زمان ثبت نام لاتاری کانادا 2022زمان ثبت نام لاتاری کانادا 2022 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

لاتاری کانادا: ثبت نام لاتاری کانادا واقعیت دارد؟ | حامی مهاجر

ثبت نام لاتاری 2022

ثبت نام لاتاری 2022

ثبت نام لاتاری 2022، 7 اکتبر 2020 ساعت 20:30 به وقت تهران آغاز میشود و تا 10 نوامبر 2020 ساعت 19:30 به وقت تهران ادامه خواهد داشت

تاریخ و زمان ثبت نام لاتاری 2022 آمریکا ابتدا به اشتباه و به صورت غیر رسمی از طریق وب سایت سفارت آمریکا در کوبا به زبان اسپانیایی 1 اکتبر 2020 اعلام شد. اما در تاریخ 30 سپتمبر 2020 از طریق سایت رسمی وزارت امور خارجه آمریکا، دستور العمل ثبت نام لاتاری 2022 منتشر شد. مطابق دستورالعمل رسمی برنامه لاتاری 2022، ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا در تاریخ 7 اکتبر 2020 آغاز خواهد شد و تا 10 نومبر 2020 ادامه خواهد داشت. حامی مهاجر از مراکز ثبت نام لاتاری و سایت ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲ می باشد.

در ادامه مقاله با حامی مهاجر موسسه ثبت نام لاتاری همراه باشید تا جزئیات این دستور العمل را شرح دهیم.

جزئیات مهم دستورالعمل ثبت نام لاتاری 2022

مقایسه زمان ثبت نام لاتاری در سالهای گذشته

الزامات برای ثبت نام لاتاری

مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری

اطلاعات مورد نیاز ثبت نام لاتاری

در صورتی که یک فرد در برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا انتخاب شود، با همسر و فرزندان زیر 21 سال که ازدواج نکرده اند نسبت به مهاجرت آمریکا اقدام میکند و همگی به محض ورود به آمریکا گرین کارت دریافت میکنند.

مزایای مهاجرت به آمریکا با برنامه لاتاری

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه به برنده لاتاری خانه و زندگی اهدا خواهد شد. اینها کذب است. یک برنده لاتاری بعد از ورود به آمریکا گرین کارت دریافت میکند. برنده لاتاری و تمام اعضای خانواده اش ( همسر و فرزندان زیر 21 سال مجرد ) اجازه کار، تحصیل، زندگی، خرید و فروش و اقامت آمریکا را دارند. .

فرمان بن ترامپ

در زمان ترامپ صدور ویزا برای ایرانیان سخت تر شده است، قبل از ترامپ، صدور ویزای لاتاری ظرف سه روز انجام میشد. در دوره ترامپ، پیچیدگی های خاصی وجود دارد اما خبر خوب اینکه، آقای بایدن بارها تاکید کرده است به محض ورود به کاخ سفید، در روز اول، ابلاغ محدودیت سفر ایرانیان را لغو میکند و همه چیز به روال قبل باز میگردد. میتوانید از طریق وب سایت https://ig.ft.com/us-election-2020/ وضعیت انتخابات آمریکا را دنبال کنید. پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با توجه به تاکید آقای بایدن، به معنای صدور ویزای سریع آمریکا برای ایرانیان است.

شانس دوبرابر متاهلین

متاهلین دو شانس برای برنده شدن دارند. هر شخصی محق است که یک بار به عنوان متقاضی اصلی یا Principal Applicant ثبت نام کند که در آن ثبت نام، اعضای خانواده اش به عنوان همراه در فرم ایشان فایل میشوند. متاهلین دو ثبت نام میکنند. یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و خانم و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی و آقا و فرزندانشان به عنوان همراه. هرکدام برنده شوند، کل خانواده ویزا دریافت میکند. توصیه میکنیم مقاله شانس برنده شدن در لاتاری را مطالعه کنید.

شرایط لازم برای عکس لاتاری

برای تهیه عکس پرسنلی جهت ثبت نام لاتاری رعایت نکات زیر الزامی است.

عکاسی معتبر برای عکس لاتاری

برای گرفتن عکس لاتاری میتوانید به آدرس تهران، خیابان مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه یازدهم شمالی، واحد 1103 مراجعه نمائید.

نمونه عکس صحیح لاتاری

عکس لاتاری

هزینه ثبت نام لاتاری 2022

ثبت نام لاتاری توسط موسسه حامی مهاجر، برای متقاضی اصلی 120 هزار تومان و برای همسر ایشان 30 هزار تومان و برای هر فرزند 20 هزار تومان میباشد. مجرد ها فقط یک ثبت نام میتوانند داشته باشند. متاهلین حق دو ثبت نام را دارند. یکبار خانم به عنوان متقاضی اصلی و یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی. شانس متاهلین دوبرابر مجرد هاست. هر شخصی برنده لاتاری شود، کل خانواده ( همسر و فرزندان زیر 21 سال ) برای پروسه ویزا با ایشان به سفارت میروند.

تعداد برندگان لاتاری در ایران

سازمان خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (INS) تعداد اپلیکیشن های مجاز و لیست کشورهای مجاز را برای شرکت در برنامه قرعه کشی لاتاری بر اساس قانون های از قبل تعریف شده، تعیین مینماید. این قوانین میتواند هرسال تغییراتی داشته باشد. عموما هر سال 4501 برنده لاتاری از ایران هستند اما ظرفیت صدور ویزا برای ایرانیان برای لاتاری 2022 تعداد 3850 ویزا میباشد.

شانس برنده شدن در لاتاری 2022

با توجه به انتشار اخباری مبنی بر پایان لاتاری گرین کارت و اینکه بسیاری از مردم تصور میکنند لاتاری گرین کارت بسته شده است و البته با اهمیت به این موضوع که برنامه لاتاری گرین کارت یک قرعه کشی ویزا است، لذا هرچه ثبت نام کمتر باشد قطعا شانس بالاتر خواهد بود. میتوانید مقاله شانس برنده شدن در لاتاری را مطالعه کنید.

 سهمیه ایران در لاتاری 2022 کاملا بستگی به میزان ثبت نامی ها دارد. ایران از کشور هایی است که هر ساله بیش از 3500 ویزا در لاتاری برنده می شود. اگر سهمیه ایران در لاتاری 2021 یا بهتر بگوییم تعداد برنده های لاتاری از ایران را ببینید مشاهده سهم ایران از این برنامه می شوید.

مزایای ثبت نام لاتاری با حامی مهاجر 

سوالات متداول

منبع مطلب : hamimohajer.com

مدیر محترم سایت hamimohajer.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

ثبت نام لاتاری کانادا

ثبت نام لاتاری کانادا

ثبت نام لاتاری کانادا

ثبت نام لاتاری کانادا، شرایط دریافت گرین کارت لاتاری کانادا، شرایط گرین کارت کانادا،قرعه کشی ویزا کانادا و به طور کلی لاتاری کانادا دروغ های شرینی هستند که سالهاست بین مردم به شکل شایعه رواج دارد و کلاهبرداران بسیاری از این روش سو استفاده کرده اند و همچنین افراد بسیاری فریب این واژه های دروغین در خصوص لاتاری کانادا را خورده اند.

اما بالاخره یک جا و یک نفر باید با صدای رسا و واضح مانع این فریب کاری و دروغ گویی بشود، به همین خاطر مجموعه مهاجرتی برتر مهاجر با داشتن کادر وکلای برجسته مهاجرتی و کارشناسان برتر مهاجرت، وظیفه خود دانسته که یک بار برای همیشه به شایعه ثبت نام لاتاری کانادا و ویزای قرعه کشی کانادا خاتمه بدهد.

هرساله برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا برگزار شده و افراد بسیاری از سراسر دنیا در این برنامه مهاجرتی شرکت می کنند از انجایی که تعداد افراد ثبت نامی در لاتاری گرین کارت آمریکا هر روز بیش تر از پیش می شود شایعات پیرامون لاتاری نیز هر روزه بازار داغ تری پیدا میکنند. یک روز شایعه تحریم ایران برای ثبت نام لاتاری تیتر بسیاری از فریبکاران می شود، یک روز به بهانه دروغین ثبت نام لاتاری کانادا از شهروندان هزینه دریافت می کنند و روز دیگرلاتاری استرالیا

در خصوص تمام این شایعات ما مفصلا صحبت کرده ایم اما اکنون قصد داریم در خصوص ثبت نام لاتاری کانادا و فریب بودن این تیتر صحبت کنیم. اولین بار کشور غنا مفاهیم فرم ثبت نام لاتاری کانادا و شروع لاتاری کانادا را اعلام کرد، اما به مرور این واژه بیشتر از قبل در میان مردم رواج یافت تا جایی که بسیاری از افرادی که قصد دارند به کانادا مهاجرت بکنند به اشتباه تصور می کنند که چنین راهی برای مهاجرت به کانادا وجود داد.

ولی لاتاری آمریکا وجود دارد و خیلی از افراد از این طریق مهاجرت کرده اند به حدی تاثیر فرهنگی داشته که حتی یک فیلم به نام لاتاری وجود دارد که از این طریق شخصیت اصلی مهاجرت کرده و خیلی از شخصیت های سریال ها گاهی اوقات به عنوان فرد خوش شانس سریال، جزو برندگان لاتاری هستند مثل سریال عاشقانه که یکی از شخصیت ها برنده لاتاری آمریکا شده بود و حتی احتمالا خود شما هم افراد بسیاری از اقوام و آشنایان را می شناسید که از طریق لاتاری به آمریکا مهاجرت کرده اند.

اگر قصد ثبت نام در لاتاری و دریافت ویزا از طریق قرعه کشی را دارید تنها میتوانید با مراجعه به فرم ثبت نام لاتاری آمریکا، در قرعه کشی گرین کارت آمریکا شرکت کنید و لاتاری کشورهای دیگر وجود خارجی ندارند.

سوالات شما از مجموعه برتر مهاجر در خصوص ثبت نام لاتاری کانادا

ایا لاتاری کانادا واقعیت دارد؟

خیر به هیچ عنوان.

برای مهاجرت به کانادا راه های بسیاری وجود دارد و برخی از این راه ها علاوه بر هزینه کم، ریسک بسیار پایینی نیز دارند از این رو اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید به جای لاتاری راه های بسیار زیادی وجود دارد که برخلاف لاتاری کانادا بسیار هم مطمئن و اصولی هستند.

سلام شما در سایت ثبت نام لاتاری دارید پس چرا ثبت نام لاتاری کانادا انجام نمی دهید؟

مجموعه ما سالهاست در زمینه ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا فعالیت دارد و حتی در طول سال هم افراد متقاضی می توانند در رزرو یا پیش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا شرکت کنند اما به هیچ عنوان فعالیتی در خصوص لاتاری کانادا از طرف مجموعه برتر مهاجر صورت نگرفته است، چرا که اصلا لاتاری کانادا وجود ندارد.

شرایط گرین کارت کانادا چیست؟

اگر با گرین کارت آشنایی ندارید پیشنهاد میکنیم حتما مقاله گرین کارت آمریکا چیست را مشاهده کنید.کانادا کارتی به نام گرین کارت ندارد اما بسیاری از افراد سهوا به کارت اقامت دائم کانادا (Permanent Resident Card – PR Card) گرین کارت کانادا می گویند.این کارت اقامت یک سند شناسایی یا کارت رسمی است که نشان دهنده وضعیت دارنده کارت به عنوان یک مقیم دائم کاناداست.

قرعه کشی ویزا کانادا یا قرعه کشی گرین کارت کانادا چه شرایطی دارد؟

قرعه کشی ویزا در واقع همان لاتاری گرین کارت است. لاتاری یک روش مهاجرت هست که افراد ثبت نامی در آن در قرعه کشی دریافت گرین کارت یا ویزا شرکت می کنند و برندگان لاتاری میتوانند به راحتی ویزا یا گرین کارت خود را دریافت نمایند. در حال حاضر تنها آمریکا از طریق این روش مهاجرتی اقدام به پذیرش مهاجران جدید می کند و هیچ کشور دیگری به جز ایالات متحده لاتاری ندارد.

لاتاری کانادا، لاتاری استرالیا، لاتاری سوئد، لاتاری سوئیس و … همگی شایعه و دروغین هستند و تنها لاتاری معتبر لاتاری گرین کارت آمریکاست.

همان طور که از بخش های مختلف سایت برتر مهاجر و تاریخچه فعالیت مجموعه برتر مهاجر می توانید متوجه شوید ، مجموعه ما سالهاست در زمینه ثبت نام لاتاری فعال بوده و همواره لاتاری گرین کارت را یکی از ارزان ترین و راحت ترین راه های مهاجرت به آمریکا می داند، اما به هیچ عنوان برای مهاجرت به کانادا یا استرالیا ، لاتاری جزو پیشنهاد های تیم ما نبوده و نیست…

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید میتوانید از 6 روشی که در زیر معرفی کرده ایم به این کشور مهاجرت بکنید.

1-مهاجرت به کانادا از طریق کار

2-مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

3-مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

4-مهاجرت به کانادا از طریق تولد در خاک کانادا

5-مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی (البته این روش را سعی کنید به عنوان آخرین راه و در صورتی که از هیچ یک از راه های دیگر موفق به اخذ اقامت نشده اید، انتخاب کنید.)

6-مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج با تبعه کانادا

منبع مطلب : bartarmohajer.com

مدیر محترم سایت bartarmohajer.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب