شماره شبا بانک رفاه کارگران با شماره کارتشماره شبا بانک رفاه کارگران با شماره کارت را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

شماره شبا بانک رفاه کارگران

شماره شبا بانک رفاه کارگران

محاسبه شماره شبا بانک رفاه کارگران با شماره حساب

شناسه شبا بانک رفاه کارگران

شماره شبا بانک رفاه کارگران با همگامی و پیروی از استانداردهای بانک مرکزی محاسبه و تولید می‌شود. تا قبل از این، به دلیل اینکه تا پیش از به وجود آمدن این شناسه انتقال پول بین بانک‌های مختلف با مشکلات و معضل‌های بسیاری همراه بود، هر بانکی طی روندی متفاوت با دیگر بانک‌ها برای حساب‌ها خود شماره شناسه تولید می‌کرد که هیچ کدام آن‌ها به کار نقل و انتقالات بین بانکی نمی‌آمد. پس اینگونه بود که برای رفع تمامی این مشکلات و همچنین تسهیل و تسریع روند انواع نقل و انتقالات مالی و استانداردسازی مبادلات بین بانکی و بین‌المللی بانک‌های کشور، شماره شبا از سوی بانک مرکزی مشخص شد.

ساختار شماره شبا

این شماره در کشور ما گذشته از این که حساب به کدام یک از بانک‌های دولتی یا خصوصی کشور متعلق است، با IR شروع شده که بیانگر نام اختصاری  بین‌المللی ایران است و پس از آن ۲۴ رقم دیگر قرار می‌گیرد که گذشته از ارقام کنترلی و شناسه معرف هر بانک که برای بانک رفاه 013 است، از شماره نوع حساب و همچنین خود شماره حساب تشکیل شده و کم بودن برخی شماره حساب‌ها با گذاشتن صفر پیش از شماره‌ اصلی حساب جبران می‌شود. پس به این ترتیب است که شماره شبا ریز تمامی اطلاعات یک حساب بانکی را در خود جای می‌دهد و این امکان را فراهم می‌کند تا با به حداقل رساندن هر گونه خطایی، با بالاترین سرعت ممکن به انواع نقل و انتقالات الکترونیکی میان بانک‌های کشور جامه عمل بپوشاند.

دریافت شماره شبا همه بانک‌ها با شماره حساب

شماره شبا بانک رفاه کارگران با شماره حساب

گذشته از دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران از همین درگاهی که سایت رده در اختیارتان قرار داده، راه‌های دیگری نیز برای دریافت آن وجود دارد که هر کدام هزینه‌ساز هستند و دردسازهای خاص خود را دارند. مراجعه به شعبه و دستگاه‌های خودپرداز بانک یکی از راه‌های گرفتن شماره شباست.

محاسبه شبا بانک رفاه با شماره کارت

هنوز امکان دریافت شماره حساب از طریق شماره کارت برای این بانک ارائه نشده و نمی‌توان با داشتن شماره کارت از ساتنا یا پایا استفاده کرد. دلیلش هم مشخص است. چون کارت می‌تواند به چندین حساب به طور همزمان وصل شود و امکان تشخیص اینکه شماره شبا کدام حساب را نیاز دارید، کار سختی است. از همین رو دریافت شماره شبا با شماره کارت تا مدتی قبل، کاری نشدنی بود و تنها راه دریافت شماره شبا این بود که شماره حساب همراه داشته باشیم. اما مدتی است بسیاری از بانک‌ها این امکان را به مشتری می‌دهند تا با شماره کارت هم شماره شبا بگیرند. ولی متأسفانه هنوز بانک رفاه کارگران نتوانسته این امکان را در اختیار عموم قرار دهد. شاید به زودی!

منبع مطلب : www.rade.ir

مدیر محترم سایت www.rade.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران. تبدیل شماره حساب و کارت به شماره شبا و بالعکس

دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران. تبدیل شماره حساب و کارت به شماره شبا و بالعکس

رسانه بانک و بیمه :: بانک رفاه کارگران این امکان را به مشتریانش داده است تا بتوانند برای انواع حساب هایشان شماره شبا دریافت کنند. با استفاده از شماره شبا بین المللی بانک رفاه کارگران قادر خواهید بود حواله هایی با سقف ۱۵ میلیون تومان در روز را از طریق سامانه پایا و تا ۵۰ میلیون در روز از طریف سامانه ساتنا انجام دهید. در صورتیکه در حالت عادی و با استفاده از برنامه هایی همچون همراه بانک رفاه کارگران و … سقف پرداخت بسیار پایین تر است.

همچنین شماره شبا بانک رفاه کارگران یک کد یکتا می باشد که در تمام دنیا حساب شما را خاص و تک می نماید و از طریق آن می توانید تراکنش های بین المللی انجام دهید، با این وجود این ها تنها بخشی از مزایای داشتن شماره شبا بانک رفاه کارگران ود.

شماره شِبا یا همان شناسه حساب بانکی ایران، در حقیقت یک کد ۲۶ کاراکتری بوده که دو حرف اول آن مشخص کننده کشور و ۲۴ رقم بعدی، مشخص کننده شماره حساب می باشد. شماره شبا طبق استاندارد IBAN که در اکثر بانک های مختلف جهان پشتیبانی می شود ایجاد شده است. شماره شبا در امور بانکی ایران نیز کاربردهای فراوانی دارد که نحوه دریافت آن از تمامی بانک های مختلف فعال در ایران، تقریبا یکسان بوده و تفاوت چندانی ندارد. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران را مورد بررسی قرار دهیم.

شماره شِبا شماره ای است که از ترکیب شماره حساب های مختلف با یک سری کاراکترهای کنترلی به دست می آید. داشتن شماره شبا نیازی به باز کردن حساب جدید ندارد و می توانید به سادگی و به صورت رایگان شماره شبای مربوط به هر یک از حساب هایتان در بانک های مختلف را دریافت کنید. در مطلبی تحت عنوان معرفی شماره شبا در رابطه با کاربردهای شبا و روش های مختلف و کلی دریافت شبا صحبت کردیم، در این مطلب قصد داریم روش های غیرحضوری برای دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران را ارائه دهیم تا به راحتی و بدون نیاز به مراجعه به بانک بتوانید شماره شبا بانک رفاه کارگران برای حسابتان دریافت کنید.

نحوه دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران

مشتریان بانک رفاه می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این بانک به نشانیwww.refah-bank.ir و ورود به گزینه شناسه حساب بانکی ایران، شماره حساب شبای خود را دریافت نمایند

بانک رفاه کارگران از جمله دیگر بانک هایی است که در ادامه بحث چگونگی دریافت شماره شبا در بانک های مختلف، به سراغ آن رفته و این بار نحوه دریافت شماره شبا در این بانک را بررسی می نماییم. همانطور که اشاره شد، دریافت شماره شبا در بانک های مختلف کشور تقریبا به یک صورت بوده و از طریق وب سایت رسمی بانک مربوطه قابل انجام است. با این حساب برای دریافت شماره شبا نیازی به مراجعه به بانک نبوده و می توان از طریق ورود به وب سایت رسمی بانک، اقدام به انجام این کار نمود. ما در اینجا نحوه دریافت این شماره را در برخی از بانک های معروفتر در ایران آموزش خواهیم داد و سپس چگونگی دریافت شماره شبا را در باقی بانک ها ارائه خواهیم داد.

دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران با شماره حساب یا شماره کارت

بانک رفاه کارگران روش های مختلفی برای دریافت شماره شبا حساب برای مشتریان در نظر گرفته است که تمامی این روش ها رایگان می باشند. در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید از روش های ارائه شده یکی را انتخاب کنید در غیر اینصورت می توانید با مراجعه به شعب بانک رفاه کارگران سراسر کشور اقدام به دریافت شماره شبای حسابتان کنید.

مشتریان بانک رفاه می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این بانک به نشانیwww.refah-bank.ir و ورود به گزینه شناسه حساب بانکی ایران، شماره حساب شبای خود را دریافت نمایند

برای تبدیل شماره حساب به شبا میتوانید از این سایت استفاده کنید و یا از این لینک برای دریافت شماره شبای بانک رفاه استفاده کنید.

برای دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران نیز درست به همین ترتیبی که در بالا ذکر و در بخش دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران نیز عنوان شد، عمل خواهیم نمود. تنها کافی است به وب سایت رسمی بانک صادرات به آدرس gsh.rb24.ir/sheba_new.aspx مراجعه کرده و سپس از بخش خدمات الکترونیکی، گزینه “مشاهده کد شبا” را انتخاب نماییم. سپس با وارد کردن شماره حساب خود یا شماره کارت، شماره شبا بانکی خود را دریافت می کنیم.

مراحل دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران در تصاویر زیر نمایش داده شده است که با یکدیگر مشاهده می کنیم:

منبع مطلب : rasanebank.com

مدیر محترم سایت rasanebank.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب