100 تومن یارانه کی واریز میشود

100 تومن یارانه کی واریز میشود100 تومن یارانه کی واریز میشود را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

واریز یارانه ۱۰۰ هزار تومانی | ارسال پیامک‌ها از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز می‌شود

واریز یارانه ۱۰۰ هزار تومانی | ارسال پیامک‌ها از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز می‌شود

به گزارش شهرآرانیوز، کمک بلاعوض ۱۰۰ هزار تومانی در کنار مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا از سیاست‌های حمایتی دولت در دور جدید محدودیت‌های کرونایی است.

۴.۶ میلیون نفر پنجشنبه گذشته این وام را دریافت کردند و به گفته سخنگوی وزارت کار ۱.۶ میلیون نفر دیگر نیز در انتظار واریز هستند.

اما هنوز یارانه ۱۰۰ هزار تومانی واریز نشده است. حامد شمس، رئیس روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص گفت: ما در حال پالایش نهایی اطلاعات مشمولان کمک بلاعوض ۱۰۰ هزار تومانی هستیم و در موعد مقرر لیست این افراد برای واریز مشخص می‌شود.

به گفته او لیست مشمولان این یارانه به سازمان برنامه و بودجه ارسال و پس از تایید برای واریز به بانک مرکزی فرستاده می‌شود.

مشمولان این کمک بلاعوض ۱۱ میلیون خانوار شامل ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر هستند که طبق اعلام قبلی وزارت کار هر فردی که وام یک میلیون تومانی را دریافت کند یارانه کرونا را نیز دریافت می‌کند.

در مجموع ۶.۲ میلیون نفر مشمول پرداخت وام کرونا شناسایی شده‌اند که طبق گفته شمس قاعدتا این افراد یارانه را نیز دریافت می‌کنند که وزارت کار اطلاعات این افراد را دارد.

طبق دستورالعمل اجرایی سیاست‌های حمایتی کرونا، وزارت کار تا روز ۱۹ آذر ماه اطلاعات مشمولان را پالایش می‌کند و در روز‌های ۲۰ تا ۲۷ آذر ماه با سرشماره V.REFAH به مشمولان پیامک مبنی تایید درخواست ارسال می‌کند؛ بنابراین ارسال پیامک‌ها از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز می‌شود.

بیشتر بخوانید:واریز وام یک میلیون تومانی کرونا ادامه دارد | چند خانوار در صف دریافت وام هستند؟

منبع: تجارت نیوز

منبع مطلب : shahraranews.ir

مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

یارانه نقدی فردا واریز می‌شود / ارسال پیامک یارانه 100 هزار تومانی به مشمولان

یارانه نقدی فردا واریز می‌شود / ارسال پیامک یارانه 100 هزار تومانی به مشمولان

به گزارش تجارت‌نیوز، صد و هجدهمین مرحله یارانه نقدی فردا به حساب سرپرستان خانوار 78 میلیون نفر واریز می‌شود.

مبلغ یارانه این ماه نیز همانند تمام مراحل قبلی 45 هزار و 500 تومان به‌ازای هر نفر است.

واریز یارانه نقدی از دی ماه سال گذشته روند منظمی گرفت و در روز بیستم هر ماه پرداخت می‌شود، اما معمولا این مبالغ در ساعات پایانی روز در حساب‌ افراد قرار می‌گیرد و سرپرستان خانوار می‌توانند در روز جمعه آن را برداشت کنند.

در خصوص حذف یارانه در قانون بودجه سال آینده همانند دو سال قبل آمده که وزارت کار وظیفه شناسایی سه دهک از یارانه‌بگیران را دارد، اما تنها سال گذشته حدود یک میلیون نفر حذف شدند.

ارسال پیامک تایید یارانه 100 هزار تومانی

طبق دستورالعمل اجرایی سیاست‌های حمایتی کرونا، برای واریز یارانه 100 هزار تومانی وزارت کار در هفته سوم از 20 آذر الی 27 آذر به پیامک‌های دریافتی مشمول با سرشماره v.refah پاسخ داده می‌شود.

چند روز قبل نیز رئیس روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص به تجارت‌نیوز گفت: ما در حال پالایش نهایی اطلاعات مشمولان کمک بلاعوض 100 هزار تومانی هستیم و در موعد مقرر لیست این افراد برای واریز مشخص می‌شود.

منبع مطلب : tejaratnews.com

مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

واریز یارانه 100 هزار تومانی به کجا رسید؟ / ارسال پیامک به متقاضیان در هفته جاری - تجارت‌نیوز

واریز یارانه 100 هزار تومانی به کجا رسید؟ / ارسال پیامک به متقاضیان در هفته جاری - تجارت‌نیوز

به گزارش تجارت‌نیوز، کمک بلاعوض 100 هزار تومانی در کنار مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا از سیاست‌های حمایتی دولت در دور جدید محدودیت‌های کرونایی است.

4.6 میلیون نفر پنجشنبه گذشته این وام را دریافت کردند و به گفته سخنگوی وزارت کار 1.6 میلیون نفر دیگر نیز در انتظار واریز هستند.

اما هنوز یارانه 100 هزار تومانی واریز نشده است. حامد شمس، رئیس روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص به تجارت‌نیوز گفت: ما در حال پالایش نهایی اطلاعات مشمولان کمک بلاعوض 100 هزار تومانی هستیم و در موعد مقرر لیست این افراد برای واریز مشخص می‌شود.

به گفته او لیست مشمولان این یارانه به سازمان برنامه‌ و بودجه ارسال و پس از تایید برای واریز به بانک مرکزی فرستاده می‌شود.

مشمولان این کمک بلاعوض 11 میلیون خانوار شامل 29 میلیون و 700 هزار نفر هستند که طبق اعلام قبلی وزارت کار هر فردی که وام یک میلیون تومانی را دریافت کند یارانه کرونا را نیز دریافت می‌کند.

در مجموع 6.2 میلیون نفر مشمول پرداخت وام کرونا شناسایی شده‌اند که طبق گفته شمس قاعدتا این افراد یارانه را نیز دریافت می‌کنند که وزارت کار اطلاعات این افراد را دارد.

طبق دستورالعمل اجرایی سیاست‌های حمایتی کرونا، وزارت کار تا روز 19 آذر ماه اطلاعات مشمولان را پالایش می‌کند و در روزهای 20 تا 27 آذر ماه با سرشماره V.REFAH به مشمولان پیامک مبنی تایید درخواست ارسال می‌کند.

بنابراین ارسال پیامک‌ها از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز می‌شود.

منبع مطلب : tejaratnews.com

مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب