عکس و بیوگرافی نگین حقدوست مدلینگ ایرانی و طراح لباسبیوگرافی نگین حقدوست

نگین حقدوست

نگین حقدوست

 

نگین حقدوست متولد 10 آبان 1379 در تهران می باشد. او با قد 178 و اندام خوب و ایده ال یکی از مدلینگ های زیبای ایرانی می باشد. نگین دیپلم رشته تجربی دارد و  دارای مدارک بین المللی دوره‌ طراحی لباس است. او در خانواده ی چهار نفره بزرگ شده و یک برادر دارد.

نگین حقدوست

کار مدلینگ

سوق به طرف مدلینگ شدن از وقتی سه سالم بود شروع شد و با چاپ عکس من در مجله سیب سبز و عکس من در نمایشگاه ها استفاده می شد. از این رو پیشنهاد کاری زیادی برایم می شد و اصلاً به فکر مدل شدن نبودم و نمی خواستم در دید عموم و توجه هات قرار بگیرم.

نگین حقدوست از سال 98 کار مدلینگ را هم در کنار کارهای دیگر انجام داد.

نگین حقدوست

تشویق خانواده برای موفقیت

خانواده همیشه من را تشویق می کردند. در واقع پدرم به عنوان یک حامی، اولین رفیقم بود که همیشه من را راهنمایی می کرد و هیچوقت در هیچ زمینه ای مانع راهم نشد. خانواده راهنمایی لازم را می کردند و در نهایت اجازه می دادند خودم تصمیم بگیرم.

نگین حقدوست

نگین کنار تحصیلاتش در مدرسه، از سن ۱۵ سالگی به صورت آزاد در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای در مؤسسه مدآرت شرکت کرده است و همچنین دوره طراحی لباس مولاژ و خیاطی را پشت سر گذاشته و در زمینه طراحی لباس مدارک بین المللی دارد. نگین حقدوست به عنوان طراح نوجوان برتر انتخاب شد و برند لباس خود را در سن ۱۷ سالگی به نام «کاروشاین» تأسیس نمود.

نگین حقدوست

ورزش مورد علاقه

از زمان بچگی حدود شش سال به طور تخصصی بسکتبال کار کردم و الان یکی از ورزش های مورد علاقه و سرگرمی های دلخواهم است، پاتیناژ یا اسکیت نمایشی روی یخ، پیاده روی صبحگاهی و باشگاه و بدنسازی هم مواردی است که از انجام شان لذت می برم؛ در کنار اینها به نقاشی هم می پردازم و تابلوهای نقاشی هم می کشم.

نگین حقدوست

عکس اینستاگرام نگین حقدوست فشن بلاگر ایرانی

نگین حقدوست

از شغل های نگین حقدوست می توان به طراحی لباس کار در حرفه مدلینگ و همچنین درآمد از طریق اینستاگرامش اشاره کرد.

نگین حقدوست

نگین حقدوست

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب