زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نیمسال اول 99

 داوطلبانی که در زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی در جلسه آزمون حضور داشته اند برای اطلاع از نتیجه پذیرش و یا عدم پذیرش خود باید طبق اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان وزارت ره و شهرسازی ، در زمان اعلام شده به سامانه این مرکز به نشانی inbr.ir مراجعه کرده و از نتایج خود اطلاع پیدا کنند .

 اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نیمسال اول سال گذشته در تاریخ 20 آذر ماه اعلام شده است . لذا با استناد به این موضوع و هم چنین به دلیل عدم اعلام زمان دقیق مشاهده جواب آزمون نظام مهندسی ۹۹ ، پیش بینی می شود نتایج ازمون ورود به حرفه مهندسان 99 نیز در همین بازه زمانی اعلام شود .

نتایج آزمون نظام مهندسی نیمسال اول 99 ، احتمالا آذر ماه اعلام می شود .

 به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نیمسال اول ۹۹ این مقاله بروزسانی شده و هم چنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبانی که موفق به قبولی در این دوره نشده اند می توانند برای آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم 99 ثبت نام کنند .

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم 99

 داوطلبان آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم ۹۹ باید طبق زمانبندی مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی در جلسه آزمون خود حاضر شوند . معمولا مدتی پس از اتمام آزمون نظام مهندسی نتایج نهایی داوطلبان از سوی سامانه معاونت مسکن و ساختمان وزارت ره و شهرسازی اطلاع رسانی می شود .

 در آخرین دوره از برگزاری آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم ، نتایج نهایی داوطلبان در بازه زمانی اواخر اریبهشت ماه اعلام شده است . لذا با استناد به این موضوع و هم چنین به دلیل عدم اعلام زمان دقیق مشاهده جواب آزمون نظام مهندسی ۹۹ ، پیش بینی می شود نتایج ازمون ورود به حرفه مهندسان 99 نیز در همین بازه زمانی اعلام شود .

نتایج آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم ۹۹ ، احتمالا اردیبهشت ماه اعلام می شود .

 به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم 99 این مقاله بروزسانی شده و هم چنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی اطلاع رسانی خواهد شد . هم چنین داوطلبان می توانند با ثبت نام در آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه برای اخذ پروانه عضویت این مرکز نیز اقدام کنند .

نحوه اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99

 همان طور که گفته شد نتایج به صورت اینترنتی و از طریق سایت معاونت مسکن و ساختمان اعلام می شود و داوطلبان لازم است پیش از مراجعه به سایت اطلاعات شناسنامه ای و اطلاعات ثبت نامی خود را آماده نموده تا تعللی در خلال مشاهده نتایج رخ ندهد . شرکت کنندگان در آزمون برای دریافت کارنامه خود لازم است مطابق مراحل زیر عمل نمایند .

1 - جست و جوی عبارت " سایت معاونت مسکن و ساختمان " و یا آدرس " inbr.ir " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر

2 - انتخاب اولین گزینه با عنوان " معاونت مسکن و ساختمان "

3 - ورود به سامانه و انتخاب گزینه " سامانه آزمون های ورود به حرفه " 

4 - ورود به سامانه آزمون ها و انتخاب گزینه " نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان 99 "

5 - ورود به سامانه با یکی از روش های تعیین شده و مشاهده نتیجه نهایی

به محض انتشار نتایج آزمون نظام مهندسی ۹۹ راهنمای تصویری ارائه شده بروزرسانی شده و هم چنین لینک مشاهده جواب آزمون نظام مهندسی در این قسمت فعال خواهد شد .

اگر پس از مطالعه مقاله اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99 ، سوالی در این خصوص دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

سوالات متداول

✔️ خیر ، همانطور که در مقاله اشاره شده ، نتایج آزمون معماران تجربی ، به صورت هماهنگ با نتایج آزمون های نظام مهندسی و کاردان های فنی ساختمان اعلام می شود .

✔️ گواهی قبولی یکی از مدارک اخذ پروانه است و در صورت تایید سایر مدارک داوطلب توسط نظام مهندسی پروانه اشتغال به کار برای وی صادر می شود .

✔️ نتایج این آزمون مدتی پس از برگزاری آزمون اعلام می شود که به محض انتشار نتایج در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 99

 همانطور که پیش از این اشاره شد معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی بعنوان مجری برگزاری آزمون نظام مهندسی ۹۹ ، وظیفه انتشار نتایج و کارنامه نهایی داوطلبان را نیز بر عهده دارد . لذا داوطلبان در زمان تعیین شده برای اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی می توانند با مراجعه به سایت این سازمان از نتایج پذیرش و یا عدم پذیرش خود مطلع شوند .

 هر یک از شرکت کنندگان آزمون اخذ پروانه فعالیت حرفه ای مهندسان ، معماران تجربی و کاردان های فنی ساختمان در سال 99 موظف هستند در زمان تعیین شده نتایج نهایی آزمون خود را دریافت کرده و مراحل بعدی دریافت پروانه خود را در مهلت اعلام شده طی کنند .

 معمولا در هر دوره از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان ، معماران تجربی و کاردان های فنی ساختمان ، مدتی پس از زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی و شرکت داوطلبان در آزمون ، نتایج نهایی از سوی معاونت مسکن و ساختمان اعلام می شود .

 با استناد به روال سال های گذشته که نتایج آزمون نظام مهندسی نوبت اول در آذر ماه اعلام شده ، پیش بینی می شود که نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردان های فنی و معماران تجربی سال جاری نیز در بازه آذر ماه اعلام شود .

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 99 احتمالا نیمه های آذر ماه اعلام می شود .

 لازم به ذکر است به محض مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار جواب آزمون نظام مهندسی مهر ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان به منظور مشاهده جواب آزمون خود باید به سایت معاونت مسکن و ساختمان مراجعه کنند .

داوطلبان آزمون نظام مهندسی مهر ۹۹ که پس از اعلام نتایج این آزمون از عدم پذیرش خود مطلع شده اند می توانند در صورت احساس وجود مغایرت و اشتباه در نتایج اعلام شده ، اعتراض خود را به نتیجه آزمون در زمان اعلام شده و به شیوه معین در سامانه ثبت کنند .

 هم چنین داوطلبانی که در این دوره موفق به اخذ پروانه فعالیت حرفه ای خود نشده اند می توانند برای نوبت بعدی این آزمون نیز نام نویسی کنند . نام نویسی شرکت کنندگان این دوره برای نوبت های بعدی محدودیتی نداشته و این دسته از داوطلبان مشمول هیچ گونه محرومیت و محدودیتی نیستند .

اگر پس از مطالعه مقاله تاریخ اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی ۹۹، سوالی درباره این آزمون و مشاهده نتایچ دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

سوالات متداول

✔️ نتایج این آزمون معمولا مدتی پس از برگزاری آزمون اعلام می شود که زمان دقیق در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

✔️ نتایج آزمون نظام مهندسی در تاریخ اطلاع رسانی شده در این مقاله به صورت الکترونیکی از سوی سامانه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام می شود .

✔️ بله . همانطور که در این مقاله اشاره شده است داوطلبان درصورت احساس وجود مغایرت در نتایج آزمون ، می توانند اعتراض خود را به شیوه تعیین شده ثبت کنند .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

inbr.ir | سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99 - سایت ۹۹

inbr.ir | سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99 - سایت ۹۹

سایت و لینک ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

 لینک ثبت نام آزمون نظام مهندسی در هر دو نوبت مهر ( نیمسال اول ) و اسفند ماه ( نیمسال دوم ) در سایت inbr.ir فعال می شود و متقاضیان موظف هستند کلیه مراحل ثبت نام اعم از دریافت دفترچه ، پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی ، تکمیل فرم ثبت نام دریافت آزمون نظام مهندسی 99 را از طریق سایت مذکور انجام دهند .

 با اعلام برخی از مسئولین و روسای سازمان نظام مهندسی مهلتی مجدد برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی نیمسال دوم سال 98 که به خاطر کرونا به تعویق افتاده بوده ، در نظر گرفته شده است . طبق اطلاعیه منتشر شده ثبت نام رشته معماری طراحی آزمون نظام مهندسی نوبت اول 99 از 4 تیر ماه و ثبت نام سایر رشته ها از 7 تیر ماه آغاز شده و تا 10 تیر ادامه خواهد داشت .

برای ورود به سامانه ثبت نام ازمون نظام مهندسی مهر 99 کلیک کنید .

 داوطلبان آزمون نظام مهندسی ۹۹ می توانند با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا از زمان دقیق آغاز ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۹۹ مطلع شوند .

سایت و لینک اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99

 علاوه بر مراحل ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 ، اعلام نتایج این آزمون نیز از طریق سامانه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir انجام می شود . لینک اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نیمسال اول و نیمسال دوم مدتی پس از زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی در سایت inbr.ir فعال می شود .

 سال گذشته نتایج آزمون نظام مهندسی نیمسال اول در تاریخ 20 آذر ماه اعلام شده است . با توجه به عدم اعلام زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نیمسال اول 99 و با استناد به رویه اعلام نتایج سال گذشته پیس بینی می شود لینک اعلام نتایج آزمون نیمسال اول 99 نیز در همین بازه زمانی فعال شود .

اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نیمسال اول 99 احتمالا در بازه زمانی آذر ماه انجام خواهد شد که به محض اعلام شدن نتایج لینک مشاهده جواب آزمون نظام مهندسی 99 در این قسمت فعال خواهد شد .

 داوطلبان آزمون نظام مهندسی ۹۹ می توانند با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی ۹۹ مطلع شوند .

اگر پس از مطالعه مقاله سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 99 ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

سوالات متداول

✔️ ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی انجام می شود که به محض آغاز نام نویسی لینک ثبت نام در این مقاله فعال می شود .

✔️ لینک ثبت نام آزمون نظام مهندسی  در سایت inbr.ir فعال می شود که به محض آغاز ثبت نام لینک مستقیم نام نویسی آزمون در این مقاله نیز فعال می شود .

✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، نتایج این آزمون به صورت اینترنتی اعلام می شود .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب