بازیگر نقش هانیه در سریال مدینهبازیگر نقش هانیه در سریال مدینه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

عکس های آناهیتا افشار بازیگر نقش هانیه در سریال مدینه

عکس های آناهیتا افشار بازیگر نقش هانیه در سریال مدینه

آناهیتا افشار بازیگر اهل تهران متولد پانزدهم مرداد ۱۳۶۸ میباشد .

آناهیتا افشار کارش را از از تئاتر در سن ۹ سالگی شروع کرده و اولین کار تصویری اش در سال
۱۳۸۲ با بازی در سریال متهم گریخت به کارگردانی رضا عطاران بوده است.
همچنین افشار فعالیت سینمایی اش را از سال ۱۳۸۷ با بازی در فیلم “طاووس های بی پر” به کارگردانی جواد
مزدآبادی آغاز کرده است.
افشار تاکنون بازی در فیلم های سینمایی چون: طاووس های بی پر (۱۳۸۷)، زندگی با چشمان بسته (۱۳۸۷)، پنهان (۱۳۸۹)،
برف روی کاج ها (۱۳۹۰)، یک، دو، سه،… پنج (۱۳۹۱)، برف (۱۳۹۱) و سریال های خانه به دوش (۱۳۸۳)، متهم
گریخت (۱۳۸۴) و سه در چهار (۱۳۸۷) را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

 عکس های آناهیتا افشار بازیگر نقش هانیه در سریال مدینه

عکس های آناهیتا افشار بازیگر نقش هانیه در سریال مدینه

عکس های آناهیتا افشار بازیگر نقش هانیه در سریال مدینه

 عکس های آناهیتا افشار بازیگر نقش هانیه در سریال مدینه

منبع مطلب : persianv.com

مدیر محترم سایت persianv.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

آناهیتا افشار: برون‌گرایی شخصیت هانیه را دوست داشتم / بازیگر سریال ˝مدینه˝ در گفت‌وگو با هنرآنلاین

آناهیتا افشار: برون‌گرایی شخصیت هانیه را دوست داشتم / بازیگر سریال ˝مدینه˝ در گفت‌وگو با هنرآنلاین

سرویس سینمایی هنرآنلاین: آناهیتا افشار جزو گروه بازیگران نسل جوان سینما و تلویزیون است که کارنامه قابل اعتنا و متنوعی دارد و خودش را در یک قالب خاص محدود نمی‌کند.

در کارنامه بازیگری او نقش‌های کمدی مانند دختر گیج و خنگ مجموعه "سه در چهار") و دختر درون‌گرا، پیچیده، مرموز و چند‌لایه در کارهایی مثل "برف روی کاج‌ها"، "پنهان" و "شاید برای شما اتفاق بیافتد" دیده می‌شود.

در کارنامه جمع وجور افشار همکاری با کارگردان‌هایی مثل پیمان معادی، رسول صدر عاملی، مهدی رحمانی و رضا عطاران دیده می‌شود.

این بازیگر در سریال "مدینه" به کارگردانی سیروس مقدم با بازی در نقش دختری که به لحاظ شخصیتی محدودیت‌هایی دارد تلاش می‌کند حضوری موثر در ارتباط با اطرافیانش داشته باشد. او به خوبی توانسته نقشی چند وجهی را برای مخاطب عرصه کند. شخصیتی که با خارج شدن از فضای دخترانه و مادر شدن متفاوت باشد. با افشار در باره این حضورش گفت وگیی انجام داده‌ایم.

یک ویژگی کارنامه کاری شما بازی در طیف مختلف نقش دختران باهوش، سربه هوا و شیطان و زرنگ است. هانیه در سریال "مدینه" چه ویژگی‌هایی برایتان دارد؟

هانیه در "مدینه" دختری سربه هواست که جاهایی متهم به خنگی می‌شود، اما این گونه نیست و بیشتر دختری ساده است و حرف‌های دیگران را زود باور می‌کند و بابت همین زود باوری‌اش شکننده است. در طول داستان سریال اتفاقات عجیبی برایش رخ می‌دهد و چند شوک بزرگ را تحمل می‌کند. این شخصیت را دوست داشتم.

آیا هانیه را می‌توانیم آدم خاکستری بدانیم؟

کار‌هایش غیر‌قابل پیش‌بینی است. جاهایی کارهای انتحاری و عجیب و غریب می‌کند، جاهایی خوب و جاهایی بد می‌شود و در حقیقت یک دختر عادی خانه‌دار است که زود ازدواج کرده و برای معرفی شخصیتش در پنج قسمت نخست سریال گریم خاصی دارد. نکته حائز اهمیت دیگر پختگی تدریجی هانیه بعد از مادر شدنش است که رفتار‌هایش به تدریج از کودکانه و احساسی بودن فاصله می‌گیرد و پخته و منطقی می‌شود. اتفاقاتی که در زندگی هانیه رخ می‌دهد گاهی مواقع از توان و سن و سالش بیشتر است و پذیرش این مسائل احتیاج به شخصیت قوی و محکمی دارد.

زنانه بودن فضای سریال چقدر برایتان دارای جذابیت است؟


نکته مهمی است و البته شخصیت بهمن هم حضور موثری در خلق درام دارد. زنانی در سریال «مدینه» حضور دارند که متعلق به طبقه متوسط جامعه هستند و در اطرافمان نمونه‌هایشان را زیاد می‌بینیم.

به لحاظ شخصیتی حین بازی چه ویژگی‌هایی به شخصیت هانیه اضافه کردید؟

با مشورت با نویسنده فیلمنامه تلاش کردم کودکی هانیه را پر رنگ‌تر کنم. این کودکی سادگی را به شخصیت هانیه اضافه می‌کند.

آیا ایفای این نقش‌هایی که به نظر ساده می‌رسند دشواری‌های خاص خودشان را دارد؟


بله، هانیه دختر برون‌گرایی است که در مقابل اتفاقات دور و برش واکنش نشان می‌دهد.

کار برای ماه رمضان چه ویژگی‌هایی دارد؟

قبلا چند کار مناسبتی بازی کرده بودم که با توجه به حجم بالای زمان کار سخت و فشرده بود، اما موقعی که از تلویزیون پخش می‌شود و مخاطب بعد از خوردن افطاری به تماشایش می‌نشیند تمام این خستگی‌ها از بین می‌رود و کار لذت بخش می‌شود. تجربه سال‌های قبل نشان داده که سریال‌های ماه رمضانی مخاطبان بیشتری نسبت به سریال‌های عادی دارد و این کار‌ها بهتر دیده می‌شوند.

"مدینه" در کارنامه شما چه جایگاهی دارد؟


"مدینه" کاری حرفه‌ای و متفاوت است و جزو کارهای خوبم محسوب می‌شود و از حضور در این کار احساس رضایت دارم.آیا کامل نبودن فیلمنامه به بازی شما لطمه‌ای نزد؟

از نگاهی کامل نبودن فیلمنامه باعث می‌شود اتفاقات جدیدی که برای شخصیت هانیه نوشته می‌شود حالت جدیدی داشته باشد و غیر قابل پیش‌بینی باشد. یکی از ویژگی‌های متن سریال "مدینه" این است که شخصیت‌ها به هیچ وجه تخت باقی نمی‌مانند و در هر قسمت کنش‌های جدیدی به شخصیتشان افزوده می‌شود.

برای خیلی از بازیگران پیش آمده با حضور در یک کار مناسبتی تکیه‌کلام‌ها، نوع بازیان مورد توجه قرار گرفته و محبوبیت زیادی بین مردم به دست آورده‌اند. آیا نقش هانیه هم دارای چنین ویژگی‌هایی است؟

فکر می‌کنم نوع گریم چهره‌ام خیلی برای مخاطب قابل توجه باشد و این گریم در نزدیک شدن مخاطب با نقشی که بازی می‌کنم کمک زیادی انجام خواهد داد و خیلی از دوستانم که عکس‌های تست گریم من را می‌بینند باورشان نمی‌شود که من چنین گریمی شده باشم.با توجه به مقرراتی که در تلویزیون وجود دارد گریم‌های چهره بازیگران خانم نسبت به سینما کم‌حجم‌تر است؟

ببینید، گریم چهره هانیه خاص و متفاوت است و زیاد با این تعاریف ربطی ندارد.

کار با سیروس مقدم چگونه است؟


"مدینه" سومین همکاری‌ام با سیروس مقدم بعد از "رستگاران" و "منفی هشت" است و یک همکاری خوب و دلنشین است.

اغلب فیلم‌هایی که بازی کرده‌اید مثل "پنهان" و "برف" فیلم‌های خاص و متفاوت و یا به عبارتی کم مخاطبی هستند. حضور در کارهای پرمخاطب برایتان چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای من به عنوان بازیگر مواجه با تعداد زیاد مخاطب و اظهار نظر‌هایشان در‌باره نقشم می‌تواند حائز اهمیت و جذاب باشد. نکته مهم و کلیدی برای هر بازیگر دیده شدن بازی‌اش توسط مخاطب در مقیاس وسیع و گسترده است و او می‌تواند با شنیدن این نقطه نظرات جمع‌بندی کامل و جامعی درباره نوع و میزان موفقعیت بازی‌اش داشته باشد.تیم بازیگری "مدینه" را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

یکی از نقاط قوت سریال "مدینه" حضور مجموعه بازیگرانی است که کمتر در کنار هم در یک سریال تا به حال بازی کرده بودند. مهدی سلطانی، پریوش نظریه، شبنم مقدمی و آتیلا پسیانی هر کدامشان بازیگران مطرح و قابل اعتنایی هستند که نام هر کدامشان به تنهایی می‌تواند برای مهم شدن یک سریال کفایت کند و حضور در کنار این بازیگران برایم جذابیت‌های زیادی دارد.

انتهای پیام/

احمد محمداسماعیلی

منبع مطلب : www.honaronline.ir

مدیر محترم سایت www.honaronline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

«هانیه» سریال مدینه را هیچ کس دوست ندارد

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب