حقوق آذر فرهنگیان کی واریز میشودحقوق آذر فرهنگیان کی واریز میشود را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

حقوق فرهنگیان در سال 99 | ایران استخدام

حقوق فرهنگیان در سال 99 | ایران استخدام

اخبار دستمزد و حقوق فرهنگیان

خبر 21 آذر 99: خبر استاندارد شدن حقوق معلمان خرید خدمات (منبع: خبرگزاری فارس)

علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس درباره دغدغه‌های معلمان خرید خدمات از دریافتی کم و عدم پرداخت همان میزان، اظهار کرد: تخصیص حقوق معلمان خرید خدمات را از سازمان برنامه و بودجه دریافت کردیم و در حال صدور به خزانه است تا نقدینگی آن تأمین و پرداخت شود؛ به محض دریافت اعتبار، پرداخت می‌کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 آذر 99: تشریح جزئیات طرح الزام آموزش و پرورش به اعمال مدرک تحصیلی دوم فرهنگیان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی جزئیات طرح الزام وزارت آموزش و پرورش به اعمال مدرک دوم تحصیلی فرهنگیان را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 آذر 99: دلیل مخالفت شورای نگهبان با اعمال مدرک دوم فرهنگیان (منبع: خبرگزاری فارس)

اعمال مدرک دوم فرهنگیان در احکام حقوقی شأن در قالب طرح تنظیم برخی مقررات مالی و اداری آموزش و پرورش از سوی مجلس شورای اسلامی پیش بینی شده بود که در مجلس تصویب شد و به شورای نگهبان رفت که از شورای نگهبان باز می‌گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 آبان 99: رد طرح اعمال مدرک دوم فرهنگیان توسط شورای نگهبان (منبع: خبرگزاری ایلنا)

به گزارش خبرنگار ایلنا، برای بار دوم، شورای نگهبان اعمال مدرک تحصیلی دوم فرهنگیان کشور را رد کرد. بیستم آبان ماه، شورای نگهبان رای داد که مدرک دوم فرهنگیان در بحث پایه شغلی و حقوق و مزایای آنها، قابل اعمال نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 آبان 99: پرداخت حقوق و بیمه معلمان حمایتی در روزهای آینده (منبع: خبرگزاری مهر)

نماینده مردم پنج شهرستان یزد در مجلس از پرداخت کامل حقوق و حق بیمه معلمان حمایتی آموزش و پرورش در روزهای آینده خبر داد. وی ادامه داد: در این زمینه به طور مکرر با مسئولان آموزش و پرورش و معاونان پارلمانی و منابع انسانی وزارتخانه گفتگو و مشکلات این قشر سخت‌کوش پیگیری شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 آبان 99: عملیاتی شدن همسان‌سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته با شاغلان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حقوق فرهنگیان بازنشسته با شاغلان همسان‌سازی شد، درباره تأخیر در صدور احکام بازنشستگی توضیحاتی داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 شهریور 99: افزایش 59 درصدی حقوق فرهنگیان (منبع: خبرگزاری پانا)

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: حقوق فرهنگیان امسال نسبت به سال گذشته حدود ۵۹ درصد افزایش یافته است، فقط حدود ۱۸ درصد از افزایش حقوق فرهنگیان ناشی از افزایش سنوات دولت به تمامی کارمندان بوده است و مابقی از سوی آموزش و پرورش صورت گرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 شهریور 99: طرح رتبه بندی معلمان برای تمام افراد مشمول اجرا شد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش اظهار داشت: در جز ۲ بند الف ماده ۶۳ قانون برنامه ششم گفته که وظیفه تنظیم یا تبیین رتبه بندی حرفه ای به عهده دولت و تصویب آن در قالب بودجه سنواتی به عهده مجلس شورای است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 شهریور 99: ادامه طرح معلم تمام وقت در سال تحصیلی جدید (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح معلم تمام وقت به پایان نرسیده است و در سال تحصیلی جدید ادامه دارد. علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره دلایل توقف طرح معلم تمام وقت اظهار کرد: طرح معلم تمام وقت متوقف نشده است و ادامه دارد و 17.5 درصد فوق العاده ویژه به افراد تعلق می‌گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 مرداد 99: جزییات نحوه محاسبه حقوق و محاسبه اضافه کاری فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به نحوه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید، درباره نحوه پرداخت حقوق و محاسبه حق التدریس آزاد و اضافه کاری معلمان توضیحاتی ارائه کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 مرداد 99:  کاهش فاصله حقوق دریافتی کارمند رسمی و قراردادی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: قبلاً اینگونه بود که کارمند قراردادی ۶۵تا ۷۰درصد کارمند رسمی دریافتی داشت، امروز این فاصله به ۲۰ درصد کاهش یافته است و وضعیت متوسط حقوق فرهنگیان نیز با دیگر کارمندان دولت معادل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 مرداد 99: جزییات صدور مجوزهای استخدامی در آموزش و پرورش طی 4 سال گذشته (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: در طول 4 سال اخیر، 186 هزار مجوز برای استخدام از محل ماده 28 دانشگاه فرهنگیان، صدور مجوز جذب دانشجومعلمان از طریق کنکور و برخی مجوزها برای تبدیل وضعیت به آموزش و پرورش داده شده است. انصاری اضافه کرد: کار بزرگی دولت در سال 98 انجام داد و حقوق و مزایای کارکنان آموزش و پرورش که از تبعیض نسبت به برخی دستگاه‌ها رنج می‌بردند، افزایش داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 مرداد 99: افزایش بی سابقه حقوق فرهنگیان در ده سال اخیر (منبع: خبرگزاری پانا)

وزیر آموزش و پرورش: ما لایحه رتبه‌بندی را برای معلمان اجرا کردیم و در قانون هم تأکید شده که دولت مکلف است نظام رتبه‌بندی را اجرا کند که این اقدام انجام شد باید بگویم که افزایش حقوق فرهنگیان شاید در 10 سال اخیر بی‌سابقه بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 مرداد 99: ضرورت توجه ویژه به آموزش و پرورش، حقوق و معیشت معلمان و بازنشستگان (منبع: خبرگزاری میزان)

رییس حوزه ریاست مجلس از آمادگی مجلس جهت تعامل هرچه بیشتر و بررسی لوایح پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در راستای حل مسائل آن وزارتخانه خبر داد،گفت: رییس مجلس بر لزوم توجه ویژه به آموزش و پرورش و معلمان عزیز و آمادگی مجلس برای تعامل موثر با وزارتخانه آموزش و پرورش جهت رفع مشکلات و ارتقا کیفی آن وزارتخانه به ویژه با رویکرد مردمی‌سازی و هوشمند سازی تاکید ویژه دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

منبع مطلب : iranestekhdam.ir

مدیر محترم سایت iranestekhdam.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب