کمپ برهنگان فرانسه

کمپ برهنگان فرانسهکمپ برهنگان فرانسه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

در یک کمپ برهنگان در فرانسه ظرف چند روز صد نفر کرونا گرفتند

در یک کمپ برهنگان در فرانسه ظرف چند روز صد نفر کرونا گرفتند

مسئولان یک کمپ برهنگان در فرانسه اعلام کردند که آمار ابتلا به کووید ۱۹ در این مکان «به طرز بسیار نگران‌کننده‌ای» افزایش یافته و به نزدیک ۱۰۰ نفر رسیده است.

کمپ «کپ داگد» در ساحل مدیترانه در جنوب فرانسه که ویروس کرونا در آن شدیدا شیوع یافته، بهشت برهنه‌گرایان در اروپا قلمداد می‌شود. اما مقامات حوزه بهداشت فرانسه روز یکشنبه ۲۳ مه (یکم شهریور) در مورد استفاده از این ساحل هشدار دادند. تنها در روز چهارشنبه گذشته ۵۷ و روز دوشنبه ۳۸ مورد مثبت آزمایش کووید در این مکان تفریحی گزارش شده است.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

سازمان بهداشت استان «ارو» که این مکان در آن واقع شده اعلام کرد در روزهای اخیر در میان کسانی که به ساحل برهنگان رفته‌اند شمار مبتلایان به کووید ۱۹ چهار برابر بیشتر از آمار کسانی بوده که در خود شهر «اگد» در همسایگی این مجموعه، کرونا گرفته‌اند.

در فرانسه تاکنون بیش از ۲۸ هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و افزون بر ۳۰ هزار نفر بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند. از ماه مه تا کنون که مقررات قرنطینه در فرانسه برداشته شده، آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در این کشور بالاتر رفته است.

در یک کمپ برهنگان در فرانسه ظرف چند روز، صد نفر کرونا گرفتند | بهداشت نیوز

در یک کمپ برهنگان در فرانسه ظرف چند روز، صد نفر کرونا گرفتند

در یک کمپ برهنگان در فرانسه ظرف چند روز، صد نفر کرونا گرفتند

- " مسئولان یک کمپ برهنگان در فرانسه اعلام کردند که آمار ابتلا به کووید 19 در این مکان به طرز بسیار نگران کننده ای افزایش یافته و به نزدیک 100 نفر رسیده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازبهداشت نیوز، کمپ کپ داگد در ساحل مدیترانه در جنوب فرانسه که ویروس کرونا در آن شدیدا شیوع یافته، بهشت برهنه گرایان در اروپا قلمداد می شود.

اما مقامات حوزه بهداشت فرانسه روز یکشنبه 23 مه (یکم شهریور) در مورد استفاده از این ساحل هشدار دادند.

تنها در روز چهارشنبه گذشته 57 و روز دوشنبه 38 مورد مثبت آزمایش کووید در این مکان تفریحی گزارش شده است.

سازمان بهداشت استان ارو که این مکان در آن واقع شده اعلام کرد در روزهای اخیر در میان کسانی که به ساحل برهنگان رفته اند شمار مبتلایان به کووید 19 چهار برابر بیشتر از آمار کسانی بوده که در خود شهر اگد در همسایگی این مجموعه، کرونا گرفته اند.

در فرانسه تاکنون بیش از 28 هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و افزون بر 30 هزار نفر بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

از ماه مه تا کنون که مقررات قرنطینه در فرانسه برداشته شده، آمار مبتلایان به کووید 19 در این کشور بالاتر رفته است.


کلید واژه ها: فرانسه - بهداشت - کرونا - کووید 19 - ساحل - مکان - ویروس کرونا - گزارش - اعلام - رفته - مورد - چهارشنبه - مدیترانه - آمار - مسئولان - استفاده - آزمایش - دوشنبه - یکشنبه - تفریحی - افزایش - مقامات - سازمان - ابتلا - نزدیک - ویروس - هشدار - اروپا - برابر - استان

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب