محمد مهدی احمدی بازیگر اسپاگتی در هشت دقیقهمحمد مهدی احمدی بازیگر اسپاگتی در هشت دقیقه را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

محمدمهدی احمدی - بازیگر: فیلم ها و آثار | منظوم

محمدمهدی احمدی - بازیگر: فیلم ها و آثار | منظوم

محمدمهدی احمدی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار محمدمهدی احمدی می‌توان به بازیگری در فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه اشاره کرد.

محمدمهدی احمدی در سال 1383 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم محمدمهدی احمدی در این سال، بازیگری در فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه به کارگردانی رامبد جوان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی محمدمهدی احمدی بازی در فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه بوده است. محمدمهدی احمدی کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال 1383 فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با رامبد جوان همکاری داشته است. محمدمهدی احمدی توانست با بازی در فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر آتیلا پسیانی، سارا خوئینی‌ها، افسانه چهره‌آزاد و حسین محب‌اهری بر تجارب او افزود.

در بیوگرافی محمدمهدی احمدی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی محمدمهدی احمدی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار محمدمهدی احمدی در منظوم سر بزنید. همه 1 اثر مهم محمدمهدی احمدی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار محمدمهدی احمدی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر محمدمهدی احمدی در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی محمدمهدی احمدی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی محمدمهدی احمدی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه محسوب می‌شود.

اگر در مورد بیوگرافی محمدمهدی احمدی نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران محمدمهدی احمدی کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی محمدمهدی احمدی، آثار محمدمهدی احمدی، جوایز محمدمهدی احمدی، همکاران محمدمهدی احمدی، گالری عکس محمدمهدی احمدی، قد محمدمهدی احمدی، وزن محمدمهدی احمدی، رنگ چشم محمدمهدی احمدی، وضعیت تأهل و همسر محمدمهدی احمدی، فرزندان محمدمهدی احمدی، حواشی محمدمهدی احمدی و کودکی محمدمهدی احمدی می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

منبع مطلب : www.manzoom.ir

مدیر محترم سایت www.manzoom.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

محمدمهدی احمدی

محمدمهدی احمدی

تلفن تماس:

۶۶۰۶۶۱۴۳-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

منبع مطلب : www.salamcinama.ir

مدیر محترم سایت www.salamcinama.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

بایگانی‌ها محمد مهدی احمدی بازیگر اسپاگتی در هشت دقیقه - تیتر جالب | تیتر جالب

سریال جدید بوم و بانو

سریال بوم و بانو مجموعه جدیدی است که در مراحل تولید قرار دارد. ما اسامی و بیوگرافی بازیگران این سریال و زمان پخش و خلاصه داستان و تعداد قسمت ها و ژانر آن را منتشر کردیم. بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی، آخرین روزهای پیش تولید خود را پشت سر میگذارد و برخی بازیگران […]

منبع مطلب : titrejaleb.com

مدیر محترم سایت titrejaleb.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب