ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش 1401زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش 1401ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

آزمون استخدامی آموزش و پرورش یکی از زیرمجموعه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد که با هدف جذب نیروی کار فرهنگی متعهد برگزار می کردد و طی آن داوطلبانی که قصد اشتغال در کسوت دبیری رشته های نظری، فنی، هنرستان و… و سایر رشته های شغلی مرتبط با فرهنگیان (هنرآموزی و مشاور مدرسه) را دارند، می توانند با شرکت در آزمون مذکور، قابلیت های خود را به نمایش بگذارند.

نهمین دوره این آزمون فراگیر، تحت نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور توسط سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1400 به اجرا درخواهد آمد که شامل دو مرحله امتحان کتبی و مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش می شود. از این رو فرآیند ثبت نام داوطلبان واجد شرایط در مرحله اولیه نیز از طریق بارگذاری مدارک تحصیلی و هویتی لازم در سامانه sanjesh.org در مدت زمان مشخص به انجام می رسد.

فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در بازه زمانی 27 بهمن تا 6 اسفند ماه سال 1400 صورت می پذیرد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

تعیین زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 بر عهده سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و واجدین شرایط نیز می توانند در بازه زمانی مشخص نسبت به نام نویسی خود از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کنند. فرآیند نام نویسی داوطلبان واجد شرایط شرکت در این آزمون ابتدا از روز چهارشنبه مورخ 27 بهمن ماه آغاز شده و تا روز دوشنبه مورخ 2 اسفند ماه سال جاری در نظر گرفته شده بود اما این زمان با انتشار اصلاحیه ای در این خصوص، تا روز 6 اسفند ماه 1400 مشخص شد.

همچنین با توجه به این که طبق روند هر ساله، امکان تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 نیز وجود دارد، شما می توانید جهت کسب آخرین اخبار در این خصوص ما را در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره همراهی نمایید.

همچنین لازم است بدانید،  امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در زمان اولیه و تمدیدهای این آزمون  وجود خواهد داشت.
راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

پس از آغاز بازه زمانی مجاز جهت نام نویسی و انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، علاقه مندان فرصت دارند تا به مطالعه و بررسی دقیق آن پرداخته و از تمامی ضوابط و نکات مندرج در این دستورالعمل مطلع شوند. مرحله بعد شامل انجام اقدامات لازم جهت ثبت نام اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد. از آن جایی که مجری برگزاری آزمون، سازمان سنجش است، اعلام آمادگی برای شرکت در این رقابت بزرگ از طریق سایت مذکور و طی مراحل زیر انجام می گردد.

در اولین گام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب نمایید.

 مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در این مرحله می بایست بر روی لینک فعال “نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1400” کلیک کنید.

 مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اکنون از منوی موجود در سمت راست صفحه پیش رو، گزینه “خرید کارت اعتباری” را انتخاب نمایید تا بتوانید از این طریق، هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را پرداخت کنید.

 مرحله سوم ثب نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله سوم ثب نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در این مرحله، عبارت “سریال ثبت نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1400” را انتخاب کرده و گزینه “تایید و ادامه” را فشار دهید.

همان طور که در تصویر قابل مشاهده می باشد، داوطلبان می بایست در کادرهای نشان داده شده، اطلاعات خود را وارد نمایند و پس از آن گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب کنند.

 مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پس وارد نمودن اطلاعات شخصی مثل شماره تلفن ثابت و همراه و انتخاب عبارت “ادامه روند پرداخت” را انتخاب کنید.

 مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 حالا در صفحه پیش رو اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و گزینه “پرداخت” را فشار دهید.

 مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شماره سریال کارت اعتباری که پس از واریز وجه دریافت کرده اید را در کادر مربوطه وارد کنید و پس از ثبت کد امنیتی موجود در صفحه، کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

مرحله نهم ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجراییمرحله نهم ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

در این قسمت شرایط فایل عکس که باید آن را ارسال کنید وجود دارد. پس از بررسی آن و ارسال عکس، گزینه “تایید و ادامه- گام بعدی” را انتخاب نمایید.

 مرحله دهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله دهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در مرحله بعدی صفحه ای برای شما به نمایش گذاشته می شود که می بایست اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

 مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

این قسمت شال اطلاعات مربوط به سهمیه بوده که درصورت داشتن آن، می بایست کادر های مربوط به آن را پر کنید.

 مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پس از کامل نمودن و وارد کردن اطلاعات خود در کادرهای مشخص شده روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

 مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

و در قسمت آخر اگه نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود داشتید می توانید از دو روش زیر استفاده نمایید.

 مرحله دوازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله دوازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پس از اتمام فرآیند ثبت نام، یک کد رهگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که توصیه می شود تا یک نسخه پرینت شده از آن تهیه کرده و تا زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش نزد خود نگهداری نمایید.

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

هر ساله یک سری شرایط عمومی و اختصاصی توسط مراجع مربوطه در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تعریف می گردد که تمامی داوطلبان نام نویسی در آزمون استخدامی فرهنگیان، می بایست واجد کلیه این شرایط باشند و هر گونه مغایرت با این شرایط، موجب سلب حق استخدام و رد صلاحیت متقاضی می گردد که این فرایند در ادامه موجب لغو قبولی داوطلب خواهد شد.

شرایط عمومی و اختصاصی

داشتن تابعیت ایرانی معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان الهی تصریح شده در قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران پایبندی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران داشتن کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت از خدمت برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل و توانایی برای انجام شغل انتخابی نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات دارا نبودن سابقه محکومیت جزایی موثر نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی از سوی مراجع قضایی و دارای صلاحیت داوطلبان نباید جزو بازنشستگان و نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی باشند. عدم اشتغال به صورت رسمی یا پیمانی در سازمان یا دستگاه اجرایی پس از پذیرفته شدن در آزمون و حین استخدام شرط سنی 20 الی 25 سال برای داوطلبان دارای مدرک دیپلم شرط سنی حداکثر 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی) شرط سنی حداکثر 36 سال برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس شرط سنی حداکثر 40 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس شرط سنی 45 سال  برای داوطلبان دارای مدرک دکتری و دکتری تخصصی در صورت تاهل و داشتن هر فرزند، یک سال به شرط سنی در نظر گرفته شده برای داوطلبان اضافه خواهد شد. شرایط سنی برای داوطلبان آقا بدون در نظر گرفتن مدت زمانی است که در دوره خدمت ضرورت به سر می برند. جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان دارای یک سال سابقه اسارت از حداکثر شرایط سنی معاف هستند. تاریخ مندرج بر روی مدرک فارغ التحصیلی و کارت پایان خدمت باید قبل از آخرین روز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشد. برای پدر، مادر، خواهر و برادر شهدا به اندازه 5 سال و برای رزمندگان دارای سابقه کمتر از 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به اندازه مدت حضورشان بر شرط سنی اصلی اضافه می شود. داوطلبانی که به صورت تمام وقت و غیر رسمی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 57، در وزارت خانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها، موسسات و شرکت های دولتی که مگر با ذکر نام آن ها در موارد خاص قوانین و مقررات عمومی دولت شامل حال آن ها نمی شود، موسسه ها و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت بهره می برند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها، اشتغال داشته اند به اندازه مدت زمان خدمت غیر رسمی آن ها، بر شرایط سنی شان اضافه می شود.

شرایط پذیرش در مشاغل آموزش و پرورش

مدرک تحصیلی مجاز برای علاقه مندان به استخدام در عنوان شغلی هنرآموز، فوق دیپلم پیوسته است. چنانچه مدرک تحصیلی داوطلبی، فوق دیپلم ناپیوسته باشد، شرط لزوم ارائه مدرک دیپلم هنرستان به اجرا در می آید. امکان تغییر محل خدمت تعیین شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پس از قبولی نهایی و پیش از استخدام و اشتغال به کار وجود ندارد. پس از اشتغال نیز مطابق با قوانین و مقررات نقل و انتقالات فرهنگیان به درخواست داوطلب پاسخ داده می شود. داوطلبان پذیرفته شده نهایی، موظف هستند که پیش از شروع دوره مهارت آموزی یک ساله، تعهدی مبنی بر 10 سال خدمت در محل پذیرفته شده به آموزش و پرورش بدهند. معلمان جدیدالورود باید قبل از اشتغال به کار، سوگند معلمی ادا کنند و سوگندنامه مربوطه را نیز امضا نمایند. متن و امضای سوگندنامه در پرونده معلم ها حفظ می شود. فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش متعهد هستند، نمی توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند. پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید در یک دوره مهارت آموزی یک ساله که توسط دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود، شرکت کنند. افرادی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شوند که در دوره مهارت آموزی شرکت کنند و موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون جامع آن گردند. عدم شرکت در کلاس های درسی و امتحانات دوره مهارت آموزی و همچنین آزمون جامع، به منزله انصراف داوطلب از ادامه روند استخدام تلقی می شود و چنین فردی می بایست مبلغی را به عنوان جریمه و هزینه دوره آموزشی پرداخت نماید. قسمتی از هزینه های دوره مهارت آموزی بر عهده داوطلب می باشد و در صورت انصراف او در مدت یک ساله آموزشی، وزارت آموزش و پرورش بنا بر صلاح دید خود، می تواند نسبت به محاسبه و دریافت هزینه های مربوطه اقدام کند. داوطلبانی که جزو پذیرفته شدگان نهایی عنوان شغلی هنرآموز هستند، می بایست برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به نشانی srttu.edu مراجعه کنند و پذیرفته شدگان نهایی عناوین شغلی آموزگار، دبیر، مراقب سلامت، مشاور و مربی امور تربیتی نیز برای اطلاع از موارد مذکور باید به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی cfu.ac.ir رجوع نمایند. مکان دوره مهارت آموزی با توجه به شغل محل و پس از اعلام نتایج قطعی، مشخص می گردد. تغییر محل دوره مهارت آموزی تنها در صورت وجود شغل مورد نظر و با رعایت جنسیت، از سوی دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار می گیرد. داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام برای شرکت در دوره مهارت آموزی، مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و همچنین مدرک ICDL خود را ارائه دهند. در غیر این صورت باید متعهد شوند که مدارک مورد نظر را تا قبل از آزمون جامع دوره مهارت آموزی دریافت و ارائه خواهند داد. دانشگاه هایی که دوره مهارت آموزی در آن ها اجرا می شود، مسئولیتی در برابر تهیه مسکن و تغذیه افراد ندارند اما در صورت تقاضای داوطلبان، می توانند خدماتی را با دریافت هزینه ارائه کنند.

رشته های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش پرورش 1400

تنها داوطلبانی که فارغ التحصیل رشته های استخدامی آموزش و پرورش می باشند، می توانند نسبت به نام نویسی در آزمون مربوطه اقدام نمایند. بنابراین کلیه متقاضیان می بایست علاوه بر اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، از مطابقت مقطع و رشته تحصیل خود با رشته های آزمون استخدامی مذکور اطمینان کسب نمایند.

رشته‌های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400
زیست شناسی مدیریت خانواده مهندسی صنایع فلزی مهندسی الکترونیک
علوم اجتماعی عکاسی بازیگری مهندسی صنایع شیمیایی
آموزگار تربیت بدنی مهندسی نقشه کشی معماری آموزش کودکان استثنایی الهیات و معارف اسلامی
ادبیات عرب زبان و ادبیات فارسی شیمی ماشین ابزار
مهندسی مکانیک خودرو مهندسی معدن مهندسی عمران مهندسی کامپیوتر
تاریخ آموزش ابتدایی علوم تجربی فیزیک
ریاضی زبان انگلیسی پویانمایی طراحی دوخت
مهندسی برق زمین شناسی مهندسی صنایع چوب تربیت کودک
مهندسی چاپ حسابداری ارتباط تصویری مهندسی سرامیک
مهندسی تاسیسات گرافیک صنایع دستی – فرش فلسفه تعلیم و تربیت

با توجه به تنوع رشته های مورد نیاز در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دوره های مختلف، امکان نام بردن تمامی آن ها وجود ندارد. از همین رو شما می توانید با استفاده از لینک موجود در جدول زیر، دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون را دانلود نموده و اطلاعات کامل را کسب نمایید.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش 1400

همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره شد، پیش از شروع فرایند تکمیل فرم اینترنتی به منظور شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش داوطلبان می بایست از شرایط، نکات، ظزفیت پذیرش و از همه مهم تر کد شغل محل های ارائه شده در دوره استخدام آگاهی های لازم را کسب نمایند. به همین منظور راهنمای ثبت نام این آزمون به صورت فایل در آمده و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. توجه کنید که مطالعه فایل دفترچه به منظور جلوگیری از مشکلات ثبت نام و استخدام بسیار ضروری خواهد بود که به همین سبب، پی دی اف دفترچه مذکور به همراه اصلاحیه های ارائه شده در ادامه مطلب موجود می باشد. همچنین داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 نیز می توانند با مطالعه این دفترچه از شرایط و ضوابط آن آگاه شوند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

(برای دریافت فایل، بر روی لینک  فوق کلیک نمایید.)

سری اول اصلاحیه دفترچه 

عنوان محل خدمت شعل های موجود در جدول زیر به تهران – مناطق 7 و 4 اصلاح می‌گردد که در دفترچه راهنما به اشتباه تهران _ مناطق 7 و 14 نوشته شده است.

اصلاحیه دفترچه ثبت نام در شغل محل های اداره کل آموزش و پرورش شهرستان تهران 1400

11837 11844 11851 11861
11868 11874 11880 11886
11893 11900 11906 11912
11916 11921 11928 11936
11942 11948 11954 11960
11966 11970 11978 11983
11988 11991 11995 12000
12003 12013 12018 12024
12027 12030

سری دوم اصلاحیه دفترچه 

در اصلاحیه فوق، موارد بیان شده در جدول زیر در خصوص شغل محل (13204) موجود در دفترچه راهنما و مربوط به اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی می باشد.

اصلاحیه دفترچه ثبت نام در خصوص شرایط احراز تحصیلی و عنوان شغل محل (13204) 

کد شغل محل شغل محل تحصیل تعداد 
13204 هنرآموز (استادکار مکانیک خودرو) خراسان شمالی – بجنورد 2

شرایط احراز تحصیلی شغل محل شماره ی 13204

32344: کاردانی فنی مکانیک خودرو (فوق دیپلم)

نکته: کد شغل محل مذکور از بین 2 ظرفیت در نظر گرفته شده:

1 نفر پذیرش از بین داوطلبان مرد در سهمیه آزاد 1 نفر پذیرش از بین داوطلبان مرد سهمیه ایثارگر 25 درصد

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی فرهنگیان 1400 و پذیرش در رشته های شغلی مورد علاقه خود را دارند، می بایست در حین ثبت نام اینترنتی این فرآیند، مدارک، مشخصات و اطلاعات به خصوصی را وارد سایت سازمان سنجش نمایند. عدم درج یا وارد نمودن اشتباه و ناقص مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، موجب لغو پروسه نام نویسی می گردد. به همین علت، توصیه می کنیم که حتما پیش از اقدام به ثبت نام، مدارک و اطلاعات لازم را گردآوری نمایید و آن ها را در دسترس خود قرار دهید. 

ذکر این نکته حائز اهمیت است که یک نمون برگ آزمایشی از فرم تقاضانامه اینترنتی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در انتهای دفترچه راهنمای این آزمون قرار دارد که تکمیل آزمایشی آن موجب آشنایی هرچه بیشتر داوطلبان با فرایند نام نویسی می شود. مدارک شخصی، تحصیلی، شغلی و… لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی فرهنگیان 1400 به شرح زیر است.

فایل اسکن شده 3*4 عکس پرسنلی داوطلب (از جمله ویژگی های این فایل می توان به زمینه سفید، فرمت jpg، تمام رخ، بدون جای منگنه، لکه و مهر، حجاب کامل با رعایت وضوح گردی صورت برای داوطلبان خانم، سایز مجاز از 300*200 پیکسل تا 400*300 پیکسل، حداکثر حجم 70 کیلوبایت و… اشاره نمود. توجه داشته باشید که عکس مذکور می بایست حتما در سال جاری گرفته شده باشد.) اطلاعات فردی و شناسنامه ای داوطلب مانند نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره و شناسه شناسنامه، کد ملی و… اطلاعات و کد مربوط به سهمیه ایثارگران متقاضیان مشمول مشخصات وضعیت نظام وظیفه داوطلبان آقا مشخصات تحصیلی مانند رشته، مقطع، تاریخ فارغ التحصیلی، محل اخذ مدرک و… اطلاعات شغلی مانند نوع سازمان، سابقه شغلی، نوع قرارداد و… اطلاعات محل سکونت متقاضی مانند نام استان، شهر، آدرس دقیق، کد پستی، شماره تلفن ثابت و همراه

موفقیت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و رسیدن به هدف اشتغال در رشته های شغلی مختلف این نهاد دولتی، ارتباط تنگاتنگی با مطالعه دقیق و تسلط بی شائبه بر منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش دارد و داوطلبان می بایست با تهیه این منابع و طراحی یک برنامه ریزی موثر و اصولی، سطح آمادگی خود را برای شرکت در آزمون استخدامی که قرار است در سال 1401 برگزار گردد، ارتقا بخشند. همچنین می توانید جهت آشنایی با این منابع، بر روی لینک مرتبط با آن کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 چه زمانی انجام می شود؟

این فرآیند در بازه زمانی 27 بهمن ماه لغایت 6 اسفند ماه سال جاری صورت می پیذرد.

2- از طریق کدام سایت می توان نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کرد؟

نام نویسی در این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد.

3- آیا با 37 سال سن و مدرک لیسانس، می توانم در آزمون استخدامی فرهنگیان 1400 شرکت کنم؟

خیر، مطابق با آخرین دوره برگزار شده، شرایط سنی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون استخدامی فرهنگیان را دارند، حداکثر 36 سال سن است.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 چه زمانی انجام می شود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "این فرآیند در بازه زمانی 27 بهمن ماه لغایت 6 اسفند ماه سال جاری صورت می پیذرد." } },{"@type": "Question", "name": "از طریق کدام سایت می توان نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کرد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "نام نویسی در این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد." } },{"@type": "Question", "name": "آیا با 37 سال سن و مدرک لیسانس، می توانم در آزمون استخدامی فرهنگیان 1400 شرکت کنم؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "خیر، مطابق با آخرین دوره برگزار شده، شرایط سنی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون استخدامی فرهنگیان را دارند، حداکثر 36 سال سن است." } }]}

آخرین مطالب