ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401شرایط و راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401شرایط و راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به منظور تامین نیروی انسانی ارگان های دولتی، زیر نظر سازمان اداری استخدامی کشور و توسط سازمان سنجش برگزار می شود. برخی از این دستگاه ها مانند آموزش و پرورش، بانک ها، سازمان بهزیستی، شیلات و… هر ساله نیاز به جذب نیرو در مشاغل مختلف را اعلام کرده و از بین داوطلبان واجد شرایط که در آزمون شرکت نموده و مراحل آن را با موفقیت گذرانده اند، استخدام می کنند.

افرادی که علاقه مند به شرکت در آزمون مذکور هستند، بایستی در موعد مقرر با دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و مطالعه دقیق آن از تمامی شرایط و ضوابط مربوطه آگاه شده و در صورتی که خود را واجد تمامی آن شرایط یافتند، نسبت به انجام نام نویسی خود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org اقدام نمایند.

ثبت نام نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از تاریخ 27 بهمن لغایت 6 اسفند ماه 1400 انجام می پذیرد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

متقاضیان برای شرکت در این آزمون، بایستی در مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و پس از دریافت و مطالعه دفترچه آن در صورت دارا بودن تمامی شرایط لازم می توانند فرم تقاضانامه نام نویسی خود را به صورت اینترنتی تکمیل کنند. با توجه به آخرین خبرهای موجود پیرامون این آزمون ثبت نام در نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از روز چهارشنبه 27 بهمن آغاز شده و تا 2 اسفند ماه در نظر گرفته شده بود اما لازم است بدانید طی انتشار اصلاحیه ای در این خصوص، زمان ثبت نام تا روز جمعه 6 اسفند ماه مشخص شد.

همچنین پس از اتمام تاریخ نام نویسی، معمولا بازه زمانی مجددی به عنوان تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای افرادی که از این فرآیند جامانده اند، در نظر گرفته می شود که داوطلبان در این فرصت دوباره می توانند علاوه بر ثبت نام جدید، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نیز اقدام نمایند که اخبار دقیقی در این باره منتشر نشده است. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره از اخبار مربوطه مطلع شوید.

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به صورت اینترنتی و غیرحضوری در سایت سازمان سنجش انجام می پذیرد. بنابراین داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی می توانند نسبت به نام نویسی خود در این آزمون اقدام نمایند که در ادامه مطلب، مراحل ثبت اطلاعات و واریز هزینه آزمون مذکور را ذکر کرده ایم.

ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه نموده و در سمت راست سامانه، گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب نمایید.

مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجراییمرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

بر روی لینک فعال “نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1400” کلیک کنید.

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجراییثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

از فهرست سمت راست صفحه پیش رو، عبارت “خرید کارت اعتباری” را جهت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی انتخاب نمایید.

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجراییثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

در این مرحله، عبارت “سریال ثبت نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1400” را انتخاب کرده و گزینه “تایید و ادامه” را فشار دهید.

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجراییثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

پس وارد نمودن اطلاعات شخصی مثل شماره تلفن ثابت و همراه و انتخاب عبارت “ادامه روند پرداخت”، حالا در صفحه پیش رو اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و گزینه “پرداخت” را فشار دهید.

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجراییثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

پس از واریز وجه و خرید کارت اعتباری، در این مرحله باید مجددا به مرحله سوم بازگردید و این بار بر روی عبارت “تایید و ادامه – گام بعدی” کلیک فرمایید.

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجراییثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

“شماره سریال کارت اعتباری” خریداری شده را، در کادر مربرطه وارد نموده و پس از ثبت “کد امنیتی” موجود در صفحه، کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجراییثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

پس از ورود به سامانه ثبت نام، یک فرم تقاضانامه پیش روی دوطلب قرار خواهد گرفت که خواستار اطلاعات هویتی آن ها است. همان طور که مشاهده می کنید، بخش های مختلف این فرم را بایستی با مشخصاتی همچون اطلاعات شناسنامه ای، وضعیت اشتغال، سهمیه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و اطلاعات تحصیلی و شغلی متقاضی تکمیل نمایید. در صورتی که تمام مراحل ثبت نام با موفقیت انجام گیرد، یک کد رهگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در نهایت توصیه می شود، یک نسخه پرینت از فرم تکمیلی، تهیه کرده و آن را تا پایان همه فرآیندهای مربوط به آزمون استخدامی، نزد خود حفظ کنید.

ویدئو شرایط و مراحل ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون مذکور را دارند، ملزم به داشتن برخی شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشند. این شرایط به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند که در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی درج شده اند. بنابراین برای دسترسی به شرایط و همچنین نکات مهم نام نویسی و برگزاری آزمون، می توانید در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی آن را دانلود کرده و مورد مطالعه قرار دهید. البته در ادامه متن مقاله، به ارائه و شرح شرایط ثبت نام در این آزمون می پردازیم.

شرایط عمومی

تابعیت ایرانی معتقد به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پایبند به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران داشتن کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت قانونی (ویژه آقایان) برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل و توانایی انجام شغل محوله عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر فاقد هرگونه سابقه محکومیت جزایی موثر نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی از سوی مراجع قضایی و سازمان های دارای صلاحیت عدم بازنشستگی و یا بازخریدی خدمت در هر یک از دستگاه های اجرایی نداشتن پست سازمانی در هر یک از دستگاه های اجرایی چه به صورت رسمی و چه به صورت پیمانی برای پذیرفته شدگان در آزمون (در صورت شاغل بودن در سازمان ها و دستگاه، بایستی قبل از شرکت در جلسه مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی انصراف دهند.) درج تاریخ فراغت از تحصیل بر روی دانشنامه و یا گواهی دارندگان مدارک تحصیلی

شرایط سنی

محاسبه سن داوطلبان از روز تولد تا روز شروع نام نویسی داوطلبان می بایست تا تاریخ 6 تیر ماه 1401 مدرک فراغت از تحصیل، نظام وظیفه یا معافیت دائم خود را داشته باشند برخورداری از حداقل 20 سال و حداکثر 25 سال تمام برای دارندگان مدرک دیپلم داشتن حداکثر 30 سال سن برای شرکت کنندگان با مدرک فوق دیپلم حداکثر 36 سال سن برای متقاضیان دارای مدرک لیسانس دارا بودن حداکثر تا 40 سال جهت شرکت در آزمون با مدرک فوق لیسانس داشتن حداکثر 45 سال سن برای داوطلبان مدرک دکتری معافیت از شرط سنی برای جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان 25 درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان با سابقه اسارت حداقل یک سال و بالاتر اضافه شدن 5 سال به شراط سنی افراد خانواده معظم شهدا اعم از پدر، مادر، خواهر و برادر افزودن مدت حضور در جبهه، میزان بستری شدن و استرحت پزشکی رزمندگان  به سقف محدوده سنی آن ها افزوده شدن میزان مدت خدمت ضرورت به شرط سنی آقایان اضافه شدن یک سال به شروط سنی در نظر گرفته شده به ازای تاهل و هر فرزند

نکته: آن دسته از داوطلبان که به صورت تمام وقت و غیر رسمی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 57 در وزارت خانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها، موسسات و شرکت های دولتی که با ذکر نام آن ها در موارد خاص قوانین و مقررات عمومی دولت شامل حال آن ها نمی شود، موسسه ها و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت بهره می برند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها، اشتغال داشته اند، به میزان این مدت خدمت غیر رسمی، بر شرایط سنی شان اضافه می شود.

شرایط اختصاصی

شرایط اختصاصی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بسته به ارگان ها و سازمان های مختلف، متفاوت است؛ علت این تفاوت در آن است که دستگاه ها و مشاغل مورد نیاز هر دوره با هم متغیر هستند. بنابراین نمی توان شرایطی را مبنی بر شرایط اختصاصی برای همه آن ها تعیین کرد که به طور ثابت در تمام دوره ها و مشاغل مربوطه برقرار باشد. بر این اساس شرکت کنندگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط برای هر کدام از ردیف شغلی های ذکر شده، می بایست به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی مراجعه نموده و مندرجات آن ها را به دقت مورد بررسی قرار بدهند که لینک دانلود آن در جدول زیر قرار داده شده است. همچنین داوطلبان آزمون استخدامی 1401 نیز می توانند ضمن دانلود این دفترچه از شرایط آن برای سال آینده آگاه شوند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

سری اول اصلاحیه دفترچه 

عنوان محل خدمت شعل های موجود در جدول زیر به تهران – مناطق 7 و 4 اصلاح می‌گردد که در دفترچه راهنما به اشتباه تهران _ مناطق 7 و 14 نوشته شده است.

اصلاحیه دفترچه ثبت نام در شغل محل های اداره کل آموزش و پرورش شهرستان تهران 1400

11837 11844 11851 11861
11868 11874 11880 11886
11893 11900 11906 11912
11916 11921 11928 11936
11942 11948 11954 11960
11966 11970 11978 11983
11988 11991 11995 12000
12003 12013 12018 12024
12027 12030

سری دوم اصلاحیه دفترچه 

اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400
دانلود اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

سری سوم اصلاحیه دفترچه 

در اصلاحیه فوق، موارد بیان شده در جدول زیر در خصوص شغل محل (13204) موجود در دفترچه راهنما و مربوط به اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی می باشد.

اصلاحیه دفترچه ثبت نام در خصوص شرایط احراز تحصیلی و عنوان شغل محل (13204) 

کد شغل محل شغل محل تحصیل تعداد 
13204 هنرآموز (استادکار مکانیک خودرو) خراسان شمالی – بجنورد 2

شرایط احراز تحصیلی شغل محل شماره ی 13204

32344: کاردانی فنی مکانیک خودرو (فوق دیپلم)

نکته: کد شغل محل مذکور از بین 2 ظرفیت در نظر گرفته شده، تنها دارای 1 ظرفیت از بین داوطلبان مرد در سهمیه آزاد و 1 ظرفیت از بین داوطلبان مرد سهمیه ایثارگر 25 درصد می باشد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

از آن جا که ثبت نام آزمون های استخدامی تماما به صورت اینترنتی بوده و امکان ارائه مدارک به صورت حضوری وجود ندارد، داوطلب می بایست اطلاعات خواسته شده را در فرم تقاضانامه وارد کند و فایل اسکن شده عکس خود را تهیه کرده تا هنگام نام نویسی در سایت ثبت نام یعنی sanjesh.org بارگذاری نماید. مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شامل اطلاعات شناسنامه ای، تحصیلی و… می باشد که در ادامه ذکر شده اند.

مشخصات هویتی

نام و نام خانوادگی داوطلب به همراه نام پدر شماره شناسنامه و ملی محل تولد و صدور شناسنامه تاریخ تولد به طور دقیق سری و سریال شناسنامه کد و نام شهر و استان محل تولد داوطلب کد و نام استان یا شهرستان محل سکونت جهت تعیین حوزه امتحانی آدرس دقیق و کد پستی مدارک استفاده از سهمیه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان درج عنوان شغلی مورد نظر مشخص کردن وضعیت تاهل، معلولیت و…

اطلاعات تحصیلی

عنوان آخرین مدرک تحصیلی رشته تحصیلی متقاضی دانشگاه و یا موسسه محل اخذ مدرک تاریخ فراغت از تحصیل معدل کل آخرین مدرک تحصیلی داوطلب

فایل اسکن شده عکس

اندازه عکس 4×3 رنگی با پس زمینه سفید تمام رخ و تهیه شده در سال جاری بارگذاری با فرمت JPG داشتن حداقل اندازه 300*200 و 400*300 دارای حجم 70 کیلوبایت عدم وجود هر گونه حاشیه زائد فاقد اثر مهر، منگنه یا لکه داشتن حجاب برای عکس پرسنلی خانم ها

توجه داشته باشید که اسکن عکس از روی کارت های شناسایی مانند کارت ملی یا شناسنامه قابل قبول نیست و لازم است داوطلب، عکس مورد نیاز را مطابق با شرایط فوق تهیه نماید. همچنین اگر به هر دلیلی عکس بارگذاری شده، غیرمعتبر و یا متعلق به شخصی دیگر باشد، ثبت نام داوطلب باطل بوده و امکان شرکت در آزمون از او سلب خواهد شد.

نکات قابل توجه هنگام ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

داوطلبان باید دفترچه آزمون های استخدامی را به دقت مطالعه نمایند و توجه داشته باشند که شغل انتخابی با رشته و گرایش مدرک تحصیلی آن ها با هم متفاوت نباشد. در صورت مواجه شدن با هر گونه مغایرت در اطلاعات ثبت نامی خود، می توانید نسبت به ویرایش اطلاعات در پروفایل کاربری و در زمان مقرر اقدام نمایید. متقاضیانی که قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند، دقت کنند که مجددا باید تمام مراحل را طی نموده و کد رهگیری را دریافت نمایند. در غیر این صورت تغییرات مورد نظر اعمال نشده و همان اطلاعات اولیه، معتبر می باشد.  چنانچه به دلایلی از جمله ارسال نشدن مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و یا دستگاه های اجرای دیگر، نام نویسی به صورت ناقص صورت می گیرد و اطلاعات فرد مورد بررسی واقع نمی شود؛ همچنین وجه پرداختی برای آن ها نیز بازگردانده نخواهد شد. درصورتی که برای برخی از رشته ها، گرایش های خاصی ذکر شده باشد، داوطلب تنها با در دست داشتن مدرک متعلق به همان گرایش ها می تواند در آزمون ثبت نام کند؛ اما اگر گرایش خاصی برای رشته ای مورد نظر نباشد، امکان ثبت نام برای داوطلبان در تمام گرایش های آن رشته وجود خواهد داشت. کسانی که دارای سهمیه 25 درصدی می باشند، تنها زمانی قادر به استفاده از آن خواهند بود که اطلاعاتشان در سامانه بنیاد شهید و امور ایثارگران به ثبت رسیده و دارای پرونده باشند. ایثارگرانی که قصد استفاده از سهمیه استخدامی 25 درصد را دارند، باید اطلاعات آن ها در سیستم “سجایا” ثبت شده باشد. از همین رو می توانند از طریق بنیاد محل پرونده، جهت مشخص کردن وضعیت خود، اقدام نمایند. سهمیه 25 درصد ایثارگران شامل حال جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شاهد می شود. سهمیه 5 درصد ایثارگران شامل حال رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها، همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها، فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و فرزندان آزادگان با کمتر از یک سال اسارت می باشد. اگر در مرحله بررسی مدارک توسط سازمان های مربوطه مشخص شود که مدارک ارسالی داوطلب مغایر با شرایط مندرج در دفترچه بوده است، فرآیند استخدام او که در سال 1401 صورت می پذیرد، متوقف شده و جهت مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نیز معرفی نخواهد شد.  حوزه برگزاری آزمون، بر روی کارت ورود به جلسه آزمون دستگاه های اجرایی 1400 درج می شود و داوطلبان از 28 تیر ماه 1401 می توانند برای دریافت کارت اقدام نمایند.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 در چه زمانی صورت می گیرد؟

زمان ثبت نام از 27 بهمن تا 6 اسفند ماه 1400 در نظر گرفته شده است.

2- ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، از چه طریقی انجام می پذیرد؟

نام نویسی این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، انجام می شود.

3- متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه اجرایی می بایست چه شرایطی داشته باشند؟

این شرایط در دو دسته عمومی و تخصصی در نظر گرفته می شود که علاوه بر دفترچه ثبت نام این آزمون، در مقاله فوق نیز ذکر گشته است.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 در چه زمانی صورت می گیرد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "زمان ثبت نام از 27 بهمن تا 6 اسفند ماه 1400 در نظر گرفته شده است." } },{"@type": "Question", "name": "ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، از چه طریقی انجام می پذیرد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "نام نویسی این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، انجام می شود." } },{"@type": "Question", "name": "متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه اجرایی می بایست چه شرایطی داشته باشند؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "این شرایط در دو دسته عمومی و تخصصی در نظر گرفته می شود که علاوه بر دفترچه ثبت نام این آزمون، در مقاله فوق نیز ذکر گشته است." } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff; } .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important; } .sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal; } /* Colors */ a.liked { color: #da1b1b; } a.liked:hover, a.liked:active, a.liked:focus { color: #666666; } a.liked span.sl-count, .sl-count { color: #fff; } /* Icon */ .sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px; } .sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; } .sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px; } .sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0; } /* Count */ .sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none; } /* Loader */ .loader, .loader:before, .loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em; } .loader:before, .loader:after { position: absolute; top: 0; content: ''; } .loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s; } .loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s; } .loader:after { left: .375em; } @-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } } @keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } }

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب