نمونه سوال دینی دهم تجربی نوبت اول با جوابنمونه سوال دینی دهم تجربی نوبت اول با جواب را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

نمونه سوال امتحان دین و زندگی 1 پایه دهم رشته تجربی نوبت اول شماره 1 با پاسخنامه تشریحی - دانلود رایگان سوالات امتحانی دی با جواب

نمونه سوال امتحان دین و زندگی 1 پایه دهم رشته تجربی نوبت اول شماره 1 با پاسخنامه تشریحی - دانلود رایگان سوالات امتحانی دی با جواب


برای آمادگی بیشتر دانش آموزان پایه دهم رشته تجربی برای امتحانات نوبت اول( دی ماه ) ، در این مقاله نمونه سوال امتحان دین و زندگی 1 پایه دهم رشته تجربی نوبت اولدی ماه ) شماره 1 با پاسخنامه تشریحی​ ارائه شده است . می توانید با کلیک روی لینک زیر به صورت رایگان آن را دانلود کنید .

برای دانلود نمونه سوال امتحان دین و زندگی 1 پایه دهم رشته تجربی نوبت اول( دی ماه ) شماره 1 با پاسخنامه تشریحی کلیک کنید .

 لازم به ذکر است اگر برای بالا بردن آمادگی خود به نمونه سوالات بیشتری نیاز دارید می توانید به مقاله نمونه سوالات امتحان دین و زندگی 1 پایه دهم رشته تجربی سر بزنید . برای دانلود سوالات امتحانی سایر دروس پایه دهم رشته تجربی در نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) نیز می توانید به مقاله نمونه سوالات امتحانی پایه دهم رشته تجربی رجوع کنید . در ادامه تعدادی از سوالات این امتحان فارسی 1 را برای شما قرار داده ایم تا با درجه سختی آن آشنا شوید .

سوالاتی که در این نمونه سوال امتحان دین و زندگی 1 پایه دهم رشته تجربی نوبت اول خواهید دید به شرح زیر است :

1) نزدیکی و تقرب به خدا ، نزدیکی مکانی و ظاهری است. ص (  ) غ (  )

2) دریافت تمام و کمال روح توسط فرشتگان را ............................. می نامند.

3) ریشه و منشأ اختلاف ها در انتخاب هدف چیست؟

4) کدام یک از سرمایه های انسان به وجدان اخلاقی معروف است ؟

5)  در مرحله دوم قیامت چه وقایعی رخ میدهد؟ چهار مورد بیان کنید.

برای مشاهده سوالات امتحانی پایه دهم رشته تجربی نوبت اولسایر دروس کلیک کنید .

حجم فایل : 700 کیلوبایت

تاریخ امتحان : دی 96

منبع سوال :نامشخص

منبع فایل : سایت کانون

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

نمونه سوالات امتحان دین و زندگی 1 پایه دهم رشته تجربی با پاسخ تشریحی

نمونه سوالات دینی دهم نوبت اول به همراه پاسخنامه - نمره یار

نمونه سوالات دینی دهم نوبت اول به همراه پاسخنامه - نمره یار

نام درس : دین و زندگی | موضوع : نمونه سوالات امتحانی | نویسنده : _

منتشر شده در نمره یار | پایه و رشته : دهم - رشته های ریاضی، تجربی و انسانی

نمونه سوالات دینی دهم نوبت اول – دین و زندگی از جمله دروسی است که نسبتا ساده است و دانش آموزان راحت می توانند با یک مرور کارآمد بر این درس مسلط شوند. ما در این مطلب برای کاربران از درس دینی نمونه سوالاتی برای نوبت اول گردآوری کرده ایم که دانش آموزان می توانند بصورت مستقیم از انتهای مطلب آن را دریافت کنند.

با تمرین این نمونه سوالات و امتحانات می توانید با چارچوب آزمون آشنا شده و با آمادگی بالاتری سر جلسه آزمون حاضر شوید. دانش آموزان توجه داشته باشند که که دینی رشته های تجربی و ریاضی با رشته انسانی متفاوت است به همین منظر سعی کردیم در این مطلب نیاز تمامی دانش آموزان در تمامی رشته ها را بر طرف کنیم.

همانطور که گفته شد این نمونه سوالات به همراه پاسخنامه می باشد و با دریافت این امتحانات می توانید به پاسخنامه ی دینی دهم نوبت اول نیز دسترسی داشته باشید. پاسخنامه به شما کمک می کند تا هر سوال را به شکل ویژه ای بررسی و تجزیه و تجلیل نمایید. ما نیز سعی مان بر این بود تا بهترین ها را به کاربران ارائه دهیم تا از ما رضایت کامل را داشته باشند.

همچنین در کنار این نمونه سوالات برای شما کاربران گرامی سوالات امتحانی دیگری نیز گردآوری کرده ایم که در ادامه ی همین مطلب لینک های آن را قرار داده ایم و با مراجعه به مطلب مورد نظر می توانید به امتحانات بیشتری دسترسی داشته باشید و برای امتحانات آمادگی لازم را کسب کنید.

بارم بندی این درس برای امتحانات نوبت اول (رشته ریاضی و تجربی)

بارم بندی این درس برای امتحانات نوبت اول (رشته انسانی)

دبیران محترم توجه داشته باشند که بارم بندی این درس بصورت بالا می باشد و باید نمونه سوال طراحی شده توسط شما استاندارد بارم بندی مذکور را داشته باشند.

همانطور که می دانید امتحانات نوبت اول از نصف کتاب خواهد بود و دانش آموزان دهمی برای کسب موفقیت در دروس حتما باید مطالعه ی خوب و جامعی بر روی نصف کتاب داشته باشند.

نمونه سوالات دین و زندگی رشته تجربی و ریاضی با رشته انسانی متفاوت است ما برای این دو رشته دو فایل جداگانه قرار داده ایم که می توانید دریافت کنید.

همانطور که گفته شد این نمونه سوالات به همراه پاسخنامه می باشد تا بتوانید هر سوال را بصورت جداگانه تجزیه و تجلیل کرده و با فرم پاسخ دادن به سوالات امتحانی دین و زندگی دهم نوبت اول دیماه آشنا شوید.

اطلاعات فایل :

لینک مربوط :

لینک دانلود سوالات امتحانی دینی دهم بصورت PDF در قسمت زیر قرار گرفته است و می توانید دریافت کنید.

موفق و پیروز باشید. ????

منبع مطلب : nomreyar.com

مدیر محترم سایت nomreyar.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

Google PDF Viewer
ADM Pro
Winrar
Google PDF Viewer
ADM Pro
Winrar

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب