثان” ایفای نقشی عالی و مخاطب پسند داشت. آخرین بازی لی مین هو در سینما به فیلم “بونتی هانترز” که محصول مشترک کره و چین در سال ۲۰۱۶ بود باز میگردد و علاوه بر همه ی اینها لی مین هو در سریال “افسانه دریای آبی” نیز بازی کرده است که قبل از رفتن وی به سربازی تهیه شده است و از ۲۶ آبان ماه ۹۶ طی ۲۰ قسمت از شبکه اس بی اس پخش شد. قد لی مین هو ۱٫۸۷ متر است.

لی مین هو و همسرش

لی مین هو مجرد است و همسری ندارد. هر چند که گمانه زنی هایی از ربطه لی مین هو با “بائه سوزی” (Bae suzy) از گروه میس ای، خواننده، بازیگر و مدل کره‌ای که به “سوزی” مشهور است وجود دارد اما تاکنون چیزی از سمت این دو هنرمند تایید نشده است. قد بائه سوزی ۱ متر و ۶۸ سانتی متر بوده و از سال ۲۰۱۰ وارد حرفه ی مدلینگ و خوانندگی شده است.

عکس های لی مین هو، چویونگ در سریال سرنوشت

آدرس صفحه اینستاگرام لی مین هو : https://www.instagram.com/actorleeminho

آدرس صفحه اینستاگرام بائه سوزی : https://www.instagram.com/skuukzky

در موج باز بخوانیم :

منبع مطلب : mojbaz.com

مدیر محترم سایت mojbaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

بیوگرافی و اینستاگرام چویی یونگ در سریال سرنوشت

بیوگرافی و اینستاگرام چویی یونگ در سریال سرنوشت

بیوگرافی چویی یونگ بازیگر سریال سرنوشت و عکس های چویی یونگ در سریال کره ای سرنوشت لی مین هو (متولد 22 ژوئن 1987) بازیگر مرد اهل کشور کره جنوبی است.

وی بازیگری را در سریالهای درام کوتاه از سال 2006 آغاز کرد و پس از آن به دلیل بازی در نقش گو جون پیو در مجموعه تلویزیونی پسران فراتر از گل ها شناخته شد.

سپس در مجموعه تلویزیونی کمدی عاشقانه ذائقه شخصی و مجموعه درام شکارچی شهر به عنوان بازیگر درام مطرح شد.

بیوگرافی لی مین هو در منطقه ی هک سوک دونگ ، در دونجیاک گو، واقع در سئول در 22 ژوئن سال 1987 به دنیا آمد.

خانواده اش تشکیل میشود از پدر،مادر و یک خواهر بزرگتر.

به عنوان یک کودک، لی مین هو همیشه آرزو داشت بازیکن فوتبال شود اما در سال پنجم دبستان، او این رویا را کنار گذاشت اما هنوز هم فوتبال را دنبال میکرد و مورد علاقه ترین بازیکنش کریستین رونالدو بود.

در سال دوم دبیرستان لی مین هو کار بازیگری را آغاز کرد و در سال ارشدش برای آشنایی با این حرفه به سرگرمی پیوست.

بعد از آغاز تمرین های مختلف مین هو شروع به بازی کردن در نقشهای کوچک در سریال های تلوزیونی کرد.

در سال 2006 به علت صدمه ای که از یک تصادف جدی دیده بود مجبور شد یک سال این حرفه را کنار بگذارد!دوست کودکی و بزرگسالی او آقای “جون ایل وو” که بازیگر هم هست نیز در اون حادثه صدمه دید!برای لی مین هو تر

منبع مطلب : www.ghatreh.com

مدیر محترم سایت www.ghatreh.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب