نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت 99نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

اعلام نتایج ارشد علوم پزشکی وزارت بهداشت ۹۹

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

مرکز سنجش پزشکی طبق روال سالیان گذشته اطلاعیه هایی در خصوص زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 منتشر کرده و داوطلبان را از بازه های زمانی در نظر گرفته شده مطلع می کند . طبق پیش بینی های صورت گرفته در نیمه دوم شهریور ماه شاهد اعلام نتایج اولیه ارشد علوم پزشکی ۹۹ خواهیم بود . داوطلبانی که بر اساس رتبه و تراز اکتسابی خود در این مرحله ، موفق به کسب حد نصاب لازم شده باشند می توانند در انتخاب رشته کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنند .

پس از بررسی رشته محل های انتخابی داوطلبان ، نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 در دهه پایانی شهریور ماه منتشر خواهد شد . به دلیل تغییرات احتمالی در برنامه های مرکز سنجش پزشکی به متقاضیان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از زمان دقیق اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت مطلع شوند .

زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد پزشکی 99 در 16 شهریور ماه می باشد .

نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

داوطلبان کنکور ارشد پزشکی 99 به منظور مشاهده نتایج اولیه یا نهایی خود باید به سایت مرکز سنجش پزشکی مراجعه کرده و با استفاده از کد رهگیری ثبت نام وضعیت علمی خود را مورد بررسی قرار دهند . به عبارت دیگر متقاضیان با پشت سر گذراندن مراحل زیر نتایج خود را دریافت خواهند کرد .

 مراحل اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

 راهنمای تصویری اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

متقاضیان در هر یک از مراحل مذکور می بایست به سایت sanjeshp.ir مراجعه کرده و وارد بخش کارشناسی ارشد شوند . 


در صفحه جدید با انتخاب گزینه مورد نظر امکان مشاهده نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت فراهم می شود . 


توجه داشته باشید تنها راه مشاهده نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ ، کد رهگیری ثبت نام می باشد . از این رو در صورت فراموشی کد رهگیری ثبت نام باید نسبت به بازیابی آن با استفاده از کد ملی خود اقدام نمایید . 

 لینک اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 در 16 شهریور ماه فعال می شود .

 راهنمای تصویری فوق مربوط به اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال گذشته می باشد که به محض اعلام نتایج این آزمون در سال جاری بروزرسانی خواهد شد .

مشاوره اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

در هر یک از مراحل اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کارنامه ای در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . بررسی کارنامه اولیه کارشناسی ارشد علوم پزشکی 99 داوطلبان را در نحوه اولویت بندی رشته محل های انتخابی یاری نموده و انتخاب رشته ای دقیق و بی نقص به ارمغان می آورد . از این رو به متقاضیان توصیه می کنیم حتما به رتبهو تراز مندرج در کارنامه خود توجه نموده و در کنار عوامل تاثیر گذار در نحوه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت وضعیت علمی خود را نیز در نظر بگیرند . 

پس از پشت سر گذاشتن این مرحله ، کارنامه نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹منتشر شده و بر روی سایت sanjeshp.ir قرار می گیرد . داوطلبانی که بر اساس این کارنامه در یکی از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته شوند می بایست در مهلت قانونی به دانشگاه محل قبولی مراجعه کرده و با در دست داشتن مدارک لازم نسبت به ثبت نام و ادامه تحصیل اقدام نمایند .  

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در طول فرایند آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی 99 راهنمای مناسبی برای داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا متقاضیان را به کسب رتبه قبولی در مرحله اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 نزدیک می کنند . 

سوالات متداول

نتایج اولیه این آزمون در مرداد ماه و نتایج نهایی در شهریور ماه اعلام می شود که زمان دقیق آن در مقاله بروزرسانی خواهد شد .

متقاضیان در این مرحله کارنامه ای حاوی رتبه ، تراز و وضعیت مجاز بودن خود برای شرکت در انتخاب رشته دریافت می کنند که نحوه مشاهده این نتایج در مقاله شرح داده شده است .

مطابق متن مقاله متقاضیان برای مشاهده نتایج خود باید به سایت sanjeshp.ir مراجعه کنند .

اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

امسال نیز طبق روال سالیان گذشته زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 حدودا یک ماه بعد از برگزاری آزمون می باشد . داوطلبانی که در روزهای 23 و 24 مرداد ماه در جلسه آزمون حضور داشته و برای قبولی در رشته مورد علاقه خود به رقابت می پردازند باید در مهلت مقرر به سایت مرکز سنجش پزشکی مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی از نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مطلع شوند .

به همراه انتشار این نتایج ، لینک دریافت پاسخنامه داوطلبان نیز فعال شده و امکان بررسی آن برای متقاضیان فراهم می شود . هر چند بر اساس جدول زمانبندی منتشر شده توسط مرکز سنجش پزشکی زمان اعلام نتایج اولیه ارشد علوم پزشکی ۹۹ روز 16 شهریور ماه می باشد اما به دلیل تغییرات احتمالی به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از زمان دقیق این فرایند مطلع شوند . 

 زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 ، روز 16 شهریور ماه می باشد . 

نحوه اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

پس از تصحیح و بررسی پاسخنامه های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی ۹۹  ، اطلاعیه ها و اخبار مختلفی مبنی بر زمان اعلام نتایج این آزمون منتشر می شود . مرکز سنجش پزشکی در موعد اعلام شده لینک اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 را در سایت خود فعال کرده و امکان دریافت کارنامه علمی داوطلبان را فراهم می کند .

متقاضیان به منظور اطلاع از این نتایج باید مراحل زیر را طی کنند :

 راهنمای تصویری :

متقاضیان به منظور ورود به سامانه کارشناسی ارشد علوم پزشکی می بایست به بخش کارشناسی ارشد سایت sanjeshp.ir مراجعه کنند . 


پس از آن کافی است گزینه کارنامه علمی را انتخاب کرده و کد رهگیری ثبت نام را وارد نمایند . 

در ادامه نتایج اولیه داوطلب به نمایش درآمده و وضعیت علمی او را نشان می دهد . 

در سامانه کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی گزینه ای تحت عنوان فراموشی کد رهگیری وجود دارد . داوطلبانی که به هر دلیلی به این کد دسترسی ندارند با انتخاب گزینه مذکور و وارد کردن کد ملی می توانند کد رهگیری ثبت نام خود را دریافت نمایند . 

 لازم به ذکر است راهنمای تصویری فوق مربوط به نحوه اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال گذشته می باشد که به محض اعلام نتایج آزمون سال جاری بروزرسانی خواهد شد .

حدنصاب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

بر اساس مصوبه اخیر مرکز سنجش پزشکی ، حد نصاب نمره علمی در هر رشته گرایش می بایست بزرگتر از صفر باشد و داوطلبان دارای نمره علمی کمتر از صفر ( نمره علمی حاصل از نمرات خام تراز شده ) پذیرش نخواهند شد . از این رو داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 حد نصاب لازم را کسب کرده باشند می توانند در مرحله انتخاب رشته شرکت کنند .

هم چنین به منظور آشنایی با نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ می توانند از راهنمایی های مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا استفاده نمایند . کارشناسان این مرکز با استفاده از سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تجربیات خود را در اختیار داوطلبان قرار می دهند .  

سوالات متداول

مطابق متن مقاله این نتایج اواسط مرداد ماه اعلام می شود .

نتایج اولیه این آزمون در سایت sanjeshp.ir منتشر می شود که نحوه مشاهده این نتایج در متن مقاله شرح داده شده است .

مطابق متن مقاله در این مرحله وضعیت علمی داوطلبان برای شرکت در مرحله انتخاب رشته مشخص می شود .

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 - 1400! | مسترتست ؛ اخبار و مشاوره کارشناسی ارشد 99 ، ارشد بدون کنکور

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 - 1400! | مسترتست ؛ اخبار و مشاوره کارشناسی ارشد 99 ، ارشد بدون کنکور

دکتر سید سعید هاشمی نظری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اعلام نتایج آزمون‌های وزارت بهداشت با وجود تاخیر در برگزاری‌ها، عنوان کرد: با وجود تاخیر در برگزاری آزمون‌ها تمام تلاش ها بر این است که نتایج نهایی تا پایان شهریور اعلام شود تا خللی در زمان آغاز سال تحصیلی جدید ایجاد نشود.

دکتر هاشمی نظری همچنین با اشاره به تاریخ برگزاری سایر آزمون‌های وزارت بهداشت، اظهار کرد:  آزمون پذیرش دستیار رشته‌های تخصصی بالینی پزشکی و آزمون پذیرش دستیار پزشک خانواده در تاریخ ۱۶ مرداد با شرکت ۱۴۵۲۶ داوطلب (۸۱۵۱ خانم و ۶۳۷۵ آقا) برگزار می‌شود.

وی در خصوص زمان آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ وزارت بهداشت نیز گفت: این آزمون روزهای ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه برگزار می‌شود و آزمون پذیرش دستیار دندانپزشکی ۳۰ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب