بازیگران سریال قورباغه هومن سیدیبازیگران سریال قورباغه هومن سیدی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

سلفی بازیگران قورباغه در ماشین هومن سیدی + عکس

سلفی بازیگران قورباغه در ماشین هومن سیدی + عکس

سلفی بازیگران قورباغه در ماشین هومن سیدی+عکس

نگاهی به قسمت اول سریال «قورباغه» + واکنش‌ها و بازخوردها

منبع مطلب : shahraranews.ir

مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

همه چیز درباره سریال قورباغه جدیدترین ساخته هومن سیدی

همه چیز درباره سریال قورباغه جدیدترین ساخته هومن سیدی

دانلود با کیفیت ۴۸۰

دانلود با کیفیت ۷۲۰

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰HQ

دانلود با کیفیت BlueRay

دانلود همه کیفیت‌ها

یا شما می‌توانید با مراجعه به سایت نماوا و دریافت اشتراک، سریال قورباغه را مشاهده کنید.

سریال قورباغه

قورباغه مجموعه نمایشی به نویسندگی، تدوین و کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی علی اسدزاده، محصول سال ۹۹–۱۳۹۸، در شبکه نمایش خانگی است. قورباغه اولین سریال ساخته شده توسط هومن سیدی است که با توجه به شایعاتی که چند وقت اخیر منتشر شده این سریال اولین سریالی خواهد بود که از طریق شبکه جهانی نتفلیکس نیز پخش می‌شود. با توجه به تیزرهایی که از سریال قورباغه منتشر شده، به احتمال زیاد ژانر آن اجتماعی و معمایی است که با بازی بازیگران درجه یک خود بسیاری منتظر انتشار هرچه زودتر آن هستند. یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت سریال قورباغه نیز می‌تواند، حضور نوید محمدزاده در آن باشد زیرا این سریال، اولین سریالی است که نوید محمدزاده در آن نقش آفرینی می‌کند.

داستان سریال قورباغه

سریال قورباغه داستانی معمایی و اجتماعی دارد. داستان سریال قورباغه به مشکلات جامعه و تاثیرات آن بر روی هر فرد می‌پردازد.

«من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفش بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.»

قورباغه؛ بزرگ‌ترین پروژه شبکه نمایش خانگی

شاید بتوان قورباغه را بزرگ‌ترین و عظیم‌ترین پروژه تولید سریال در شبکه نمایش خانگی دانست که تقریباً دو سال زمان برد تا به مرحله پخش برسد. باید گفت که فیلمبرداری این سریال به پایان رسیده و به زودی از طریق شبکه پخش نمایش خانگی می‌توانیم شاهد این اثر فوق العاده هومن سیدی باشیم. با توجه به حضور بازیگران جوان در این سریال، می‌توان گفت که قورباغه سریالی جوان پسند خواهد بود و بین جوانان با استقبال خوبی همراه می‌شود.

بازیگران سریال قورباغه

هومن سیدی، نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی، صابر ابر، فرشته حسینی، مهران غفوریان، آناهیتا افشار، نیما مظاهری، محمد امین شعرباف، احسان منصوری، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان و نوید پورفرج از بازیگران سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی هستند.


لینک دانلود قسمت دوم سریال قورباغه

لینک دانلود قسمت سوم سریال قورباغه

لینک دانلود قسمت چهارم سریال قورباغه{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "سریال قورباغه", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "قورباغه مجموعه نمایشی به نویسندگی، تدوین و کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی علی اسدزاده، محصول سال ۹۹–۱۳۹۸، در شبکه نمایش خانگی است. قورباغه اولین سریال ساخته شده توسط هومن سیدی است که با توجه به شایعاتی که چند وقت اخیر منتشر شده این سریال اولین سریالی خواهد بود که از طریق شبکه جهانی نتفلیکس نیز پخش می‌شود." } },{ "@type": "Question", "name": "داستان سریال قورباغه", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "سریال قورباغه داستانی معمایی و اجتماعی دارد. داستان سریال قورباغه به مشکلات جامعه و تاثیرات آن بر روی هر فرد می‌پردازد. در خلاصه داستان سریال قورباغه آمده ‌است: «من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفش بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.»" } },{ "@type": "Question", "name": "قورباغه؛ بزرگ‌ترین پروژه شبکه نمایش خانگی", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "شاید بتوان قورباغه را بزرگ‌ترین و عظیم‌ترین پروژه تولید سریال در شبکه نمایش خانگی دانست که تقریباً دو سال زمان برد تا به مرحله پخش برسد. باید گفت که فیلمبرداری این سریال به پایان رسیده و به زودی از طریق شبکه پخش نمایش خانگی می‌توانیم شاهد این اثر فوق العاده هومن سیدی باشیم. با توجه به حضور بازیگران جوان در این سریال، می‌توان گفت که قورباغه سریالی جوان پسند خواهد بود و بین جوانان با استقبال خوبی همراه می‌شود." } },{ "@type": "Question", "name": "بازیگران سریال قورباغه", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "هومن سیدی، نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی، صابر ابر، فرشته حسینی، مهران غفوریان، آناهیتا افشار، نیما مظاهری، محمد امین شعرباف، احسان منصوری، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان و نوید پورفرج از بازیگران سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی هستند." } }] }

منبع مطلب : virgool.io

مدیر محترم سایت virgool.io لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب